Ринок енергоносіїв в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 1415161718 ... 227>
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 10:02

  kalinavalera1 написав:
  budivelnik написав:1 Наших 220 доларів=1000 доларів в США2 З наших 220 доларів , людина за комуналку платить приблизно 127 млрд грн/42 млн/12місяців/28 грн/долар=9 доларівВ той час коли середній американець платить 150 доларів
- Кроме американских долларов есть и украинские доллары - и они такие крутые - что стоят на 400 % дороже, чем американские ? Извините - ниче не понял.
Пояснюю
За 6000 грн в Україні , українець отримає той самий набір товарів/послуг що і американець в США , тому 220 доларів доходу в нас=1000 доларів доходу в США
  kalinavalera1 написав: Нет никаких украинских долларов - как и платы за коммуналку в Украине - 126 или тем более 9 гривен или долларов. Хотя 126 долларов =в месяц летом - это так и есть. Мы платим за коммуналку в Днепре около 200 долларов в месяц в отопительный сезон - и это " украинские" доллары , ( если считать - в "американских" долларах - то по вашему это коммуналка 800 долларов ? Я считаю только в американских долларах - которые продают в Украине, если считать а в гривне вообще караул....- когда с отоплением начисляют. Все расценки от монополистов украинских - как у всех людей - тут нет цен особых - как в люксовском жилье. Топят плохо - замерзаем при этом. Квартира 60м общей площади на 2 человека. Не хоромы - но и не так что б совсем кладовка ....
1 126 грн це на особу. Так як в квартирі проживає як правило 4 особи . то 126 * 4 = 500 грн/місяць
2 Я на квартиру в 140 м2+70м2 мансарда в рік витрачаю 15000 грн на 4 особи
Пенсіонер в квартирі в 60 м2 в рік витрачає 1000 грн
Таких як я 12 млн , пенсіонерів 12 млн от і виходить середній 126 грн/особу/місяць
  kalinavalera1 написав:
  budivelnik написав:Можливо в Україні , людина з власністю в 1 млн (квартира) має право на отримання субсидії - бо вона вважається бідною ( а у нас 85-90% населення володіють житлом) , в той час коли в багатій Німеччині , 60% населення не мають житла взагалі і при цьому не вимагають ніяких субсидій бо вважаються багатими
Добробут рахують по прибуткам людини. Квартира - якщо вона в людини одна, та він в ній конкретно мешкає - ( якщо декілька квартир - та людина прибуток з них має - то інша справа ) - а одну свою квартиру - що є місцем проживання людини - не можливо рахувати як " багатство" . Бо людина користується квартирою та не може без неї обходитися ніяк. Це річ першої необхідності, а не "майно". Вона не рахується як прибуток чи багатство. Кожній людині потрібне помешкання. Власне воно чи ні - то не є багатство.
Це совок
Якщо в людини є майно ( а в чому воно виражається в шубах/антикваріаті/квартирах/акціях чи депозитах - не важливо) , значить вона не є бідною, тому якщо в неї сьогодні не вистарчає коштів утримувати квартиру вартістю в 1 млн . чи Порш Каєн в 4,5 літри двигун - то вона може обміняти квартиру на меншу ( з доплатою) Порш на Таврію - і чудово жити.
При цьому - я не розумію , чому бажання мати капітал в мільйон маю оплачувати я як платник податків
  kalinavalera1 написав: Ви теж багатій по-вашому- я точно знаю - в вас же є нирки ?! А за ваші нирки дадуть мабуть 10 000 долярів. То як ви - багатій ? А в вашої дружини довге гарне волосся ?! теж коштує гроші- можна продати. Також за печінку, серце теж багато заплатять. То кожний тоді багатій ? А волосся так це точно не перша неохідність зовсім. То давайте всіх стригти під ноль ? :mrgreen: Я такий приклад привів - бо житло різне - але й здоров"я та органи в людей дуже різні. В кого -сь навіть протези може, чи хвороби, а хтось лисий? але людна без протезів та з гарним довгим волоссям - ще не є багатієм порівняно з лисим інвалідом. Так і з квартирою - якщо вона одна та людина не отримує прибуток з неї.
Це звіздобольство вперемішку з демагогією і популізмом
  kalinavalera1 написав:Як що людина має житло на одного більш 120 м2 - то мабуть таки багато - зайве вже. Як що 2 квартири має людина - то теж вже "багатство".
Ще раз
Не грає ролі в яких матеріальних(інтелектуальних) пасивах зосереджений капітал людини
Якщо в неї є щось що коштує більше ніж її зарплата за все життя , то вона багата і як це щось називається - мене не цікавить
Але при цьому ця людина сама вибирає , сидіти з цим щось і голодати , чи розполовинити це щось і жити припіваючи... єдине зауваження від мене - якщо людина вирішить сидіти на цьому щось без хліба - я не повинен для неї оплачувати тепло і так далі.Це ж рішення людини . Кожен має право прийняти рішення. але при цьому він же й має нести за це відповідальність.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 10:26

Фьючерс на природный газ - Дек. '18 (NGZ8)
4,812 +0,301 +6,67%

https://ru.investing.com/commodities/natural-gas
175 долларов за 1000 м3 в Henry Hub. Самая высокая цена с 1/7/2010-го года.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 11:50

Дивіться як москаликів ковбасить....
Постять щось про ріст цін на газ і при цьому до них так і не доходить
1 Для нас ціна в 175 доларів за 1000м3 за океаном - не страшна в порівнянні з ціною в 250-450 яку вони нам парили
2 Щоб не залежати від цих покидьків ( як по іншому назвати людину , яка лазить по сайтам Держави на яку його ж еліта за підтримки власного бидлоелекторату в розмірі 84% - напала ) - у нас ціна з 01-11-2018 - 8500 тобто 300 доларів за 1000м3, тобто від ідеї москалів ми вам газ дешевше- ви нам державу - ми вже давно відмовились, єдине що їхня тупість не дає їм це зрозуміти
ПС
Як там прольйот над інтерполом?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 12:18

  budivelnik написав:Дивіться як москаликів ковбасить....
Постять щось про ріст цін на газ і при цьому до них так і не доходить
1 Для нас ціна в 175 доларів за 1000м3 за океаном - не страшна в порівнянні з ціною в 250-450 яку вони нам парили
2 Щоб не залежати від цих покидьків ( як по іншому назвати людину , яка лазить по сайтам Держави на яку його ж еліта за підтримки власного бидлоелекторату в розмірі 84% - напала ) - у нас ціна з 01-11-2018 - 8500 тобто 300 доларів за 1000м3, тобто від ідеї москалів ми вам газ дешевше- ви нам державу - ми вже давно відмовились, єдине що їхня тупість не дає їм це зрозуміти
ПС
Як там прольйот над інтерполом?

Для Вас лично - ТОЧНО НЕ СТРАШНА. Но такие цены не дают США поставлять СПГ в Европу, и снижают ее сопротивление прокладке СП-2 и Турецкого потока.
Как результат
По итогам 10 месяцев 2018 года "Газпром" поставил в европейские страны трубопроводного газа в более чем 100 раз больше, чем США поставили туда СПГ. Об этом сообщила компания.

https://www.finam.ru/analysis/newsitem/ ... 21-103816/
Что это означает для ГТС, думаю, объяснять не надо
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 17:13

Думаю, что цены на углеводороды и коммоды в целом в течение ближайшего года будут либо стагнировать, либо флетить. Это связано с действиями ФРС по поднятию учетной ставки и последовавшим снижением деловой активности в Европе и Азии.

В этой связи американцам, конечно, будет тяжелее проталкивать свой дорогой в производстве сланец. Но не стоит забывать, что они не просто так "инвестируют" в своих "партнеров", особенно Украину, которая уже импортирует уголь, а в ближайшие годы будет импортировать и газ.

К 2020-у - то есть уже через год с небольшим - внутренняя цена реализации газа в Украине для всех потребителей достигнет 13-14 тыс грн с НДС, или 400-500 долларов.

С таким ценником и полной лояльностью местной власти, Трампу, или следующему президенту США, не составит большого труда пропихнуть сюда свой газ, сохраняя хорошую маржу, который не хотят покупать немцы, продолжающие строить СП2 совместно с РФ.

Поставлять американский газ будут в виде СПГ на польский терминал Свиноуйсце. Технически принять его в Украине в достаточных объемах (более 1 млрд кубов разжиженного в год) сегодня нельзя, и я ожидаю скорый старт проекта по расширению интерконнекторов.

Потребность в импорте, несмотря на резкое сокращение потребления в последние годы, тем не менее сохраняется. Нам нужно будет покупать за границей 5-8 млрд в год, которые нужны преимущественно для зимнего периода.

Если российский газ (который сегодня закупается в режиме виртуального реверса через европейских потребителей Газпрома) будут замещать американским, вероятнее всего понадобятся и некоторые работы на стороне ПХГ, которые должны будут направлять гораздо больше газа в восточном направлении, чем сегодня, особенно - при минусовой температуре. Ведь отбирать из трубы в западном направлении будет нечего (или нельзя по требованию американцев)
Востаннє редагувалось zРадио в Сер 21 лис, 2018 17:17, всього редагувалось 1 раз.
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 17:15

  zРадио написав:Думаю, что цены на углеводороды и коммоды в целом в течение ближайшего года будут либо стагнировать, либо флетить. Это связано с действиями ФРС по поднятию учетной ставки и последовавшим снижением деловой активности в Европе и Азии.

В этой связи американцам, конечно, будет тяжелее проталкивать свой сланец. Но не стоит забывать, что они не просто так "инвестируют" в своих "партнеров", особенно Украину, которая уже покупает в США уголь, а в ближайшие годы будет покупать и уголь.

К 2020-у - то есть уже через год с небольшим - внутренняя цена реализации газа в Украине для всех потребителей достигнет 13-14 тыс грн с НДС, или 400-500 долларов.

С таким ценником и полной лояльностью местной власти, Трампу не составит большого труда пропихнуть сюда свой дорогой по себестоимости газ, который не хотят покупать немцы, продолжающие строить СП2 совместно с РФ.

Поставлять американский газ будут в виде СПГ на польский терминал Свиноуйсце. Технически принять его в Украине в достаточных объемах (более 1 млрд кубов разжиженного в год) сегодня нельзя, и я ожидаю скорый старт проекта по расширению интерконнекторов.

Потребность в импорте, несмотря на резкое сокращение потребления в последние годы, тем не менее сохраниться. Нам нужно будет покупать за границей 7-8 млрд в год, которые нужны для зимнего периода.

Если российский газ (который сегодня закупается в режиме виртуального реверса через европейских потребителей Газпрома) будут замещать американским, а для этого есть предпосылки, вероятнее всего понадобятся и некоторые работы на ПХГ, которые должны будут направлять в зимний период гораздо больше газа в восточном направлении, чем сегодня.

кацапчег, этот твой пост еще болше убедил меня за кого ты топишь...
Vint
 
Повідомлень: 1379
З нами з: 14.07.08
Подякував: 27 раз.
Подякували: 222 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 17:19

  Vint написав:
  zРадио написав:Думаю, что цены на углеводороды и коммоды в целом в течение ближайшего года будут либо стагнировать, либо флетить. Это связано с действиями ФРС по поднятию учетной ставки и последовавшим снижением деловой активности в Европе и Азии.

В этой связи американцам, конечно, будет тяжелее проталкивать свой сланец. Но не стоит забывать, что они не просто так "инвестируют" в своих "партнеров", особенно Украину, которая уже покупает в США уголь, а в ближайшие годы будет покупать и уголь.

К 2020-у - то есть уже через год с небольшим - внутренняя цена реализации газа в Украине для всех потребителей достигнет 13-14 тыс грн с НДС, или 400-500 долларов.

С таким ценником и полной лояльностью местной власти, Трампу не составит большого труда пропихнуть сюда свой дорогой по себестоимости газ, который не хотят покупать немцы, продолжающие строить СП2 совместно с РФ.

Поставлять американский газ будут в виде СПГ на польский терминал Свиноуйсце. Технически принять его в Украине в достаточных объемах (более 1 млрд кубов разжиженного в год) сегодня нельзя, и я ожидаю скорый старт проекта по расширению интерконнекторов.

Потребность в импорте, несмотря на резкое сокращение потребления в последние годы, тем не менее сохраниться. Нам нужно будет покупать за границей 7-8 млрд в год, которые нужны для зимнего периода.

Если российский газ (который сегодня закупается в режиме виртуального реверса через европейских потребителей Газпрома) будут замещать американским, а для этого есть предпосылки, вероятнее всего понадобятся и некоторые работы на ПХГ, которые должны будут направлять в зимний период гораздо больше газа в восточном направлении, чем сегодня.

кацапчег, этот твой пост еще болше убедил меня за кого ты топишь...


Дурень ты, делящий людей на топящих за одних и других, вместо того, чтобы видеть и защищать свой интерес!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 17:26

  zРадио написав:
  Vint написав:
  zРадио написав:Думаю, что цены на углеводороды и коммоды в целом в течение ближайшего года будут либо стагнировать, либо флетить. Это связано с действиями ФРС по поднятию учетной ставки и последовавшим снижением деловой активности в Европе и Азии.

В этой связи американцам, конечно, будет тяжелее проталкивать свой сланец. Но не стоит забывать, что они не просто так "инвестируют" в своих "партнеров", особенно Украину, которая уже покупает в США уголь, а в ближайшие годы будет покупать и уголь.

К 2020-у - то есть уже через год с небольшим - внутренняя цена реализации газа в Украине для всех потребителей достигнет 13-14 тыс грн с НДС, или 400-500 долларов.

С таким ценником и полной лояльностью местной власти, Трампу не составит большого труда пропихнуть сюда свой дорогой по себестоимости газ, который не хотят покупать немцы, продолжающие строить СП2 совместно с РФ.

Поставлять американский газ будут в виде СПГ на польский терминал Свиноуйсце. Технически принять его в Украине в достаточных объемах (более 1 млрд кубов разжиженного в год) сегодня нельзя, и я ожидаю скорый старт проекта по расширению интерконнекторов.

Потребность в импорте, несмотря на резкое сокращение потребления в последние годы, тем не менее сохраниться. Нам нужно будет покупать за границей 7-8 млрд в год, которые нужны для зимнего периода.

Если российский газ (который сегодня закупается в режиме виртуального реверса через европейских потребителей Газпрома) будут замещать американским, а для этого есть предпосылки, вероятнее всего понадобятся и некоторые работы на ПХГ, которые должны будут направлять в зимний период гораздо больше газа в восточном направлении, чем сегодня.

кацапчег, этот твой пост еще болше убедил меня за кого ты топишь...


Дурень ты, делящий людей на топящих за одних и других, вместо того, чтобы видеть и защищать свой интерес!

чувак, у менят большого дома, отапливаемого газом
давай скидки на уголь или дрова!
Vint
 
Повідомлень: 1379
З нами з: 14.07.08
Подякував: 27 раз.
Подякували: 222 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 17:35

  Vint написав:чувак, у менят большого дома, отапливаемого газом
давай скидки на уголь или дрова!


Вернись к началу ветки - я там все расписал. На газ нет мировой цены, есть только региональные, отличающиеся от страны к стране на десятки и даже сотни процентов в зависимости от добывающего статуса, наличия газопроводов/другой инфраструктуры и стоимости труда.

То же самое с дровами - тебе не нужна в Украине скидка на них. Они на внутреннем рынке стоят дешевле, соответствуя страновым отличиям паритета покупательной способности.

Поэтому когда в Украине со средними ценами на региональные товары и услуги ниже Германии в 2.5 раза, предлагают газ по формуле "Германия + транзит" при наличии добывающего статуса (более 65% от потребностей), молча платить и не задавать вопросов будут лишь недалекие люди. Если будешь продолжать с этим спорить, придется и тебя к ним причислить :mrgreen:
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Сер 21 лис, 2018 18:08

  Волгарь написав:
  budivelnik написав:Дивіться як москаликів ковбасить....
Постять щось про ріст цін на газ і при цьому до них так і не доходить
1 Для нас ціна в 175 доларів за 1000м3 за океаном - не страшна в порівнянні з ціною в 250-450 яку вони нам парили
2 Щоб не залежати від цих покидьків ( як по іншому назвати людину , яка лазить по сайтам Держави на яку його ж еліта за підтримки власного бидлоелекторату в розмірі 84% - напала ) - у нас ціна з 01-11-2018 - 8500 тобто 300 доларів за 1000м3, тобто від ідеї москалів ми вам газ дешевше- ви нам державу - ми вже давно відмовились, єдине що їхня тупість не дає їм це зрозуміти
ПС
Як там прольйот над інтерполом?
Для Вас лично - ТОЧНО НЕ СТРАШНА. Но такие цены не дают США поставлять СПГ в Европу, и снижают ее сопротивление прокладке СП-2 и Турецкого потока.
Как результат
.....
Что это означает для ГТС, думаю, объяснять не надо
Це ж треба
1 Вихід американського сланцю на ринок - знизив теоретично можливу верхню ціну.
Памятаєте як ваш заявляли про газ по 1000 доларів/1000м3 і газпром як найбільшу компанію світу....
Тепер мрієте про 250 доларів/1000м3 і про те щоб газпром потрапив хочаб в сотню найбільших світових компаній
2 Ще 2 роки тому в США існувала заборона на експорт вуглеводнів, тому й не дивно що США мало продає в Європі сьогодні , але що буде завтра.
Росто згадайте скільки газу в Європу продавав СРСР на другий рік від початку експорту.
3 Крім всього іншого , за рахунок прибутків від високих цін російського газу вигравали й німці ( будучи основними акціонерами кооперативу озеро) , а тому ніщо не заважало цінам рости , бо 50% прибутку все одно осідало в німецьких кишенях ( тобто викачувалось з кишень інших членів Євросоюзу в кишені німців)
Тепер США дає можливість тим самим полякам платити менше ( на частку німецьких прибутків в ціні газпромівського газу)
4 Те що США експортує мало - нехай не вводить в оману , адже море газу (катарського наприклад) який раніше видобувався в Азії і йшов до США , тепер шукає нові ринки збуту ,внаслідок того , що внутрішнє споживання в США перекривається внутрішнім видобутком
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 1415161718 ... 227>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ринок праці 1 ... 41, 42, 43
tobias » Вів 05 лис, 2019 10:11
424 77029
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 14:12
Модератор
408 65571
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 22:13
sens
3 8719
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2015 00:32
]OvO[
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама