Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 22422243224422452246 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:25

  airmax78 написав:Я ничего есть не собираюсь - кушайте сами, то что вам тут будут готовить. Я собираюсь покинуть этот грустный зрадоепский цирк. Скажите лучше, что вы будете делать, когда все, что мы тут писали, окажется правдой и начнет реализовываться. Что вы будете делать в этом случае?

Ну вот и все.
Вы со 100% уверенностью льете грязь, а когда Вас спрашиваешь: "А что если это не так?" - вы даете заднюю. Вот и вся Ваша дутая уверенность.

А я ничего есть тоже не собираюсь, потому что я не заявлял ниразу, что Зеленский - это мана небесная и панацея от всех проблем. Я всегда утверждал, что это темная лошадка, которая на фоне того, что уже наворотил Петя - выглядит лично для меня намного привлекательнее. Вот на столько отвратителен для меня этот кривляющийся со сцены "ЯПРЫЙШОВТЕБЕНЕМА", что я готов делать ставку на неизвестность.

В этом и главное отличие между "порохоботами" и "зефилами": Вы безапеляционно льете грязь, но за слова ответить никто из вас не торопится, а мы честно признаемся, что ставим на неизвестность и против этого сегодняшнего танцующего и поющего маразма.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:26

  budivelnik написав:
  Qwerty"[quote="4643226:zРадио написав:Какие конкретно у тебя претензии к зеленофилу А.Пальчевскому, с нуля построившему клинику с высоким качеством медицинских услуг в столице Украины?
Что, кроме схем распила грантов, построили порохофилы О.Пономарь, М.Олешко, Т.Черновол, С.Таран, Т.Березовец, П.Нусс и др.?
Я побудував кафе - і при цьому не отримав жодних грантів... , ба більше , навіть не виставив Державі затратну частину по будівництву кафе...
Якби виставив - років 5-10 міг би не платити ні ПДВ ні прибутковий....


То можна я виставлю свою претензії Пальчевському?
Чому дата не та?
Чому аналізи приймав актор а не працівник Пальчевського
Чому за використання актора на роботі на посаді штатної медсестри(медбрата) без укладання трудової угоди Пальчевський - не сплатив 100 000 грн штрафу за неоформленого працівника?

Можна! І всі ці вимоги напишіть на листочку і вивісіть в туалеті свого кафе! Уявляю те кафе, якщо в голові господаря таке твориться! А можна назву вашого кафе і адресу, бо через пару неділь буду у Львові і обов`язково зайду! Колись хотів відвідати трьох поверховий офіс Василя в Рівному, але він не повідомив адресу... У вас же надіюсь не віртуальне кафе![/quote]Заходь , Зелена 115 , до речі одному тутешньому білобілетнику я цю адресу також озвучував, та й долярчик знає де, напевно був,але чомусь не проявився...

Подивлюсь і я на гіганта зернових операції, подискутуємо , інтелект порівняємо...
Тоді може ЛАД повірить що зеленському зі мною в дебати не варто вступати не те що з Порошенком.

ПС
А що тобі не сподобалось в моїх претензіях до Пальчевського?[/quote]
Вуйку тикати будеш своїм конюхам... Я в гнидники, де можна отруїтися не ходок, вік не той та й статус... На рахунок порівняти інтелект?! Ви мене смішите! Я пам’ятаю ваші дебільні пости як ви до 50 років все копили і у всьому собі відмовляли і навіть дітям нічого не купували... а ось потім ви змогли поїхати до Єгипту... Я навіть не уявляю з ким вас можна порівняти?! Жодного розумного коментаря я від вас не прочитав! Ладу не треба ні в шо вірить, достатньо будь-який ваш брєд прочитати!
Забігайлівка то хоч назву має?! Ви там хоч тараканів повиганяйте... Хоча б з приміщення, бо з голови їх вже не виженеш!
Qwerty
 
Повідомлень: 2821
З нами з: 25.02.15
Подякував: 348 раз.
Подякували: 677 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:27

  katso написав:Вы не ответили на вопрос "почему федерализация - это плохо?"
тому що федералізація - це найпростіший і нашвидший шлях до розпаду України як держави. Так зрозуміло?
______________

Методи робот Зеленського - попирання законів https://petrimazepa.com/uk/nelokh_abo_s ... zelenskogo
Востаннє редагувалось Frant в Пон 15 кві, 2019 12:28, всього редагувалось 1 раз.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23842
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1668 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:27

  airmax78 написав:....
Кремль требует еще внеблоковый статус - туда же. Давайте уже за все в комплексе. Русский - второй государственный, федерализация, Крым - их, внеблоковый статус, ЕЭП, снятие санкций с нашего крупнейшего торгового партнера и гаранта неприкосновенности наших границ. В отдаленной перспективе (лет через 5) переходим вместе с Беларусью на российский рубль,

Что требует Кремль, это его проблемы.
Но, может, не надо "всё в комплексе"?
Вопросы русского языка в Украине и "Крым их" всё же сильно разные вещи. И такие "комплексы" и обобщения приносят только вред.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:29

  Frant написав:Дивовижно! Як одному кандидату вдалося так мобілізувати молодь?


Чего удивительного-то, чтоб сплотить молодежь - нужно запретить пару популярных соцсетей и поусердствовать с мобилизацией :lol:
katso
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1091
З нами з: 16.05.12
Подякував: 116 раз.
Подякували: 242 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:31

  katso написав:
  Frant написав:Дивовижно! Як одному кандидату вдалося так мобілізувати молодь?


Чего удивительного-то, чтоб сплотить молодежь - нужно запретить пару популярных соцсетей и поусердствовать с мобилизацией :lol:


О, так при зе не буде армії? Оце новина
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:31

  Pupsik написав:
  Qwerty написав:Я більше скажу - якщо б там був не Зеленський, а якийсь бомж з трьома класами освіти, то перевага була б такою!

Гарно сказали...:mrgreen:

Зрозуміло,:що гарно! У пустого місця навіть табуретка виграє!
Qwerty
 
Повідомлень: 2821
З нами з: 25.02.15
Подякував: 348 раз.
Подякували: 677 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:32

  airmax78 написав:......
Я ничего есть не собираюсь - кушайте сами, то что вам тут будут готовить. Я собираюсь покинуть этот грустный зрадоепский цирк. Скажите лучше, что вы будете делать, когда все, что мы тут писали, окажется правдой и начнет реализовываться. Что вы будете делать в этом случае?

Жить дальше. А не тикать из страны ( не подумайте, я Вас не осуждаю, упаси бог). Пережили уже 5 президентов, переживём и шестого. :)
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:33

Зеленский напомнил Порошенко про убийц Катерины Гандзюк , про Свинарчуков, про пленных моряков , про беготню с баночками анализов ...

https://www.facebook.com/zelenskiy95/vi ... 924152038/

Сразу всем кто начнет рассказывать про то что Порошенко к этому не имеет отношение , напомню что к открытию заводов,дорог, остновок ,знаков Порошенко тоже не имеет отношение,но почему-то бегает.
Востаннє редагувалось Evgeny в Пон 15 кві, 2019 12:35, всього редагувалось 1 раз.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2019 12:34

Перемога на фронтах

Зображення
У входа в столичную мэрию припарковали новое купе Bentley Continental GT и седан Mulsanne. Суммарная стоимость двух автомобилей – свыше 20 млн. гривен.
Машины "приветствовали" гостей традиционного Венского бала, который прошел в Колонном зале столичной мэрии.
https://korrespondent.net/city/kiev/408 ... kh-Bentley
moniks
 
Повідомлень: 1293
З нами з: 27.08.14
Подякував: 888 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 22422243224422452246 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама