Які професії зникнуть через роботів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2018 16:41

Re: Які професії зникнуть через роботів

Ученые из Центра научно-технологического прогнозирования при НИУ ВШЭ исчезнут раньше всех.
horrr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 987
З нами з: 30.01.09
Подякував: 35 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2018 19:36

  andrijk777 написав:Професії звичайно щезнуть, але тут питання КОЛИ? Ну за 50-100 років може й щезнуть.
Ось професія перекладача. Ця професія повинна була щезнути ще років 10 тому. Що мішає створити онлайн перекладача?


Давно есть
https://www.skype.com/uk/features/skype-translator/

Просто качество пока ниже человеческого, за счет того что программа не всегда понимает контекст в котором говорится.

Вот если я вам посоветую пососать сигару в контексте вашего заявления, то как вы это поймете?
AlifeSoft
 
Повідомлень: 2238
З нами з: 30.10.08
Подякував: 210 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2018 21:10

  AlifeSoft написав:
  andrijk777 написав:Професії звичайно щезнуть, але тут питання КОЛИ? Ну за 50-100 років може й щезнуть.
Ось професія перекладача. Ця професія повинна була щезнути ще років 10 тому. Що мішає створити онлайн перекладача?


Давно есть
https://www.skype.com/uk/features/skype-translator/

Просто качество пока ниже человеческого, за счет того что программа не всегда понимает контекст в котором говорится.

Вот если я вам посоветую пососать сигару в контексте вашего заявления, то как вы это поймете?

Професія перекладача вже не потрібна?????
"Просто качество пока ниже человеческого" - ось і відповідь... Крім того там всього 8 мов. І тому перекладачу точно не 10 років і думаю він достатньо сирий.
Я дещо невірно висловився. Я мав на увазі онлайн-перекладача, який би позбавив потреби вивчати іноземні мови. Тобто не "онлайн в скайпі", а онлайн в житті.
Так що соси сигару сам.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5197
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 1233
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 бер, 2024 06:52
GALeon
1 355
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 бер, 2024 14:44
Investor_K
1 431
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 18:02
bodia1406
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама