Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 35623563356435653566 ... 7852>
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 08:52

  antey1969 написав:
  Burton_Hover написав:Вакарчук - хороший певец и абсолютно никакой политик. Пусть продолжает петь.
Голосовать буду за ЕС.

Вы случаем не депутат одной всем известной сильрады?)))

а мне очень нравится, что Славик расколол порохоботов! По итогу, высока вероятность, что кто-то из них не пролезет в Зраду - вот хохма-то будет!
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1857 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 09:11

  sequence написав:
  antey1969 написав:
  Burton_Hover написав:Вакарчук - хороший певец и абсолютно никакой политик. Пусть продолжает петь.
Голосовать буду за ЕС.
Вы случаем не депутат одной всем известной сильрады?)))
а мне очень нравится, что Славик расколол порохоботов! По итогу, высока вероятность, что кто-то из них не пролезет в Зраду - вот хохма-то будет!
1 Не розколов
2 Не надійтесь
3 Виглядає на те що ЄС+Голос буде мати всього в 1.5 рази менше голосів ніж СН
4 Виглядає на те що СН+Батьківщина+Голос - не буде мати 226 голосів
5 Виглядає на те що СН+голос не буде мати 226 голосів , а тому коаліція буде створена СН+Голос+ЄС
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 09:14

  Alex2006 написав:
  Burton_Hover написав:Вакарчук - хороший певец и абсолютно никакой политик. Пусть продолжает петь.
Голосовать буду за ЕС.
Вы или ваш шеф сидели на схемах? Иначе не понимаю в чем смысл голосовать за ЕС. ЕС - это надежда спрятаться от наказания за мандатом и попытка спасти своих людей от тюрьмы. Те, кому важна Украина и ее развитие, понимают, что ЕС этим заниматься не будет, их цель - сохранить награбленное и не сесть.
1 Наприклад я на схемах не сидів ніколи +не приймав участі в тендерах і не підганяв законодавство під свій бізнес
2 На відміну від зміни влади Янукович-Порошенко
Зміна влади Порошенко-Зеленський не створює жодних економчних негараздів в Державі+навіть укріпляється курс гривні-це говорить про те що економіка України стійка і цю стійкість їй надала економічна політика Порошенко-Яценюк-Гройсман_Парубій.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 09:21

  budivelnik написав:
  sequence написав:
  antey1969 написав:Вы случаем не депутат одной всем известной сильрады?)))
а мне очень нравится, что Славик расколол порохоботов! По итогу, высока вероятность, что кто-то из них не пролезет в Зраду - вот хохма-то будет!
1 Не розколов
2 Не надійтесь
3 Виглядає на те що ЄС+Голос буде мати всього в 1.5 рази менше голосів ніж СН
4 Виглядає на те що СН+Батьківщина+Голос - не буде мати 226 голосів
5 Виглядає на те що СН+голос не буде мати 226 голосів , а тому коаліція буде створена СН+Голос+ЄС

Интересно откуда это "Виглядає"? Из заказных рейтингов Порошенка?)) Поржал от их напаривания "ЕС входит на второе место в рейтинге!!!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

СН + Голос уже будет больше 226.

  budivelnik написав:Зміна влади Порошенко-Зеленський не створює жодних економчних негараздів в Державі+навіть укріпляється курс гривні-це говорить про те що економіка України стійка і цю стійкість їй надала економічна політика Порошенко-Яценюк-Гройсман_Парубій.

Ахахах, гривна укрепляется потому что бизнес спокойно вздохнул от того, что от Порошенка наконец-то избавились и Зеленский дал им надежду на построение действительно нормальной экономически развитой страны.
Alex2006
 
Заблокований
Повідомлень: 4629
З нами з: 13.06.15
Подякував: 197 раз.
Подякували: 851 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 09:27

Re: Політичні дискусії

  Alex2006 написав:Вы или ваш шеф сидели на схемах? Иначе не понимаю в чем смысл голосовать за ЕС. ЕС - это надежда спрятаться от наказания за мандатом и попытка спасти своих людей от тюрьмы. Те, кому важна Украина и ее развитие, понимают, что ЕС этим заниматься не будет, их цель - сохранить награбленное и не сесть.

Недоторканість знімається на раз, як це було не раз в поточній Раді. Для цього потрібні переконливи докази прокуратари, а не відеозвернення на ютубі. Якщо такі "докази", як у Труби по бронежилетам - то і результат буде відповідний.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 09:30

Re: Політичні дискусії

  Alex2006 написав:Ахахах, гривна укрепляется потому что бизнес спокойно вздохнул от того, что от Порошенка наконец-то избавились и Зеленский дал им надежду на построение действительно нормальной экономически развитой страны.

Тому що була трагедія на бразильському руднику, в результаті чого ціна на залізну руду зросла вдвічі, плюс, поки що, є притік іноземних спекулянтів в ОВДП.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 09:33

  lapay написав:
  Alex2006 написав:Вы или ваш шеф сидели на схемах? Иначе не понимаю в чем смысл голосовать за ЕС. ЕС - это надежда спрятаться от наказания за мандатом и попытка спасти своих людей от тюрьмы. Те, кому важна Украина и ее развитие, понимают, что ЕС этим заниматься не будет, их цель - сохранить награбленное и не сесть.

Недоторканість знімається на раз, як це було не раз в поточній Раді. Для цього потрібні переконливи докази прокуратари, а не відеозвернення на ютубі. Якщо такі "докази", як у Труби по бронежилетам - то і результат буде відповідний.

С Вилкула, Колесникова, Дунаева сняли неприкасаемость? Что-то снимали только под давлением общественности (как с Розенблатом) или для политического давления (как с Ляшковцами). Прокуратуру и суды перезапустят, этого и боятся в ЕС, потому что у них заберут награбленное, а их самих посадят. Поэтому сейчас не жалеют ни сил ни денег на то чтобы максимально зайти в парламент и попытаться саботировать эти изменения, спасая свою шкуру.
Alex2006
 
Заблокований
Повідомлень: 4629
З нами з: 13.06.15
Подякував: 197 раз.
Подякували: 851 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 09:33

  antey1969 написав:
  Burton_Hover написав:Вакарчук - хороший певец и абсолютно никакой политик. Пусть продолжает петь.
Голосовать буду за ЕС.

Вы случаем не депутат одной всем известной сильрады?)))


Нет, я не депутат сильрады. Но, в частности, короля определяет свита. Естественно, Вакарчук не ответственен за всю свою команду. Но, если за него волонтерит и агитирует подонок и ничтожество (это не про Вас), для меня это что-то да значит. Хотел ради прикола проголосовать за Вакарчука, теперь точно не буду. А бабки на Востоке все равно Оппоблок выберут. Он тут уже давно всех их купил бесплатной раздачей халявы (футболки, кепки, мороженое, пироженое). За Вакарчука проголосуют разве что студенты под впечатлением агитационных концертов. Но бабки организованнее и сплоченнее. За халяву
они всех порвут.
Burton_Hover
 
Повідомлень: 98
З нами з: 05.12.18
Подякував: 4 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 09:39

Re: Політичні дискусії

  Alex2006 написав:Прокуратуру и суды перезапустят, этого и боятся в ЕС, потому что у них заберут награбленное, а их самих посадят. Поэтому сейчас не жалеют ни сил ни денег на то чтобы максимально зайти в парламент и попытаться саботировать эти изменения, спасая свою шкуру.

А чого ж в 2014 не перезапустили? Ви думаєте, що можна от так, клацанням Зепальців, можна все перезапустити?
І ще раз - депутатство не рятує від криміналу, якщо є нормальні докази.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 09:43

  Burton_Hover написав:
  antey1969 написав:
  Burton_Hover написав:Вакарчук - хороший певец и абсолютно никакой политик. Пусть продолжает петь.
Голосовать буду за ЕС.

Вы случаем не депутат одной всем известной сильрады?)))


Нет, я не депутат сильрады. Но, в частности, короля определяет свита. Естественно, Вакарчук не ответственен за всю свою команду. Но, если за него волонтерит и агитирует подонок и ничтожество, для меня это что-то да значит....

Вау, так это оказывается "подонок" Вакарчука рассылал СМС-ки?
Спасибо, Вы нам всем раскрыли здесь глаза)))
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12285
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1695 раз.
Подякували: 3632 раз.
 
Профіль
2
2
1
  #<1 ... 35623563356435653566 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама