Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 61906191619261936194 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 00:27

  unicdima написав:
  Козак-характерник написав:Так, по простому...Не претендуючи на повноту Істини. Вони, як і представники інших рухів, несли в собі ідею самостійної України. Методи, звісно обрали не кошерні. Але ми даємо оцінку з реалій сьогодення, маючи доступ до усієї повноти інформації. А вони жили в конкретних умовах і в конкретний час. І саме в той час повинні були робити свій вибір. І зробили. Чи маємо ми право засуджувати їх за той вибір? Я не можу кинути в них каміння... :| Оцінювати треба по ділам, це вірно...але не лише....Також по намірам. Що людьми рухало? Може не всіма, бо як вже писав скрізь люди є з різними моральними якостями, але...в цілому? Це наші українці, танцюватимемо з тієї тези. І Україна постала, як незалежна держава, яку вони виборювали, хоч і в метод сумнівний. І в тому, що Україна є, є і їх краплинка заслуги...хай нечиста, мутна, але є.

я вже вище написав коли формувалася дивізія, про боротьбу за самостійну Україну в складі німецької армії можна було говорити в 41-му, ну в 42-му, але не в 43 і 44 роках.
І ще раз повторюю, ОУН засуджувала створення дивізії.
Тому краще про неї забути і не давати поживу для ворожої пропаганди.

Це лише Ваша субєктивна думка. Так само, як і моя. :)
  Kudrjavuy написав: Глупо по моему мнению разгонять здесь эту тематику. Вражеские идеологи заплюют любого, но мы, как украинцы обязаны помнить и знать своих национальных Героев.

Цілком слушна думка. Головне - вони українцями були. І ми є українці. З того і танцюватимемо.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 00:30

  Козак-характерник написав:
  unicdima написав:я вже вище написав коли формувалася дивізія, про боротьбу за самостійну Україну в складі німецької армії можна було говорити в 41-му, ну в 42-му, але не в 43 і 44 роках.
І ще раз повторюю, ОУН засуджувала створення дивізії.
Тому краще про неї забути і не давати поживу для ворожої пропаганди.

Це лише Ваша субєктивна думка. Так само, як і моя. :)

це факти :D
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2722
З нами з: 10.06.19
Подякував: 105 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 00:32

  Kudrjavuy написав:
  Козак-характерник написав:В мене свій погляд на все це, якщо читали раніше мої пости. Героїзм, як на мене, це аномалія, психічний розлад. Такого не повинно бути взагалі. Це критичний стан людини. Те, що людина знаходиться в критичному стані, у стані афекту, вже є неномальним. 8) Ненормальне те середовище, що створює умови, в яких треба жертви чи героїзм. Це пограничні стани психіки людини.

Сколько людей, столько и взгядов.
1. "Героизм" - это недоработки руководства.
2. "Героизм" - поставлен на службу всеми тиранами - это инструмент управления обществом.
3. "Героизм" - это механизм сглаживания ошибок кукловодов пользующихся результатом самопожертвования.
4. "Героизм" - это случай Человека в человеческом обществе.
5. "Героизм" - поставлен на службу всеми мошенниками для покрытия недоработки в работе.
6. "Героизм" - заложен в основу любой идеологии.

Этот список можно продолжать бесконечно, но самое страшное для Героя начинается "потом". Достойный неизбежно вынужден помножить себя на "0" и в конечном итоге станет изгоем в этом же обществе.

Ось питання на засипку...Надя Савченко, памятаєте таку? Наша Надя, верещали депутати, плакати у ВР, істерія, нагорода від Президента....То вона в нас досі герой? Чи не герой? :) Так що героїзм, це дійсно поняття із ідеології більше, ніж з моралі. Хоча геройство має морально-ціннісну основу.

  unicdima написав:
  Козак-характерник написав:
  unicdima написав:я вже вище написав коли формувалася дивізія, про боротьбу за самостійну Україну в складі німецької армії можна було говорити в 41-му, ну в 42-му, але не в 43 і 44 роках.
І ще раз повторюю, ОУН засуджувала створення дивізії.
Тому краще про неї забути і не давати поживу для ворожої пропаганди.

Це лише Ваша субєктивна думка. Так само, як і моя. :)

це факти :D

Факти мають оцінку, часто субєктивну! :)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 00:34

  unicdima написав:я вже вище написав коли формувалася дивізія, про боротьбу за самостійну Україну в складі німецької армії можна було говорити в 41-му, ну в 42-му, але не в 43 і 44 роках.
І ще раз повторюю, ОУН засуджувала створення дивізії.

Я не для полемики, но за чем забывать и это:
Теперь определимся - тысячам патриотов, для получения оружия, отладки форм координирования, и т.д. ...
Вынуждены были превратиться в разведчиков и идти на службу Врагу, что бы в в удобное время стать ему равными.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 00:51

  Козак-характерник написав:
  Kudrjavuy написав:"Хорошими" бывают только мёртвые Герои.

Тому і кажу, що геройство - аномалія. Суспільство, що потребує героїв - хворе, трохи божевільне і кровожерливе. :) Але міфологія і герої, все ж потрібні. :D І якщо потрібні герої, нехай вони будуть в спорті, культурі, науці, ніж на полях кривавих битв.

И на работе, и в спорте,.....
- Это потребность не "Общества", а идеологии навязываемой обществу.
Без идеологии мы обязаны помнить ВСЕХ, что бы не повторять ошибки.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 00:53

  Kudrjavuy написав:Без идеологии мы обязаны помнить ВСЕХ, что бы не повторять ошибки.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто. Доречне тут якраз гасло... :)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 00:54

  Козак-характерник написав:Головне знати і не забувати нашого першого і головного героя - Христа! :)

"Вера" - это то же навязанная обществу ИДЕОЛОГИЯ.
Вы сами и подтверждаете.
- Это с голов уже не выбить. На этом построены все идеологии.
  Козак-характерник написав:
  Kudrjavuy написав:Без идеологии мы обязаны помнить ВСЕХ, что бы не повторять ошибки.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто. Доречне тут якраз гасло... :)

Замечательно, но БЕЗ ИДЕОЛОГИИ.
- Это реально? - Проблемно.
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Чет 28 тра, 2020 00:57, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 00:56

  shapo написав:
  unicdima написав:я вже вище написав коли формувалася дивізія, про боротьбу за самостійну Україну в складі німецької армії можна було говорити в 41-му, ну в 42-му, але не в 43 і 44 роках.

Класс.
Т. е. когда немцы побеждали можно было быть у них на подтанцовках, а когда их начали бить это уже неразумно

бред как обычно
к тому времени уже было ясно, что немцы не заинтересованы в независимой Украине.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2722
З нами з: 10.06.19
Подякував: 105 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 00:59

  unicdima написав:
  shapo написав:
  unicdima написав:я вже вище написав коли формувалася дивізія, про боротьбу за самостійну Україну в складі німецької армії можна було говорити в 41-му, ну в 42-му, але не в 43 і 44 роках.

Класс.
Т. е. когда немцы побеждали можно было быть у них на подтанцовках, а когда их начали бить это уже неразумно

бред как обычно
к тому времени уже было ясно, что немцы не заинтересованы в независимой Украине.

В центре, На юге и Востоке, коммунисты, уже расстреляли Махно, и провели этапы коллективизации и голодомора.
в 46-47 сорвалось, на руках было оружие.

Поэтому к "... и коммунистам" было "особое отношение" в Галычине - без розовых очков.
Вероятно это вложило свою часть в смягчение геноцида украинцев.
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Чет 28 тра, 2020 01:02, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 01:00

  Kudrjavuy написав:На юге и Востоке, коммунисты, уже расстреляли Махно, и провели этапы голодомора.
в 46-47 сорвалось, на руках было оружие.

Тому і досі скрежет зубів... :mrgreen:
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 61906191619261936194 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама