Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 31753176317731783179 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 14:14

  ЛАД написав:
  Frant написав:.............
Якщо зробити так, як пропонують російські троллі, то не буде ні України, ні української мови і культури. Буде федеральний округ в складі країни-бензоколонки.

Так Ви ж про це мріяли!

Маєте на увазі мій запис 2011 року?
Вибачте, помилявся.
Не чекав від московитів такої паскудності, як гібридна війна.

"Повинні ми любити
Всіх пітерасів, злодіїв, убивць,
Бо кожен з них нарід, всі богоносці!"
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 14:19

  change_pm написав:
  budivelnik написав:
  ЛАД написав:Вы можете сегодня заплатить своим продавцам не 10, а, например, 20 тысяч?
А чому тільки 20 000? А чому не 200 000 відразу?
Так на хвилинку
Мінімальна зарплата в Польщі-7 злотих/ година=50 грн/година
10 000 грн/160 робочих годин=62 грн/година - в мене зараз
20 000 грн/160 годин=124 грн/година, тобто 2,5 мінімальних польських і це при тому що у нас є і субсидії(які висять на бізнесі бо це він їх сплачує) і комунальні тарифи в 70% від світових цін ,при тому що енергоносії ми купуємо за 100% світових цін.... і вартість кіловата в 5 центів ,які дотуються за рахунок того що бізнес платить 10 центів...


Бачу, що будівельник застряг в 2010 році, коли в РП була мінімалка 7 злотих. Вже мінімалка 2250 злотих в місяць, що при 160 робочих годинах = 14 злотих за годину.
Тому у Львові на 7-10 тис ніц ніхто немає...

2500 це до податкiв,
2500 то для оформлення офiцiйно на умова о праце
знайома жалуеться, що понаiхало туча, так що заробки не ростуть
з найближчого оточення двое вернулися в Тернопiль, робота е, з.п. бiльша 7..8 т.грн.
так що не тре ляля
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 14:39

  flyman написав:
  change_pm написав:
  budivelnik написав:Так на хвилинку
Мінімальна зарплата в Польщі-7 злотих/ година=50 грн/година
10 000 грн/160 робочих годин=62 грн/година - в мене зараз
20 000 грн/160 годин=124 грн/година, тобто 2,5 мінімальних польських і це при тому що у нас є і субсидії(які висять на бізнесі бо це він їх сплачує) і комунальні тарифи в 70% від світових цін ,при тому що енергоносії ми купуємо за 100% світових цін.... і вартість кіловата в 5 центів ,які дотуються за рахунок того що бізнес платить 10 центів...


Бачу, що будівельник застряг в 2010 році, коли в РП була мінімалка 7 злотих. Вже мінімалка 2250 злотих в місяць, що при 160 робочих годинах = 14 злотих за годину.
Тому у Львові на 7-10 тис ніц ніхто немає...

2500 це до податкiв,
2500 то для оформлення офiцiйно на умова о праце
знайома жалуеться, що понаiхало туча, так що заробки не ростуть
з найближчого оточення двое вернулися в Тернопiль, робота е, з.п. бiльша 7..8 т.грн.
так що не тре ляля


Флай, ну, які ляляля. Мінімалка в РП - 2250, чистими десь 1600 злотих.

1. А що 10 тис у будівельника, то чистими на руки?

2. А що, багато продавців в РП працює на мінімалку? Я взагалі нікого в РП не знаю, хто легально працює на мінімалку. Всі отримують набагато більше.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 14:42

  change_pm написав:
Флай, ну, які ляляля. Мінімалка в РП - 2250, чистими десь 1600 злотих.

1. А що 10 тис у будівельника, то чистими на руки?

2. А що, багато продавців в РП працює на мінімалку? Я взагалі нікого в РП не знаю, хто легально працює на мінімалку. Всі отримують набагато більше.

1600 PLN = 11 000 грн.

Моя особиста думка, 8 т.грн. на руки, це та з.п., при якiй вже можна пересiченому не думати про те щоб гарувати на поляка.

п.с.
"богатый украинец — это бедный украинец, только с деньгами" (с)


в пiдтримку буда
https://nv.ua/opinion/nevyuchennyj-urok-kommunizma-1833159.html
або про що забувають лед/зед/дет критикуючи бiзнес буда
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 15:27

  Оранжевый-хит сезона написав:Заметил что порохоботов в ФБ сняли с довольствия... риторика поменялась, потихому перекрашиваются за Вакарчука https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/13/7218078/ "Соупадение? Не думаю!"

чому не на Зе?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 15:31

  flyman написав:
  Оранжевый-хит сезона написав:Заметил что порохоботов в ФБ сняли с довольствия... риторика поменялась, потихому перекрашиваются за Вакарчука https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/13/7218078/ "Соупадение? Не думаю!"

чому не на Зе?

почитай ссылку
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 15:35

  Оранжевый-хит сезона написав:
  flyman написав:
  Оранжевый-хит сезона написав:Заметил что порохоботов в ФБ сняли с довольствия... риторика поменялась, потихому перекрашиваются за Вакарчука https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/13/7218078/ "Соупадение? Не думаю!"

чому не на Зе?

почитай ссылку

больно надо, ти запостив, то перекажи в 2 фразах
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 18:00

  flyman написав:
  Frant написав:Щодо серіала "Чорнобиль", про який тут дискутували.

Цікава інформація про ядерні аварії руського міра за останні 50 років. Справжнє руськомірське "Авось!" в дії!

"Через несколько часов пожар потушили, и по обручальному кольцу одного из погибших офицеров выяснили, что реактор одарил мир 90 тысячами рентген в час. Без кольца определить было бы сложнее, потому что от тел непосредственных жертв аварии не осталось почти ничего.
_____

Итог: 4 умерших, около двух десятков облучённых, дом временно отселили, но после удаления капсулы радиационный фон вернулся в норму и люди вернулись домой.

____

Под Нижним Новгородом во время штатных испытаний при строительстве атомной подводной лодки проекта «Скат» решил немножко поработать ядерный реактор лодки. Удивив окружающих своим трудоголизмом, он решил удивить их ещё больше и взорвался к грёбаной матери, а возможно и сильнее. Двенадцать монтажников отправились на приём к святому Петру сразу же, ещё полторы тысячи попали под облучение (60 тысяч рентген — это вам не Дятлов лапкой потрогал)
______

Каждый солдат давал подписку о неразглашении на 25 лет, а его документы фальсифицировались: по бумагам каждый, кто присутствовал на полигоне, находился в этот момент не под Оренбургом (тогда он назывался Чкалов), а в совершенно других местах самого большого государства на планете. Несложно догадаться, что до фактического распада Союза получить какую-либо компенсацию им было невозможно: по документам-то вас там не стояло.
_____


В один не самый прекрасный момент одна из ёмкостей для хранения таких отходов немножечко бумкнула, одарив природу 20 миллионами кюри радиоактивных веществ, причём не унылыми изотопами короткоживущего йода-131, как в Чернобыле, а весёлыми изотопами стронция-90 и цезия-137 с периодами полураспада в треть столетия и милой привычкой накапливаться в костях и влиять на костный мозг."

Повний перелік тут:


https://petrimazepa.com/sovetskiy_chemp ... kh_nevzgod

я не раз писав, що не низькi цiни на нафту,
не Ельцин з Кравчуком, не ГКЧП чи Горбачов,
а саме витрати на лiквiдацiю наслiдкiв аварii на ЧАЕС,
привело до краху СРСР.

Щодо мовного та нацiонального питання.
Якщо зробити так як радять лед/зед/дет, то перетвориться ненька ще в одну Бiлорусь

Тролль, сначала конкретно напиши, что именно предлагал я (вместо своего демагогического обобщения), а потом уже попробуй сделать вывод, что получится.

Ты тупо троллишь...
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 18:14

  Frant написав:
  ЛАД написав:
  Frant написав:.............
Якщо зробити так, як пропонують російські троллі, то не буде ні України, ні української мови і культури. Буде федеральний округ в складі країни-бензоколонки.

Так Ви ж про це мріяли!

Маєте на увазі мій запис 2011 року?
Вибачте, помилявся.
Не чекав від московитів такої паскудності, як гібридна війна.

"Повинні ми любити
Всіх пітерасів, злодіїв, убивць,
Бо кожен з них нарід, всі богоносці!"

Ну ты и клоун, прахвесор.

Что значит помилявся, вибачте?!
Рашкования добивается озвученной тобой цели. Тобой.
Только инструмент выбрала теперь гибридную войну.
Вместо контроля и влияния прошлых времён.
Но цель-то та же. О которой ты тут писал-желал.

Зато ни один из тех, на кого ты лжешь и клевещешь о русскомирстве, под рашкованию никогда не стремился. Не предлагал.
Звучало -- Или незалежнисть (как зРадио), или, как я постоянно тут предлагал -- хоть чушкой, хоть чучелом (т.е. любой ценой) в Европу, ЕС, к европейским ценностям.

А теперь ты лепишь всем русскомирство и т.п.
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 18:44

  flyman написав:
  antey1969 написав:
  Оранжевый-хит сезона написав:Заметил что порохоботов в ФБ сняли с довольствия... риторика поменялась, потихому перекрашиваются за Вакарчука https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/13/7218078/ "Соупадение? Не думаю!"

Похоже, Петя - один из соучредителей проекта.
Не зря же тихо помалкивающий до этого Вакарчук аккурат перед вторым туром вдруг призвал "голосовать не по приколу"

тiльки Зе, ніяких Вакарчуків, з їхнім патріотизмом, мовою, європейськими цінностями.

Ничего не имею лично против Вакарчука
Понимаю, что за Зе вовсю торчат уши Бени, но и за Вакарчуком торчат уши Пинчука, и, возможно!, Петины тоже.
Пора избавляться от розовых очков, чтобы потом не удивляться нежданчикам.
К примеру, еще перед вторым туром поспешил перевести активы из Привата... так, на всякий случай
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12319
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1695 раз.
Подякували: 3631 раз.
 
Профіль
2
2
1
  #<1 ... 31753176317731783179 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама