Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 29532954295529562957 ... 7852>
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:20

  andrijk777 написав:Юридично Зеленський, чи будь-хто інший, повинен був подати в суд на Парубія, що він не оголосив про ПРИПИНЕННЯ існування коаліції. І добитись оголошення припинення. ВСЕ.
*може хтось і подавав в суд, я не знаю


Окружний адміністративний суд Києва вимагає від Верховної Ради відомості про персональний склад парламентської коаліції, повідомила 6 березня прес-служба суду.

Думаете, Парубий откликнулся на требование суда ?
Нет. Молча послал на фиг, депутат, даже суд не мог ничего сделать.

Сейчас у него неприкосновенность заканчивается, уголовное дело по этому поводу, статья, суд.
Хотя говорят у него справка о психзаболевании, так что посадят вряд ли.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20503
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:24

kotyk222 Цілком підтримую
Історія потім оцінить
miridi7
 
Повідомлень: 612
З нами з: 04.03.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 93 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:25

  freeze написав:
  pesikot написав:
  freeze написав:Финансирование выборов в этом году забито в бюджете, так что здесь тоже не вопрос.

Софистика.
Выборы должны пройти осенью.


К чему это было сказано ?
Если к финансированию выборов, то в бюджете написано "финансирование выборов".
Фразы - Выборы должны пройти осенью - в принятом бюджете нет.

Вы как состоятельный одессит страстно хочете шоб к вам в гости у пентхаус на берегу Аркадии пожаловали сам Котовский, Беня Крик или Моше Винницкий - так, помочь с финансами семейными подразобраться? Чего иначе эту шариковщину так педалируете?
барабашов
 
Повідомлень: 4006
З нами з: 16.06.15
Подякував: 274 раз.
Подякували: 342 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:34

freeze
Я не знаю хто почав цю справу з судом, але її треба було завершити. І на інавгураційній процессії, під час свого виступу, з пафосом повідомити про це ВР (що є рішння суду про відсутність коаліції), завершити словами про розпуск. Під час консультацій з головами парламнтських фракцій, ознайомити з оригіналом рішення і потім видати указ. Оце було б красиво)
Doctor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 702
З нами з: 18.12.13
Подякував: 74 раз.
Подякували: 187 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:41

  Doctor написав:freeze
Я не знаю хто почав цю справу з судом, але її треба було завершити. І на інавгураційній процессії, під час свого виступу, з пафосом повідомити про це ВР (що є рішння суду про відсутність коаліції), завершити словами про розпуск. Під час консультацій з головами парламнтських фракцій, ознайомити з оригіналом рішення і потім видати указ. Оце було б красиво)

Очевидно що нічого такого в Зе немає. Інакше оракули Зе(типу Розумкова) прямо тикали мордою в це рішення суду.
Подивимось, як поступить ВР. Але прецедент є:
Можна тупо видати указ про розпуск ВР, зіславшись на Статтю 83 Конституції України.
Востаннє редагувалось andrijk777 в Сер 22 тра, 2019 20:50, всього редагувалось 2 разів.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5197
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:43

  andrijk777 написав:
  Doctor написав:freeze
Я не знаю хто почав цю справу з судом, але її треба було завершити. І на інавгураційній процессії, під час свого виступу, з пафосом повідомити про це ВР (що є рішння суду про відсутність коаліції), завершити словами про розпуск. Під час консультацій з головами парламнтських фракцій, ознайомити з оригіналом рішення і потім видати указ. Оце було б красиво)

Очевидно що нічого такого в Зе немає. Інакше оракули Зе(типу Розумовського) прямо тикали мордою в це рішення суду.
Подивимось, як поступить ВР. Але прецедент є:
Можна тупо видати указ про розпуск ВР, зіславшись на Статтю 83 Конституції України.


Кто такой Розумовский? :shock: :shock: :shock:

Специалиста в политике сразу видно :mrgreen:
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:44

Они остаются. Зеленский встретится с представителями миссии МВФ
Встреча президента Украины и представителей миссии МВФ запланирована на следующую неделю
На следующей неделе президент Украины Владимир Зеленский встретится с представителями миссии МВФ. Об этом сообщает пресс-служба президента.

"Президент Украины Владимир Зеленский проведет встречу с миссией Международного валютного фонда, находящегося в Киеве. Встреча состоится на следующей неделе, как и было запланировано", - говорится в сообщении.

В пресс-службе президента также уточнили, что сейчас представители миссии проводят встречи с чиновниками.

Напомним, с 21 мая оценочная миссия МВФ работает в Украине для принятия решения о предоставлении очередного транша в рамках программы stand by. Утром 22 мая в СМИ появилась информация, что представители МВФ решили не пересматривать программу сотрудничества и досрочно покинуть Украину в связи с кадровыми назначениями Владимира Зеленского. В Фонде эту информацию опровергли и заверили, что продолжают работать по графику.

https://finance.liga.net/ekonomika/novosti/oni-ostayutsya-zelenskiy-vstretitsya-s-predstavitelyami-missii-mvf
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:51

  zРадио написав:
  Starikan написав:
  andrijk777 написав:Ну поставити свого друга-менеджера з 95 Кварталу керівником СБУ це звичайно жесть.
А як обіцяв професіоналів при владі, як обіцяв....
Люмпен-электорат избрал люмпен-президента.
Честно говоря, я такого бардака не ожидал.
Продолжаете делить людей?
Уже 73% украинцев во всех концах страны сошлись во мнении на выборах. Но опять не так - оказывается, за Зеленского голосовал один люмпен. То ли дело избиратели Порошенко - интеллигенция, и только...

Люмпен в данном контексте - это широкое понятие.
А мнение 73% меня не интересует. У меня свое мнение.
Половина из них, возможно, люмпены в узком смысле (или считают себя таковыми, с ненавистью глядя на условные кайены).
Половина - жертва телевизора и соцсетей.

Кстати, вы не допускаете, что многие избиратели Порошенко так же, как и многие избиратели Зе, голосовали не "за", а "против"?
Starikan
2
 
Повідомлень: 19761
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:52

Re: Політичні дискусії

  freeze написав:Хотя говорят у него справка о психзаболевании, так что посадят вряд ли.


Кажуть, що навіть така сама, як в Зе :)
V2
4
 
Повідомлень: 8270
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1361 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2019 20:54

Re: Політичні дискусії

  andrijk777 написав:Подивимось, як поступить ВР

Та ніяк. Всі ж згодились на вибори. Я поки не чув щоб хтось виступив проти дочасних виборів. Просто поспекулюють деякі сили на неконституційності указу і якщо нічого екстраординарного не станеться, то вибори 21 липня.
Рябошапка помоєму сьогодні казав, що указ буде завтра....
Doctor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 702
З нами з: 18.12.13
Подякував: 74 раз.
Подякували: 187 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 29532954295529562957 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама