Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 46774678467946804681 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 17:19

  zРадио написав:
Поэтому для начала скажи, откуда сам

Взагалі-то у мене написано ... І я з сім"єю в ті 37 % входжу ... Зяті не входять ... Внуки входять ... Що ще цікаво ?
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 17:22

Re: Політичні дискусії

А оце , напевно для shapo на замітку :
Согласно опросу, опубликованному Антидиффамационной лигой (АДЛ), антисемитские настроения наиболее распространены в Польше, Южной Африке, Украине и Венгрии.
https://detaly.co.il/polsha-yuar-ukrain ... kih-stran/
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 17:23

  zРадио написав:Проверить корректность информации можешь, перелопачивая научные издания (хотя бы электронные) по этой ссылке:
https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/atest ... i-vidannya

У меня сомнений мало - это видно даже по географии учебных и научно-исследовательских институтов...


по перше якщо це сфабриковано москалями або маріонетками з ОРДЛО то цінність відразу нуль цілих нуль десятих.

по друге якщо цей рейтинг складений за даними де розміщені видання а не де проживають автори це нічого не показує. наприклад на кафедрі всі захищаються і публікувалися або в Києві або в Харкові. Але там жодного дня не жили. То яка цінність цього малюнка?

ЗІ
так коліться - з яких ресурсів собі архів створюєте? :wink:
mephala
 
Повідомлень: 9149
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 17:33

  vano80 написав:Ну петя то такое... А кстати, какие ты выгоды поимел от доллара дешевле? Цены вроде не снижаются на импорт (или я просто не имею дело с таким товаром), или плюс в том что можно купить больше тех самых долларов? :mrgreen:

Покупайте за границей. Покупайте по интернету, напр. на алиэкспрессе. Я давно так делаю, чтобы не платить нашим барыгам.
Только вот ваш Петя успел ввести налог на посылки оцененные дороже 100 евро. Теперь мало того, что вычитают налог, еще и таможенники задерживают и шманают.
Мало ему было налога на депозиты и "военного сбора" (имеющего к войне очень опосредованное отношение).
В любой нормальной стране вашего Петю только за драконовские налоги народ поднял бы на вилы.
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1816
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 17:49

  mephala написав:вже не перший раз бачу від вас картинку. першоджерело можна побачити?
а то пошук знаходить вашу картинку тільки на москальських або ОРДЛОвських сайтах

Взагалі-то смужка від Луганська до Сімферополя викликає "смутные сомнения" .
Все інше - напевно більш менш . Хоча Київ далеко не на першомі місці - якось теж ...
Ну а Херсон і Луганськ , чи Сімферополь - не вірю ...
Кіровоград більше Дніпра - ? Не вірю теж ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 17:54

  mephala написав:по перше якщо це сфабриковано москалями або маріонетками з ОРДЛО то цінність відразу нуль цілих нуль десятих.


Это да. Но я дал необходимые данные для проверки, пусть и неудобные в работе (это неспециально - был бы перечень самих публикаций, сведенных в одном месте, было бы легче).

  mephala написав:по друге якщо цей рейтинг складений за даними де розміщені видання а не де проживають автори це нічого не показує. наприклад на кафедрі всі захищаються і публікувалися або в Києві або в Харкові. Але там жодного дня не жили. То яка цінність цього малюнка?


Нет, рейтинг не по изданиям, а публикациям. Просто, повторюсь, я не нашел перечень публикаций - только перечень изданий. Поэтому и пишу, что нужно "лопатить", а не просто открыть и быстро посмотреть

  mephala написав:так коліться - з яких ресурсів собі архів створюєте? :wink:

Не помню, откуда эту картинку стянул. Но такой фигней, как ты - гуглить то, что нужно нагуглить - я точно не страдаю :mrgreen: Где-то читал и сохранил. И это "где-то" - точно не на российских ресурсах. Из российского я читаю только Коммерсант
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 18:02

  zРадио написав:
  mephala написав:по перше якщо це сфабриковано москалями або маріонетками з ОРДЛО то цінність відразу нуль цілих нуль десятих.


Это да. Но я дал необходимые данные для проверки, пусть и неудобные в работе (это неспециально - был бы перечень самих публикаций, сведенных в одном месте, было бы легче).

  mephala написав:по друге якщо цей рейтинг складений за даними де розміщені видання а не де проживають автори це нічого не показує. наприклад на кафедрі всі захищаються і публікувалися або в Києві або в Харкові. Але там жодного дня не жили. То яка цінність цього малюнка?


Нет, рейтинг не по изданиям, а публикациям. Просто, повторюсь, я не нашел перечень публикаций - только перечень изданий. Поэтому и пишу, что нужно "лопатить", а не просто открыть и быстро посмотреть

  mephala написав:так коліться - з яких ресурсів собі архів створюєте? :wink:

Не помню, откуда эту картинку стянул. Но такой фигней, как ты - гуглить то, что нужно нагуглить - я точно не страдаю :mrgreen: Где-то читал и сохранил. И это "где-то" - точно не на российских ресурсах. Из российского я читаю только Коммерсант

zРадио
і що можна перевірити по вашим даним? де розміщені видавництва?
ваші дані лише підкреслюють що картинка це пшик який нічого не показує.

і навіть якщо найти перелік публікацій то як ви їх прив’яжете до місця проживання автора? :mrgreen:
mephala
 
Повідомлень: 9149
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 18:07

Re: Політичні дискусії

Оце подумав над картинкою про публікації - це може бути дуже давня картинка . Коли в регіонах промислових ще працювали галузеві інститути - і тоді були і купа журналів спеціальних і знову ж таки галузевих . Тоді така картинка може бути ... Але це було давно і давно не відповідає реаліям ...
Кандидати та доктори технічних наук повинні щось публікувати ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 18:09

  katso написав:неплохо бы вникнуть в матчасть что там за унитаз - там или железная система сброса масс за борт которая встроена в корпус так что не выдерешь или пластмассовый бытовой биотуалет который могли вынести чтоб он за время простоя катера не завонялся так чтоб потом туда нельзя войти было

А впрочем это лишь мои догадки - моряки вэлкам, критикуйте


Да что там критиковать, вот видео знаменитого унитаза, вроде как перед передачей на месте стоял.
https://strana.ua/news/234752-kto-na-sa ... rainy.html

По доброму так передача катеров прошла, удачи пожелали друг другу.
Востаннє редагувалось freeze в Чет 21 лис, 2019 18:11, всього редагувалось 1 раз.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 18:10

  mephala написав:zРадио
і що можна перевірити по вашим даним? де розміщені видавництва?
ваші дані лише підкреслюють що картинка це пшик який нічого не показує.

і навіть якщо найти перелік публікацій то як ви їх прив’яжете до місця проживання автора? :mrgreen:


Не тупи!

1) По ссылке скачиваешь перечень научных интернет-изданий.
2) Заходишь на них и мониторишь - глазами смотришь регион и ручками вносишь в эксель.

Принадлежность публикации региону легко определить по названию института ее автора.

Несложно, но долго и неблагодарно. Хочешь - занимайся.

Для статистической значимости перелопатить нужно а) все издания и б) не менее 2-3 тыс публикаций итого.
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
  #<1 ... 46774678467946804681 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама