Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 70287029703070317032 ... 7852>
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 15:27

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:Я вказую на те, що демократія в існуючих умовах (коли пересічні мають такий рівень знань, так зайняті в основному роботою та треба ж відпочити, так піддаються впливу ЗМІ та ін., такі порядні, та тещо) -- виконує тільки функцію застережного обмежувального клапана.
Все!

Тобто говорити, що ще й функцію, яка дає змогу народу обирати ТИХ, КОГО ВІН САМ БАЖАЄ, помилка.

Любий пересічний, якого Ви зводити до зомбі, пошеле Вас подалі, і поставить галочку де захоче. Не подобається демократія - є сусідні диктатури, де антизомбиків лікує дубинками ОМОН.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 15:34

  lapay написав:
  andrijk777 написав:Отже, якщо нових яскравих кандидатів не буде, то маємо 2 тур: Порошенко і Бойко.
Звичайно, з великою ймовірністю переможе Порошенко. Люди за 3 роки дещо підзабудуть "його гріхи". Але я б все-таки не був таким категоричним. Може бути жорстка боротьба і деякі обставини, які можуть посприяти Бойко.

З'являться нові кандидати, не переживайте. Той же Кличко і Разумков. Відносно нові і з досвідом. Їх просто не вставляють в опитування, бо вони не оголошували про намір балотовуватись в Президенти.
Якщо Порошенко знімиться на користь Кличко, то очевидно, хто переможе, навіть якщо Разумков вийде в другий тур.

Та я не переживаю.
Кличко - а чого По має знятись на його користь? Не думаю. І я також не думаю що Кличко обійде По. А "електоральне поле" у них схоже.
Розумков - я думаю після невдач Зе, його рейтинг буде невеликий. Не зможе він у 2 тур пройти.
Ось Гройсман - реально ідеальний президент. Тим більше він вже має партію і рейтинг. І досвід має непоганий. Якщо піде - я його виборець.
А нових обличь(типу Вакарчука) вже 100% не буде, надіюсь люди Зеленським наїлись.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 15:36

  lapay написав:
  detroytred написав:Я вказую на те, що демократія в існуючих умовах (коли пересічні мають такий рівень знань, так зайняті в основному роботою та треба ж відпочити, так піддаються впливу ЗМІ та ін., такі порядні, та тещо) -- виконує тільки функцію застережного обмежувального клапана.
Все!

Тобто говорити, що ще й функцію, яка дає змогу народу обирати ТИХ, КОГО ВІН САМ БАЖАЄ, помилка.

Любий пересічний, якого Ви зводити до зомбі, пошеле Вас подалі, і поставить галочку де захоче. Не подобається демократія - є сусідні диктатури, де антизомбиків лікує дубинками ОМОН.

Бу-га-га!

Я вказую, що подобається.
Кращого нема.
А Ви...

Не я пересічному буду вказувати, що Мортимер кращий.
Мова про те, що умови повинні бути такими -- де сам Мортимер може пересічному довести, що він кращий, що дасть результат, якщо треба -- то й покаже шляхи та інструменти.
Сам пересічний може взнати Мортимера.
Якщо треба -- то особисто.
Тоді буде вибір у виборців. Відповідальність хоч якась.

Поки ж я знаю, хто такий Мортимер, а навіть форумчанин Кармелюк - ні.
Зате я, він, ви та бабця у селі знає-чує Порошенка (ЗЕ і т.д.).
Тобто обирати, оцінювати ми!!! можемо тільки з них!!!

Умови у Мортимера з По нерівні. Зовсім.
Який же тут вибір у виборців?
Та відповідальність.
Та наче самі схотіли. Шанувальники бейсболу-футболу, фахівці з політики двірники.
Востаннє редагувалось detroytred в Сер 27 січ, 2021 15:40, всього редагувалось 2 разів.
detroytred
 
Повідомлень: 28258
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 15:37

Re: Політичні дискусії

  andrijk777 написав:Кличко - а чого По має знятись на його користь? Не думаю. І я також не думаю що Кличко обійде По. А "електоральне поле" у них схоже.
Розумков - я думаю після невдач Зе, його рейтинг буде невеликий. Не зможе він у 2 тур пройти.
Ось Гройсман - реально ідеальний президент. Тим більше він вже має партію і рейтинг. І досвід має непоганий. Якщо піде - я його виборець.

Гройсман із бувших, як і Яценюк, бо приймали непопулярні рішення. Кличко і Разумков не приймали, тому прохідні. Ну, за три роки може багато чого змінитись, а дострокових виборів не буде, скоріш за все.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 15:39

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:Умови у Мортимера з По нерівні. Зовсім.
Який же тут вибір у виборців?
Та відповідальність.
Та якоби самі схотіли.

Загальна рівність тільки при казарменому комунізмі. Вибирають з того, що є. Головне, щоб виборці самі розуміли, чого хочуть, а це далеко не так.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 15:46

  lapay написав:
  detroytred написав:Умови у Мортимера з По нерівні. Зовсім.
Який же тут вибір у виборців?
Та відповідальність.
Та якоби самі схотіли.

Загальна рівність тільки при казарменому комунізмі. Вибирають з того, що є. Головне, щоб виборці самі розуміли, чого хочуть, а це далеко не так.

Рівність.

Я казав про рівність умов для конкуренції кандидатів.

Суспільство (навіть його частина ринок) в цьому напрямку й розвивається -- до реальної рівності умов.


Бінго!!!!
Я саме на те вказав одразу -- поки умов для другої функції демократії нема, то говорити про свідомий повноцінний вибір - є помилкою.
Отже й про відповідальність виборця.


Навіщо тоді сперечалися та пітролювали диктатурами?!
Де функції обмеження нема.

З.и. де ж з того, що є???
З запропонованого!
Як в кафе: що власник запропонував.

Власникам Мортімери не потрібні. В меню нема))
Незважаючи на те, що потрібні Вам.

А от в германіях пропонують в меню меркелів. Настирливо так))
Що тільки дурень відмовиться.
Да й в цьому випадку -- скоріш за все обере ту же меркель під іншим соусом.
Власник кафе потурбувався.
За виборця.
detroytred
 
Повідомлень: 28258
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 15:59

lapay

Окремо.
На те й вказую постійно - що наші можновладці чекають, поки виборці самі зрозуміють і т.д.
Тобто до комунізму -- тільки там високосвідомий нарід ....

А реальний нарід сучасного - п'є пиво та дивиться бейсбол в Штатах або футбол в Україні.
Свідомість на одному рівні, а результат суспільства різний.
detroytred
 
Повідомлень: 28258
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 16:04

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:Я казав про рівність умов для конкуренції кандидатів.

Суспільство (навіть його частина ринок) в цьому напрямку й розвивається -- до реальної рівності умов.


Бінго!!!!
Я саме на те вказав одразу -- поки умов для другої функції демократії нема, то говорити про свідомий повноцінний вибір - є помилкою.
Отже й про відповідальність виборця.

Рівність теж є. Активіст в школі, лідер молодіжної партійної комірки, потім лідер партії. Це, якщо грошей немає. Якщо взагалі бомж, то стати президентом можна лише в серіалі "Слуга народу".
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 16:05

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:А реальний нарід сучасного - п'є пиво та дивиться бейсбол в Штатах або футбол в Україні.
Свідомість на одному рівні, а результат суспільства різний.

Результат різний, бо історія різна. В них не було Сталіна і халявного Совка.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2021 16:41

  lapay написав:
  andrijk777 написав:Кличко - а чого По має знятись на його користь? Не думаю. І я також не думаю що Кличко обійде По. А "електоральне поле" у них схоже.
Розумков - я думаю після невдач Зе, його рейтинг буде невеликий. Не зможе він у 2 тур пройти.
Ось Гройсман - реально ідеальний президент. Тим більше він вже має партію і рейтинг. І досвід має непоганий. Якщо піде - я його виборець.

Гройсман із бувших, як і Яценюк, бо приймали непопулярні рішення. Кличко і Разумков не приймали, тому прохідні. Ну, за три роки може багато чого змінитись, а дострокових виборів не буде, скоріш за все.

У вас "комплекс Зе". Ви думаєте, що якщо Зе вдалось за 3 місяці підняти рейтинг з 0 до 73 то тепер кожному це вдасться? Ні.
https://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=1000&page=1
Рейтинг Кличка 0,6/0,9
Який він нафіг "прохідний"?
Може його рейтинг різко виросте? А з чого це раптом?
У Розумкова аналогічно. І він з "команди Зе", тому шанси у нього ще менші ніж у Зе.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 70287029703070317032 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама