Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 65876588658965906591 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 17:56

Re: Політичні дискусії

  zРадио написав:но отмечу, что ни одно из государств-агрессоров и ни владело оккупированными территориями в своем составе в послевоенные годы. А РФ Крымом - владела

Збирачі земель тільки "своє" і збирають, наприклад, Туреччина. А от офіційно приєднала тільки Раша.
І дарма ти не послухав моєї поради - словесний понос тобі додає балів тільки в твоїй уяві.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:22

  zРадио написав:
  andrijk777 написав:Ок.
Назвемо РФ - державою-воєнним_злочинцем.
А всіх інших "агресорів" - Турцію, США, Британію, Вірменію і інших назвемо державами-агресорами.
Для тупих поясню різниця - жодна з держав-агресорів не включала захоплені території в свій склад.


Тролль, я знаю, что ты сейчас делаешь - ты целенаправленно манипулируешь, чтобы те, кто не терпит лжи, начали тыкать в нее пальцем, а порохоботы начали кричать "караул, смотрите, он защищает РФ". Такой шанс я вашей наемной ботоферме не подарю, но отмечу, что ни одно из государств-агрессоров и ни владело оккупированными территориями в своем составе в послевоенные годы. А РФ Крымом - владела. Поэтому, захватив там власть, и присоединила. Кремляди как минимум 15 лет выжидали удачный для себя момент смуты и напряженности, чтобы осуществить эту аннексию... пока вы, доморощенные рэволюционэры, своей нетерпимостью и ксенофобией не подарили им его!

Кремлебот, це ти і є маніпулятор!
Все що я сказав - 100% правда.
А що сказав ти - як мінімум сумнівно. РФ Кримом НІКОЛИ не володіла, тому що до 1991 року не було ніякої РФ. Так само можна сказати що РФ володіла Україною. Чому ні? :D
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:46

  andrijk777 написав:Кремлебот, це ти і є маніпулятор!
Все що я сказав - 100% правда.
А що сказав ти - як мінімум сумнівно. РФ Кримом НІКОЛИ не володіла, тому що до 1991 року не було ніякої РФ. Так само можна сказати що РФ володіла Україною. Чому ні? :D


Т.е. и за Голодомор РФ не в ответе? Попался ты в свою же ловушку, второгодка...

Как пройдешь в рамках школьной программы понятие правопреемственности, возвращайся к дискуссии. А на сейчас - пока-пока
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 19:27

  zРадио написав:
  andrijk777 написав:Кремлебот, це ти і є маніпулятор!
Все що я сказав - 100% правда.
А що сказав ти - як мінімум сумнівно. РФ Кримом НІКОЛИ не володіла, тому що до 1991 року не було ніякої РФ. Так само можна сказати що РФ володіла Україною. Чому ні? :D

Т.е. и за Голодомор РФ не в ответе? Попался ты в свою же ловушку, второгодка...

А що Україна подала в суд на РФ за голодомор? Ні. Значить "не в ответе".
Прибалти між-іншим хотіли подати в суд за їх окупацію, там мільярди мільярдів нарахували :D , але нічого в них не вийшло.
Те що РФ правонаступниця СРСР, не означає, що вона бере на себе ВСІ гріхи і зобов'язання. І "право на Крим", вона також не одержувала, як правонаступниця СРСР.
Стоїш з себе розумного, але неук з неуків.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 19:56

  andrijk777 написав:І "право на Крим", вона також не одержувала, як правонаступниця СРСР.


А кто с этим спорит, кроме самих россиян и части крымчан? Я тебе объяснил, почему присоединила. Это никак не умаляет их преступления. И позволь напомнить, что мы вообще говорили о Карабахе, а стрелки на Крым, как полоумный, перевел ты, прочитав, что я, видите ли, Турцию назвал страной-агрессором в отношении Кипра. А выходит, что низзя - ура-патриоты за всех решили, что так только РФ можно называть... Цирк на дроті, честное слово :D
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 20:04

о грязном белье израильской политики...

Тракторист
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5392
З нами з: 06.08.08
Подякував: 298 раз.
Подякували: 860 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 20:27

  zРадио написав:
  andrijk777 написав:І "право на Крим", вона також не одержувала, як правонаступниця СРСР.


А кто с этим спорит, кроме самих россиян и части крымчан? Я тебе объяснил, почему присоединила. Это никак не умаляет их преступления. И позволь напомнить, что мы вообще говорили о Карабахе, а стрелки на Крым, как полоумный, перевел ты, прочитав, что я, видите ли, Турцию назвал страной-агрессором в отношении Кипра. А выходит, что низзя - ура-патриоты за всех решили, что так только РФ можно называть... Цирк на дроті, честное слово :D

Так ти перший чогось Турцію і Кіпр тут пришив. До чого тут Турція і Кіпр взагалі?
Вірменія - це ж також країна-агресор. В 90-х напала на Азербайджан і віджала в нього територію воєнним шляхом. Зараз Азербайджан осмілів і вирішив "востановить справедливость".
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 20:37

Цей конфлікт - це дуже добре для України.
По-перше, якщо Азербайджану вдасться відбити Карабах, то це означитиме, що так само можна відбити і Донбас.
Я не знаю розкладу, але є така підозра, що раз Алієв напав, значить він готовий захопити і втримати цю територію, інакше якось глупо розв'язувати війну.
І по-друге це камінь в огород Росії. Якщо в союзника Росії так просто відіжмуть територію - то велике питання "Нафіг такий союзник?".
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 20:58

  andrijk777 написав:Цей конфлікт - це дуже добре для України.
По-перше, якщо Азербайджану вдасться відбити Карабах, то це означитиме, що так само можна відбити і Донбас.


Не очень это и сравнивается. Азербайджану вообще пофиг на население Карабаха, потому что это на 99,9% армяне, христиане. Если бы Баку военными средствами мог победить, он бы это сделал, особо не колеблясь за мирное население (скорее, наоборот, азербайджанцы там еще и Сумгаит повторили бы).

Собственно, вероятно, поэтому Азербайджан и терпит там поражения - он воюет за землю, а карабахцы - за право жить.

Мы же на Донбассе вынуждены учитывать фактор местного населения, потому что, как бы не разжигали ненависть армовирцы, украинская армия не подвергнет риску массовых смертей мирное население Донбасса. Во-многом, именно поэтому военная победа - не вариант

  andrijk777 написав:Я не знаю розкладу, але є така підозра, що раз Алієв напав, значить він готовий захопити і втримати цю територію, інакше якось глупо розв'язувати війну.
І по-друге це камінь в огород Росії. Якщо в союзника Росії так просто відіжмуть територію - то велике питання "Нафіг такий союзник?".


А Алиев ли напал? Там у каждого своя правда...

PS: Турцию я вспомнил, потому что она уже вмешалась в конфликт (выше кидал ссылку). Пока - дипломатически, но готовность оказать военную помощь там тоже огромнейшая
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 21:01

  Ukrainian написав:
  uaprofi написав:рассклад примерно такой:
если Армения признает независимости НК - это всё будет иметь далеко идущие последствия.

НГ це ДЛНР
Вірменія це Росія
Азербайджан це Україна

А те що ти написав - маячня
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34849
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 65876588658965906591 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама