Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 70227023702470257026 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 19:45

Re: Політичні дискусії

"Ни в коем случае нельзя выталкивать вперед несовершеннолетних. Ведь так террористы поступают, когда впереди себя гонят женщин и детей. Здесь немножко как бы фокус смещается, но по сути это то же самое"

25 января 2021 года.

"Послушайте внимательно. Я хочу, чтобы Вы однозначно меня понимали, если мы примем такое решение – только для защиты украинских граждан. И пускай попробует кто‑то из числа военнослужащих стрелять в своих людей, за которыми мы будем стоять сзади, не впереди, а сзади. Пускай они попробуют стрелять в женщин и детей!"

4 марта 2014 года.

Это слова Путина по разным событиям

Ведь он знает о чём говорит, он и есть главный террорист всея Руси
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9534
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 20:09

поздравления

А никто не обратил внимание, что только сегодня Зе. поздравили с ДР президенты Молдовы, Литвы, Турции и Азербайджана??
С дипломатической точки зрения это полное неуважение.............
Причем, что 3 из этих стран и рядом стоять не должны.. Лучше бы просто молчали как и все реальные лидеры других стран
TUR
Аватар користувача
 
Повідомлень: 135
З нами з: 05.04.19
Подякував: 9 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 20:27

  pesikot написав:detroytred, по твоим многочисленным просьбам :)
Стрелков о "героях Новороссии": Гиви - наркоман, Захарченко - алкаш, Пушилин - крыса


Вот что из себя представляют марионетки РФ на Донбассе
Но detroytred не может думать одной своей извилиной, у него в голове одна российская пропаганда

Ти знову збрехав.
1. Про мої прохання.
2. Про російську пропаганду в голові.
3. Про одну звивину.

Все генериш і генериш нову брехню.
Не приводячи жодного підтвердження.
А на прохання зустрітись, перевірити та відповісти грошима 2 куе. за ту брехню на особисту адресу -- зливаєшся, як "щенок".
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 20:43

  budivelnik написав:Спробую показати різницю в поведінці дейтротреда і будівельника на прикладі однієї (всього) фрази
  detroytred написав:В мене нема питань до будівельника, як того, хто будує.
Ймовірна реакція будівельника
- ви помилились ,заявивши що я будую , бо з 2013 по 2015 активно виводив кошти в торгівлю , і після 2015 взагалі не збудував жодного м2, при цьому в 2015-2020 списав 0,5 млн грн як збитки від наданих і не повернутих позик від контрагентів і кінцевих покупців...

І все - все ясно і чітко , тепер ловіть реакцію а-ля дейтройтред

Ти збрехав, згенерив зі стелі, ти постійно брешеш ,
я можу це довести документально , давай 2000 доларів, а краще 5000 доларів і я такому тупому як ти доведу хоч в ДАБІ , хоч в СБУ що я нічого не будю сьогодні....
( і ще парочку емоційних викриків,десяток повторів брехня-збрехав, тупий і так далі...)

Розшифровку такої поведінки дейтротреда- я дам в іншому повідомлення.

Ти знов збрехав та зманюпулював.

Зманюпулював-збрезав ---- ти в мій бік брешеш образливі особові *припущення* (викладач марксизму-ленінізму, замполітське і до плати за пости).
Я тебе виправляв, що це не так.
Обов'язку надавати дані в мене немає.
Твої ж свідомі!!! повторювання після моїх перших же виправлень тебе -- це вже визначається не як припущення, помилка , а як брехня.
І це я тобі вже пояснював.
А ти знов брешеш.


Ніяких емоцій.
Або відповідаєш за свою багаторазову конкретну брехню на мою особисту адресу, або показуєш, який ти реальний чоловік бізнесмен мільйонер, що не здатний відповісти за таку нахабну свою брехню.

Що ти вибрав сам - наявно.
5 куе. очкуєш-зливаєшся, як треба відповісти.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 20:50

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:А на прохання зустрітись, перевірити та відповісти грошима 2 куе. за ту брехню


Зачем ему такую ставку предлагать? Он ее за год здесь не отобьет. Предложите просто 2 тыс грн - может рискнет месячным заработком :wink:

Так как не понял что спор между detroytred и будивельником (хотя раньше думал что с песикотом) то ставка предлагается 5 тыс грн (с учетом того что будивельник сэкономил на зарплате ночной своему сыну в локдауне 8) 8) )
TUR
Аватар користувача
 
Повідомлень: 135
З нами з: 05.04.19
Подякував: 9 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 21:13

  TUR написав:
  detroytred написав:А на прохання зустрітись, перевірити та відповісти грошима 2 куе. за ту брехню


Зачем ему такую ставку предлагать? Он ее за год здесь не отобьет. Предложите просто 2 тыс грн - может рискнет месячным заработком :wink:

Так как не понял что спор между detroytred и будивельником (хотя раньше думал что с песикотом) то ставка предлагается 5 тыс грн (с учетом того что будивельник сэкономил на зарплате ночной своему сыну в локдауне 8) 8) )

Мільйонеру будівельнику 5 куе.
Наче бухгалтеру 2 куе.
З мене пенсіонера 5 куе і сам приїжджаю до кожного.
Зустріч в обласному СБУ.
Перевіряємо мене (на плату за пости, ольгіно та тещо), мої документи, що однозначно підтверджують - замполітське, викладач марксизму-ленінізму, львівський політус, Янукович - був моїм Верховним).
Хто бреше (так довго, наявно бреше та бреша) сплачує.

Крапка.
Без моря демагогії та генерації нового та нового.
Бо цій брехні, якщо не навчити грошима, не буде кінця.

Модераторів прошу не видаляти.
Може хоч це змусить закінчити ці нескінченні тупі нападки на мою адресу.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 21:13

  TUR написав:А никто не обратил внимание, что только сегодня Зе. поздравили с ДР президенты Молдовы, Литвы, Турции и Азербайджана??
С дипломатической точки зрения это полное неуважение.............
Причем, что 3 из этих стран и рядом стоять не должны.. Лучше бы просто молчали как и все реальные лидеры других стран

А кто, ты же сам это и выбрал ?
Сиди и обтекай
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9534
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 21:20

Re: Політичні дискусії

  pesikot написав:2) Рада приняла закон о всеукраинском референдуме

Предметом всеукраинского референдума могут быть вопросы:

утверждение закона о внесении изменений в разделы i, III, XIII Конституции Украины общегосударственного значения;
об изменении территории Украины;
об утрате силы законом Украины или отдельными его положениями

...
Не могут быть предметом всеукраинского референдума:

вопросы, направленные на ликвидацию независимости Украины, нарушение государственного суверенитета, территориальной целостности Украины, создание угрозы национальной безопасности Украины, разжигание межэтнической, расовой, религиозной вражды


Это КАК ? :)
Изменение территории Украины можем выносить на референдум, но не можем нарушать территориальную целостность Украины
Взаимоисключающие параграфы

И почему вы возмущаетесь?
Конституція України
...
Розділ III
ВИБОРИ. РЕФЕРЕНДУМ

...
Стаття 73. Виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України.
...

Стаття 156. Законопроект про внесення змін до розділу I "Загальні засади", розділу III "Вибори. Референдум" і розділу XIII "Внесення змін до Конституції України" подається до Верховної Ради України Президентом України або не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України і, за умови його прийняття не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України, затверджується всеукраїнським референдумом, який призначається Президентом України.
...

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254 ... %D1%80#top

Эти статьи в неизмененном вмде с самой первой редакции Конституции Украины от 28.06.1996 - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254 ... 60628#Text
yanyura
 
Повідомлень: 7052
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 21:30

Напишу і я декілька слів про суперечку між detroytred і budivelnik.
По-перше я того не читаю, тому не знаю про що вони спорять.
По-друге я думаю - це читають одиниці.
По-третє так і не можу зрозуміти навіщо "мільйонер" budivelnik пише ці величезні пости і тратить всій дорогоцінний час на це майже безглузде заняття. :D
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 січ, 2021 21:36

  yanyura написав:
  pesikot написав:2) Рада приняла закон о всеукраинском референдуме

Предметом всеукраинского референдума могут быть вопросы:

утверждение закона о внесении изменений в разделы i, III, XIII Конституции Украины общегосударственного значения;
об изменении территории Украины;
об утрате силы законом Украины или отдельными его положениями

...
Не могут быть предметом всеукраинского референдума:

вопросы, направленные на ликвидацию независимости Украины, нарушение государственного суверенитета, территориальной целостности Украины, создание угрозы национальной безопасности Украины, разжигание межэтнической, расовой, религиозной вражды


Это КАК ? :)
Изменение территории Украины можем выносить на референдум, но не можем нарушать территориальную целостность Украины
Взаимоисключающие параграфы

И почему вы возмущаетесь?
Конституція України
...
Розділ III
ВИБОРИ. РЕФЕРЕНДУМ

...
Стаття 73. Виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України.
...

Стаття 156. Законопроект про внесення змін до розділу I "Загальні засади", розділу III "Вибори. Референдум" і розділу XIII "Внесення змін до Конституції України" подається до Верховної Ради України Президентом України або не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України і, за умови його прийняття не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України, затверджується всеукраїнським референдумом, який призначається Президентом України.
...

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254 ... %D1%80#top

Эти статьи в неизмененном вмде с самой первой редакции Конституции Украины от 28.06.1996 - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254 ... 60628#Text


А це звідки:

Не могут быть предметом всеукраинского референдума:

вопросы, направленные на ликвидацию независимости Украины, нарушение государственного суверенитета, территориальной целостности Украины, создание угрозы национальной безопасности Украины, разжигание межэтнической, расовой, религиозной вражды
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 70227023702470257026 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама