Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 40074008400940104011 ... 7852>
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2019 18:24

Frant
Франтик, я на Ваш вопрос ответил.
А Вы?
За пределы Кацапетовки выезжали?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28458
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5276 раз.
Подякували: 4857 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2019 22:16

  ЛАД написав:
  Волгарь написав:................
Недаром ВКП(б) в народе расшифровывали так - ВТОРОЕ КРЕПОСТНОЕ ПРАВО (БОЛЬШЕВИКОВ). Фактически жителей деревень (более 50% населения страны) стали ее полноценными гражданами всего 45 лет назад.

Где Вы такое прочитали?
Прожил 40 лет при советской власти, никогда такого не слышал.


Енциклопедист)))

Погані новини для ватніків:


"Законопроектом предлагается законодательное закрепление права соединений, воинских частей и подразделений ВСУ на применение боевой техники и оружия в период до введения военного положения и после его прекращения или отмены."

https://censor.net.ua/news/3149648/rada ... _chastyami
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23777
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1651 раз.
Подякували: 2531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2019 22:20

  zРадио написав:
  Frant написав:Щодо першого мобільного телефона, "створеного в СРСР" - насмішив ватнік)))


Еще один безграмотный даже не догадывается, что сотовая связь - не единственная существующая беспроводная связь.

А спутниковую тарелку ты тоже никогда в жизни не видел? А рацию? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Звісно, і супутниковий зв'язок, і радіо зв'язок - все винайшли московити! Недарма влітку 1941 всі радянські танки, на відміну від німецьких, були 100% радіофіковані! Це дозволило Червоній Армії за два тижні розбити клятих німаків, перенести війну на чужу територію і за два місяці дійти до Берліна! Так, зРадіо????
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23777
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1651 раз.
Подякували: 2531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2019 23:03

  Frant написав:Звісно, і супутниковий зв'язок, і радіо зв'язок - все винайшли московити!


Пpидуpиваешься, или такой и есть? :mrgreen:

Я не говорил, что первыми спутник и рацию изобрели в СССР, я говорил, что первыми в СССР изобрели мобильный телефон!

И дал все необходимые для этого детали - 1957-й год, стандарт дуплексной радиосвязи.

О спутнике и рации я заговорил лишь тогда, когда понял, что ты не догоняешь понятия беспроводной связи, подразумевая под ней лишь современный мобильник, работающий в сотовых сетях. Понадеялся, что хоть после этого до тебя дойдет - увы, я ошибся...
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 06:44

  zРадио написав:
  Frant написав:Звісно, і супутниковий зв'язок, і радіо зв'язок - все винайшли московити!


Пpидуpиваешься, или такой и есть? :mrgreen:

Я не говорил, что первыми спутник и рацию изобрели в СССР, я говорил, что первыми в СССР изобрели мобильный телефон!

И дал все необходимые для этого детали - 1957-й год, стандарт дуплексной радиосвязи.

О спутнике и рации я заговорил лишь тогда, когда понял, что ты не догоняешь понятия беспроводной связи, подразумевая под ней лишь современный мобильник, работающий в сотовых сетях. Понадеялся, что хоть после этого до тебя дойдет - увы, я ошибся...

Я взагалі не знаю, що таке "спутнік" і що таке "мобільник" . Проте я добре знаю, що таке "ватнік"))))

П.С. так що там з радіофікацією "найпередовіших" червонозоряних танків і літаків влітку 1941 року?
Нагадай нам "успіхи" і порівняй з клятими німцями. Зможеш, спеціаліст з триплексно-ватного зв'язку?

П.С.С. І як це американці без масових репресій, без концтаборів створюють найпередовішу військову техніку??? Жадні буржуї, немає на них Сталіна чи Путіна!

https://zloy-odessit.livejournal.com/2890390.html
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23777
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1651 раз.
Подякували: 2531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 08:26

  Frant написав:
  zРадио написав:
  Frant написав:Звісно, і супутниковий зв'язок, і радіо зв'язок - все винайшли московити!


Пpидуpиваешься, или такой и есть? :mrgreen:

Я не говорил, что первыми спутник и рацию изобрели в СССР, я говорил, что первыми в СССР изобрели мобильный телефон!

И дал все необходимые для этого детали - 1957-й год, стандарт дуплексной радиосвязи.

О спутнике и рации я заговорил лишь тогда, когда понял, что ты не догоняешь понятия беспроводной связи, подразумевая под ней лишь современный мобильник, работающий в сотовых сетях. Понадеялся, что хоть после этого до тебя дойдет - увы, я ошибся...

Я взагалі не знаю, що таке "спутнік" і що таке "мобільник" . Проте я добре знаю, що таке "ватнік"))))

П.С. так що там з радіофікацією "найпередовіших" червонозоряних танків і літаків влітку 1941 року?
Нагадай нам "успіхи" і порівняй з клятими німцями. Зможеш, спеціаліст з триплексно-ватного зв'язку?

П.С.С. І як це американці без масових репресій, без концтаборів створюють найпередовішу військову техніку??? Жадні буржуї, немає на них Сталіна чи Путіна!

https://zloy-odessit.livejournal.com/2890390.html


Чудило, ты не выдумывай за оппонента утверждений, задавая вопросы. То есть с потолка.

Ты растолкуй СВОЁ утверждение о сантехническом менталитете украинского народа и о том, что ему не нужно самостийне государство и высокотехнологическое производство.

А то ты, как Кисель, придумаешь-припишешь и прыгаешь вокруг этого.
Оперируй конкретными фактическими утверждениями.
А не генерируй, как ватник с потолка.
detroytred
 
Повідомлень: 27848
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 09:52

Yuri_61
 
Повідомлень: 2784
З нами з: 30.09.15
Подякував: 377 раз.
Подякували: 462 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 10:43

  Frant написав:Я взагалі не знаю, що таке "спутнік" і що таке "мобільник"


Уверен, здесь ты этим никого не удивил :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  Frant написав:П.С. так що там з радіофікацією "найпередовіших" червонозоряних танків і літаків влітку 1941 року?


Тролльчик, перечитай мое сообщение - я говорил о научном и техническом паритете в 1950-1990 гг, а не во времена ВМВ.

  Frant написав:П.С.С. І як це американці без масових репресій, без концтаборів створюють найпередовішу військову техніку???


Доля заключенных в США - самая высокая в мире. Была и остается. В то время, как за противление режиму в СССР отправляли в ГУЛАГ, в США за такое же противление режиму отправляли на каторгу.

К слову, из бывших республик СССР лишь в Беларуси на сегодня остается смертная казнь. Т.е. в 1 стране из 15. А в США продолжают казнить в 29 штатах из 50!!!

Вот тебе и "без массовых репрессий"

Зображення

По ссылке более длинный список стран, чтоб ты не спрашивал "а де Китай?" - тут есть и Китай, и Пакистан, и Иран, и Руанда, и др. "демократии", а США все равно на 1-м месте :oops:
https://www.themarshallproject.org/2015 ... punishment
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 11:26

  Frant написав:Погані новини для ватніків:


"Законопроектом предлагается законодательное закрепление права соединений, воинских частей и подразделений ВСУ на применение боевой техники и оружия в период до введения военного положения и после его прекращения или отмены."

https://censor.net.ua/news/3149648/rada ... _chastyami

Все логично и правильно, но законопроект:
"Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування Збройних Сил України та Державною спеціальною службою транспорту бойової техніки, зброї та спеціальних засобів в особливий період".

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=66595
а не в любое время.
Термін «Особливий період»

https://zakon.rada.gov.ua/laws/term/19414
yanyura
 
Повідомлень: 7037
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1564 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 11:42

zРадио
Не треба плутати масові репресії (в основному безпідставні, тільки щоб виконати нормативи для "галочки") з кримінал. в-стю за злочини. До речі, ці показники високі не в останню чергу через те, що мені в цій штатівській с-мі правосуддя імпонує найбільше: у них йде сумування термінів, а не "поглинання" більших меншими, і якщо людина має рецидиви злочинів (а не один "випадковий"), то загримить всерйоз і надовго.
L
 
Повідомлень: 484
З нами з: 19.05.08
Подякував: 4 раз.
Подякували: 143 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 40074008400940104011 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама