Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 62476248624962506251 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 19:38

  AlexxK написав:
  andrijk777 написав:По-моєму грошима Росія не заплатила ні копійки. Там тільки "взаєморозрахунки" були.

Нафтогаз получил от Газпрома 4,5 млрд. дол. именно грошима. :) И даже сливал какую-то часть на межбанке в свое время. На валютной ветке эта ситуация подробно освещалась.

Я не знаю звідки взята цифра 4,5?
Але я нарив таке:
Подписанный 20 декабря в Минске протокол между Украиной РФ и Еврокомиссией предусматривает:
-пакетное соглашение с выплатой Газпромом долга в $2,9 млрд;
-отказ сторон от существующих исков, включая урегулирование штрафа Антимонопольного комитета Украины на $7,4 млрд;
-подписание транзитного соглашения на пять лет (2020 год — 65 млрд куб. м, 2021-2024 годы — по 40 млрд куб. м) с возможностью его продления на десять лет.

Прийнятий ПАКЕТ домовленостей. Зрозуміло що Росії потрібен транзит, тому вони пішли на деякі поступки(2,9 лярда) але + відмова від інших претензій.
Ок. 2,9 лярди виплатили. Це, звичайно перемога, але не така вже й велика, враховуючи ПАКЕТ домовленостей.
*Але з Кримом тут жодної аналогії немає. Все-таки по газу були контракти, по яким вдалося вибити гроші. Крим і Донбас - ситуація абсолютно інша.
Востаннє редагувалось andrijk777 в Чет 04 чер, 2020 19:46, всього редагувалось 1 раз.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 19:44

  Shram написав:
  budivelnik написав:
  Shram написав:И как по-вашему нужно договариваться?
Напомню что договариваться с кем-то можно либо если обоих устраивает результат договора, либо если обе стороны идут на определенные компромиссы.
1 Я ж не проти , щоб Україна пішла на компроміс з росією..
Я навіть можу цей компроміс описати
а - росія забирається з Криму і ОРДЛО - це вимога України
б - Україна погоджується зменшити розмір контрибуції з росії з 100 млрд доларів до 50 млрд доларів і розтягнути в часі виплату контрибуцій на 10 років замість пяти...
2 Те що зараз мій п1 виглядає завищеним,не говорить про те,що через пару років він може ще більш погіршитись для Росії..
Як приклад
Суд в Стокгольмі..
Росія вимагала 20 млрд ,Україна вимагала 12 млрд..Суд присудив компромісне Значення
а - Україна Росії нічого не винна
б - росія зобовязана виплатити Україні 4,5 млрд...
Росія з цим компромісом погодилась і гроші виплатила.
Як бачите,компроміс на лице :D
А так вы мечтатель -фантазёр.
Ну понятно...
Так бы и сказали что всю стенку забрызгали в мечтах.
Мені цікаво ,хто більший фантазер
Ленін-Сталін-Хрущов-Брежнєв-Черненко-Андропов-Горбачов - що соціалізм зломає хребет капіталізму і населення СРСР буде жити краще від населення капкраїн
Пуйло коли заявляв що вартість Газпрому сягне 600 млрд доларів...сьогодні він коштує дай Бог щоб 30 млрд
Міллер з Сєчєновим коли заявляли що сланцеві технології-міф
Рогозін коли чотири роки тому рекомендував американцям використовувати батут....
Пуйло/Сеченов два місяці тому,коли грюкнули дверима ОПЕК ,заявляючи що Саудити приповзуть ,а рівно через 30 днів підписали все що пропонувалось на момент грюкання+додатково мінс 1 млн барелів в день

Я достатньо привів прикладів..
А по воді в Крим - воду отримає тоді,коли не буде російським...при цьому може бути татарським чи українським - але точно не російським...При цьому - жив Крим без росіян і води до 1965 року... проживе і далі,так само ,але умова
-або без російських трьоколорів і з водою
або з російськими триколорами і без води...
А Україні по барабану - це не ми на 30 років назад повернулись -це в ОРДЛО і Криму машина часу спрацювала і вони тепер живуть в міні СРСР...Якщо їм там подобається - ми ж не проти,хай мучаються....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 19:45

  Shram написав:
  andrijk777 написав:
  Shram написав:И как по-вашему нужно договариваться?
Напомню что договариваться с кем-то можно либо если обоих устраивает результат договора, либо если обе стороны идут на определенные компромиссы.

Как видно из того что вы написали, желаемые результаты у сторон разные, значит первый вариант отпадает.
Ну а к компромиссу явно не готово украинское общество, особенно в лице достаточно агрессивных националистических сил, которые постоянно оказывают силовое давление на власть.
Каким образом можно договариваться по тому что вы написали непонятно.

Ніяк.
Потрібно чекати коли Росія ослабне.
Тим більше "процес пошел". В Росії вже більшість ненавидить Путіна, ціна на нафту/газ впала і т.д.


Я с 2015 года слышу что вот-вот Россия рухнет, её ЗВР кончатся, Китай захватит Сибирь, Путина свергнут, США задушит её санкциями, и так далее.

Правда каждый раз этот "вот-вот" переносят то на 2016 год, то на 2017, то на 2018...короче сейчас уже половина 2020-го прошла, Россия по прежнему на месте, Крым как был так и остался под российской властью, ЛДНР всё так же существует.

Ну а что для самоуспокоения можно конечно и ждать.
Удобно же, ничего не делать и ждать, вдруг оно само рассосётся.

Правда вот те крымские и донецкие детишки, которым в 2014 году было по 2 годика и которые разговаривать ещё не умели, сегодня уже ходят во второй-третий класс школы где их учат что их родина Россия, что русская культура их родная,и смотрят российское телевидение в котором все покажут "как нужно"

Де я писав "вот-вот"???
Маєте шлях вирішення проблеми за місяць(рік) - в студію. Уважно слухаю.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 19:54

  andrijk777 написав:Ок. 2,9 лярди виплатили.
Там було
Ми взагалі не заплатили за газ,який отрималив 2014
Росіяни не заплатили повністю за транзит по тим цінам які ми вимагали(росіяни платили по тим ставкам.які були в контракті 2009 року)
Рішення було прийняте наступне
Нас зобовязали розплатитись за отриманий в 2014 році ,але не оплачений газ в розмірі 2,1 млрд по цінам які хотіли ми а не росія
+ ми отримали грошима 2,9 млрд доларів як різницю між тими цінами транзиту що вимагали ми і погоджувалась росія по контракту 2009.

Таким чином
Виграш Нафтогазу становив 2,9 млрд перевищення цін транзиту+1,6 млрд різниця цін
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 19:58

  Shram написав:Правда вот те крымские и донецкие детишки, которым в 2014 году было по 2 годика и которые разговаривать ещё не умели, сегодня уже ходят во второй-третий класс школы где их учат что их родина Россия, что русская культура их родная,и смотрят российское телевидение в котором все покажут "как нужно"
Так у нас два варіанти
Перший - погодитись з росією на її умови і не тільки діти Криму і ОРДЛО будуть рости православними руССофашистами,а й до Києва-Львова ця зараза дійде (тобто 2 млн заразить 40 млн)
Другий - створити барьєр розповсюдження роССійської весни і постраждають тільки діти тих хто в неї повірив(2 млн постраждає - 40 млн не будуть інфіковані)...

Як думаєте
Кого буде більше захищати Держава Україна?
Інтереси 40 млн громадян України чи інтереси 2 млн проросійських ордловців і кримчан?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 20:02

  andrijk777 написав:
  Shram написав:
  andrijk777 написав:Ніяк.
Потрібно чекати коли Росія ослабне.
Тим більше "процес пошел". В Росії вже більшість ненавидить Путіна, ціна на нафту/газ впала і т.д.


Я с 2015 года слышу что вот-вот Россия рухнет, её ЗВР кончатся, Китай захватит Сибирь, Путина свергнут, США задушит её санкциями, и так далее.

Правда каждый раз этот "вот-вот" переносят то на 2016 год, то на 2017, то на 2018...короче сейчас уже половина 2020-го прошла, Россия по прежнему на месте, Крым как был так и остался под российской властью, ЛДНР всё так же существует.

Ну а что для самоуспокоения можно конечно и ждать.
Удобно же, ничего не делать и ждать, вдруг оно само рассосётся.

Правда вот те крымские и донецкие детишки, которым в 2014 году было по 2 годика и которые разговаривать ещё не умели, сегодня уже ходят во второй-третий класс школы где их учат что их родина Россия, что русская культура их родная,и смотрят российское телевидение в котором все покажут "как нужно"

Де я писав "вот-вот"???
Маєте шлях вирішення проблеми за місяць(рік) - в студію. Уважно слухаю.


Вы написали "процесс пошел".
Я про то что "процесс пошел" слышу с 2015, то нефть упала, то новые санкции, то ЗВР уменьшился, то любая другая негативная новость из России... и каждый раз у ожидателей - "процесс пошел".
Правда позитива из России они не видят. Не видят от слова совсем.

Кстати и сколько по-вашему нужно ждать пока Россия ослабнет?
Шесть лет уже ждем.
Внуки то хоть увидят.
Японцы вон уже 70 лет ждут когда русские Сахалин вернут.
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 20:13

  Shram написав:Японцы вон уже 70 лет ждут когда русские Сахалин вернут.
Німці чекали на Східну Німеччину - 46 років
Прибалти на Латвію+Литву+Єстонію чекали- 51 рік...
І нічого - дочекались..
Тому
Західні Німці чекаючи 45 років -нормально жили приблизно 40 років , в той час коли Східні Німці в порівнянні з західними всі 45 років мучились....

Тому й виходить
Україна - може чекати і 40 років на ОРДЛО і Крим...бо ці роки буде жити краще ніж ОРДЛОВці і кримчани...чого не скажеш про ордловців і кримчан... ,для них цих 40 років будуть зовсім іншими(крим без води і туристів,ордло без грошей і шахт)

Тому в мене питання
І хто в цьому випадку виграв-а хто програв?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 20:22

  andrijk777 написав:
  Shram написав:
  andrijk777 написав:Ніяк.
Потрібно чекати коли Росія ослабне.
Тим більше "процес пошел". В Росії вже більшість ненавидить Путіна, ціна на нафту/газ впала і т.д.


Я с 2015 года слышу что вот-вот Россия рухнет, её ЗВР кончатся, Китай захватит Сибирь, Путина свергнут, США задушит её санкциями, и так далее.

Правда каждый раз этот "вот-вот" переносят то на 2016 год, то на 2017, то на 2018...короче сейчас уже половина 2020-го прошла, Россия по прежнему на месте, Крым как был так и остался под российской властью, ЛДНР всё так же существует.

Де я писав "вот-вот"???
Маєте шлях вирішення проблеми за місяць(рік) - в студію. Уважно слухаю.


Я уже раз пять писал, что не стоит пытаться изобрести велосипед, когда готовый проект и его продукт стоят у вас перед носом.

Могу ещё раз повторить.

Ситуация у Финляндии в свое время, была почти один к одному с украинской ситуацией - потеря территорий, потеря с ними пятой части промышленности и 10 процентов населения, невозможность в открытую противостоять агрессору ввиду его численного и военного превосходства, поддержка от Запада только на словах и так далее.

Финны не стали своей целью ставить победу над СССР, возврат своих территорий, желание наказать и покарать своих обидчиков, стремление залезть под крыло США.

Целью они поставили рост экономики и благосостояния граждан.


Что сделали финны?
- объявили полный нейтралитет, пытаясь при этом где возможно угодить "и вашим и нашим"
- максимально задавили всякие попытки реваншизма, и любую риторику направленную на разжигание ненависти и оскорбления в сторону как СССР так и Запада.
- построили политическую систему и гос.органы по западному образцу
- максимально эффективно использовали наличие большого населения своего соседа - превратив его в рынок сбыта своего товара. Полученные в результате торговли с СССР огромные деньги умно инвестировались в образование и развитие передовых технологий.
- превратились в посредника между Западом и СССР, в один из главных транзитных коридоров для движения товаров туда и оттуда.
- и так далее.

Если интересуетесь - поищите в интернете по запросу " история Финляндии после 1945" и термин "финляндизация".

Я не призываю точно скопировать действия финнов, но стоит наверное присмотреться к положительному опыту развития страны в условиях нахождения под боком у агрессивного соседа после отжатия им части территории и населения.
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 20:54

  Shram написав:Вы написали "процесс пошел".
Я про то что "процесс пошел" слышу с 2015, то нефть упала, то новые санкции, то ЗВР уменьшился, то любая другая негативная новость из России... и каждый раз у ожидателей - "процесс пошел".
Правда позитива из России они не видят. Не видят от слова совсем.

Кстати и сколько по-вашему нужно ждать пока Россия ослабнет?
Шесть лет уже ждем.
Внуки то хоть увидят.
Японцы вон уже 70 лет ждут когда русские Сахалин вернут.

Ще раз:
Маєте шлях вирішення проблеми за місяць(рік) - в студію. Уважно слухаю.
Так "процес пішов". Він "йде" не з 2015 а раніше. Десь з 2012 - приблизно саме з цього року в Росії немає економічного зростання. Як наслідок, наприклад у нас зрівнялись мінімальні зарплати. У вічно процвітаючої Росії(яка йде тільки вперед) і вічно бідної України(яка йде тільки назад) зрівнялись мінімальні зарплати.
"Правда позитива из России они не видят. Не видят от слова совсем." - в студію. Я позитиву там не бачу від слова "зовсім".
*Я б на місці Росії і не віддавав їм тих островів. Японці самі почали війну, захопили купу територій, вбили купу людей, потім відгребли і хочуть "по справедливості". По справедливості - не потрібно було війну починати.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2020 20:58

  Shram написав:Финны не стали своей целью ставить победу над СССР, возврат своих территорий, желание наказать и покарать своих обидчиков, стремление залезть под крыло США.

Целью они поставили рост экономики и благосостояния граждан.


Что сделали финны?
- объявили полный нейтралитет, пытаясь при этом где возможно угодить "и вашим и нашим"
- максимально задавили всякие попытки реваншизма, и любую риторику направленную на разжигание ненависти и оскорбления в сторону как СССР так и Запада.
- построили политическую систему и гос.органы по западному образцу
- максимально эффективно использовали наличие большого населения своего соседа - превратив его в рынок сбыта своего товара. Полученные в результате торговли с СССР огромные деньги умно инвестировались в образование и развитие передовых технологий.
- превратились в посредника между Западом и СССР, в один из главных транзитных коридоров для движения товаров туда и оттуда.
- и так далее.

Я не проти. ВПЕРЬОД!
*Боюсь тільки що у нас не вийте так само успішно. Народєц не тот. :D
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 62476248624962506251 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама