Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 46214622462346244625 ... 4813>
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 01:11

ЛАД написав:
  Козак-характерник написав:........
. І в тому ж відео, правильно сказали, що за всі роки незалежності буде лише одні балачки, люди не побачили в чому цінність для них держави Україна. Ця помилка влади і призвела до подій на Донбасі, та й не лише там тліють очаги сепаратизму. Поки держава не повернеться обличчям до своїх людей, нічого путнього не буде. Є ризик втратити нашу державу.

Вы очень мягко назвали это "помилкою".
Это, скорее, преступление.

Цілком слушне зауваження. І як я вже писав, жодний з чиновників не поніс відповідальність. Лише прості люди страждають, частина яких була зазомбована, а деякі просто жили і опинилися не по своїй волі в певних умовах. Винними же влада зробила не чиновників, що мали б відповідати за ситуацію, згідно своїх посадових обов'язків, а простих людей. Це вдвічі мерзенно. І ще болить те, що деякі з простих людей починають вірити такій пропаганді, що винувата не держава, а якісь не такі там, бачте люди, не такі як ми... :P Вони є винуватцями, при чому огульно, без суду і слідства. А всі однакові, Божі створіння. Всі під одним небом і сонцем. :P
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Сер 13 лис, 2019 01:13, всього редагувалось 1 раз.
Я — хліб життя. Хто приходить до Мене, вже ніколи не зголодніє і хто вірить у Мене, той більше ніколи не відчуватиме спраги. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.
Козак-характерник
2

Подякував: 1878 раз.
Подякували: 2066 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 01:12

Tegularius
Предпосылки к сепаратизму есть и будут при сохранении низкого уровня жизни и попыток политиков объяснить это не своей бездарностью, а виной каких-то регионов.
Повторю уж не знаю в который раз - наша главная проблема это рост экономики. Причём нужен быстрый рост, чтобы Украина не соревновалась с Молдовой за последнее место в Европе.
ЛАД
2

Подякував: 4296 раз.
Подякували: 3993 раз.

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 01:16

ЛАД написав:Tegularius
Предпосылки к сепаратизму есть и будут при сохранении низкого уровня жизни и попыток политиков объяснить это не своей бездарностью, а виной каких-то регионов.
Повторю уж не знаю в который раз - наша главная проблема это рост экономики. Причём нужен быстрый рост, чтобы Украина не соревновалась с Молдовой за последнее место в Европе.

Та і є. В першу чергу сепаратизм виникає на економічному підгрунті, а придумати певну ідеологію під те, хоч націоналістичну, хоч взагалі новий народ придумати :P , як на Донбасі, то вже справа технологій.
Я — хліб життя. Хто приходить до Мене, вже ніколи не зголодніє і хто вірить у Мене, той більше ніколи не відчуватиме спраги. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 01:35

Козак-характерник написав:Тому ситуацію треба вирішувати в корні, а не робити косметичний ремонт. Треба визначитися і приймати хоч якесь рішення.

Ніяке таке рішення прийняте не буде. По одній простій причині - у нас демократія а не авторитаризм.
Це Путім може прийняти рішення і слідувати йому 10 років.
Український президент(жоден) так зробити не може.
Хіба що це рішення буде УСІХ задовольняти + буде стратегічно правильне для держави - це нереально на сьогодні.
andrijk777

Подякував: 157 раз.
Подякували: 233 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 02:22

andrijk777 написав:
  Козак-характерник написав:Тому ситуацію треба вирішувати в корні, а не робити косметичний ремонт. Треба визначитися і приймати хоч якесь рішення.

Ніяке таке рішення прийняте не буде. По одній простій причині - у нас демократія а не авторитаризм.
Це Путім може прийняти рішення і слідувати йому 10 років.
Український президент(жоден) так зробити не може.
Хіба що це рішення буде УСІХ задовольняти + буде стратегічно правильне для держави - це нереально на сьогодні.

Багато спірних твердженнь і висновків, які вже обговорювали. Немає сенсу ходити по колу. Приймати рішення - робота керівника. Механізм виконання такого рішення теж відомий. Все можливо, за наявності політичної волі.
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 03:14

Козак-характерник написав:...Є ризик втратити нашу державу.

естественно.
если каждый будет делать, как ты, - красть чужое, не декларировать доходы, не платить налоги, всячески уклоняться от любых обязанностей, незаконно получать льготы и субсидии, то конечно.
вот когда таким, как ты, зажмут яйца фин.моном и обязательным декларированием, не дадут даже вздохнуть спокойно и загонят в понятное стойло, тогда будет толк.

только, думается мне, вытащишь ты тогда из тумбочки дорогой сердцу триколор и рванёшь за профитом и счастьем немного восточнее твоего предыдущего места кормления.
Мы с пониманием относимся к вашему непо­ниманию.
Yuri_T
1

Подякував: 1896 раз.
Подякували: 4118 раз.

Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 04:11

Прелесно! Прелесно!

Yuri_T написав:
  Козак-характерник написав:...Є ризик втратити нашу державу.

естественно.
если каждый будет делать, как ты, - красть чужое, не декларировать доходы, не платить налоги, всячески уклоняться от любых обязанностей, незаконно получать льготы и субсидии, то конечно.
вот когда таким, как ты, зажмут яйца фин.моном и обязательным декларированием, не дадут даже вздохнуть спокойно и загонят в понятное стойло, тогда будет толк.

только, думается мне, вытащишь ты тогда из тумбочки дорогой сердцу триколор и рванёшь за профитом и счастьем немного восточнее твоего предыдущего места кормления.

Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 06:48

ЛАД написав:
  Puente написав:......
Оце типовий приклад російської "опозиції" - не знаю до кого там вона в опозиції , але щодо України вона в самому мейнстрімі ...

Напрасно Вы наехали на Латынину (во всяком случае, в данной ситуации). Она просто дала объективный анализ развития и роли русского языка. Достаточно справедливый. Убедительно обьяснила падение его роли как международного. Что касается украинского языка, то, возможно, она права - если бы не его возрождение и развитие в начале советской власти в 20-е годы, сегодня ситуация была бы гораздо хуже.

верно
лень было самому разжёвывать.
впечатление, что присутствуют трудности с пониманием услышанного-прочитанного
19yuriy91

Подякував: 216 раз.
Подякували: 342 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 12:38

zРадио написав:Так, Энергоатом, производящий 55% всей электроэнергии в стране, продает государственной Укрэнерго электроэнергию по 50 коп.

50 коп. - это устаревшие данные, сейчас это около 70 коп.
"Если бы выборы что-то решали, то народ бы на них никогда не пустили" Марк Твен
Тракторист

Заблокований
Подякував: 239 раз.
Подякували: 691 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 14:20

Re: Політичні дискусії

Коломойский,рупор більшості-зрадник України.
Коломойский заявил, что Украине следует восстановить отношения с РФ
https://bykvu.com/ru/bukvy/kolomojskij- ... sini-z-rf/
В царскій Росії Коломойского би посадили на кол за таке! :D
Ethereum

Подякував: 7 раз.
Подякували: 56 раз.

Профіль
1
  #<1 ... 46214622462346244625 ... 4813>
Форум:
+ Додати
    тему