Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 29412942294329442945 ... 4317>
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 15:00

Мне понравилось выступление Зе. И понравились его слова, что "каждый из нас президент".
Я это понимаю, как ответственность каждого за свои действия и, по мере возможностей, за то, что происходит вокруг.
В связи с этим меня удивляет "суровость" наказания за нацистскую пропаганду нашего "североамериканского" "друга" - целые сутки бана! Это ж надо!
Libo вообще отделался удаление поста и продолжает свои провокации.
Удивительно, как ещё меня не забанили "за обсуждение", а только удалили утренний пост с протестом.

Ирочка, Вы как-то быстро и решительно удаляете мои посты. В то же время посты будивельника с обвинениями в мой адрес и объявлением меня врагом и участником "антипартийной группировки" или, скорее, группы "путинских диверсантов" висят до сих пор уже почти 2 дня.
Так же, как остался пост "Украинца" с 12.05:
Не сравнивайте педантичных немцев(1941) и русских свиней (2014)

viewtopic.php?p=4664642#p4664642
Может, пора меняться? И хотя бы делать вид объективности?

Ирина, если Вы, как и будивельник считаете меня "ворогом" и организатором "японской разведывательной сети" ( :) ), то меня следует забанить пожизненно.
Если нет, то следует быть хоть немного объективнее.
А то как-то странно - будивельнику в мой адрес можно выдвигать любые обвинения, а мои посты в его сторону удаляются.
И Вы тоже за "педантичных немцев" и жалеете, что мы не сдались на их милость в ту войну?
Не разговаривать с budivelnik"ом , somilitark"ом, Sommer"ом, bub-har"ом :!:, mephala.
Yuri_T, Вася - бан.
ЛАД
2

Подякував: 4286 раз.
Подякували: 3977 раз.

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 15:04

Re: Політичні дискусії

Шановний Лад, Ви що на всі свої повідомлення копії робите? :o

ЛАД написав:Удивительно, как ещё меня не забанили "за обсуждение", а только удалили утренний пост с протестом.

Я сьогодні добра)))) :mrgreen:

Насправді видалила все те, що надто провокувало! :!:

З пов.
Ірина_
Модератор Форуму

Подякував: 253 раз.
Подякували: 893 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 15:14

Ірина_ написав:Шановний Лад, Ви що на всі свої повідомлення копії робите? :o

ЛАД написав:Удивительно, как ещё меня не забанили "за обсуждение", а только удалили утренний пост с протестом.

Я сьогодні добра)))) :mrgreen:

Насправді видалила все те, що надто провокувало! :!:

З пов.

А посты будивельника, где я "ворог" и организатор "злочинного угруповування" и "японской разведсети" не "занадто провокує"?
А "педантичные немцы" це не занадто провокує?
Как-то у вас восприятие провокаций немного одностороннее.
За "доброту" спасибо. :)
Востаннє редагувалось ЛАД в Вів 21 тра, 2019 15:19, всього редагувалось 1 раз.
Не разговаривать с budivelnik"ом , somilitark"ом, Sommer"ом, bub-har"ом :!:, mephala.
Yuri_T, Вася - бан.
ЛАД
2

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 15:18

ЛАД написав:Не разговаривать с budivelnik"ом

Це ж Ваші побажання? Тоді в чому проблема? Є така функція як ігнор.
Шановний Лад закінчуємо, будь ласка, по темі політики та релігії ніколи не буде порозуміння.

З пов.
Ірина_
Модератор Форуму

Подякував: 253 раз.
Подякували: 893 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 15:22

Ірина_ написав:
  ЛАД написав:Не разговаривать с budivelnik"ом

Це ж Ваші побажання? Тоді в чому проблема? Є така функція як ігнор.
Шановний Лад закінчуємо, будь ласка, по темі політики та релігії ніколи не буде порозуміння.

З пов.

Порозуміння можливо, якщо не займати крайніх позицій і не намагатися нав"язати всім свої погляди.
А також не проголошувати всіх незгодних "ворогами народу" і не затикати їм рота.
Yuri_T, Вася - бан.
ЛАД
2

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 15:48

ЛАД написав:А також не проголошувати всіх незгодних "ворогами народу" і не затикати їм рота.
1 Особисто я не затикаю рот ні вам ні зеду-дету
2 Я проти пропаганди ідей роССійського мІрА , і мені все одно ці ідеї продовження совка чи власні переконання,чи ворожа і оплачена пропоганда
3 Я до сьогодні не можу зрозуміти
а - чому захоплення ворогом наших територій деякими мешканцями приграничної з ворогом смуги+Одеса - не названа ними як агресія
б - чому продавлюється думка що відмова від НАТО змінить бойових бурятів на дружбу-мир-жувачку
в-чому 400 літня історія співіснування з східним сусідом не навчила носіїв його мови,що мова від нього не захистить і наявність мови навіть не дасть додаткової пайки в концтаборі
4 Мені не зрозуміло
Чому голоси проголосувавших за Порошенка(а значить за НАТО і ЄС) працюючих на благо України мешканців,які виконують Закони України і сплачують податки в Бюджет України - повинні важити менше ніж голос 2 млн ОРДЛОвців одурманених промоскальським телеящиком.

В мене ще багато чому.
в ігнор Козака-характерника http://forum.finance.ua/topic93912.html
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69
budivelnik

Подякував: 149 раз.
Подякували: 2164 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 16:25

budivelnik написав:3 Я до сьогодні не можу зрозуміти
а - чому захоплення ворогом наших територій деякими мешканцями приграничної з ворогом смуги+Одеса - не названа ними як агресія
.

Конкретно кто и что не назвал агрессией?

в-чому 400 літня історія співіснування з східним сусідом не навчила носіїв його мови,що мова від нього не захистить і наявність мови навіть не дасть додаткової пайки в концтаборі

Потому что Вы сами выдумали подобное (что якобы кто-то так считает - язык должен защитить или дать пайку).
И сами не можете найти ответ на свой же глупый вопрос.
detroytred

Подякував: 1887 раз.
Подякували: 3230 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 16:35

detroytred написав:
  budivelnik написав:3 Я до сьогодні не можу зрозуміти
.

Конкретно кто и что не назвал агрессией?

Зачем Вы задаёте вопросы?
Там всё "сам придумал - сам спросил". :)
Yuri_T, Вася - бан.
ЛАД
2

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 16:56

Doctor написав:
  zzzzzz написав:
Президент Владимир Зеленский предлагает поменять закон о выборах, снизив проходной барьер в парламент

Відразу відчувається що Зе і його команда надто молоді і недосвічені в політичній кухні.
Якщо Зе хоче завести в парламент якомога більшу частину своїх людей, то це можна зробити навпаки, тільки збільшуючи прохідний процент.

Нет, там совсем другая ситуация.
Все играют в шахматы.

Зеленскому на фиг не нужны половину Рады мажоритарники, которые неподконтрольны в реальности никому кроме денег.
Свой рейтинг в партийной части избираемой Рады Зеленский никак не сможет перенести в мажоритарную часть, где правят деньги и местные князьки.

С другой стороны наблюдается куча групп и фракций под угрозой непрохождения 5-процентного барьера - Народный фронт, Самопомощь, Оппоблок Ахметова, ляшковцы, да и БПП не очевидно.

Поэтому тут наблюдается полное совпадение интересов при голосовании всех шахматистов.

Только Юле это не надо, поэтому она была недовольна снижением барьера.
Не читаю Будивельник, первый личный бан кого-то за пять лет на форуме.
freeze
4

Подякував: 3712 раз.
Подякували: 5430 раз.

Профіль
19
2
4
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 17:08

Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о роспуске Верховной Рады и назначил досрочные выборы в парламент на 21 июля.
Не читаю Будивельник, первый личный бан кого-то за пять лет на форуме.
freeze
4

Подякував: 3712 раз.
Подякували: 5430 раз.

Профіль
19
2
4
  #<1 ... 29412942294329442945 ... 4317>
Форум:
+ Додати
    тему