Рада скасувала норму про "три посилки"

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 14:26

Re: Рада скасувала норму про

  lapay написав:Тобто, Ви хочете, не виїжджаючи за кордон, отримати товар без ПДВ? Так не буде.

ПДВ на джинси з онлайн-магазину вже включено в їх ціну, і відповідно при покупці я сплачую його в країні продажу товару. Ви пропонуєте мені сплатити ПДВ ще раз? А я завжди думав, що Україна відійшла від практики подвійного оподаткування.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 15:13

Re: Рада скасувала норму про

  NetSerpent написав:А я завжди думав, що Україна відійшла від практики подвійного оподаткування.

Не плутайте оподаткування доходів і ПДВ. Практично в усіх країнах є протекціонизм і сприяння експорту. Тому, часто, ПДВ повертають на кордоні, шоб було більше експорту і тому імпорт обкладається своїм ПДВ, щоб внутрішні і зовнішні виробники/конкуренти були в приблизно однакових умовах.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 15:40

  lapay написав:тому імпорт обкладається своїм ПДВ, щоб внутрішні і зовнішні виробники/конкуренти були в приблизно однакових умовах.

Згоден, умови повинні бути рівні. А як на рахунок якості товарів, вона не повинна бути рівною? Чому ті самі джинси препаршивої якості, пошиті в Україні (або завезені із Турції/Китаю), продаються у нас по ціні (а то і дорожче) фірмових Levi's і Wrangler з Амазона? Чому українська курятина вдвічі дорожче польської? І так можна ще довго продовжувати. Протекціонізм у нас працює тільки в одну сторону. Замість того, щоб навести порядок на митниці, де поза бюджетом проходять колосальні кошти, наша влада обрала інший шлях - стригти населення. Ну дійсно, для того щоб запроваджувати реформи і ламати корупційні схеми, потрібні сталеві яйця і прийдеться саджати кумів, братів, сватів, які живуть на цих схемах. А стадо, воно ж все стерпить. Правда терпіти буде до пори до часу. Головне цей час не проморгати і встигнути виїхати в Ростов.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 15:49

Re: Рада скасувала норму про

  NetSerpent написав:Згоден, умови повинні бути рівні. А як на рахунок якості товарів, вона не повинна бути рівною? Чому ті самі джинси препаршивої якості, пошиті в Україні (або завезені із Турції/Китаю), продаються у нас по ціні (а то і дорожче) фірмових Levi's і Wrangler з Амазона

Ніхто не забороняє Вам купувати імпортні товари без вітчизняних посередників. Заплатіть ПДВ, як і всі інші імпортери, і насолоджуйтесь.
Кивання на когось, хто, начебто, порушує закон, не дає Вам права робити те саме.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 16:48

  lapay написав:Заплатіть ПДВ, як і всі інші імпортери, і насолоджуйтесь.

Наші імпортери при офіційному імпорті товарів повертають ПДВ. Я ж коли купую щось в закордонному інтернет-магазині, вже сплачую їх ПДВ (і повернути я його не можу, немає такої процедури для посилок), + ви ще мені ще раз пропонуєте заплатити в Україні мито і ПДВ? Про які рівні умови ви взагалі говорите?
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 17:44

  NetSerpent написав:
  lapay написав:Тобто, Ви хочете, не виїжджаючи за кордон, отримати товар без ПДВ? Так не буде.

ПДВ на джинси з онлайн-магазину вже включено в їх ціну, і відповідно при покупці я сплачую його в країні продажу товару. Ви пропонуєте мені сплатити ПДВ ще раз? А я завжди думав, що Україна відійшла від практики подвійного оподаткування.

відповідно щоб не було подвійного оподаткування іноземні магазини ( наприклад в Польщі) відшкодовують цей ПДВ у них він називається VAT . Тепер все буде чесно коли таке ПДВ буде в Україні оплачуватися покупцем, то воно буде відшкодовуватися там. Бізнес на відшкодуванні VAT вже не побудуєш - чекайте зникнення 70% інтернет магазинів , залишаться тільки офіціали ...потроху йдемо до цивілізації, човників більше не буде
yama
 
Повідомлень: 4775
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9004 раз.
Подякували: 1050 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 17:46

  NetSerpent написав:
  lapay написав:Заплатіть ПДВ, як і всі інші імпортери, і насолоджуйтесь.

Наші імпортери при офіційному імпорті товарів повертають ( відшкодовують собі) ПДВ. Я ж коли купую щось в закордонному інтернет-магазині, вже сплачую їх ПДВ (і повернути я його не можу, немає такої процедури для посилок), + ви ще мені ще раз пропонуєте заплатити в Україні мито і ПДВ? Про які рівні умови ви взагалі говорите?

така процедура ( відшокдування VAT = ПДВ) точно є в офлайн магазинах , наприклад вашої улюбленої Польщі
yama
 
Повідомлень: 4775
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9004 раз.
Подякували: 1050 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 17:49

Re: Рада скасувала норму про

  yama написав:така процедура ( відшокдування VAT = ПДВ) точно є в офлайн магазинах , наприклад вашої улюбленої Польщі

Дякую, кеп. Це я і сам знаю. Я писав про посилки, взагалі то. Перш ніж відповідати на пост, спочатку прочитайте його і спробуйте зрозуміти, про що іде мова.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 17:58

Re: Рада скасувала норму про

  NetSerpent написав:Наші імпортери при офіційному імпорті товарів повертають ПДВ. Я ж коли купую щось в закордонному інтернет-магазині, вже сплачую їх ПДВ (і повернути я його не можу, немає такої процедури для посилок), + ви ще мені ще раз пропонуєте заплатити в Україні мито і ПДВ? Про які рівні умови ви взагалі говорите?

Так це недоліки законодавства тієї країни, звідки Ви замовляєти посилки. Хочете з'економити - перетинайте кордон, чи ставайте офіційним імпортером. Тільки врахуйте, при цьому, супутні витрати, і чи варта, тоді, шкурка вичинки. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лис, 2018 18:03

  yama написав:Тепер все буде чесно коли таке ПДВ буде в Україні оплачуватися покупцем, то воно буде відшкодовуватися там. Бізнес на відшкодуванні VAT вже не побудуєш - чекайте зникнення 70% інтернет магазинів , залишаться тільки офіціали ...потроху йдемо до цивілізації, човників більше не буде

Ви часом не з іншої планети? Ці 70% "сірих" інтернет-магазинів нікуди не зникнуть. Бо вони продають товар ввезений нелегально за схемою: Купили товар в Європі - повернули VAT - порішали на митниці - завезли "контрабас" - продали "контрабас". Обмеження посилок до 22 Євро їх взагалі ніяким боком не зачепить. Для цього потрібно навести порядок на митниці, про що я і писав вище. Але порядку там ніколи не було і ще довго не буде.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Рада хоче заборонити «1С» 1, 2
R2 » П'ят 27 жов, 2023 09:32
11 2540
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 жов, 2023 12:29
Примат
1 354
Переглянути останнє повідомлення
Вів 17 жов, 2023 16:16
moskowdos
3 391
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 вер, 2023 23:45
greenozon
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама