Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 11681169117011711172 ... 7852>
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:05

  freeze написав:А что там кстати кумир и надежда миллионов Слава Вакарчук ?
Как всегда затихарился, смотрит рейтинги, всё никак не может выбрать кого поддержать ?

Я прийняв ришення алэ це не остаточно ))))
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:11

  freeze написав:А что там кстати кумир и надежда миллионов Слава Вакарчук ?
Как всегда затихарился, смотрит рейтинги, всё никак не может выбрать кого поддержать ?

Святослав давно писав,що нікого не буде підтримувати на президентських перегонах.
Єдине,що він оприлюднив - це три умови до кандидата,за якого він голосуватиме.

"Вони не є достатніми, але точно є необхідними.
***
Всім привіт! Мене часто питають, що я думаю про того чи іншого кандидата в Президенти України.
Я вже казав, що не маю планів підтримувати жодного з них, але як свідомий громадянин, свій вибір обов`язково зроблю.

Важливими є не образи кандидатів, а цінності, які стоять за ними.
Не гасла на білбордах, а конкретні дії.
Не яскравість передвиборчих кампаній, а те як він поводить себе в реальному житті.

Для того, щоб я міг проголосувати за того, чи іншого кандидата в президенти, мають бути виконані три умови (вони не є достатніми, але точно є необхідними):

1. Кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера.

2. Кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: Міністра закордонних справ, Міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил, Генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки.

3. Кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз.

Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід
Пропоную вам використати ці три умови при виборі вашого кандидата і якщо ви підтримуєте їх, то поділіться ними зі своїми близькими, рідними, друзями, колегами.

Пам’ятаймо, ми обираємо не месію, не чарівника, не супергероя; ми обираємо людину. Людину, яка має відстоювати наші цінності і наші інтереси.
Зробімо свій вибір відповідально!
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:11

  baran написав:budivelnik
б - крім фінансового є ще й моральний аспект
Коли в 10000 церков московського підпорядкування бажають перемоги російському воїнству і не відспівують загиблих в АТО
Если брать во внимание моральный аспект, то проголосовать за По--предательство всех отдавших жизни в борьбе со злом: на Майдане, в АТО....
Вы сейчас сливаете всех порохоботов, у которых главный аргумент: По, хоть и зло, но Пу хуже. И по непонятным мне причинам только По может достойно противостоять Пу
Мені завжди було шкода людей, які постійно пробують приписати свої примітивно-тупі думки - своїм опонентам
Наприклад я особисто не бачу як Томос шкодить Порошенку
Як на мене -Томос це досягнення України і щоб це досягнення відбулось - багато праці приклав Порошенко.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:14

Re: Політичні дискусії

Сразу извиняюсь за кусочек антизрады в бурлящем потоке зрады, но в каком то смысле Омелян - зрадный островок в антизрадном море зрады. И да пребудет с ним Гиперлуп.

Начинаем эру бетонных дорог в Украине, - Омелян

Министр инфраструктуры Владимир Омелян заявил о начале строительства в Украине бетонных дорог.

Омелян показал процесс строительства новой транспортной развязки возле села Бутенки на Полтавщине.

"Это часть стратегического четырехполосного автобана Киев-Днепр, который мы сдадим до конца 2021 года. Причем, в Полтавской области этот автобан строится в бетоне, с гарантией в 28 лет! А при должном содержании он прослужит не менее 50 лет", - написал министр.

"Николаев-Кропивницкий, объездная Житомира - начинаем эру бетонных дорог в Украине, которые прокладываются по самым современным технологиям. Об этом в 2014 году мы могли только мечтать - сегодня это уже реальность", - добавил он.

ВИДЕО https://www.facebook.com/volodymyr.omel ... 004263439/

https://censor.net.ua/n3118028
Surfer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2469
З нами з: 14.11.13
Подякував: 175 раз.
Подякували: 824 раз.
 
Профіль
3
5
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:15

Сегодня отвечать на вопросы будут:

Порошенко - ТРК Украина в 19:50.
Зеленский - ICTV в 22:30.
l66
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2989
З нами з: 05.01.14
Подякував: 368 раз.
Подякували: 572 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:20

tea

Понятно.
Вакарчук в своем стиле, легко ранимый артист, боящийся любой критики, поэтому свой выбор он сделает по-тихому.
Странно в России те же Макаревич и БГ не боятся открыто заявить свой выбор, не боятся срыва концертов, и много чего не боятся говорить открыто.

Кстати пару дней назад Зеленский заявил, что он долго ждал, когда же Слава определится, и он бы не стал выдвигаться на выборах и поддержал бы Вакарчука как яркого представителя новых лиц в политике. Но Слава сильно помог рейтингу Зе, уйдя в сторонку.
Я не сдамся без боя )))
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:26

  budivelnik написав:
  baran написав:budivelnik
б - крім фінансового є ще й моральний аспект
Коли в 10000 церков московського підпорядкування бажають перемоги російському воїнству і не відспівують загиблих в АТО
Если брать во внимание моральный аспект, то проголосовать за По--предательство всех отдавших жизни в борьбе со злом: на Майдане, в АТО....
Вы сейчас сливаете всех порохоботов, у которых главный аргумент: По, хоть и зло, но Пу хуже. И по непонятным мне причинам только По может достойно противостоять Пу
Мені завжди було шкода людей, які постійно пробують приписати свої примітивно-тупі думки - своїм опонентам
Наприклад я особисто не бачу як Томос шкодить Порошенку
Як на мене -Томос це досягнення України і щоб це досягнення відбулось - багато праці приклав Порошенко.

ахаха а где я про томос вообще писал, откройте мне веки.вам наверное многих жалеть приходится, ибо понять смысл написанного не в силах, и всё списывайте на тупость оппонентов :D ню-ню
ваш эгоцентризм---способ троллинга или патология?
baran
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5035
З нами з: 12.08.11
Подякував: 94 раз.
Подякували: 865 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:31

Несколько часов не заходил в интернет, а тут уже куча всего случилось!

Бойко и Медведчук поехали договариваться про эвакуацию ПАПы?
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:39

  zРадио написав:
  Sommer написав:
  zРадио написав:В этот же период процессы, происходившие в Грузии, происходили везде, или почти везде на пост-советстком пространстве. Только гонору поменьше, вот и все отличия..


Например Киргизия, Узбекистан, Таджикистан, Туркменистан...


Цифры давай, а не пустую болтовню. В Узбекистане, например, при резко растущем населении средняя зарплата превышает среднюю украинскую! То есть экономика растет по мультиприкатору "прирост населения * прирост ВВП на душу".

Зображення


Ух ты, а дай ссылку на worldbank, где он считает среднюю зарплату ППС.
Востаннє редагувалось Sommer в П'ят 22 бер, 2019 20:39, всього редагувалось 1 раз.
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 20:39

В "Батькивщине" ответили Бойко относительно объединения в Раде
Пятница, 22 марта 2019, 14:34
Заместитель главы фракции "Батькивщина" Сергей Соболев заявил, что создание в Верховной Раде коалиции с пророссийскими силами невозможно.

Об этом сообщает "Интерфакс-Украина".

По его словам, заявление кандидата в президенты Украины Юрия Бойко о допустимости коалиции оппозиционных сил, в том числе с ВО "Батькивщина" в Верховной Раде является попыткой скрыть связь бизнесмена Дмитрия Фирташа и действующего президента Петра Порошенко.

"Ни с евроворами Порошенко, ни с путинскими силами, путинскими приспешниками никакие коалиции мы создавать не будем", - заявил Соболев.


Похоже это была попытка Порошенко нагадить Тимошенко. Очевидно что Порошенко уже смирился с тем что Зеленского ему не догнать и все силы брошены на очернение Тимошенко что-бы побороться за выход во второй тур.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
  #<1 ... 11681169117011711172 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама