Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 38353836383738383839 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 20:14

А что, кто-то сомневался?

https://news.liga.net/politics/video/otchet-zelenskogo-o-100-dnyah-prezidentstva-pokajut-na-11-video

Президент Владимир Зеленский пока не будет проводить обещанную пресс-конференцию по итогам 100 дней своего президентства.

На вопрос, когда состоится анонсированная ею же пресс-конференция по итогам первых 100 дней, Мендель ответила, что она будет позже - "возможно, осенью". Она объяснила это тем, что "президент эти 100 дней не имел возможности для полноценной работы".


Плохому танцору... пианино мешает наверное. :mrgreen:

Ну что, зефилы? Вытираете желтые слезы умиления? Ваш избранный вас опять обманул, какое счастье?
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 20:41

  freeze написав:
  Vip написав:Розвели як котят?


Как может быть наличие фиктивно выполненных работ по несуществующей доставке угля из Роттердама может быть самым дешевым вариантом ?

може, в порівнянні із фіктивною доставкою з ПАР або Америки.
Богданов про це якраз і пише.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 20:43

  Sommer написав:https://news.liga.net/politics/video/otchet-zelenskogo-o-100-dnyah-prezidentstva-pokajut-na-11-video

Президент Владимир Зеленский пока не будет проводить обещанную пресс-конференцию по итогам 100 дней своего президентства.

На вопрос, когда состоится анонсированная ею же пресс-конференция по итогам первых 100 дней, Мендель ответила, что она будет позже - "возможно, осенью". Она объяснила это тем, что "президент эти 100 дней не имел возможности для полноценной работы".


Плохому танцору... пианино мешает наверное. :mrgreen:

Ну что, зефилы? Вытираете желтые слезы умиления? Ваш избранный вас опять обманул, какое счастье?

ну міг би на піаніно зіграти... хіба ні, мабуть уже розучився
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 23:15

  AlexxK написав:budivelnik
Помнится, Вы в свое время брали на себя односторонние обязательства не оскорблять оппонентов в целях, так сказать, укрепления взаимопонимания между противоборствующими лагерями. Или не было такого и я что-то путаю? :roll:
Давайте уточнимо
Я брав на себе обовязки не принижувати опонентів...
Той самий Фріз,Лад чи Дейтройт - навряд чи знайдуть мої цитати які б їх принижували ,хоча мені й не подобається їх манера спілкування. використання мови чи совкофільство(особливо Лада)
Але ж вони не заперечують що користуються російською мовою і хотіли б назад в СРСР, або накрайняк покращення відносин з росією....

А от не ображати ворогів, тобто людей які пишуть за гроші проросійську пропоганду- я не обіцяв,тим більше не обіцяв поважати зетрадіо який заявляючи що живе в Україні на 5 році відмови від російськовиготовлених батончиків не знав що ми їх офіційно купуємо не з російської а з європейської фабрики.
Поясніть мені-особисто Ви за 5 років,якби Вас цікавило-поцікавились би місцем виготовлення батончика який їсте самі або купуєте дітям хоча б раз в місяць? а от радіо -не знав і не цікавився-звідси просте припущення-це московит який маскується під українця.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 23:37

  budivelnik написав:пропоганду


Сказал ксенофоб, не знающий ни одного языка...

PS: а все, что ты написал про меня - откровенная ложь (или заблуждение от недостатка умственных способностей). Решай сам
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Сер 28 сер, 2019 00:05

  zРадио написав:
  budivelnik написав:пропоганду
Сказал ксенофоб, не знающий ни одного языка...
1 Я пишу швидко і не перевіряю написане
2 Якщо перевірити на цих сторінках моє написання
пропоганду-пропаганду - буде 50 на 50% - з чим це повязано - сам не можу зрозуміти
3 Орфографічно/стилістичних помилок-в мене море , відсутність ком.великі/малі літери, відсутність апострофів... але я пишу не романи ,а по суті.
Суть в моїх повідомленнях визначається відносно лекгко
  zРадио написав:PS: а все, что ты написал про меня - откровенная ложь (или заблуждение от недостатка умственных способностей). Решай сам
Те що ти ворог-я для себе вирішив
І твоя ворожість не в тому що ти не знав про шоколадні батончики...
Твоя ворожість в тотальному обливанні брудом всіх і вся...
Таким чином я пишу свої повідомлення про тебе -не для себе, а для інших, а вже вони нехай і вирішують правий я і ти той самий волгарь тільки в іншій упаковці.-
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 28 сер, 2019 00:17

Re: Політичні дискусії

врезайте краники в радиаторы отопления не жадничайте как раз время готовиться к новому отопительному сезону ! и думать о своем комфорте и косвенно комфортно станет и вашим соседям и всей Украине . Но это только в паралельной реальности так как есть анекдот :
поймал Украинец золотую рыбку и она молвит ему отпусти меня будет у тебя все что пожелаешь а у твоего соседа в два раза больше
- хочу большой дом
у соседа сразу два
...
- хочу что бы у моей коровы один глаз выбило ...


  Starikan написав:
  Moneta написав:Для меня загадка почему нельзя принять новые нормы о температуре 18 градусов в жилых помещениях с ЦО. И газа меньше требуется, и людям меньше платить. Мерзляки догреют электричеством либо оденутся теплее. Смысл этих термомодернрзаций, если топят как в совдепе дырявый барак.

Зависит от этажа, расположения квартиры, дома и района.
Кто будет всё это регулировать в обычном доме?
да блин "чого бідні - бо дурні, чого дурні - бо бідні" а я бы перефразировал " чого бідні бо жадні ! чого жадні - бо дурні " . Если коротко то нашему народу не впадло открыть форточку и спать с открытой форточкой слушая как другие прогревают зимой моторы и не глушат их, между делом в европе за это штраф, а у нас и летом остановился под окнами на 15 минут и НЕ выключил двигатель ! орать безполезно было в авто не услышит ! разве что выходить и ругаться\ драться :( . Но я отвлекся ! Элементарно Ватсон натять сварщика толкового который "врежет"\приварит\прикрутит один краник между батареей и стояком в 99% случаев наша система подключения ( однотрубная) это позволяет и просто в твою батрею будет проходить меньше тепла , а дальше по стояку вниз будет идти к соседям , но так как индивидуального учета нету и даже домовой не везде и самосознание на низком уровне то зачем заморачиваться, между делом такие краники даже кое где присутствуют но от старости требуют замены ... да это вложение денег в свой комфорт и комфорт других но это пусть одноразово $20 стояк или меньше если оптом делать за раз нанял мастера и он пару дней по соседях поработал краники поврезал . во ! https://aqua-rmnt.com/otoplenie/radiato ... eniya.html
yama
 
Повідомлень: 4774
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9002 раз.
Подякували: 1050 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 28 сер, 2019 00:21

  budivelnik написав:Таким чином я пишу свої повідомлення про тебе -не для себе, а для інших, а вже вони нехай і вирішують правий я і ти той самий волгарь тільки в іншій упаковці.-


Так ты пишешь откровенное вранье! Я тоже могу написать, что ты - пассивный скотоложец, а другие пусть решают, прав я, или неправ. Откуда я это взял - мне так показалось, имею право на собственное мнение...

Вот это и есть твоя логика!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Сер 28 сер, 2019 00:28

  budivelnik написав:Той самий Фріз,Лад чи Дейтройт - навряд чи знайдуть мої цитати які б їх принижували ,хоча мені й не подобається їх манера спілкування. використання мови чи совкофільство(особливо Лада)
Але ж вони не заперечують що користуються російською мовою і хотіли б назад в СРСР, або накрайняк покращення відносин з росією....



Это ж какой педрылой надо быть, чтоб хотеть в СССР??? :shock:

Libo
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10815
З нами з: 14.11.11
Подякував: 406 раз.
Подякували: 4336 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 28 сер, 2019 00:37

ЗЫ-2 Для обосранцев, ностальгирующих за СССР. Там даже посрать нормально нельзя было. Вы б не ностальгировали за этой дикостью и отсталосью, а мечтали бы посрать при настоящем капитализме. Черти забитые. :?

Libo
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10815
З нами з: 14.11.11
Подякував: 406 раз.
Подякували: 4336 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 38353836383738383839 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама