Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 55615562556355645565 ... 5825>
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:08

lapay написав:
  Козак-характерник написав:Мені начхати було б на те, як відреагує світ, на їх стурбованість загостренням відносин з РФ. Я посилаю на смерть людей і повинен забезпечити їм захист в тилу, щоб ніякий пес не зміг при зміні влади назвати їх кратєлям

Яка ще зміна української влади на псячу владу? Якщо зелебобікі повноцінні ватани, то нехай відразу голосують за Пуйла, і війни не буде, бо буде повноцінна капітуляція. А закони змінити не важко, і з героїв зробити карателів, якщо, звісно, не бояться гніву народного...
А вони бояться, принаймі, поки що.

Закон зворотноьї сили не має. Якщо оголошена війна, то військовослужбовець виконує наказ. І претензій до нього не може бути апріорі. А зараз він де юре виконує не законні накази. Бо армію заборонено використовувати без оголошення війни. Тому я і кажу, що кондитер - щур. Підставив своїх воїнів. Сам то він зможе втекти за бугор і мемуари там писати, якщо смаженим запахне, а простий хлопак тої можливості не має.
Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.
Козак-характерник
2

Подякував: 1907 раз.
Подякували: 2085 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:16

Тут обсуждались заявления Портнова и их объявляли априори фейком.
Вот мнение Кравчука:
Не разговаривать с budivelnik"ом , somilitark"ом, Sommer"ом, bub-har"ом :!:, mephala, К-х.
Yuri_T, Вася - бан.
ЛАД
2

Подякував: 4352 раз.
Подякували: 4055 раз.

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:18

ЛАД написав:Тут обсуждались заявления Портнова и их объявляли априори фейком.
Вот мнение Кравчука:

Попустив кондитера... :)
Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:23

ЛАД написав:
Ну серьёзно очень интересно, как вообще в голове возникают такие логические цепочки - проводить такие аналогии:
сравнивать общее (общее время войны, общие потери) с частным (частный случай вчерашнего боя)?
И делать из этого вывод))

А чому ? Ви логіку трошки відключайте свою - і подивіться на чужу - дуже навіть прикольно виходить . У Будівельника часом дуже несподівані розрахунки бувають ... Нагадують арифметику в Єралаші - для дітей . а потім в чомусь ще ( армійська тема була ) - для дорослих . Спочатку розрахунок - потім перевірка - і все правильно . Навіть з першого погляду хід кудись вбік не помічаєш ...
Puente

Подякував: 0 раз.
Подякували: 336 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:41

Tegularius написав:
  Козак-характерник написав:Закон зворотноьї сили не має. Якщо оголошена війна, то військовослужбовець виконує наказ. І претензій до нього не може бути апріорі. А зараз він де юре виконує не законні накази. Бо армію заборонено використовувати без оголошення війни. Тому я і кажу, що кондитер - щур. Підставив своїх воїнів. Сам то він зможе втекти за бугор і мемуари там писати, якщо смаженим запахне, а простий хлопак тої можливості не має.

Вы правы, эта война незаконна, объявление АТО было незаконным и преступным. Армия не может использоваться для подавления внутренних беспорядков, Янукович не решился на такое во время майдана, а эти решились. Объявить открытую войну России было невозможно, и дело не в каких-то кредитах: Россия разгромила бы нашу армию и полностью оккупировала бы Украину за короткое время.
Вывод - нельзя было устраивать и поддерживать майдан. Кому не нравился Янукович - могли проголосовать на него на очередных выборах. А когда уже майдан произошёл, надо было договариваться со своими недовольными соотечественниками с юго-востока, которые по началу действовали теми де методами, зеркалили майдан. А не бросать против них танки и авиацию, понимая, что Россия за них впишется - не может не вписаться.

О - ось так і спалюються ...
І про вибори демократичні згадують , і про соотечествєнніков ...
Puente

Подякував: 0 раз.
Подякували: 336 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:42

Tegularius написав:
  Козак-характерник написав:Закон зворотноьї сили не має. Якщо оголошена війна, то військовослужбовець виконує наказ. І претензій до нього не може бути апріорі. А зараз він де юре виконує не законні накази. Бо армію заборонено використовувати без оголошення війни. Тому я і кажу, що кондитер - щур. Підставив своїх воїнів. Сам то він зможе втекти за бугор і мемуари там писати, якщо смаженим запахне, а простий хлопак тої можливості не має.

Вы правы, эта война незаконна, объявление АТО было незаконным и преступным. Армия не может использоваться для подавления внутренних беспорядков, Янукович не решился на такое во время майдана, а эти решились. Объявить открытую войну России было невозможно, и дело не в каких-то кредитах: Россия разгромила бы нашу армию и полностью оккупировала бы Украину за короткое время.
Вывод - нельзя было устраивать и поддерживать майдан. Кому не нравился Янукович - могли проголосовать на него на очередных выборах. А когда уже майдан произошёл, надо было договариваться со своими недовольными соотечественниками с юго-востока, которые по началу действовали теми де методами, зеркалили майдан. А не бросать против них танки и авиацию, понимая, что Россия за них впишется - не может не вписаться.

Невже? Дзеркалили Майдан? На Майдані хтось сепаратистські гасла проголошував? На Майдані різали і били людей за українську позицію, як в Донецьку? Чистий бандитизм. На початку це дійсно була АТО. І треба було своєчасно навести законність, але в законний силовий спосіб, без застосування армії, спеціальними внутрішніми силами. Цього не було зроблено. Це злочинна бездіяльність або свідома здача територій. Я схиляюся до свідомої здачі національних інтересів, як на Донбасі, так і в Криму. І винуватців цього треба покарати. Бо саме із за них, АТО перейшла у фазу війни. Якщо б була своєчасна зачистка сепарів, ліквідували колону, що просувалася на Донецьк, подальших трагедій можна було уникнути. Крот всередині влади, недарма я стверджую, що ця влада є окупаційною. Вона лише ховається під націоналістичними гаслами. Вовк у вівечій шкурі. Це уламки перефарбувавшихся комуністів. Так що не треба маніпуляцій. Мішати праведне з грішним.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Сер 19 лют, 2020 17:01, всього редагувалось 5 разів.
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:47

Re: Політичні дискусії

Tegularius написав:Кому не нравился Янукович - могли проголосовать на него на очередных выборах.

Более того - с 99% вероятностью Янык на следующих выборах, которые должны были быть через год - пролетел бы как фанера над Парижем - фиг бы за него даже Донбасс проголосовал бы, имидж он себе подпортил этой косностью своей... И фиг бы за этот год что случилось бы принципиального со страной, несмотря на эти все широко пропагандируемые темы с медалью за взятие Крыма и т.п.
Марчендайзер, помни - меняя местами товар в магазине, ты злишь покупателя и увеличиваешь количество зла в мире. Помни о законе бумеранга!
katso

Подякував: 102 раз.
Подякували: 212 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:55

Puente написав:
  Tegularius написав:

О - ось так і спалюються ...
І про вибори демократичні згадують , і про соотечествєнніков ...

Це робота диявола. А деякі кажуть, що його не існує. А він існує. І він є лукавий. Бачите, як нашепотів? Десь збрехав, десь недомовив, десь перемішав грішне з праведним. І ось хтось клюнув на гачок. :)
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 17:02

Козак-характерник написав:Якщо оголошена війна, то військовослужбовець виконує наказ. І претензій до нього не може бути апріорі. А зараз він де юре виконує не законні накази. Бо армію заборонено використовувати без оголошення війни.

З чого це такий висновок? В Чечні була КТО (контртерористична операція) і воювали, аж гай гудів. Армія використовується в усіх країнах проти комбатантів чи агресора. Якщо бузять мирні громадяни - то поліція чи нацгвардія.
  Tegularius написав:Вы правы, эта война незаконна, объявление АТО было незаконным и преступным. Армия не может использоваться для подавления внутренних беспорядков, Янукович не решился на такое во время майдана, а эти решились. Объявить открытую войну России было невозможно, и дело не в каких-то кредитах: Россия разгромила бы нашу армию и полностью оккупировала бы Украину за короткое время.

Це Гіркін і Ко внутрішні заворушення? Без Гіркіна не було б АТО і війни. Так що нехай Лугандон цілує свого Стрелкова в с..аку за жертви і обстріли.
Лікую зрадофільство, чищу вату, продаю обереги від НАТО... Зебіли відрізняються від Зефілів тим, що навіть сплять в рожевих окулярах.
lapay

Подякував: 1125 раз.
Подякували: 1243 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 17:04

Козак-характерник написав:На Майдані хтось сепаратистські гасла проголошував?

Ну, как сказать. Может лозунгов и не было - но действия по развалу страны были еще на 1-м Майдане:

Львівська міська рада 66 голосами ухвалила визнати законно обраним Президентом України Віктора Ющенка і виконувати його укази та розпорядження.
...
У Новояворівську близько 400 прихильників В.Ющенка перекрили міжнародний автобан «Ліссабон-Кавказ» (третій Критський коридор).
...
У Стрию прихильники В.Ющенка перекрили міжнародну трасу Київ-Чоп та залізничну дорогу.

https://zik.ua/news/2006/11/22/pomaranc ... _tak_55875
Марчендайзер, помни - меняя местами товар в магазине, ты злишь покупателя и увеличиваешь количество зла в мире. Помни о законе бумеранга!
katso

Подякував: 102 раз.
Подякували: 212 раз.

Профіль
  #<1 ... 55615562556355645565 ... 5825>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор