Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53285329533053315332 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:57

Re: Політичні дискусії

  freeze написав:И на выхлопе Труханова особо не ругают в конце каденции, а Кернеса вообще на руках носят, а Садовой весь в мусоре и скандалах.

Садового чотири рази обирали мером, так що двом іншим, до нього, ще пиляти і пиляти.
Коротше кажучи - якщо не має, в душі, армавіра, то люди моляться на свої кревні, які віддають у вигляді податків.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:05

Re: Політичні дискусії

  yanyura написав:Мне интересна не теория, а практика - лично вы кому доверите лечить своего ребенка, врачу, который ходит в вышиванке, говорит только на украинском, активиста, но у которого дети-пациенты долго не выздоравливают из-за слабых знаний самого врача, или к тому, кто говорит только на русском, не имеет вышиванки, "политически неблагонадежен", но является в городе признанным авторитетом в лечении?

Лікарі не ходять на роботу у вишиванках, і практично всі україномовні, в моєму місті.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:11

  lapay написав:..............
Це не означає, що мешканці Сходу платять більше податків. Якщо людина вибирає українську мову, в якості приоритетної ознаки патриотизму, то все інше буде в меншості, і навпаки.

Не так.
Насколько понимаю, опрос по каждому пункту вёлся отдельно - сумма не равна 100%.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28605
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:13

Re: Політичні дискусії

  ЛАД написав:Насколько понимаю, опрос по каждому пункту вёлся отдельно - сумма не равна 100%.

Тим не менше, люди, зазвичай, обирають 2-3 найважливіші критерії, а не лайкають весь список.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:16

  Puente написав:
  lapay написав:
  19yuriy91 написав:а если ещё и вышиванку наденет, то ващще!
мова+вышиванка+вера! святая тройка !
а налоги?
Бог простит

Якщо в людини немає ні мови, ні вишиванки, то на питання -Ти патріот?-, буде відповідь -Звісно, я ж податки плачу!-. :)

От-от ... Цікаво просто - російськомовний громадянин України, який не вважає мову чимсь визначальним , культуру прямо зневажає , віру - вважає себе атеїстом - і визначає себе патріотом саме України . Що саме його цікавить тут , що він захищає ( хоча б на словах ) . Бо якщо просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....

Я не вважаю себе патріотом, наприклад... :P Це дуже високопарне слово, яке до багато чого забовязує. Я хочу, щоб був український народ, як окрема спільнота, з власною мовою, традиціями, у власній хаті. Щоб українця можна було відрізнити від представника іншої національності. І щоб у власній хаті українця був СВІЙ порядок. Який саме порядок? Отут вже питання дискусійне. :) Та держава, яка існує зараз, не захищає українця. В ній немає справедливості. Тому бути патріотом такої держави не маю бажання. Скоріше всі мріють про ідеальну державу, ту яка має бути, ту, де кожний друг і брат...І там де тебе зустрічають як брата і сина, як рідного...А не як байстрюка чи чужинця. Одним словом де тебе люблять. І ти любиш...і платиш податки, а не наЛОХи...З Любовю... :wink: На благо українця і України.

Гей мені молодому в горах вітер, як брат,
Я іду як додому, до світлиці Карпат.
Стану я на коліна перед святістю гір,
Тут моя Батьківщина, тут мій крик і топір.

Зустрічає мене наче сина
Смерекових річок водограй,
Рідна мати моя — Україна,
Рідний батько - карпатський мій край.

Як той жнець спозарана
Крок почну свій з-за жнив,
І вечірнім туманом
Я впаду з полонин.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:27

Козак-характерник
Ви все правильно пишете - і я про те ж . Держава та країна - це різні речі . І патріотизм - це все-таки внутрішнє , майже інтимне - для своїх . Не показне . І тим більше - не офіційне , чи щось таке , що можна порахувати ...
Востаннє редагувалось Puente в Вів 28 січ, 2020 11:28, всього редагувалось 1 раз.
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:28

  Starikan написав:
  detroytred написав: Если бы новый президент одерживал победы с небольшим преимуществом, то это было бы обычным. Борьбой технологий.
Но когда такие отрывы, да ещё и артист-юморист, то основа кроется в том почему нарид устал и отчаялся.
Реально устал и реально отчаялся.
Этого никакими технологиями не добиться.

Понятно, что после 5 лет войны, девала и тарифов папередники были обречены.
Но вы недооцениваете современные технологии.
Еще за полгода до выборов рейтинг Зе был не 70 и даже не 30.
Да и пример Трампа, победившего с помощью интернет-технологий и вбросов тамошних бигусов (с помощью или без помощи Рашки - неважно), тоже характерен.

Смелее!

Были технически грамотно использованы те же "технологии", что и при оккупации Крыма, Донбасса,...

Большинство пытающихся разобраться - не могут даже понять элементарного.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:29

  Puente написав:Козак-характерник
Ви все правильно пишете - і я про те ж . Держава та країна - це різні речі . І патріотизм - це все-таки внутрішнє , майже інтимне - для своїх . Не показне .

Так. Це інтимне. Це любов до СВОГО, рідного. Все з серця йде. Якщо немає Любові до свого, сплатою податків не відкупишся. :)
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:31

  freeze написав:
lapay написав:
  freeze написав:Это означает стойкие традиции обычной махновщины. Не сильно уважать власть, но зато помолиться и поговорить )))
Может отсюда все беды и растут.

Ні, опитування було, з ухилом на мову https://dif.org.ua/article/%20patriotyzm_mova%20%20
Тому на Півдні і Сході, де українська мова не є приорітетом, вибирали інші критерії патріотизму.


Я же точно про это и говорю, где то приоритеты поговорить, где то уважать законы.

Богу - божье, а кесарю - кесарево.
Только у нас нет ни того ни другого.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:46

  19yuriy91 написав:
  Puente написав:
  lapay написав:Якщо в людини немає ні мови, ні вишиванки, то на питання -Ти патріот?-, буде відповідь -Звісно, я ж податки плачу!-. :)

От-от ... Цікаво просто - російськомовний громадянин України, який не вважає мову чимсь визначальним , культуру прямо зневажає , віру - вважає себе атеїстом - і визначає себе патріотом саме України . Що саме його цікавить тут , що він захищає ( хоча б на словах ) . Бо якщо просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....

російськомовний громадянин України отдал своего ребёнка сознательно в класс, один из двух, где преподавание велось на мове.
культуру, уж точно, не зневажає :shock:
полным атеїстом себя не щетает, но табу для юмора не видит нигде - ни в вере, ни в вышиванке (вспомните, скока ворья её натянуло)
просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....

может вы и не заметили, но в Украине за много столетий сложился, если так можно сказать, сплав людей из русских и украинцев, которым далеки и рос.скрепы, но и не хотят навязывания культуры и традиций зап. Украины, хотя относятся к ним,к культуре и традициям зап. Украины, с уважением. да и вышиванки носят.

Греки-?
Татары-?
Немцы-?
Поляки-?
Румыны-?
Шведы-?
Хазары-?
Армяне-?
Грузины -?
Булгары-?
Угорцы-?
..............................................
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 53285329533053315332 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама