Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56545655565656575658 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 23:36

  shapo написав:
  Козак-характерник написав:
  budivelnik написав:А трійця тут навіщо ?
Гнати її сраною мітлою...дивишся і наше життя без них і покращиться.

Я чомусь на москальських і ізраїльських, а також інших чужоземних форумах не тусуюся. :) І не лізу з порадами в чужу хату. :P Зі своїм уставом в чужий монастир. Це внутрішня справа проживальців тих хат. Хай живуть, як хочуть у власній хаті. Тут чомусь кожний впевнений, що має право давати поради космічного масштабу і одночасно космічної глупості. :)


А для тебя новость что в Украине помимо украинцев живут еще русские, евреи и еще куча всяких народов?
Или ты считаешь что если они в твою дуду не поют, то они уже не граждане Украины и не имеют право на свое мнение?

Ні, не новина! Хай живуть! Тим паче для деяких з них, це Батьківщина - їх дім, місце де вони народилися і сподіваюся, що вони люблять Україну і українців. Тим паче тоді, срати в свої хаті, це не гігієнічно. І поважати титульну націю, що становить більшість в цій хаті, це також природньо, як віддавати шану людям і країні, що колись приютила тебе, або твоїх предків. А що таке поважати? Знати мову, історію, традицію, шанувати борців за цю державу...В свою чергу й українці поважатимуть всіх представників інших національностей. А смуту сіяти і нав'язувати більшості свої правила не треба. Детальніше про своє бачення напишу пізніше.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 23:40

  shapo написав:Я атеист и говорил об этом неоднократно.
Запомни в очередной раз

Видео с богослужения уже собрало на YouTube десятки миллионов просмотров. Пользователи активно «лайкают» Папу, а в комментариях даже убеждённые атеисты признаются, что начинают пересматривать своё отношение к религии :roll: .
https://panorama.pub/32455-papa-rimskij ... ZsnBgkep5E
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 23:54

  budivelnik написав:
  shapo написав:А для тебя новость что в Украине помимо украинцев живут еще русские, евреи и еще куча всяких народов?
Или ты считаешь что если они в твою дуду не поют, то они уже не граждане Украины и не имеют право на свое мнение?
Я питав тебе
Ти виступив за те щоб в Ізраїлі викладали в школах на російській? ( я помилився російськомовних 20% а не 40% - але й це більше ніж арабів)
Ні
А чому ти тут так виступаєш за чужі права?
Ти перекотиполе,яке перекотиться завтра вже в четверту країну(народився в казахстані,вчився в москві.живеш в україні. мрієш про ізраїль)
Тому будеш в четвертій хаїти євреїв так само як в третій котиш бочку на Українців?


Ты такое же перекати-поле каким попрекаешь других. В Москве в аспирантуре я провел меньше времени чем ты в Германии в ГСВГ прапором, причем оставшимся добровольно.
У тебя сестра с детьми - перекати-поле в Польше , в которой к украинцам еще совсем недавно относились ,как бы это помягче сказать, не очень благожелательно, да еще и сейчас иногда эксцессы бывают.
Десятки тысяч твоих земляков - перекати-поле покинувших страну вместо того чтобы ее разбудовывать.
А я живу в Украине 30 лет и никуда не собираюсь выезжать несмотря на предложения таких как ты псевдопатриотов.
И выступаю я за свои права т.к. принес пользы Украине ничуть не меньше чем ты.
И на твои де*** вопросы о русском языке в Израиле не собираюсь отвечать.
Более того, удивлен почему ты не спрашиваешь почему этническая украинка родившаяся в Украине в должности Председатель Совета Федерации Федерального Собрания Российской Федерации В.Матвиенко не только не ратует за введение украинского языка в некоторых российских школах, но и дала карт-бланш Путину на военную компанию в Украине?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 23:57

Re: Політичні дискусії

  shapo написав:И выступаю я за свои права
І які твої права порушені?
Тобі не дають використовувати ідіш? - так ти її сам не знаєш
Тобі не дають використовувати російську - а на якій ти пишеш?
Що тобі ще не дали?
Стати Президентом - так ти гірший клоун ніж Зеленський
Стати олігархом - так ти дурніший від Коломойського/Боголюбова/Пінчука...
так що тобі в Україні заважає?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 23:57

  Козак-характерник написав:
  shapo написав: А для тебя новость что в Украине помимо украинцев живут еще русские, евреи и еще куча всяких народов?
Или ты считаешь что если они в твою дуду не поют, то они уже не граждане Украины и не имеют право на свое мнение?

Ні, не новина! Хай живуть! Тим паче для деяких з них, це Батьківщина - їх дім, місце де вони народилися і сподіваюся, що вони люблять Україну і українців. Тим паче тоді, срати в свої хаті, це не гігієнічно. І поважати титульну націю, що становить більшість в цій хаті, це також природньо, як віддавати шану людям і країні, що колись приютила тебе, або твоїх предків. А що таке поважати? Знати мову, історію, традицію, шанувати борців за цю державу...В свою чергу й українці поважатимуть всіх представників інших національностей. А смуту сіяти і нав'язувати більшості свої правила не треба. Детальніше про своє бачення напишу пізніше.


1) Титульная национальность - термин применявшийся в про-нацистских государствах до 1940г
2) То, что мое мнение не совпадает с твоим вовсе не означает что ты любишь Украину, а я на нее сру.
3) То, что твои герои Украины не относятся к моим не означает что ты прав, а я нет
4) То, что твоя история Украины отличается от той что знаю я не означает что она единственно верная и правильня
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 00:00

Не моє
" Троллінг" по Полтавськи.
Театр імені М.В.Гоголя.
Йде вистава "Собаче серце"
Шаріков у зеленій краватці і зелених лакованих черевиках.
Професор Преображенський:
-Шаріков, звідки у вас ця гидота.
Показує на зелені черевики.
-Це вам Борменталь порадив?
Шаріков:
-Папаша, вийдіть на вулицю подивіться, там таке 73 відсотки носять..
В залі оплески.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 00:03

  shapo написав:И выступаю я за свои права


  budivelnik написав:І які твої права порушені?
Тобі не дають використовувати ідіш? - так ти її сам не знаєш
Тобі не дають використовувати російську - а на якій ти пишеш?
Що тобі ще не дали?
Стати Президентом - так ти гірший клоун ніж Зеленський
Стати олігархом - так ти дурніший від Коломойського/Боголюбова/Пінчука...
так що тобі в Україні заважає?


1) Право назвать чушью и оскорблением целых народов ту чушь которую ты тут строчишь и не быть забаненым.
2) Право знать почему был сдан без единого выстрела Крым и никто за это не понес ответственность
3) Право знать что за война идет уже 5 лет на Донбассе и кто на этом наживается
4) Право знать кто и зачем организовал майдан , кто кого там убивал и т.д. после которого Украина совалась в окончательное пике.
И еще многое чего имею право знать.
А по поводу президента и олигархов.
Ты что,настолько самонадеян и глуп что примеряешь к себе эти должности?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 00:16

  shapo написав:
  budivelnik написав:
  shapo написав:И выступаю я за свои права
І які твої права порушені?
Тобі не дають використовувати ідіш? - так ти її сам не знаєш
Тобі не дають використовувати російську - а на якій ти пишеш?
Що тобі ще не дали?
Стати Президентом - так ти гірший клоун ніж Зеленський
Стати олігархом - так ти дурніший від Коломойського/Боголюбова/Пінчука...
так що тобі в Україні заважає?
1) Право назвать чушью и оскорблением целых народов ту чушь которую ты тут строчишь и не быть забаненым.
А я маю право вимагати заборони сіоніської пропоганди на українському інформаційному ресурсі?
Чи тільки в євреїв права - а в українців обовязки?
  shapo написав:2) Право знать почему был сдан без единого выстрела Крым и никто за это не понес ответственность
3) Право знать что за война идет уже 5 лет на Донбассе и кто на этом наживается
тут просто
1 Росія всі роки незалежності вкорінювала своїх агентів у найвищі ешелони влади і довкорінювалась так, що всі силові-політичні-економічні посади були за громадянами росії.або агентами впливу росії
2 В момент коли цим агентам дали мітлою під зад ,росія скористалась періодом безвладдя(коли один пішов ,але справи не передав - завжди створюється ваккум влади)
3 Росія розраховувала на те що конфлікт який тягнеться роками - повинен зломити волю до супротиву
Порошенко поступив геніально
а - підняв зарплату тим військовим хто на передку
б - максимально ізолював всю іншу Україну від впливу бойових дій
От і вийшло
москалі 5 років воюють - а українці не нте що не змучились .вони ще й боєприпаси не знають варто чи ні випускати
правда коломойський як розумний єврей-підприємство по випуску боєприпасів вже юридично оформив....
  shapo написав:4) Право знать кто и зачем организовал майдан , кто кого там убивал и т.д. после которого Украина совалась в окончательное пике.
Я особисто винен, бо відправив свого старшого на Майдан...правда на превелику для мене радість - цю відповідальність я можу розділити з тими 12 млн українців.які після втечі януковича і інших в росії - віддали свої голоси за Порошенко+Тимошенко.
Тобі може мало 12 млн голосів - але так для довідки-це в 2 рази більше ніж всіх євреїв в Ізраїлі , або просто більше від загальної кількості євреїв у світі.
  shapo написав:И еще многое чего имею право знать.
А по поводу президента и олигархов.
Ты что,настолько самонадеян и глуп что примеряешь к себе эти должности?
Я ні
Я чудово себе почуваю на своїй посаді...В мене діти навколо мене(а не розпорошені по світу) , в мене мама коло мене(постійно в розїздах . то до соєї старшої сестри в придністровя, то до своєї молодшої дочки в Польщу)..при цьому в неї одна проблема-їй днів в паспорті(закордонному) не вистарчає.
А от ти чим не завдоволений
Я ж тобі привів приклади
Єврей на найвищій політичній посаді України
Три євреї і один татарин - в першій пятірці найбагатших українців(до речі це мене непокоїть,але не настільки щоб я переживав)
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 00:46

  shapo написав:
  budivelnik написав:
  Козак-характерник написав:Емоціна реакція зрозуміла. :) Але давайте покажемо приклад гідної поведінки. І не будемо вподоблятися найгіршим зразкам поведінки.
А що таке гідна поведінка?
От моя не гідна - стерла сіоніську пропаганду від шапо.
То може якраз поведінка нульової толерантності до обливаючих українців лайном - і є найправильнішою моделлю поведінки?


Оказывается, мой элементарный вопрос о том почему был сдан Крым и что за война идет последние 5 лет называется сионистской пропагандой.
Ты растешь с каждым днем в обратную сторону.

Да бросьте Вы! Некуда ему расти, давно уже дорос. :)
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 01 бер, 2020 00:52

Re: Політичні дискусії

  ЛАД написав:Да бросьте Вы! Некуда ему расти, давно уже дорос.
Ще один на лижах
ти б послухав -свого ж, харківянина, російськомовного....
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 56545655565656575658 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама