Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 58425843584458455846 ... 7852>
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 17:12

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:Он лично считает, что не ошибся, не пнул себя.


Естественно. :D
См. выше.

  detroytred написав:Поэтому голосовавшие за ЗЕ согласны с оплатой.

Правда? То-то периодически всплывают взвизги в фейсбучеках "Я за вас голосовала, а вы! а вы! а я же надеялась!"

Хотя... поумнеть хоть немножко - это тоже оплата.
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 17:38

  sequence написав:
  Волгарь написав:тута я, об чем писать? Неужели о том, что доходность украинских трехлеток уже 21%?

все ждут хмурый отчет по лоссам от вложений в рос облигации :))

6,7% годовых-текущая доходнось российских рублевых 10-ти леток
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 17:47

Re: Політичні дискусії

Немного истории

Зеленський вимагає звільнити Недашковського. Стало відомо прізвище ймовірного нового президента «Енергоатома»
Президент Володимир Зеленський вимагає від Кабінету міністрів призначити президентом ДП «НАЕК «Енергоатом» Володимира Купчака і звільнити з цієї посади Юрія Недашковського.


Атомники вимагають від Мінекоенерго повернути Недашковського та припинити розгортання галузі в бік РФ

В чём суть ? На видео от Гео Лероса есть Купчак, обсуждающий с братом Ермака возможность назначения на должность главы Энергоатома. И Купчак был назначен по требования Зеленского.
Совпадение ? не думаю

А ведь сколько было год написано о том, какие те, кто за Бубочку честные, какие они против коррупции, какие они против схематоза.
Но я ещё тогда писал, что они за коррупцию, за схематоз, за продажу должностей.
Это и есть причина их выбора
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9394
З нами з: 31.08.09
Подякував: 533 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 18:40

  Sommer написав:
  detroytred написав:Он лично считает, что не ошибся, не пнул себя.


Естественно. :D
См. выше.

  detroytred написав:Поэтому голосовавшие за ЗЕ согласны с оплатой.

Правда? То-то периодически всплывают взвизги в фейсбучеках "Я за вас голосовала, а вы! а вы! а я же надеялась!"

Хотя... поумнеть хоть немножко - это тоже оплата.

Ага))) теперь взвизги каких-то дамочек в фейсбучеках приобщили к конкретному человеку, о котором с моей стороны была речь.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 27920
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 19:00

https://dbr.gov.ua/news/pid-chas-rozsli ... av-lyudini

Під час розслідування «справ Майдану» ДБР керуватиметься рекомендаціями моніторингової місії ООН з прав людини
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 19:06

  unicdima написав:
  budivelnik написав:Я тому й приводив приклад з Джордано Бруно...
А по Рошену
Записати системи ППО у вартість шоколаду - складнувато , тому швидше за все платили з чистого прибутку. а чистий прибуток виникає після сплати всіх податків
+ Ще була створена школа снайперів з усім необхідним снайперським обладнанням..і все одно ви назвете це словами....
не треба нічого придумувати про шоколад, якби все було прозоро то було б відображено ясно в документах і вся порохоботська пропаганда постійно цим козиряла.
а на разі крім слів нема нічого.
Складно знайти те,що було кілька років тому
Але от Вам свіжинка....
На закупку партии в 70 000 защитных костюмов (первый груз пришел сегодня) потрачено около 59 миллионов гривен.
На закупку 10 рентген-аппаратов потрачено около 10 миллионов гривен.
На закупку 10 000 защитных очков для медиков потрачено около 1.5 миллиона гривен.
На закупку партии в 300 000 сертифицированных защитных масок потрачено около 10 миллионов гривен.
На закупку партии медикаментов потрачено около 7 миллионов гривен.
На закупку продуктовых наборов потрачено чуть больше 1 миллиона гривен.
На закупку реанимационного оборудования (уже доставлено в больницы) потрачено 2.5 миллиона гривен.
На ремонт аппаратов ИВЛ потрачено 700 тысяч гривен.
Итого - что-то там около 92 000 000 гривен. За март месяц. За один март месяц. Да, это про Фонд Петра Порошенко, про компанию Рошен и его личные средства. И это то, что просто я вот в офисе услышал, наверняка не все. За один месяц.
......
за прошедшие пять лет - уже больше ДВУХ МИЛЛИАРДОВ. Может уже хватит стесняться этого и старательно скрывать?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 19:28

  budivelnik написав:Але от Вам свіжинка....
На закупку партии в 70 000 защитных костюмов (первый груз пришел сегодня) потрачено около 59 миллионов гривен.
На закупку 10 рентген-аппаратов потрачено около 10 миллионов гривен.
На закупку 10 000 защитных очков для медиков потрачено около 1.5 миллиона гривен.
На закупку партии в 300 000 сертифицированных защитных масок потрачено около 10 миллионов гривен.
На закупку партии медикаментов потрачено около 7 миллионов гривен.
На закупку продуктовых наборов потрачено чуть больше 1 миллиона гривен.
На закупку реанимационного оборудования (уже доставлено в больницы) потрачено 2.5 миллиона гривен.
На ремонт аппаратов ИВЛ потрачено 700 тысяч гривен.
Итого - что-то там около 92 000 000 гривен. За март месяц. За один март месяц. Да, это про Фонд Петра Порошенко, про компанию Рошен и его личные средства. И это то, что просто я вот в офисе услышал, наверняка не все. За один месяц.
......
за прошедшие пять лет - уже больше ДВУХ МИЛЛИАРДОВ. Может уже хватит стесняться этого и старательно скрывать?

Не поймут, голова у них забита, что Порошенко ничем не помогает
К Бубочке таких претензий у них нет
Востаннє редагувалось pesikot в П'ят 03 кві, 2020 19:30, всього редагувалось 1 раз.
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9394
З нами з: 31.08.09
Подякував: 533 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 19:29

  pesikot написав:В чём суть ? На видео от Гео Лероса есть Купчак, обсуждающий с братом Ермака возможность назначения на должность главы Энергоатома. И Купчак был назначен по требования Зеленского.
Совпадение ? не думаю

А ведь сколько было год написано о том, какие те, кто за Бубочку честные, какие они против коррупции, какие они против схематоза.
Но я ещё тогда писал, что они за коррупцию, за схематоз, за продажу должностей.
Это и есть причина их выбора

когда это Купчак был главой Энергоатома?
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2645
З нами з: 10.06.19
Подякував: 104 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 19:43

  budivelnik написав:Але от Вам свіжинка....
На закупку партии в 70 000 защитных костюмов (первый груз пришел сегодня) потрачено около 59 миллионов гривен.
На закупку 10 рентген-аппаратов потрачено около 10 миллионов гривен.
На закупку 10 000 защитных очков для медиков потрачено около 1.5 миллиона гривен.
На закупку партии в 300 000 сертифицированных защитных масок потрачено около 10 миллионов гривен.
На закупку партии медикаментов потрачено около 7 миллионов гривен.
На закупку продуктовых наборов потрачено чуть больше 1 миллиона гривен.
На закупку реанимационного оборудования (уже доставлено в больницы) потрачено 2.5 миллиона гривен.
На ремонт аппаратов ИВЛ потрачено 700 тысяч гривен.
Итого - что-то там около 92 000 000 гривен. За март месяц. За один март месяц. Да, это про Фонд Петра Порошенко, про компанию Рошен и его личные средства. И это то, что просто я вот в офисе услышал, наверняка не все. За один месяц.
......
за прошедшие пять лет - уже больше ДВУХ МИЛЛИАРДОВ. Может уже хватит стесняться этого и старательно скрывать?

і знову одні слова, до того ж від шахрая Бірюкова.
Такий поважний фонд і немає ні свого сайту, нема де подивитися звітність.
Туфта.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2645
З нами з: 10.06.19
Подякував: 104 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 19:56

unicdima
Хто б сумнівався....
1 Тільки
а - в зеленського також не має фонду і інформації
б - поїздку в Оман пояснювали в трьох варіантах
2 Як думаєте
70000 захисних костюмів чи 10 апаратів чи 300000 масок чи 10000 окулярів чи медикаменти ,чи продуктові набори ,чи ремонт ШВЛ - зробляться самі собою?
Чи Порошенко настільки всесильний,що гроші на ці всі речі взяв в Бюджеті України?
При цьому
Можна звичайно заявити ,що все вищеописане куплене не Порошенком, а за гроші ,які порохоботи відправили у фонд Порошенка....-але суті це не міняє
Порохоботи не відокремлюють себе від Порошенка,
Порошенко не відокремлює себе від Порохоботів

Так що впиратись проти очевидного=виставляти себе впертим дурнем.
Востаннє редагувалось budivelnik в П'ят 03 кві, 2020 20:03, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 58425843584458455846 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама