Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53525353535453555356 ... 7852>
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:03

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:Я согласен с Вами, но считаю, что вот этот упор на сознание (историю, язык и т.д.) --- это очередная ошибка.
Грабли тех же комми.
Которые на словах заявляя о первичности бытия (материалтзме) НА ДЕЛЕ пошли по пути самого явного идеализма, поставив на первое место сознание. Упирали на скрепы.... Пусть и советские))), но это те жн скрепы. Сознание.


На первом месте должна быть экономики, бытие.
А уже потом сознание, котрон идёт надстройкой к бытию.

"Шахтеры в начале 90х приблизительно так и говорили: "Дайте нам колбасу по 2-20 и мы > заговорим на мове".
Не забалакали ні в нас, ні в Естонії чи Казахстані. Людина або українець, або ні.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:15

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:На первом месте должна быть экономики, бытие.
А уже потом сознание, котрон идёт надстройкой к бытию.


Вот-вот

Иначе анекдот про цыгана получится который лошадь приучал только воду жрать - и вот уже ж почти привыкла - и раз и сдохла.

Так и у нас - почти приучили население к мове и правильному патриархату - а населения раз - и уже на 10 млн меньше... И это еще вопрос как изменилось процентное соотношение украиноговорящих в стране - откуда больше свалили с востока в РФ или с запада в Польшу...
katso
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 16.05.12
Подякував: 116 раз.
Подякували: 242 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:15

Москаль всегда отличался "прямыми выражениями", на этот раз о "Зе" команде:
Хіти тижня. "ЗеКоманда на Закарпатті - це "сбор блатных и нищих", - Москаль
середа, 29 січень 2020, 14:00
https://patrioty.org.ua/society/khity-t ... 12139.html
Геннадій Москаль зізнався, що саме тому йому зовсім не шкода посади голови ОДА Закарпаття.

Геннадій Москаль, колишній голова Закарпатської і Луганської обласних державних адміністрацій в інтерв’ю розповів, що у нього нема «якогось позитивного ставлення до ЗеКоманди на Закарпатті», передають Патріоти України.
На думку політика, ЗеКоманда на Закарпатті це «сбор блатных и нищих», тому він не скаржиться на те, що новий президент не пропонував залишитися на посаді керівника області. «З ким там працювати? Коли призначали нового губернатора, якого, до речі, вже зняли і знову в області немає очільника, то якось дивно було, що президент приїхав і на якомусь другорядному митному пункті представив нового голову області (6 липня президент Володимир Зеленський представив нового керіника Закарпаття Ігоря Бондаренка на митному пункті в Ужгороді). Ніхто мене навіть не запрошував (на цей захід), ніби я служив не Україні, а якійсь недружній країні», - дивується колишній чиновник.

Москаль говорить, що про свого наступника Ігоря Бондаренка вперше дізнався з вивіски на кав’ярні, де пив каву. «Я винаймав квартиру, де його кондитерська знаходиться (кав’ярня Bondarenko в Ужгороді). Вони працювали з 7 ранку. Оскільки це біля обласної адміністрації, то я кожен ранок на цей час приходив на роботу і там пив каву. Ані до його роботи керівником області, ані після ми не перетиналися», - розповів колишній голова Закарпатської області.

Екс-посадовець зауважив, що принципово не коментує економічний, соціальний стан, стан доріг в області тощо. «Мене це не турбує. Шановні виборці, ви зробили свій вибір, от і питайте в тих, кому ви довірили керувати областю, державою. Я сьогодні в органах державної влади не працюю», - наголосив Москаль.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:24

  lapay написав:
  detroytred написав:З.Ы. это для скрепов ничего не изменилось.
На этом играют в той же рашке -- дескать ничего не изменилось и поток скрепов...

Вы ж за окошко гляньте: даже наши скрепные изменились.
По сути сдались оккупантам (пусть и частично) -- война гибридная...
Это и есть отказ от скрепов. Даже скрепными.

Нічого не розумію. Розумію, що була україномовна Україна, яка зараз стала україномовною лише на 50%.
Подивіться ірландський фільм Чорний 47-й, про те, як легко зламати цілий народ голодом. Це схоже на наші події, зі схожим результатом.

А я понимаю только другое:
что знаю людей, которые Украину защищали, здоровье и силы для неё отдали, а им дорекают мовою. Сильно дорекают. Вплоть, например, что хорошо зная, кто он, не обслуживают в кафе, потому что не на мове. Пока силой не начнёт давить...

И знаете почему дорекают мовой-то? И кто?
Потому что это единственное, в чём у них есть преимущество и возможность самовозвыситься.
Кто? Да те, кто только исключительно на свою мошну работали, работают и будут работать - в лучшем случае; а в худшем -- просто вели образ жизни за счёт родителей и шмекерили по мелочи.

И нюанс в том, что перейдёт он на мову, не будет снимать вышиванку и т.д. -- всё равно докопаются, что неправильный украинец.

Отчуждаться от рфии конечно нужно.
И украинизацию проводить. Принятых принудительных мер в виде в держустановах, квоты на радио и пр. - вполне достаточно.
Поощрять же можно до схочу.
Она и так произойдёт.

Но любой намёк на неправильных украинцев по критериям языка, веры, национальности -- это ошибка.
Не действия, а даже намёк.

Как один из вариантов негатива, это та же возможность поддержки политсил аля медведчука и пр.
detroytred
 
Повідомлень: 28254
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:28

Re: Політичні дискусії

Зеленский недоволен снижением рейтинга президента и партии СН в Одессе.
По данным закрытого опроса, по заказу СН, рейтинг партии Слуга Народа сейчас в диапазоне 35% по одесскому региону. Рейтинг просел более чем на (10%) по сравнению с «летними» выборами в парламент.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:30

  lapay написав:
  detroytred написав:Я согласен с Вами, но считаю, что вот этот упор на сознание (историю, язык и т.д.) --- это очередная ошибка.
Грабли тех же комми.
Которые на словах заявляя о первичности бытия (материалтзме) НА ДЕЛЕ пошли по пути само :shock: го явного идеализма, поставив на первое место сознание. Упирали на скрепы.... Пусть и советские))), но это те жн скрепы. Сознание.


На первом месте должна быть экономики, бытие.
А уже потом сознание, котрон идёт надстройкой к бытию.

"Шахтеры в начале 90х приблизительно так и говорили: "Дайте нам колбасу по 2-20 и мы > заговорим на мове".
Не забалакали ні в нас, ні в Естонії чи Казахстані. Людина або українець, або ні.

:shock:
Так колбасу-то им не дали!
Условий труда, жизни не дали. Кудрявый только о рабах)) и пишет.
Да ещё и политику разделения проводили.

Я с простым шахтером в санатории отдыхал в начале 2000-х.
Так от него шла только злость ... на богатеньких.
Переключить ее на бандеривцив раз плюнуть.

Людина -- обыватель.
Советы тоже хотели советского человека))
Вы хотите украинца.
Но в обществе большинство - обыватели. Фундамент)))
Востаннє редагувалось detroytred в Сер 29 січ, 2020 17:35, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Повідомлень: 28254
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:35

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:И нюанс в том, что перейдёт он на мову, не будет снимать вышиванку и т.д. -- всё равно докопаются, что неправильный украинец.

От хай, спочатку, зробить це, а потім вже буде качати права. Хоч я сильно сумніваюсь, що якомусь російськомовному, в кафе, не дали горнятко кави.
Можна шукати виправдань своїй "неповноцінності" чи, принаймі, усвідомлювати це. Це особиста справа кожної людини.
Але не можна вчити інших, що українська мова і культура - це вчорашній день, а зараз потрібна російська/англійська. Якщо ти сам манкурт, то хоч інших не навертай в релігію окупантів.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:37

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:Я с простым шахтером в санатории отдыхал в начале 2000-х.
Так от него шла только злость ... на богатеньких.
Переключить ее на бандеривцив раз плюнуть.

Людина -- обыватель.
Советы тоже хотели советского человека))
Вы хотите украинца.
Но в обществе большинство - обыватели. Фундамент)))

Зате зараз вони отримали ідеальне суспільство - без Ахметових, української мови - заможне і безпечне. :)
Який фундамент (бандитський), таке і суспільство собі побудували...
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:42

detroytred
От знаєте , що Ваші погляди мені нагадують - насправді у мене до них більше позитивного , ніж я висловлюю - але вони все одно не сприяють консолідації . Ну навряд чи у Вас чи мене можуть бути спільні інтереси з Ахметовим чи Порошенко в більшості пунктів . Відповідно - як тільки починають говорити про економіку - це вже класова боротьба . А тут у нас якось виникає відраза і несприйняття . Тому так і виходить - з одного боку - ..., але з іншого ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 17:43

  lapay написав:
  detroytred написав:И нюанс в том, что перейдёт он на мову, не будет снимать вышиванку и т.д. -- всё равно докопаются, что неправильный украинец.

От хай, спочатку, зробить це, а потім вже буде качати права. Хоч я сильно сумніваюсь, що якомусь російськомовному, в кафе, не дали горнятко кави.
Можна шукати виправдань своїй "неповноцінності" чи, принаймі, усвідомлювати це. Це особиста справа кожної людини.
Але не можна вчити інших, що українська мова і культура - це вчорашній день, а зараз потрібна російська/англійська. Якщо ти сам манкурт, то хоч інших не навертай в релігію окупантів.


Вы меня с кем-то спутали.
Я ни в коем случае не за то, чтобы кому-то навязывать (вчити iнших) по языковому, религиозному вопросу.

Насчёт примера не сомневайтесь. И там не какому-то русскоговорящему, а тому, которого отлично знали.
Я Вам такой пример крайности привёл, что незнание или не использование мови викорастили, как инструмент.

У Вас зачастую получается, что украиноговорящие прям все патриоты.
Обыватели....
detroytred
 
Повідомлень: 28254
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 53525353535453555356 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама