Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 72277228722972307231 ... 7852>
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 14:44

  lapay написав:Загальний призов не ефективний, гарматне м'ясо безсиле проти сучасної зброї і тільки збільшує кількість жертв, як було в Карабасі.

у 2014 в АТО не призивали людей з бойовим досвідом, які були в Іраку, чому?
спецназ практично не вів диверсійних дій, той же Кривоніс сидів на аеродромі в Краматорську і зараз це за героїзм видає. Танки та БМП до Словянська спокійно собі йшли з Росії, а це 200км!!!
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2575
З нами з: 10.06.19
Подякував: 104 раз.
Подякували: 184 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 14:46

  detroytred написав: А ось як бути з оцим, коли на мирній території відома волонтерка працює адміністратором в нелегальному гральному залі ("підзаробляла"), і її жорстоко вбиває, грабує з спробою насилля 25-ти річний випускник!!! академії Сухопутних військ, тепер таксист!!!

По вашей теории "не мы такие, жизнь такая" - очень просто, недоработка руководства академии :wink:

И этот вопиющий случай не имеет ничего общего с приведенными выше примерами расправ по политическим мотивам.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19760
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 15:02

  lapay написав:
  detroytred написав:Показую, що з багатим і сильним воювати треба і воюють усією країною, а не армією та бажаючими.
Ви ж чогось це ігноруєте.
Та показуєте на те, що в нас було і є з рішення Ту та По -- воювати армією та практично бажаючими.

Усією країною воюють, коли ворог хоче всю цю країну захопити, як було у Вьетнамі чи Фінляндії. Для більшості українців Крим чи Донбас такий саме Афганістан для совків чи В'єтнам для американців - далеке і не дуже потрібне, чи як Чечня для Раші.
  detroytred написав:Я ледве не впав з кресла, коли почув, як в військоматі на медкомісії в коридорі панянка своїй подрузі по тлф: не турбуйся, я вже з окулістом вирішила, хай син в понеділок йде за білетом, і т.д....
Прямо в коридорі посеред оцих хлопців, які проходять комісію. На увесь військомат.

А цей хлопчик навіть! сам! не з'явився! перед лікарем.
А панянка навіть на двір не вийде.
Під кабінетом окуліста радісно кричить, що вирішила.

Є умови, звісно буде й відповідна реакція.

Загальний призов не ефективний, гарматне м'ясо безсиле проти сучасної зброї і тільки збільшує кількість жертв, як було в Карабасі.

Ви армію після совка бачили?!))

Коли полковник бігає болгаркою, ремонтує навчальний клас, бо "гарматного м'яса", яке б хоча б "мило підлогу" та "ремонтувало меблі" не має.
Воно нові машини собі під вікна "заробляє"))

Ну а молодші офіцери авіаційного профілю, вважайте, рядовими служать...


Так якщо рашці потрібні тільки крими-донбаси, а "більшості українців" не дуже, то тим паче -- навіщо далі город городити?
detroytred
 
Повідомлень: 27848
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 15:07

  Starikan написав:
  detroytred написав: А ось як бути з оцим, коли на мирній території відома волонтерка працює адміністратором в нелегальному гральному залі ("підзаробляла"), і її жорстоко вбиває, грабує з спробою насилля 25-ти річний випускник!!! академії Сухопутних військ, тепер таксист!!!

По вашей теории "не мы такие, жизнь такая" - очень просто, недоработка руководства академии :wink:

И этот вопиющий случай не имеет ничего общего с приведенными выше примерами расправ по политическим мотивам.

Так на недоработку й вказав.

Що таке політичні мотиви?)))
Вважаєте, що орки такі ідейні?

Загальне є.
Це те, що свої інтереси (хоч збагатитися, хоч прийти до влади і збагатитися) вирішують примітивно -- вбиванням перешкоди.
detroytred
 
Повідомлень: 27848
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 15:08

Re: Політичні дискусії

  unicdima написав:у 2014 в АТО не призивали людей з бойовим досвідом, які були в Іраку, чому?
спецназ практично не вів диверсійних дій, той же Кривоніс сидів на аеродромі в Краматорську і зараз це за героїзм видає. Танки та БМП до Словянська спокійно собі йшли з Росії, а це 200км!!!

Чому баварській спецназ не зміг ліквідувати палестинських териростів на Олімпіаді, адже пройшло всього 30 років після війни? Бо вже відвикли стріляти по живим людям. Оце і є відповідь, чому наша армія була небоєздатна в 2014 і тільки задкувала, поки Турчинов не організував добробати, які не церемонились з місцевою ватою.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13768
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 15:16

  andrijk777 написав:
  detroytred написав:Портніков вказав наступного президента -- Порошенко.
https://m.youtube.com/watch?v=NvqCJ8sAurs
З 19 хв.

Він хоч і розумно говорить, але в цьому питанні я не згідний.
Він дуже консервативний в цьому питанні. Власне він і сам це визнав, коли помилився з Зе.
Я хоч і за Порошенка, але вважаю що Порошенко програє і Кличко і Гройсману. Нажаль Порошенко ввібрав багато бруду + люди хочуть чого нового. Не настільки нового, як Зе, але нового.
Бойко - він хоч і має великі шанси вийти в 2 тур, але там він програє будь-якому іншому кандидату. БУДЬ-ЯКОМУ! Тому розглядати його як президента - не треба.
Тому якщо Кличко чи Гройсман підуть в президенти, вони, за сьогоднішніх розкладів, ним стануть.

Та Бойка ніхто й не розглядає переможцем.

А ось чому Портніков, який не гірше нас знає про Кличка та ін., веде мову саме про По?
В мене відповідь тільки одна -- скоріш за все більше нас знає.
Й тому наполягає на виборі олігархів. Може й партнерів.
Що По більше має підстав.
Згоден, що Портніков може запросто помилятися.


Я своєї думки відносно майбутнього президента не маю. Тому що розумію -- інформацією не володію.
Імхо зі стелі або чуйка -- може за боксером стоїть Німеччина. Точніше так - боксера підтримує Німеччина (Європа). Ми ж повинні бути, як Польща. Яка впику Німеччині...
Тому що зі Штатами.
detroytred
 
Повідомлень: 27848
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 15:21

  lapay написав:
  unicdima написав:у 2014 в АТО не призивали людей з бойовим досвідом, які були в Іраку, чому?
спецназ практично не вів диверсійних дій, той же Кривоніс сидів на аеродромі в Краматорську і зараз це за героїзм видає. Танки та БМП до Словянська спокійно собі йшли з Росії, а це 200км!!!

Чому баварській спецназ не зміг ліквідувати палестинських териростів на Олімпіаді, адже пройшло всього 30 років після війни? Бо вже відвикли стріляти по живим людям. Оце і є відповідь, чому наша армія була небоєздатна в 2014 і тільки задкувала, поки Турчинов не організував добробати, які не церемонились з місцевою ватою.

Ви прикалуєтесь?!))

Є ж приклад: як Турчинов наполіг-прямо наказав почати по-дорослому, тобто авіаудари, то "всі й зрозуміли" що назад не буде, а буде серйозно.
Це ж він сам визнав!!!!!
По суті -- це була ДЕМОНСТРАЦІЯ отієї рішучості, незворотності, остаточної визначеності.
Він сам так! і каже - от тоді всі зрозуміли... і почали воювати.

От тільки, дурню, не зрозумів, що виникає питання -- а чому ж раніше не зробив. Кривавий)))

З.и. ви дійсно гадаєте, що хтось переживає, мучається стріляти не стріляти саме з причин бо то люди?))
Востаннє редагувалось detroytred в П'ят 16 кві, 2021 15:27, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Повідомлень: 27848
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 15:26

  detroytred написав:
  Starikan написав: По вашей теории "не мы такие, жизнь такая" - очень просто, недоработка руководства академии :wink:
И этот вопиющий случай не имеет ничего общего с приведенными выше примерами расправ по политическим мотивам.
Так на недоработку й вказав.
Що таке політичні мотиви?)))
Вважаєте, що орки такі ідейні?
Загальне є.
Це те, що свої інтереси (хоч збагатитися, хоч прийти до влади і збагатитися) вирішують примітивно -- вбиванням перешкоди.

Толпы людей, собиравшиеся на антимайдановские митинги, тоже хотели "хоч збагатитися, хоч прийти до влади і збагатитися"? Извините - глупости.
Зажавшись в рамках своей теории, вы уже полностью пытаетесь объяснить поведение людей чисто животными инстинктами.

Я не верю в такие теории.
Востаннє редагувалось Starikan в П'ят 16 кві, 2021 15:38, всього редагувалось 2 разів.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19760
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 15:32

  Starikan написав:
  detroytred написав:
  Starikan написав: По вашей теории "не мы такие, жизнь такая" - очень просто, недоработка руководства академии :wink:
И этот вопиющий случай не имеет ничего общего с приведенными выше примерами расправ по политическим мотивам.
Так на недоработку й вказав.
Що таке політичні мотиви?)))
Вважаєте, що орки такі ідейні?
Загальне є.
Це те, що свої інтереси (хоч збагатитися, хоч прийти до влади і збагатитися) вирішують примітивно -- вбиванням перешкоди.

Толпы людей, собиравшиеся на антимайдановские митинги, тоже хотели "хоч збагатитися, хоч прийти до влади і збагатитися"? Извините - глупости.
Зажавшись в рамках своей теории, вы уже полностью пытаетесь объяснить поведение людей чисто животными инстинктами.

Я не верю в такие теории.

Не розумію навіщо Ви мої погляди зводити до примитиву?!

Да з тих толп ідейних -- один два да обрахувався.

І мова була саме про піти на вбивство (на таку дію, як вбивство), а не просто підтримати на площі. Тобто продемонструвати.
Таких звісно багато.

Моя теорія базується на реаліях -- капіталізму ринку за віконцем.
Тобто ринкових відносинах.
Як підгрунтя усього і усьому в суспільстві.

На халяву (за ідею) -- це не про ринок.
Звісно, що вголос ніхто не скаже))
І офіційна обгортка завжди ідейна. Файна.
detroytred
 
Повідомлень: 27848
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 15:46

  detroytred написав:
  Starikan написав: Толпы людей, собиравшиеся на антимайдановские митинги, тоже хотели "хоч збагатитися, хоч прийти до влади і збагатитися"? Извините - глупости.
Зажавшись в рамках своей теории, вы уже полностью пытаетесь объяснить поведение людей чисто животными инстинктами.
Я не верю в такие теории.
Не розумію навіщо Ви мої погляди зводити до примитиву?!

Рассмотрение предельных случаев - типичный приём физика-теоретика, которым я до недавнего времени являлся :mrgreen:
Моя теорія базується на реаліях -- капіталізму ринку за віконцем.
Тобто ринкових відносинах.
Як підгрунтя усього і усьому в суспільстві.
На халяву (за ідею) -- це не про ринок.

Мы же договорились, что каждый высказывает своё личное мнение. Я же, как бюджетник и пенсионер, к капитализму и рынку никакого отношения не имею. Мое бытие определяет моё сознание :wink:

Насчет утверждений Портникова - я в последнее время отношусь к ним так же, как к речам Пионтковского или Илларионова. Смотрите лучше циника Джангирова (но он больше по международным делам).
Starikan
2
 
Повідомлень: 19760
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 72277228722972307231 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама