Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 12491250125112521253 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:21

  Ukrainian написав:
  Ukrainian написав:
  Ukrainian написав:Два вопроса
1. Кто нибудь из присутствующих здесь принимал участие в социальных опросах «за кого отдадите голос»?
2. Вопрос к тем кто за зе. Что вы ожидаете от зеленского? Пересажает коррупционеров? Или хаос =недвига дешевая и кредит отдавать не надо?

Мені, місяця півтора назад, на телефон дзвонили. Спитав від кого проводять опитування - від якогось фонду кандидата Шевченко. Відповів на їх питання. Самим складним для мене було: за кого будете голосувати, якщо в другий тур вийде Тимошенко і Шевченко? Від такого запитання на кілька секуд впав в ступор. Обидва не мої кандидати. Від несподіванки відповів: доведеться за Шевченко.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:21

  Кармелюк написав:Не уважно читаєте...
Образи і розчарування будуть саме у виборців Зеленського.

Завжди читав Вас із великим задоволенням. Ви людина розумна і з великим життевим досвідом.
Тут сотні сторінок, і читати все немає змоги.
[На мій погляд достойний президент насамперед має дбати про країну, а не про свої особисті статки. Чи є такі серед кандидатів - мені не відомо]
У мене до Вас питання (наскільки я зрозумів, Ви будет голосувати за Порошенка): Ви вважаєте що це достойний президент/кандидат чи просто обрали найменше зло?
ЯЧитатель
 
Повідомлень: 402
З нами з: 15.03.13
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 147 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:23

  yanyura написав:
  airmax78 написав:Да обычный гон от "форумчанина #раз". Как и про антикоррупционное расследование ЕС в отношении Пороха.

https://www.youtube.com/watch?v=vNDmnRbxkGQ&feature
"Британський та Кіпрський суди приймають до розгляду дві справи..." - с 25:33 по 26:50
(Політичні дискусії)

ОМГ. 1+1 потихоньку в РенТВ превращается: "Интриги. Скандалы. Расследования."
Кто заявитель и истец по этим делам?
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:24

  Кармелюк написав:
  Ukrainian написав:
  Ukrainian написав:

Мені, місяця півтора назад, на телефон дзвонили. Спитав від кого проводять опитування - від якогось фонду кандидата Шевченко. Відповів на їх питання. Самим складним для мене було: за кого будете голосувати, якщо в другий тур вийде Тимошенко і Шевченко? Від такого запитання на кілька секуд впав в ступор. Обидва не мої кандидати. Від несподіванки відповів: доведеться за Шевченко.

Результат опроса: "Шевченко побеждает Тимошенку во втором туре".
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:25

  ЯЧитатель написав:
  Кармелюк написав:Не уважно читаєте...
Образи і розчарування будуть саме у виборців Зеленського.

Завжди читав Вас із великим задоволенням. Ви людина розумна і з великим життевим досвідом.
Тут сотні сторінок, і читати все немає змоги.
[На мій погляд достойний президент насамперед має дбати про країну, а не про свої особисті статки. Чи є такі серед кандидатів - мені не відомо]
У мене до Вас питання (наскільки я зрозумів, Ви будет голосувати за Порошенка): Ви вважаєте що це достойний президент/кандидат чи просто обрали найменше зло?

Найменше зло.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:28

  zzzzzz написав:
  Faceless написав:
  Ukrainian написав:Два вопроса
1. Кто нибудь из присутствующих здесь принимал участие в социальных опросах «за кого отдадите голос»?

Всегда было интересно, а кто ж в них принимает участие. Не знаю ни одного человека, кто участвовал. Подозрение, что все их "выборки" состоят в основном из сидящих по домам безработных, студентов и пенсионеров. Конторы, занимающиеся телефонными опросами, из года в год работают по одним базам, которые лишь слегка расширяются



Посмотрите 2014 год.

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F% ... 0%B5_(2014)


Кмис, группа рейтинг и центр разумкова дали почти одинаковые цифры порошенко 33-34%

По Тимошенко все дали верно, кроме кмиса, он аж на 5% занизил.

По тигипко все верно вышло.

Да я и сам давно смотрел.
Я не заявляю о нерелевантности их данных - у меня на то нет оснований.
Но тем не менее, всегда было странно, кого ж и как они опрашивают. Ну не до опросов людям, занятым работой.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:32

  Faceless написав:
  Ukrainian написав:Два вопроса
1. Кто нибудь из присутствующих здесь принимал участие в социальных опросах «за кого отдадите голос»?

Всегда было интересно, а кто ж в них принимает участие. Не знаю ни одного человека, кто участвовал. Подозрение, что все их "выборки" состоят в основном из сидящих по домам безработных, студентов и пенсионеров. Конторы, занимающиеся телефонными опросами, из года в год работают по одним базам, которые лишь слегка расширяются

та там и вероятность очень мала (знать или участвовать)., независимо от того какие категории в них участвуют. Главное, чтоб прогнозы сбывались :D
baran
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5035
З нами з: 12.08.11
Подякував: 94 раз.
Подякували: 865 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:43

  Кармелюк написав:
  ЯЧитатель написав:
  Кармелюк написав:Не уважно читаєте...
Образи і розчарування будуть саме у виборців Зеленського.
Завжди читав Вас із великим задоволенням. Ви людина розумна і з великим життевим досвідом.
Тут сотні сторінок, і читати все немає змоги.
[На мій погляд достойний президент насамперед має дбати про країну, а не про свої особисті статки. Чи є такі серед кандидатів - мені не відомо]
У мене до Вас питання (наскільки я зрозумів, Ви будет голосувати за Порошенка): Ви вважаєте що це достойний президент/кандидат чи просто обрали найменше зло?
Найменше зло.
Бачите ,як формулювання питання- дає потрібну відповідь...
Якби запитання звучало
Ви дійсно вважаєте що Порошенко найкращий кандидат з тих хто приймає участь- Ви б відповіли -найкращий... :D
Погодьтесь
Найменше зло і найкращий серед інших - це різні відповіді :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:52

  Кармелюк написав:
  ЯЧитатель написав:У мене до Вас питання (наскільки я зрозумів, Ви будет голосувати за Порошенка): Ви вважаєте що це достойний президент/кандидат чи просто обрали найменше зло?

Найменше зло.

Лично для вас и вашего благополучия?
Потому что взяв в рассмотрение страну в целом, то можно поспорить с подобным утверждением.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 15:58

  zzzzzz написав:
Посмотрите 2014 год.

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F% ... 0%B5_(2014)


Кмис, группа рейтинг и центр разумкова дали почти одинаковые цифры порошенко 33-34%

По Тимошенко все дали верно, кроме кмиса, он аж на 5% занизил.

По тигипко все верно вышло.


А есть где-то сегодняшние рейтинги в разрезе демографии? Если за каждого из трех фаворитов, или хотя бы одного голосует преимущественно один сегмент избирателей, нужно корректировать результаты на его склонность к участию в выборах.

Молодежь можно поймать и на улице, и на телефоне, чтобы опросить, но на выборы они пойдут в меньшинстве. А бабули боятся опросов как огня, но на выборы пойдут в парадно-выходных одеждах, и в очередях простоят столько, сколько надо.
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
  #<1 ... 12491250125112521253 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама