Борги за комуналку зросли на мільярд за місяць

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 11121314>
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 10:01

shapo
Серйозно?
Тобто ти культурну спадщину не вважаєш інфраструктурою? Чи можливо вивезення промисловості з України на Урал під час 2-ї світової не було? А що ж тоді робили з 45-го по 65-й? По полям з кіньми та візочками бігали? І це я не про населення загалом, це я про владу.
Скільки я себе пам*ятаю СРСР - стільки там і крали. Адже, якщо вор та брехун створює державу - по іншому і бути не може.
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 10:55

  jeugen написав:shapo
Серйозно?
Тобто ти культурну спадщину не вважаєш інфраструктурою? Чи можливо вивезення промисловості з України на Урал під час 2-ї світової не було? А що ж тоді робили з 45-го по 65-й? По полям з кіньми та візочками бігали? І це я не про населення загалом, це я про владу.
Скільки я себе пам*ятаю СРСР - стільки там і крали. Адже, якщо вор та брехун створює державу - по іншому і бути не може.


Какое еще культурное наследство когда речь идет о системе отопления ЖКХ. Сколько в Киеве жило перед войной и чем отапливались дома? Был в них газ и т.д.?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 11:12

Re: Борги за комуналку зросли на мільярд за місяць

  shapo написав:Какое еще культурное наследство когда речь идет о системе отопления ЖКХ. Сколько в Киеве жило перед войной и чем отапливались дома? Был в них газ и т.д.?

Я думав ми вже перейшли на більш глобальну тему.
А що до ЖКХ - то каналізація, водопостачання та електроенергія мали бути.
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 11:22

  jeugen написав:Я думав ми вже перейшли на більш глобальну тему.
А що до ЖКХ - то каналізація, водопостачання та електроенергія мали бути.

http://energetika.in.ua/ru/books/book-3 ... tion-5/5-1 -почитай и включай мозги прежде чем обвинять совок
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 12:15

  shapo написав:
  jeugen написав:Я думав ми вже перейшли на більш глобальну тему.
А що до ЖКХ - то каналізація, водопостачання та електроенергія мали бути.

http://energetika.in.ua/ru/books/book-3 ... tion-5/5-1 -почитай и включай мозги прежде чем обвинять совок

І так. Виходячи зі статті красти в достатньо великих об*ємах почали в районі 70-х років. Тепер про труби в бетонних коробах - там чітко сказано що ізоляція мала бути, а по факту, як я бачив на власні очі - навіть залишків цієї не було. Якщо тебе цікавлять факти - то короб без ізоляції знаходиться за адресою вул. Захарівська 3. Зі сторони вул. Теліги.
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 12:51

  jeugen написав:достатньо великих об*ємах почали в районі 70-х років. Тепер про труби в бетонних коробах - там чітко сказано що ізоляція мала бути, а по факту, як я бачив на власні очі - навіть залишків цієї не було. Якщо тебе цікавлять факти - то короб без ізоляції знаходиться за адресою вул. Захарівська 3. Зі сторони вул. Теліги.

Послушай,ну не лезь ты туда где мало смыслишь.
Откуда я знаю что там за канал. В статье написано про непроходной канал. Если на твоей улице полу- или проходной канал, то изолируется верхняя поверхность крыши канала, а не сама труба.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 13:26

И они еще увеличатся. За последнее время цена газа увеличилась, ввели коэффициент приведения к норме, пересчитали задним числом норму и накинули еще долгов.

Кабінет Міністрів України протягом останніх років прийняв ряд необґрунтованих рішень щодо встановлення занижених норм споживання газу для побутових споживачів, які не мають лічильників. Ці рішення були скасовані судом. Так, Постанови Кабінету Міністрів №203 та 204 від 23.03.2016 року скасовані в судовому порядку Постановою Верховного суду від 27 листопада 2018 року у справі № 826/2507/18 від 30.05.2018 року.

Зважаючи на встановлену Верховним судом нечинність вказаних постанов, для споживачів, які не мають приладів обліку газу, в платіжках за листопад 2018 року застосовуються норми споживання газу на рівні:
Вид споживання Норма споживання, м.куб.
Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання 9,8 м3 на 1 ос
Плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача 18,3 м3 на 1 ос
Плита газова та водонагрівач 23,6 м3 на 1 ос
Опалення 11,0 м3 на 1 м2 оп.площі

За період застосування занижених норм споживання у 2015 – 2018 роках за Вашим особовим рахунком накопичилась заборгованість в сумі ХХХХ грн.

Ми з розумінням ставимось до ситуації, що склалася та повідомляємо, що вказана заборгованість не підлягає негайній сплаті. Сподіваємось, що найближчим часом Урядом будуть розроблені механізми врегулювання цієї заборгованості.


В итоге, можно каждый раз пересчитывать многолетние объемы и получать каждый раз профит, плюс можно еще и отменить срок давности, почему бы и нет...
Тем более, что всех устраивает подобное надувательство.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 13:29

  ruvex написав:В итоге, можно каждый раз пересчитывать многолетние объемы и получать каждый раз профит, плюс можно еще и отменить срок давности, почему бы и нет...
Тем более, что всех устраивает подобное надувательство.

Никто особо и не возмущается, не выходит на Майдан
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 13:38

  Вкладчик1234 написав:
  ruvex написав:В итоге, можно каждый раз пересчитывать многолетние объемы и получать каждый раз профит, плюс можно еще и отменить срок давности, почему бы и нет...
Тем более, что всех устраивает подобное надувательство.

Никто особо и не возмущается, не выходит на Майдан

Если бы тогда не было того финансирования которое было, никто бы тоже не вышел. Причем тогда положение, каждого второго украинца не было подобным и без ближайших перспектив на улучшение. Я не беру во внимание западную часть, которая вся сидит за границей и в которую на днях приезжал гарант за поддержкой.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2018 13:18

  jeugen написав:
  shapo написав:Какое еще культурное наследство когда речь идет о системе отопления ЖКХ. Сколько в Киеве жило перед войной и чем отапливались дома? Был в них газ и т.д.?

Я думав ми вже перейшли на більш глобальну тему.
А що до ЖКХ - то каналізація, водопостачання та електроенергія мали бути.

Всем, кто считает, что нынешнее ЖКХ не отвечает современным требованиям - очень советую внимательно прочитать о том, как живут зимой почти 1,4 млрд. человек.
Ходя свежемороженый
Как жители Поднебесной встречают зимние холода

https://fergana.agency/articles/103318/
Может все не так уж и плохо?
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 11121314>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 900
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 11:18
Investor_K
10 1233
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 бер, 2024 06:52
GALeon
3 547
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 бер, 2024 15:36
Investor_K
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама