Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 73887389739073917392 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 10:07

  lapay написав:
  andrijk777 написав:Питання маніпулятивне тому що містить 2 різних твердження.
До чого тут Малоросія я взагалі не розумію. Ніякої Малоросії вже 100% не буде.

Новоросія. Питання в тему, на виявлення глибини залягання совкоової тези про дрєвнєруську колиску трьох народів. В когось і досі, у свідомості, залишився "один народ", з різними діалектами, а не три різних народи. Насправді, це жахливі цифри, в Криму і на Донбасі таких була більшість, і от результат.

Так а якже росєянські пенсії й тещо?))

Ми зараз - європейці ... тому що в Європі рівень життя суттєво вищий.

Ринок за віконцем. Це ключове.
Ну і не забувайте, що війна.
Тому знаю немало українців, яким отаке совкове бачення одиннарот ну ніяк не заважає воювати з рашкованами.
detroytred
 
Повідомлень: 28173
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 15:58

  Вкладчик1234 написав:Петр Порошенко гордо заявил, что он не олигарх, что он с народом. И так по-простому, по народному арендовал себе для отдыха яхту за 250 тысяч евро.

Завидно? :mrgreen:
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 16:01

  Вкладчик1234 написав:Не знать мэм про "печеньки" - это уже ниже дна. Видос зачётный, посмотрите (есть в интернете)
Светлана Тихановская вчера встречалась с Байденом.
Встреча очень вдохновила лидера белорусской оппозиции. И она даже рассказала, что президент США дал ей печеньки.
Причём рассказывает она с таким видом, что сразу понятно - историю о том, как Виктория Нуланд раздавала печеньки на Майдане она явно не знает.

Так она блаженненькая, как и вся беларусская оппозиция с надувными шариками (вместо шин от карьерных МАЗов, как советовал Невзоров 8) ).
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 17:36

  Starikan написав:Так она блаженненькая, как и вся беларусская оппозиция с надувными шариками (вместо шин от карьерных МАЗов, как советовал Невзоров 8) ).

На цьому форумі про білоруську опозицію вже давно все пояснили - вони будують Швейцарію.
А якщо будувати через "шины от карьерных МАЗов" то вийде Україна. :D :D :D
Не мішайте їм будувати Швейцарію, ще трішки лишилось. Є інфа що Лука до кінця року не всидить.
Правда, до кінця якого року не уточняється.
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 17:57

Schmit
 
Повідомлень: 4284
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 18:18

перекинуто з епідемія короновірусу

  detroytred написав:
  budivelnik написав:
  detroytred написав:Отож. З логікою в тебе біда.
Бо це ти ж голосиш про свою впевненість в майбутньому на відміну від мене та інших немільенерів.
Ну а те, що доходи пенсів не обмежуються лише пенсією, до тебе, хоч сто разів вказуй, так і не дійде. Це занадто складно для бізнесмена.
Ще раз для того хто рахує на пальцях
1 У всьому світі мати 35000-50000, краще ніж 6000-8000
2 Так само у всьому світі
Заробити 35000-50000 - складніше ніж 6000-8000.

Тепер до тебе дійшло?
Мене не хвилює твої примітивно бомжацькі(для мене) 6000-8000
Я б хотів нормальні 35000-50000
При цьому щоб жити не як ти бомж - а як середньостатистичний європеєць - я вважаю що треба ще попрацювати.

Будівельник
Да-да, прям бомжують усі немільенери. І прям на пенсію живуть. Без маячні-брехні в бік опонентів в тебе ніяк.
Повір, на аля твої їжу від жінки, Карпати, спілкування на форумі (да театри і тещо вистачає).

Мова була про тебе. Про твої твердження про твою впевненість в майбутньому і незалежність від дітей.
А воно он як - син потягне бізнес, то отримаєш свої 35-50. А може всяке в бізнесі бути...

Про необхідність тобі ефективніше працювати я вже не раз вказував. Бо з тим, як ти *багато і важко працював*, результат міг бути значно вищий...
Але умови тобі можновладці створили не досить сприятливі. Тому в тебе лише 35-50, а в пенсів невеликі пенсії.
Ти там визначся: бо рашкованам доказуєш, як пересічний українець добре живе, а йому (тобто мені, пересічному) - як я бомжую голодний голий босий.
Мова не про те, що 35-50 краще 6-8, Адмірал ясен...
Бачиш тобі треба по три рази пояснювати
1 Ця суперечка почалась з того що ти заявляв що первинне накопичення капіталу вже всі зробили
Я заявляв що ні...і як приклад приводив розрахунок
Що для того щоб жити як середній європеєць,мені як мілкому бізнесмену..крім того що я вже заробив, потрібно заробити ще приблизно 0,1-0,2 млн доларів...щоб НЕ ЗАЛЕЖАТИ від ДІТЕЙ і ДІЙ ВЛАДИ
2 Ці 0,1-0,2 млн це не гроші,якими повинен керувати мій молодший у власних інтересах..а МІЙ ПЕНСІЙНИЙ КАПІТАЛ.
3 Цей пенсійний капітал може бути заниканий як кеш....але тоді на 50000 грн на протязі 15 років мені не вистарчить
А може бути вкладений в комерційну чи іншу нерухомість(або забугорні акції,бо українських наразі немає), бо я ніколи не складаю всі яйця в одну корзину,і саме тому три моїх банкрутства в одних галузях..не привели до загального краху,бо були інші...


Тепер розумієш що я чітко викладаю свої думки
Друге питання що ти їх не розумієш...бо ніколи не заробляв..і це і є твоє горе.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27354
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 18:22

  andrijk777 написав:
  Starikan написав:Так она блаженненькая, как и вся беларусская оппозиция с надувными шариками (вместо шин от карьерных МАЗов, как советовал Невзоров 8) ).

На цьому форумі про білоруську опозицію вже давно все пояснили - вони будують Швейцарію.
А якщо будувати через "шины от карьерных МАЗов" то вийде Україна. :D :D :D
Не мішайте їм будувати Швейцарію, ще трішки лишилось. Є інфа що Лука до кінця року не всидить.
Правда, до кінця якого року не уточняється.

А якщо їм вдасться позбутися Лукі без Майдану та війни?
На відміну від українців.
detroytred
 
Повідомлень: 28173
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 18:29

budivelnik
До чого ти притуляєш первинне накопиченн капіталу (що є етапом перерозподілу!!! капіталу) до накопичення ресурсів для забезпечення рівня власного життя???

Це ЗОВСІМ різні речі.
Ти займаєшся демагогією - виадуєш власні поняття і на цьому єралашику маніпулюєш.
Тобто воно має сенс ... тільки в твоєму розумінні)))
Відсеб'ятинному.
detroytred
 
Повідомлень: 28173
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 18:37

  detroytred написав:budivelnik
До чого ти притуляєш первинне накопиченн капіталу (що є етапом перерозподілу!!! капіталу) до накопичення ресурсів для забезпечення рівня власного життя???

Це ЗОВСІМ різні речі.
Ти займаєшся демагогією - виадуєш власні поняття і на цьому єралашику маніпулюєш.
Тобто воно має сенс ... тільки в твоєму розумінні)))
Відсеб'ятинному.
Ти в своїх мізках то поковиряйся....
1 Як в мене зявляться ресурси для забезпечення рівня власного життя...як не через накопичення капіталу?
А буде це перерозподіл(від неефективних до мене)
чи створення нових - яка різниця...
2 Ти живеш ще в патріархально-совковій парадигмі..
Де або суспільство(через пенсію)
Або діти (через подачки або подяку за своє виховання)
Тебе утримують...

В капіталізмі до суспільно-сімейного фактора,додається ще й елемент капітал...який може працювати сам по собі(під чиїмось керівництвом звичайно,але не факт що під керівництвом сімї, в світі практично не залишилось фірм ,якими керують власники...як правило всюди найняті високопрофесіонали)
Тому й кажу
Тобі,як людині яка все життя отримувала...важко зрозуміти звідки те що ти отримував береться.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27354
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 лип, 2021 18:43

  detroytred написав:А якщо їм вдасться позбутися Лукі без Майдану та війни?
На відміну від українців.

Позбутись Луки і побудувати демократію(хоча б на рівні України) - це абсолютно різні речі.
Позбутись Луки - це реально, просто заміть Луки прийде(точніше його поставлять) Лука2. Може бути гірший, може бути кращий. Але зміни системи не буде.
А ось вигнати Луку(як ми Янека) - без Майдану не вийде. Відповідно побудувати демократію без Майдану не вийде, я так думаю.
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 73887389739073917392 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама