Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56235624562556265627 ... 5846>
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 13:08

Видимо, у Вас лично есть какие-то альтернативные источники информации - на самом заводе о производстве именно вертолетов даже не подозревают.

Не занимайтесь онанизмом - мы в Украине!
А ВЫ задрачитиваете из-вне не имея представления ни о чём.
При чём со складом мышления от Геббельса.

О, как раз ИЗВНЕ-ТО все отлично видно - БОЛЬШОЕ ВИДИТСЯ НА РАССТОЯНИИ.
А про вертолеты я потому и написал, что Украина их не производит - как и самолеты/ракеты/автомобили/станки/тракторы и множество другой разнообразной продукции, которую в стране КОГДА-ТО ПРОИЗВОДИЛИ (согласно БСЕ, статья УССР, 40% всех работников в промышленности республики в конце 70-х было занято как раз в машиностроении).
Волгарь

Подякував: 22 раз.
Подякували: 773 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 13:27

Волгарь написав:
Видимо, у Вас лично есть какие-то альтернативные источники информации - на самом заводе о производстве именно вертолетов даже не подозревают.

Не занимайтесь онанизмом - мы в Украине!
А ВЫ задрачитиваете из-вне не имея представления ни о чём.
При чём со складом мышления от Геббельса.

О, как раз ИЗВНЕ-ТО все отлично видно - БОЛЬШОЕ ВИДИТСЯ НА РАССТОЯНИИ.
А про вертолеты я потому и написал, что Украина их не производит - как и самолеты/ракеты/автомобили/станки/тракторы и множество другой разнообразной продукции, которую в стране КОГДА-ТО ПРОИЗВОДИЛИ (согласно БСЕ, статья УССР, 40% всех работников в промышленности республики в конце 70-х было занято как раз в машиностроении).

Наследники Сикорского: Кто в Украине производит вертолеты

Где в Украине производят самолеты и вертолеты?

імперські амбіції вони такі імперські. завжди ставлять за мету принизити інших.
mephala

Подякував: 141 раз.
Подякували: 739 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 13:40

ЛАД написав:
  Козак-характерник написав:......
Хоча так чи інакше, всі люди є братами і сестрами. :)

Если так, то зачем Вам графа "национальность" в документах?
Вы постоянно обвиняете меня в том, что я цепляюсь к Вашим словам, "вырываю из контекста", "переиначиваю".
А Вы не замечаете противоречий в Ваших высказываниях?

И как же ваше: "нет ни эллина, ни иудея"?

Допоки не настало друге пришестя Христа і Царство Боже на Землі, то недосконалі люди проживають в рамках своєї Богом даної і вибороної предками території, в своїй національній хаті. Світ є недосконалим, а люди гріховними з народження. Тому в першу чергу перейматися треба облаштуванням і впорядкуванням СВОЄЇ хати. :) А потім вже перейматися загальносвітовими проблемами. Почнемо з малого, але з Любов'ю. Бо без Любові будь-яка велика справа є мертвою. Навіщо саме мені графа "національність"? Це моє право на самоідентифікацію. І не лише моє. Хто ж не хоче себе ідентифікувати назовні, це теж його право. А держава повинна забезпечити це право. І звісно моніторити всі процеси, що відбуваються в цій державі. Є поняття національної безпеки, вже казав. Будь який менеджер - управлінець повинен завжди тримати руку на пульсі і володіти всієї повнотої інформації по своєму об'єкту управління, задля ефективності.

ЛАД написав:должны знать, что махновцы не были борцами за незалежну Украину.

Григорій Пирлік: Чи був Нестор Махно проукраїнським діячем, адже з Центральною Радою в нього були конфлікти?

Володимир Чоп: В епоху Центральної Ради не було «махновщини», в махновців були конфлікти з УНР часів директорій, коли очолював Симон Петлюра. Але поза всяким сумнівом Нестор Махно – це український політик і проукраїнський діяч, хоча він і не такий проукраїнський, як комусь хочеться. Звичайно, він боровся за Незалежність України. Можливо, не такої, як та сама УНР.

Дмитро Тузов: Наскільки радянська історіографія спотворила образ Нестора Махна?

Володимир Чоп: Радянська пропагандистська машина до всіх своїх політичних ворогів застосовувала тактику приниження, заниження образу, коли показувала, що це не просто політичні вороги, а ще й негідники і мерзотники. Можливо, з Нестором Махном це виявилося надзвичайно вдало. Але що вийшло – його спаплюжили настільки, що в масі своїй люди перестали цьому вірити, тому що така карикатура не могла робити такі великі справи, які свого часу робив Нестор Махно. І тому він сприймався двояко.

Дмитро Тузов: Які були основні міфи про Нестора Махно?

Володимир Чоп: Основний міф про те, що він був бандит і кримінальний злочинець. Махно, звичайно, був людиною небезпечною, але кримінальним злочинцем він не був точно.
Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.
Козак-характерник
2

Подякував: 1909 раз.
Подякували: 2086 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 13:55

Re: Політичні дискусії

Вже до національностей дійшли ... Мені в цьому плані цікаво завжди якраз в "нових" країнах - США , Канада , Австралія - де майже всі немісцеві . Але якось так в фільмах регулярно чуєш - то ірландці , то італійці , то поляки ...
Puente

Подякував: 0 раз.
Подякували: 341 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 14:02

Puente написав:Вже до національностей дійшли ... Мені в цьому плані цікаво завжди якраз в "нових" країнах - США , Канада , Австралія - де майже всі немісцеві . Але якось так в фільмах регулярно чуєш - то ірландці , то італійці , то поляки ...

Так там зовсім інші історичні умови: немає титульної нації. В Україні ж є. Тому і моделі державотворення повинні бути різними. Їхня хата (нових держав) - гуртожиток. :) В нас же - батьківська хатина, велика родина! :D
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 25 лют, 2020 14:06, всього редагувалось 2 разів.
Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 14:03

Re: Політичні дискусії

Раз вже про Махна згадали ...
Маленька його цитата з 1926 року :
«Об одном лишь приходится пожалеть мне, выпуская этот очерк в свет: это — что он выходит не на Украине и не на украинском языке. Культурно украинский народ шаг за шагом идет к полному определению своего индивидуального своеобразия и это важно. Но в том, что я не могу издать своих записок на языке своего народа, вина не моя, а тех условий, в которых нахожусь."
( Махно, Нестор.
Русская революция на Украине (от марта 1917 г. по апрель 1918 год) / Нестор Махно. - Париж : Б-ка Махновцев : Федерация анархо-комунист. групп Северной Америки и Канады, 1929.)
Puente

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 14:05

Козак-характерник написав:
  Puente написав:Вже до національностей дійшли ... Мені в цьому плані цікаво завжди якраз в "нових" країнах - США , Канада , Австралія - де майже всі немісцеві . Але якось так в фільмах регулярно чуєш - то ірландці , то італійці , то поляки ...

Так там зовсім інші історичні умови: немає титульної нації. В Україні ж є. Тому і моделі державотворення повинні бути різними.

Так це зрозуміло - питання про додаткову самоідентифікацію . І не само навіть - у них же теж національність в документах не пишуть ... Плюс купа змішаних шлюбів ...
Puente

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 14:07

Puente написав:
  Козак-характерник написав:

Так там зовсім інші історичні умови: немає титульної нації. В Україні ж є. Тому і моделі державотворення повинні бути різними.

Так це зрозуміло - питання про додаткову самоідентифікацію . І не само навіть - у них же теж національність в документах не пишуть ... Плюс купа змішаних шлюбів ...

Ну якщо людина хоче самоідентифікуватися перед державою, то чому перепони їй чинити?
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 14:11

Предлагаю вновь вернуться к "своим баранам" или "Кому на Руси жить хорошо":
https://strana.ua/articles/rassledovani ... ntsii.html

https://strana.ua/news/251606-dom-rjabo ... -foto.html

И почему из 37 - 28 милионов голодают?
Или чем не Американская мечта? И что для этого нужно?
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Вів 25 лют, 2020 14:20, всього редагувалось 1 раз.
Увидеть массовый протест уволенных украинских судей – мечта. Представляете, Майдан, тысяч пятнадцать митингующих – судьи и их помощники или родственники. Бочки с кострами – на растопку идут те решения, которые хотелось бы скрыть.
Kudrjavuy

Подякував: 675 раз.
Подякували: 869 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 14:13

Козак-характерник написав:Ну якщо людина хоче самоідентифікуватися перед державою, то чому перепони їй чинити?

Что бы не переступали "семь заповедей".
Самое роскошное "общее объяснение", ибо "при концентрации некоторые нации возвращаются к своим пагубным верованиям, - национальным традициям".
Что в нашем случае противоречит Государственной политике. И самому существованию Государства.(сюда относиться и почему в Европе запретили носить хенджаб)

Будьте добры исполнять Законы "титульной нации".
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Вів 25 лют, 2020 14:24, всього редагувалось 1 раз.
Увидеть массовый протест уволенных украинских судей – мечта. Представляете, Майдан, тысяч пятнадцать митингующих – судьи и их помощники или родственники. Бочки с кострами – на растопку идут те решения, которые хотелось бы скрыть.
Kudrjavuy

Подякував: 675 раз.
Подякували: 869 раз.

Профіль
  #<1 ... 56235624562556265627 ... 5846>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор