Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 62156216621762186219 ... 7852>
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:02

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Будивельник
Разве зрада всл в Крыму произошла не при И.О. президента Турчинове?
Юридично - ні.
Турчинов став виконуючим обовязки Президента,після втечі януковича+керівництва всього силового блоку.
Тому зраджували ті,когот набирали/виховували/вчили - зрадники.
Тепер розумієте чому я твердо переконаний що особисто ви причетні до створення касти зрадників в ЗСУ України.

Ви ж заявляєте що Порошенко був винуватий бо працював в першому уряді Януковича і був організатором Партії Регілнів..
Я користуючись такою ж логікою - звинувачую вас особисто у зраді бо ви
а - кадровий військовий воювати не пішли ( і пофіг що вас ніхто не призвав)
б - великий відсоток військових (до підготовки яких ви мали дотичність) - зрадив...

Тепер як завжди
Або труси,або хрестик
Або ви признаєте причинно наслідкові звязки ( хто винуватий у зраді)
або признаєте що у випадку огульних звинувачень - ви потрапляєте в когорту зрадників.

Опять с вас брехня поперла.

На основе лживой вашей личной хотелки.

И вы опять тупите. Связь (пускай и косвенная - типа возможно кого-то из зрадникив обучал) - это одно; а личное предательство - это другое.
Разные предметы.
По второму от вас ноль обоснований.
Только клевета - обвиненение в предательстве.

В студию процент предавших среди тех, кого я обучал.
Или опять збрехали с потолка о большом проценте?

В студию, в чём я обвинял Порошенко за работу в урядi Яныка и организацию ПР.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28245
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:10

  detroytred написав:В студию процент предавших среди тех, кого я обучал.
Бачу - застав дурня Богу молитись - він і голову побє..
1 Я Привів дві тези
Одну Вашу - Турчинов винувавтий бо в момент зради 18000 військовослужбовців був виконуючим обовязки Президента...
Другу свою(яка точно повторює вашу) - дейтройт винуватий,бо 25 років вчив тих ,хто в майбутньому зрадив...

При цьому - ви не привели жодного доказу,що Турчинов когось з зрадників вчив/гтоував.., а від мене - це вимагаєте.

Тому вдруге
Труси хрестик
Хочете щоб вас бездоказово не називали зрадником - не висувайте версій,згіднотз якими ви точно так само бездоказово називаєте зрадниками вище керівництво України..

ПС
Такого тупого і недалекого майора-я б вигнав з училища,на момент коли він був курсантом..
Тупість ,обмеженість і сволочизм( я всіх обісру, але мене не чіпайте) - ніяким навчальним процесом не виправиш.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:10

  budivelnik написав:До влади приходить Порошенко і.... люди які під керівництвом папєрєдників-зраджували ,під керівництвом Порошенка стали боронити свою Державу...

Як на мене - це найкращий показник..

знову брехня
захищати і гинути на Донбасі стали задовго до президенства Порошенка.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2757
З нами з: 10.06.19
Подякував: 105 раз.
Подякували: 187 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:11

  vano80 написав:
  budivelnik написав:Тому зраджували ті,когот набирали/виховували/вчили - зрадники.
Тепер розумієте чому я твердо переконаний що особисто ви причетні до створення касти зрадників в ЗСУ України.


Ты вроде все правильно пишешь, только не забывай, что вояками стают не за три года. И те сбушники, менты и остальная прокурорско-судейская сволочь стала такой не за пару лет.
Да и пересичный чего то за вилы не взялся. Татары, так возлюбленные в 14 году проглотили убийства своих соплеменников.

Кроме того, человек не понимает, что окончательное решение тот же всл,мент и т.д.принимает в конкретных на момент условиях.
В условиях соплежующего занятого распределением кресел Турчинова и Ко и пр.

Обучались в ВВУЗах абсолютно одинаково, что крымские, что материковые всл.
Зрадили крымские...
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28245
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:12

  budivelnik написав:
  Shram написав:В вашей логике чем больше людей за время президентства того-или иного человека погибло - тем президент лучше?

ПС
За часів Президента Зеленського загило приблизно 120 осіб...але Зеленський заявив що


А за президенство Петюни 3000+ и вы это ему ставите как нечто положительное.
Как аргумент в его пользу - так ведь вы написали.

Вот начал бы Зе сейчас активные военные действия, положил бы в полях Украины ещё 5000 трупов безрезультатно - вот стал бы лучший президент чем Петя, так?
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:14

  unicdima написав:
  budivelnik написав:До влади приходить Порошенко і.... люди які під керівництвом папєрєдників-зраджували ,під керівництвом Порошенка стали боронити свою Державу...
Як на мене - це найкращий показник..
знову брехня
захищати і гинути на Донбасі стали задовго до президенства Порошенка.
Тільки так вийшло,що ті хто ВЖЕ пішов захищати і гинути за Україну - навіть з окопів проголосували ЗА Порошенка....
Як на мене - показник..
А от за богиню з косою ,чомусь проголосувало в 4 рази менше.
Як на мене - це також показник.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:18

  budivelnik написав:
  unicdima написав:
  budivelnik написав:До влади приходить Порошенко і.... люди які під керівництвом папєрєдників-зраджували ,під керівництвом Порошенка стали боронити свою Державу...
Як на мене - це найкращий показник..
знову брехня
захищати і гинути на Донбасі стали задовго до президенства Порошенка.
Тільки так вийшло,що ті хто ВЖЕ пішов захищати і гинути за Україну - навіть з окопів проголосували ЗА Порошенка....
Як на мене - показник..


А что через четыре года президентства Шоколадного, за него не проголосовали в том числе и в армии - для вас не показник?

Тут вижу, тут не вижу - очень удобно....
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:19

  Shram написав:
  budivelnik написав:
  Shram написав:В вашей логике чем больше людей за время президентства того-или иного человека погибло - тем президент лучше?
ПС
За часів Президента Зеленського загило приблизно 120 осіб...але Зеленський заявив що
А за президенство Петюни 3000+ и вы это ему ставите как нечто положительное.
Как аргумент в его пользу - так ведь вы написали.
Вот начал бы Зе сейчас активные военные действия, положил бы в полях Украины ещё 5000 трупов безрезультатно - вот стал бы лучший президент чем Петя, так?
1 З москалями - тільки з москальськими прикладами
1 За сталіна загинуло 20 млн... він сволота ?
скажете сволота - я зачмирю вас що вас би німці грали в хвіст і в гриву
скажете переможець - зачмирю бо 20 млн не кожен може загробити
2 за пуйла в росії навіть в мирний час загинуло більше 3000(беслани.норд-ости.вибухи в метро і так далі)
пуйло -сволота? чи видатний керівник педерації?

Тому
Якби ви не напали - у нас ніякий Порошенко не зміг би створити умови для загибелі 3000..янукович спробував - на першій сотні отримав копняка в дупу...

З іншого боку
Природа не терпить пустоти..
Тому
Тих 3120 осіб солдат ,яких ми втратили в боротьбі з Вам - переорієнтували Україну і українців на Захід так сильно... що вам вже нічого не світить
А все пуйловські двохходовочки..в нього класно виходить
газ/нафту/Україну - для росії вже просрав..
Вчора просрав космос...чекаємо на завтра.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:22

  budivelnik написав:
  detroytred написав:В студию процент предавших среди тех, кого я обучал.
Бачу - застав дурня Богу молитись - він і голову побє..
1 Я Привів дві тези
Одну Вашу - Турчинов винувавтий бо в момент зради 18000 військовослужбовців був виконуючим обовязки Президента...
Другу свою(яка точно повторює вашу) - дейтройт винуватий,бо 25 років вчив тих ,хто в майбутньому зрадив...

При цьому - ви не привели жодного доказу,що Турчинов когось з зрадників вчив/гтоував.., а від мене - це вимагаєте.

Тому вдруге
Труси хрестик
Хочете щоб вас бездоказово не називали зрадником - не висувайте версій,згіднотз якими ви точно так само бездоказово називаєте зрадниками вище керівництво України..

ПС
Такого тупого і недалекого майора-я б вигнав з училища,на момент коли він був курсантом..
Тупість ,обмеженість і сволочизм( я всіх обісру, але мене не чіпайте) - ніяким навчальним процесом не виправиш.

Ты точно тупой.

Я не аргументировал своё обвинение в адрес Турчинова ералашиком, как ты в мой адрес, из размытого и прошлого.
Тем более в адрес Турчинова я никогда не говорил о зраде.
Не тупи.

Претензии к И.О. президента заключались в том, что от него не было соответствующих!!!!! прямой внешней агрессии указов и распоряжений. Естественно, что их не было и от НГШ и пр. Так как они возможны лишь на основании указа президента.
Отсюда и такое поведение крымских силовиков.

Кроме того, с моей стороны были не претензии, а только утверждение о возможности такого альтернативного мирному варианту.

Ты, как всегда, не читаешь и не понимаешь сути, а рефлексируешь.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28245
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:23

  Shram написав:
  budivelnik написав:
  unicdima написав:знову брехня
захищати і гинути на Донбасі стали задовго до президенства Порошенка.
Тільки так вийшло,що ті хто ВЖЕ пішов захищати і гинути за Україну - навіть з окопів проголосували ЗА Порошенка....
Як на мене - показник..
А что через четыре года президентства Шоколадного, за него не проголосовали в том числе и в армии - для вас не показник?
Тут вижу, тут не вижу - очень удобно....
Як це не проголосували?
Це в педерації
Якщо 146% За не проголосували - то це проблема
В Україні -нормально
За Порошенка проголосували 25%...як на мене - малувато
Але заявляти що взагалі ніхто не проголосував - це якийсь маразм...
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 62156216621762186219 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама