Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 29192920292129222923 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:03

Владимир Путин не будет отправлять поздравление или звонить Владимиру Зеленскому после его инаугурации 20 мая на посту президента Украины.

«Президент Путин будет поздравлять президента Зеленского с первыми успехами в деле урегулирования конфликта на юго-востоке Украины, а также с первыми успехами в деле нормализации российско-украинских отношений», — заявил пресс-секретарь президента Дмитрий Песков в беседе с журналистами

Что характерно, в полном соответствии с мнением, высказанным сегодня новым Президентом: "войну должна закончить Украина".
Starikan
2
 
Повідомлень: 19765
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:07

Starikan
всё, как нравится местным украинофобам.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:11

  Yuri_T написав:
  Sinbad777 написав:...а жестко в камеры всех вместе жонками, детками и последними любовницами, и все вытрясти, все что украли. до копеечки в бюджет страны...
и Беню? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Беню низзя, во-первых, он спаситель Украины, во-вторых, он же сам призывал "можем повторить 1917".
Кстати, такие Синдбады и делали 1917й.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19765
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:22

  Sinbad777 написав:
  UA написав:Шоумен Владимир Зеленский говорит то, что от него хотят услышать.
Обратная связь с залом у него отработана на самом высоком уровне.
Всё бы было ничего, но госапарат (причем весь, и т.н. прохоботы и затаившиеся поклонники ВФЯ) начнет его откровенно херить и насмехаться.
ПС. Мне показалось у Зеленскокого плохо контролируемая склонность к истерикам.

Они уже насмехались, прямо сегодня (Куля в лоб, Грося, ПОП и другие). Поэтому не переговоры с ними нужно вести, а жестко в камеры всех вместе жонками, детками и последними любовницами, и все вытрясти, все что украли. до копеечки в бюджет страны. Диктатура нужна, другого выхода, уже нет

Дивні люди...
Диктатуру їм подавай!
А якщо диктатура і Вас в камеру відправить, разом з жінкою, дітками і коханками...
"Ліс рубають, тріски летять" - це не виключення, а масова закономірність в діяльності диктатури...
"Тріскою" не боїтесь стати...
Чи Вам, ради загального блага, ні себе, ні близьких не шкода?
Чи Ви наївно розраховуєте, що раз ні в чому не винні, то Вас ніхто і не зачепить?
Знаєте скільки таких не далеких було, особливо в перші десятиліття радянської диктатури?
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:22

Re: Політичні дискусії

  ЛАД написав:Я предпочту отказ от Донбасса открытой полномасштабной войне с РФ. Тем более, что не очень себе представляю совместную жизнь жителей Донбасса с рядом наших "патриотов". В испанский сценарий у нас, к сожалению, верится слабо.

Висловлю свою немодну точку зору. Багато про це думають, але не кожен наважиться сказати вголос. Я вважаю, що Україні окупований Донбас взагалі не потрібен. Це пута, які пов’язують країну. Зараз слід вчинити, як свого часу Фінляндія. Вона немов ящірка, яка відкидає при небезпеці свій хвіст, відсікла спірні території. І нам треба піти з Донбасу і рухатися в Європу без цього хвоста.

На Донбасі є чудові люди, але в масі своїй жителі регіону дотримуються проросійських поглядів. Вони ненавидять українців, ми для них *фашисти* і *хунта*, чого вартий тільки *парад полонених*, вони ненавидять українську мову, не хочуть приймати українські та європейські цінності. Чого ми доб’ємося, якщо залишимо окуповані землі і надамо особливий статус (по суті автономія)? Кілька мільйонів ворожого населення будуть як і раніше диктувати, як нам жити і що робити?

Все в силах президента і Верховної Ради. Досить обманювати народ і один одного. Керівникам держави треба набратися сміливості і сказати нації прямо: “Це гиря на наших ногах, і потрібно її скинути”. Якщо потрібно – провести референдум. Нехай кожен чесно відповість собі на питання, чи потрібен йому такий Донбас. Особисто я не імперіаліст, мені зайві території не потрібні. Я вважаю, що в Україні всім повинно бути комфортно.
Doctor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 702
З нами з: 18.12.13
Подякував: 74 раз.
Подякували: 187 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:27

  Doctor написав:
  ЛАД написав:Я предпочту отказ от Донбасса открытой полномасштабной войне с РФ. Тем более, что не очень себе представляю совместную жизнь жителей Донбасса с рядом наших "патриотов". В испанский сценарий у нас, к сожалению, верится слабо.

Висловлю свою немодну точку зору. Багато про це думають, але не кожен наважиться сказати вголос. Я вважаю, що Україні окупований Донбас взагалі не потрібен. Це пута, які пов’язують країну. Зараз слід вчинити, як свого часу Фінляндія. Вона немов ящірка, яка відкидає при небезпеці свій хвіст, відсікла спірні території. І нам треба піти з Донбасу і рухатися в Європу без цього хвоста.

На Донбасі є чудові люди, але в масі своїй жителі регіону дотримуються проросійських поглядів. Вони ненавидять українців, ми для них *фашисти* і *хунта*, чого вартий тільки *парад полонених*, вони ненавидять українську мову, не хочуть приймати українські та європейські цінності. Чого ми доб’ємося, якщо залишимо окуповані землі і надамо особливий статус (по суті автономія)? Кілька мільйонів ворожого населення будуть як і раніше диктувати, як нам жити і що робити?

Все в силах президента і Верховної Ради. Досить обманювати народ і один одного. Керівникам держави треба набратися сміливості і сказати нації прямо: “Це гиря на наших ногах, і потрібно її скинути”. Якщо потрібно – провести референдум. Нехай кожен чесно відповість собі на питання, чи потрібен йому такий Донбас. Особисто я не імперіаліст, мені зайві території не потрібні. Я вважаю, що в Україні всім повинно бути комфортно.

Тільки є одна проблемка: а хто гарантує, що відданим Донбасом все і закінчиться?
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:32

  Starikan написав:
  ЛАД написав:
  Starikan написав:-----------
zРадио
Саакашвили (который для меня не авторитет, но здесь его решение очевидно) рассказывал, что когда они сознательно отказались от имиджа страны, потерпевшей от российской агрессии, и начали говорить о безопасности и экономической привлекательности Грузии, тогда то в Батуми и пришли международные инвесторы с многомиллиардными проектами. Хотя по факту российский агрессор никуда не уходил...
-------------------
Говорить можно что угодно, когда враг не стреляет.
А донецкие боевики и их российские коллеги стреляют.
Вы же и ваши единомышленники готовы "любой ценой".
А вот насчёт "любой цены" Вы увлеклись.
Мне, например, не очень нравится идея автономии Донбасса вообще, а на тех условиях, о кот. писали, не приемлю категорически.

А зачем вы мне отвечаете?
Отвечайте zRadio, который пропагандирует примирение с агрессором и боевиками ради инвестиций.

Отвечаю Вам, т.к. поддерживаю "примирение с агрессором и боевиками" (во всяком случае, прекращение боевых действий), но не согласен с "возвращением Донбасса любой ценой".
И, кстати, насколько понимаю, zRadio тоже не выступает за "примирение любой ценой".
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:35

Re: Політичні дискусії

  Кармелюк написав:Тільки є одна проблемка: а хто гарантує, що відданим Донбасом все і закінчиться?

Не знаю чи правильно я вас зрозумів - чи не повториться Донбас на інших територіях України? Якщо так, то зрозуміло що недопускати тих подій які відбувалися в березні-квітні 2014. В Харкові, якщо не помиляюсь вінницький *Ягуар* за 17 хв помоєму звільнив ОДА і більш ніхто і не рипнувся. А якщо сидіти і соплі жувати, не приймати своєчасних рішень, то так, такі питання як ви задаєте будуть виникати.
Doctor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 702
З нами з: 18.12.13
Подякував: 74 раз.
Подякували: 187 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:36

Yuri_T
конечно, а чем он лучше ПОП или рыжего из Донецка
Sinbad777
 
Повідомлень: 134
З нами з: 09.05.16
Подякував: 49 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2019 16:41

  Кармелюк написав:Тільки є одна проблемка: а хто гарантує, що відданим Донбасом все і закінчиться?

Донбас не потрібно "віддавати". Потрібно заморозити конфлікт, наприклад як Придністов"я. Іншого варіанту просто немає.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 29192920292129222923 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама