Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 62176218621962206221 ... 7852>
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 13:58

Schmit
 
Повідомлень: 4283
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 14:00

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Вину с предавших это не снимает. Но объясняет такой большой процент.
ти вже галіфе виправ?
Чого тоді не рванув косоворотку на грудях?
Он ,гіркін,яскравий приклад ,такий самий пенсіонер як ти , без наказів, без юридичної підтримки таку заваруху в ОРДЛО затіяв...Я чогось ніде не бачив наказів Путіна-гіркіну...

І другий приклад
Добробати...
Для мене це також дивина,але я ніде не бачив наказів про створення цих добробатів весною 2014...але вони різну там шушваль зупинили ,поки в ЗСУ ( яке ти 25 років розвалював) порядок не навели....

Не тупи.
У тебя уже Гиркинд сам по себе действовал. Ещё скажи, что дыровцы тоже сами по себе.

Открою тебе секрет: действовать согласно порядку в запасе, а не самоуправно (идти в добробат, нарушая) -- не имеет никакого отношения к зраде. Ты опять поменяешь предмет.
Не тупи, уже сто раз тебе указывал, что на героя я не претендую.
Зачем тогда твои глупые попрекания?
Ещё и Гиркинд в пример))


Учись...
Посмотри как создавались большинство добробатов. Особенно с корочками сотрудников МВД))
Они свою роль отыгрывали на начальном этапе. Такова была ставка можновладцив...
ЗСУ свою.

Я тебе, славному ком. разведвзвода, борцу и патриоту, в добробат идти не запрещал.
detroytred
 
Повідомлень: 28159
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 14:03

  budivelnik написав:
  Shram написав:
  budivelnik написав:1 В три рази
2 Не показник
Почему разница между Петей и Тимошенко в 2015 для вас показатель, правоты и лучезарности вашего кумира Петюни, и убогости Тимошенко. А разница между Зеленским и Шоколадным - не показатель.
Потому что вам так удобно?
Потому что для оправдания полной никчемности Порошенко на посту президента нужно мыслить избирательно, подгоняя под себя те факты которые будут за Петю и полностью отрицая факты которые говорят о его бездарности.
А при чому тут Порошенко-Тимошенко і їх різниця?


Так вот же вы написали про разницу между Тимошенко и петей и показательности этой разницы, 20 минут назад.
Уже забыли.
Напомню

  budivelnik написав:Тільки так вийшло,навіть з окопів проголосували ЗА Порошенка....
Як на мене - показник..
А от за богиню з косою ,чомусь проголосувало в 4 рази менше.
Як на мене - це також показник.


Так почему эта разница для вас показатель, а разницу между Зе и По вы не принимаете как показатель?
Потому что тогда оказывается что вы , вместе с Петей, сильно таки обделались...
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 14:09

  Shram написав:Так почему эта разница для вас показатель, а разницу между Зе и По вы не принимаете как показатель?
Москалику
Тільки не треба пробувати вбивати клин між ЄС і Батьківщиною.
1 Якщо хтось програв з результатом 1 до 3 - це програш ,але не кінець життя
2 Пункт номер один довела і Тимошенко
Програла з результатом 1/3 ,але залишилась в політиці
І Порошенко
Програв з результатом 1/3 - але залишився в політиці.

Це для москаля- Програш=кінець життя
Українці до цього більш спокійні..
Ми вже проходили програш Ющенка-Януковичу... і що ?
Як тільки зрозуміли що янукович не відображає позиції більшості - так відразу його й прогнали...
Ні Зеленський.ні Порошенко .ні Тимошенко - не застрахавані від копняка під зад...
Просто для того ,щоб цей копняк отримати - треба постаратись...
Зеленський поки що балансує...як буде далі - побачимо
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27354
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 14:12

  detroytred написав:Не тупи.
У тебя уже Гиркинд сам по себе действовал. Ещё скажи, что дыровцы тоже сами по себе.
Це ти тупиш
Те що якийсь задрипаний пенсіонер не бачив наказів в.о Президента - не говорить того ,що цих наказів не було..
Для того , я й показав приклад гіркіна...
Наказів ніхто не бачив - але завдання він виконав...
Дійшло?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27354
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 14:16

  Козак-характерник написав:
  Shram написав:Потому что тогда оказывается что вы , вместе с Петей, сильно таки обделались...

Досить смажити вужа на пательні! :) :P

Да чудак может одновременно обвинять в "чего изволите?" и в строгом придерживании буквы документов.
Не понимая, что они взаимоисключающие.

И судя по тому, что от документов слишком далек и не интересуется, то так и служил по принципу "чего изволите?"

Но! Теперь сам посчитал себя доросшим)) до исторгающих ... свои хотелки.
И думает, что все откликнутся "чего изволите хотеть".
detroytred
 
Повідомлень: 28159
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 14:24

  detroytred написав:Да чудак может одновременно обвинять в "чего изволите?" и в строгом придерживании буквы документов.
Не понимая, что они взаимоисключающие.
Ти про себе?
1 Ти звинувачуєш вищестоящих у невиконанні...
2 Ти не погоджуєшся, що огульно звинувачуючи - ти такий самий штрафник...

Для тебе є два кольори чорне-біле
для мене море відтінків.кожен з яких в тій чи іншій мірі може перекривати один одного..
В тому що Порошенко керував Україною - як великим бізнесом - є хороші і погані сторони
Хороші - результати цього керівництва кращі ніж результати керівництва Кравчука, Януковича, Зеленського
Погані - керувати можна було й краще.

Так от для мене
Коли середньостатистичні результати кращі (є позитив армія/мова/віра/ ,євровектор, через рік після відходу від влади - економіка не впала,хоча й тримається за рахунок
а - виграного Суду в стокгольмі
б - перечисленням НБУ річних сум( а пройшло всього 4 місяця на момент перечислень)
Тобто економіка тримається за рахунок жирка створеного при попередниках...це правда говорить про те що Порошенко був переконаний що виграє .в противному разі зробив би те саме що Ющенко - спалив всі досягнення,щоб переможцю було гірше...але при цьому(не спаливши) показав що як Державник він вище ніж власні політичні его.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27354
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 14:26

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Не тупи.
У тебя уже Гиркинд сам по себе действовал. Ещё скажи, что дыровцы тоже сами по себе.
Це ти тупиш
Те що якийсь задрипаний пенсіонер не бачив наказів в.о Президента - не говорить того ,що цих наказів не було..
Для того , я й показав приклад гіркіна...
Наказів ніхто не бачив - але завдання він виконав...
Дійшло?

Тяжёлый случай...
Ты вообще не понимаешь о чём речь.
Раз сравниваешь диверсию пенсионера)) гиркинда из рашковании и реакцию президента и Ко Украины! на внешнюю прямую агрессию регулярными подразделениями и частями рфии.
Думай-то хоть немного.
detroytred
 
Повідомлень: 28159
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 14:39

Re: Політичні дискусії

  Yuri_61 написав:Посмотрел декларации местных чиновнков и охренел от размера их зарплат.


Подивіться декларації суддів і вам стане легше, бо вже чиновники відносно них бідні чмошники.
Я не за зрівняйлівку, але бюджетний пиріжок ділять вкрай несправедливо.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6615
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 14:42

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Да чудак может одновременно обвинять в "чего изволите?" и в строгом придерживании буквы документов.
Не понимая, что они взаимоисключающие.
Ти про себе?
1 Ти звинувачуєш вищестоящих у невиконанні...
2 Ти не погоджуєшся, що огульно звинувачуючи - ти такий самий штрафник...

Для тебе є два кольори чорне-біле
для мене море відтінків.кожен з яких в тій чи іншій мірі може перекривати один одного..
В тому що Порошенко керував Україною - як великим бізнесом - є хороші і погані сторони
Хороші - результати цього керівництва кращі ніж результати керівництва Кравчука, Януковича, Зеленського
Погані - керувати можна було й краще.

Так от для мене
Коли середньостатистичні результати кращі (є позитив армія/мова/віра/ ,євровектор, через рік після відходу від влади - економіка не впала,хоча й тримається за рахунок
а - виграного Суду в стокгольмі
б - перечисленням НБУ річних сум( а пройшло всього 4 місяця на момент перечислень)
Тобто економіка тримається за рахунок жирка створеного при попередниках...це правда говорить про те що Порошенко був переконаний що виграє .в противному разі зробив би те саме що Ющенко - спалив всі досягнення,щоб переможцю було гірше...але при цьому(не спаливши) показав що як Державник він вище ніж власні політичні его.

Я же тебе указывал, что тебя дальше начала можно не читать.
Ты в основу закладываешь короткую ложь, а потом лепишь длинную оду.

Я не обвиняю Турчинова! Уже много раз тебе на это указывал. Он принял вариант мирного ухода...
Я объяснял почему оказалось столько зрадникив.
Учились крымские и материковые одинаково, но зрадили крымские.

Даже фактор российскости в Крыму не столь существенен. Достаточно было начать процесс активного вооруженного отпора и дальше все в части в одной лодке...
Хоть колеблющийся, хоть нет.
Это азбука мотивации к воевать.

Но чекали ... росла противоположная мотивация. Выросла, что когда пришла команда уходить, осталось столько.


Если бы прорашенскими были изначально, то не было бы даже длительного блокирования частей. Перешли сразу, мир, дружба, жвачка.
detroytred
 
Повідомлень: 28159
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 62176218621962206221 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама