Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56355636563756385639 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 15:40

  shapo написав:Самому не смешно тут проповедовать истины которые давно нарушила твоя церковь да и сам проповедник с нацистскими процентами недалеко от неё ушёл.
PS Какой может быть бог после Освенцима и какими карами после этого можно пугать?

Ні, не смішно. А Вам і пану Ладу, терміново треба переусвідомити концептуальні речі. Стати на бік Добра, а не Зла у цій війні в серці кожної людини. Покаяння можливо лише тут, потім вже нічого не можна змінити. Замисліться! Я вас люблю як братів, людей - Божих створіннь, але ненавиджу той гріх, що є в ваших серцях. Ви є полоненими диявола. І вас треба рятувати з того полону.


— Михаил Александрович, — негромко обратился Воланд к голове, и тогда веки убитого приподнялись, и на мертвом лице Маргарита, содрогнувшись, увидела живые, полные мысли и страдания глаза. — Все сбылось, не правда ли? — продолжал Воланд, глядя в глаза головы, — голова отрезана женщиной, заседание не состоялось, и живу я в вашей квартире. Это — факт. А факт — самая упрямая в мире вещь. Но теперь нас интересует дальнейшее, а не этот уже свершившийся факт. Вы всегда были горячим проповедником той теории, что по отрезании головы жизнь в человеке прекращается, он превращается в золу и уходит в небытие. Мне приятно сообщить вам, в присутствии моих гостей, хотя они и служат доказательством совсем другой теории, о том, что ваша теория и солидна и остроумна. Впрочем, ведь все теории стоят одна другой. Есть среди них и такая, согласно которой каждому будет дано по его вере. Да сбудется же это! Вы уходите в небытие, а мне радостно будет из чаши, в которую вы превращаетесь, выпить за бытие.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Чет 27 лют, 2020 15:51, всього редагувалось 3 разів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 15:49

  budivelnik написав:
  shapo написав:Человек который по поводу и без повода приплетает мне Израиль, Москву и Казахстан меня же обвиняет в каких-то вбросах про евреев
Пропоную парі
Я не згадую вас - ви мовчите про євреїв у всіх ракурсах
Підходить?
Ви ж у виграші , адже це мої повідомлення змушують вас розповідати про те як 1 млн євреїв отримавши від СРСР+США палестинські землі запросив до себе ще 5 млн євреїв( як мінімум 3 млн з України) і отримавши на протязі 70 років 130 млрд доларів - просрав всі ці гроші так і не створивши повноцінної держави в яку б інші євреї хотіли їхати.
От і приходиться бідним не ізраїльським євреям. то президентом України ставати , то займати 2-3 сходинку найбагатших українців.......

1)Опять в очередной раз зачем-то наврал о помощи и демографии Израиля в котором наверняка ни разу не был даже в качестве туриста
2) Пари занятное.
Он мне предлагает молчать когда здесь в очередной раз будут поливать дерьмом евреев и Израиль, а он в качестве компенсации будет милостливо меня не вспоминать.
А ху-ху не хо-хо?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 15:52

  lapay написав:
  ЛАД написав:Заважає.
Но не shapo и не я поднимаем эти вопросы.

Шпійони і диверсанти. Був наш сіоніст в бані, і питань таких не виникало. Совпадєніє?

Если я сионист, то к каким вы себя относитесь, любезный?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 15:55

  shapo написав:А ху-ху не хо-хо?

Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 15:56

Самому не смешно тут проповедовать истины которые давно нарушила твоя церковь да и сам проповедник с нацистскими процентами недалеко от неё ушёл.
PS Какой может быть бог после Освенцима и какими карами после этого можно пугать?

Напрасно Вы с ними спорите (сомном будевельников/лапеев/казаков). Вы - НОРМАЛЬНЫЙ КРИТИЧЕСКИ МЫСЛЯЩИЙ ЧЕЛОВЕК С ЖИЗНЕННЫМ ОПЫТОМ СТОЛИЧНОГО ЖИТЕЛЯ, Ваши оппоненты давным давно живут в искривленном мире местечковой реальности. Разница между Вами и ими в том, что Вы понимаете, что у Вас на глазах за четверть века пр...ли страну с такими перспективами, и искренне не можете понять, КАК ЭТО ПРОИЗОШЛО, они этого ДАЖЕ НЕ ПОНЯЛИ.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 15:58

  shapo написав:
  budivelnik написав:
  shapo написав:Человек который по поводу и без повода приплетает мне Израиль, Москву и Казахстан меня же обвиняет в каких-то вбросах про евреев
Пропоную парі
Я не згадую вас - ви мовчите про євреїв у всіх ракурсах
Підходить?
Ви ж у виграші , адже це мої повідомлення змушують вас розповідати про те як 1 млн євреїв отримавши від СРСР+США палестинські землі запросив до себе ще 5 млн євреїв( як мінімум 3 млн з України) і отримавши на протязі 70 років 130 млрд доларів - просрав всі ці гроші так і не створивши повноцінної держави в яку б інші євреї хотіли їхати.
От і приходиться бідним не ізраїльським євреям. то президентом України ставати , то займати 2-3 сходинку найбагатших українців.......

1)Опять в очередной раз зачем-то наврал о помощи и демографии Израиля в котором наверняка ни разу не был даже в качестве туриста
2) Пари занятное.
Он мне предлагает молчать когда здесь в очередной раз будут поливать дерьмом евреев и Израиль, а он в качестве компенсации будет милостливо меня не вспоминать.
А ху-ху не хо-хо?
Отже перший підтвердив-що навіть ризикуючи баном - буде піднімати єврейське питання...
Тому ще раз
1 Чи захопили ізраїльтяни палестинські території в 1949 році керуючись підтримкою СРСР+США ?
2 Яка кількість євреїв проживала на бувших палестинських територіях - мої данні - менше 1 млн
3 Скільки євреїв виїхало з ізраїль -мої данні - з СРСР виїхало 5 млн з яких до ізраїлю доїхало 4 млн
4 За 70 років - ізраїльтяни так і не збільшили кількість євреїв які крім євреїс СРСР і Ефіопії хоті ли б жити в ізраїлі , хочап при цьому отримали від США більше 130 млрд доларів безповоротної субсидії.

Я надіюсь я виклав тільки факти і нікого нічим не поливав?
так і ви -викладайте тільки пояснення
1 Чомує всього дві країни в світі Україна і Ізраїль в яких президентами Єврей
2 Чому в рейтингу найбагатших українців євреї займають три сходинки з перших пяти?
Чи не говорять ці факти ,що для євреїв в Україні створені нормальні умови для політичної чи фінансової діяльності
При цьому
якщо якийсь з 300 000 євреїв україни розповідає що йому зле - це повязано швидше з його особистими професійно-моральними якостями - бо інші євреї з легкістю здобувають найвищі щаблі в україні.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 16:02

Re: Політичні дискусії

  Волгарь написав:Напрасно Вы с ними спорите (сомном будевельников/лапеев/казаков).
татарине(це з російської приказки
Незваный гость - хуже татарина...)
тебе сюди хтось кликав?
Ти б розбирався як акціонер газпрому чому він тебе вставляє
Адже заплатити Україні 52 долара за перекачування 1200 км і ще 52 долара за прокачування через Польщу/Німеччину - щоб продати на хабі за 107 доларів - це явно крадіжка грошей з твоєї кишені..
А що і з ким будувати - ми тут і без тебе розберемось
ПС
якщо для москалика - велич це вмерти в сірії за путіна...
То в Україні - велич - це щасливо жити в колі дітей дома.
Відчуй різницю.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 16:04

Re: Політичні дискусії

Ну-ну ...
От я з вас дивуюся ... З одного боку всі декларують неупереджений погляд на події - а з іншого скочуються до однозначних оцінок все одно ... Позитиву та негативу в будь-яких діях - особливо під час воєн - завжди повно . Шапо ще підкидає свої провокативні висловлювання . Зараз котити бочку на євреїв надзвичайно неполіткоректно . На всіх останніх - можна .
Хоча це загальна тенденція :
У Європі зростає вплив ультранаціоналістичної та ксенофобської політики, мова ненависті задає тон у соцмережах, панують бурхливий антисемітизм, антимусульманська ненависть, а неурядові організації, що працюють з вразливими групами, опиняються у дедалі більш ворожому середовищі.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у звіті за 2019 рік Європейської комісії проти расизму та нетерпимості (ЄКРН), заснованої Радою Європи.
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 16:19

  Puente написав:Ну-ну ...
От я з вас дивуюся ... З одного боку всі декларують неупереджений погляд на події - а з іншого скочуються до однозначних оцінок все одно ...

Можна мати різні точки зору, вести дискусії, але коректно, без навішування ярликів, маніпуляцій. І це природньо. Але до Зла у будь якій формі треба бути непримиремним завжди. Викривати теє Зло, розвінчувати козні диявола. Якщо людина одержима дияволом, то тут лише молитва допоможе! І будь які аргументи зайві. Бо тими аргументами диявол лише маніпулює і сіє зерна НЕправди в серця слабкі. Серце людське, лукаве, хто пізнає його? Ця боротьба між Добром і Злом точиться в серці людини віками...І лише людина обирає на чий бік їй ставати.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 16:40

  budivelnik написав:Отже перший підтвердив-що навіть ризикуючи баном - буде піднімати єврейське питання...

А какое ты отношение имеешь к банам?

  budivelnik написав:Тому ще раз
1 Чи захопили ізраїльтяни палестинські території в 1949 році керуючись підтримкою СРСР+США ?
2 Яка кількість євреїв проживала на бувших палестинських територіях - мої данні - менше 1 млн
3 Скільки євреїв виїхало з ізраїль -мої данні - з СРСР виїхало 5 млн з яких до ізраїлю доїхало 4 млн
4 За 70 років - ізраїльтяни так і не збільшили кількість євреїв які крім євреїс СРСР і Ефіопії хоті ли б жити в ізраїлі , хочап при цьому отримали від США більше 130 млрд доларів безповоротної субсидії.

Я надіюсь я виклав тільки факти і нікого нічим не поливав?


Какие факт, одно примитивное вранье которое я уже не раз и не два опровергал.
Зачем ты в очередной раз показываешь свое невежество и вообще зачем в очередной раз написал эту чушь?
"Знаток" демографии Израиля, ты бы хоть всесоюзные переписи населения СССР с 1959г открыл и посмотрел сколько по ним евреев жило во всем СССР прежде чем строчить ахинею о 5 млн выехавших.

  budivelnik написав:1 Чомує всього дві країни в світі Україна і Ізраїль в яких президентами Єврей


Это потому что ты ни черта не знаешь.
Еще в 19 веке в Великобритании лорд Б.Дизраэли дважды становился премьер-министром страны помимо должности канцлера казначейства.
Совсем недавно главой Федерального сената Бразилии избран 41-летний Дэви Альколумбре — политик еврейского происхождения, соратник нового президента страны Жаира Болсонару. До этого сенатор представлял малонаселенный северный штат Амапа и возглавлял Комиссию по региональному развитию и туризму.



  budivelnik написав:2 Чому в рейтингу найбагатших українців євреї займають три сходинки з перших пяти?
Чи не говорять ці факти ,що для євреїв в Україні створені нормальні умови для політичної чи фінансової діяльності


Это говорит, что для людей определенного склада , в т.ч. евреев, в Украине за последние 30 лет созданы условия незаконного обогащения.
А еврейские ученые,врачи,инженера в количестве почти 1 млн человек эмигрировали из бывшего СССР и,значит, и Украины, в США,Израиль,Германию и т.д. и совершили в Израиле технологические прорывы во многих областях.
Большой процент богатых евреев тебя смущает, а большое количество Нобелевских лауреатов среди них нет?


При цьому якщо якийсь з 300 000 євреїв україни розповідає що йому зле - це повязано швидше з його особистими професійно-моральними якостями - бо інші євреї з легкістю здобувають найвищі щаблі в україні.


Совершенно верно. Сейчас нужны совершенно другие качества чтобы пробиться по социальной лестнице нынешней Украины. И ладно бы это касалось оставшихся 110000 украинских евреев.но, к сожалению, это касается и сотен тысяч украинцев, особенно твоих земляков и родственников ищущих счастье на чужбине.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 56355636563756385639 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама