Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 55945595559655975598 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 14:00

  Козак-характерник написав:
  Puente написав:Знову про мову ... От завжди говорив , що суржик - краще російської літературної . Якось почув підтверження . На півдні - молодий принципово україномовний чоловік розпитував людей старших поколінь - чому говорять російською . Дуже цікава і показова відповідь - говорити літературною мовою не вмію - а рідним суржиком - соромно . Хоча суржик - це просто один з діалектів місцевих ... От такий цікавий виверт ...

Ну ось Академія і виробить уніфікований стандарт. :P А місцеві суржики так і існуватимуть. Просто грамотна мова - це показник еліти і просто освіченої людини. І, якщо людина використовує класичну мову, а не говірку, то можна зробити про неї певні висновки. І не здогадатися одразу, звідки, з якого регіону походить ця людина. Є мова простого люду, а є мова аристократії. Еліта повинна бути взірцем, стандартом, до якого тягнуться прості люди.

Чиста Мова залишилася по Лівому берегу Дніпра, тай ... тільки у деяких селах.
Полтавської, Дніпровської(Січєславської), Запорізької.
Багато хто має думку, що він є носій мови, але це далеко НЕ ТАК!
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 14:05

  Kudrjavuy написав:Чиста Мова залишилася по Лівому берегу Дніпра, тай ... тільки у деяких селах.
Полтавської, Дніпровської(Січєславської), Запорізької.
Багато хто має думку, що він є носій мови, але це далеко НЕ ТАК!


Это очень аполитично.
Настоящая украинская мова это мова украинских эмигрантов в Канаде уехавших 100 лет из западной Украины - это вам любой Вятрович расскажет .
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 14:06

Это Вам "угольной пыли" в условиях сюреализма:
https://pokrovsk.in.ua/u-pokrovsku-triv ... shahtariv/
24.02.2020
Мітинг шахтарів у Покровську триває.
За тиждень ситуація ніяк не змінилась: заборгованість зарплатні на «Краснолиманській» продовжує зростати.

«Вже 5 місяців люди не отримують чесно зароблених грошей!»,

При чём это ОФИЦИАЛЬНО ПРИБЫЛЬНОЕ гОСУДАРСТВЕННОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ.
- Батеньки, с какой стороны Враг у тех, кто честно и тяжко работает на Государство?
На его основу?
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 14:09

  shapo написав:
  Kudrjavuy написав:Чиста Мова залишилася по Лівому берегу Дніпра, тай ... тільки у деяких селах.
Полтавської, Дніпровської(Січєславської), Запорізької.
Багато хто має думку, що він є носій мови, але це далеко НЕ ТАК!


Это очень аполитично.
Настоящая украинская мова это мова украинских эмигрантов в Канаде уехавших 100 лет из западной Украины - это вам любой Вятрович расскажет .

Я говорю о "чистой обще признанной".
Эмигранты были с Западной Украины изначально.
Глупую дискуссию по этому поводу я не вижу смысла продолжать.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 14:20

Re: Політичні дискусії

  shapo написав:Не расскажите ,человеколюбивый христианин,как можно использовать понятие "процентная норма" без дискриминации?
Где в мире такое было когда-либо реализовано? ( не путайте предоставление северным народам в СССР и индейцам и афро-американцам в США квот при поступлении в университеты, на работы и т.д. Это не ограничение, а расщирение обычных норм)

Та по всьому світу є квоти для нацменшин, жінок чи геїв. Квоти, навпаки, боряться з дискримінацією меншин.
В східних областях україномовні є такою меншиною.
  shapo написав:Настоящая украинская мова это мова украинских эмигрантов в Канаде уехавших 100 лет из западной Украины - это вам любой Вятрович расскажет .

Для казахського мігранта - літературна українська мова - це полтавсько-києвський діалект української мови.
lapay
 
Повідомлень: 13773
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 14:32

Re: Політичні дискусії

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  19professor69 написав:“Навіть якщо зараз говорити про ринок іпотеки, то він недоступний, тому що дуже високий. Тобто не знаю, наркотиками треба, мабуть, чи зброєю торгувати для того, щоб виплачувати таку іпотеку”, – заявив Гончарук. Тому ми подали до ВР законопроект про легалізацію торгівлі зброєю та наркотиками. ))))))))))))
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 15:05

  shapo написав:Ничего подобного. Только что это опроверг казак-характерник разглагольствующий тут на многих страницах о христианском учении, всепрощении и пр. А тут он написал что все это нормально, что гражданин должен записать свою национальность в паспорт, а государство должно ему это предоставить.
Самое главное он, как истинный христианин, забыл указать истинную цель этой записи, написав только что государство каким-то образом должно мониторить этнический баланс и применять какие-то там меры по его поддержанию.
А вот какие это меры он в отличие от Свободы опять не написал.
А ведь это и есть «процентная норма» .
И как это может согласовываться с нарушением гражданских права человека казак-характерник вслед за Свободой тоже не рассказал.
Ну и, конечно, несогласных выдворить из страны, куда же без этого для «христианина» с их враньем о том, что «нет эллина и нет иудея»

И каким образом мова повлияет на нацбезпеку для меня загадка. Она что,поднимет экономику, возродит убитую промышленность, приведет в страну новые технологии, найдет новые рынки сбыта?

Я можу Вам відповісти звісно, але чи є сенс в тому, якщо Ви вже навішали ярликів на мене і йорнічаєте? :)

  shapo написав:Не расскажите ,человеколюбивый христианин,как можно использовать понятие "процентная норма" без дискриминации?


А що просили?

  shapo написав:Прошу отвечать по возможности без уходов в сторону от обсуждаемого вопроса, привычных оскорблений ,переходов на личности и т.д. т.к. с моей точки зрения вопрос достаточно важный -


Я не дорікаю Вам за ваші емоції і оцінки моїх думок, це природньо, людині властива емоційна реакція. Як і природнім є те, що ми можемо мати різні цінності і погляди на життя. Просто Ви запитали, а відповіді почути не налаштовані. Боюся, що наш діалог з Вами перетвориться на ту саму дискусію, що в нас була з паном Ладом по українському підпіллю. Я стільки текстів набирав, щоб пояснити свою позицію, а людина одразу вже образилася, що її думка не співпадає з моєю. То подальший діалог вже перестав бути безпристрасним з боку мого співрозмовника. Я намагаюся завжди розмірковувати без емоцій в таких питаннях, але позиціоную одночасно і СВОЄ ставлення до певних тез. Але я не кажу, що мої тези - істина в останній інстанції. Істина лише у Бога! :P Але Ви вже мені й тим дорікнули. :wink: То чи є сенс далі дискутувати? Якщо є, то давайте продовжимо, ні - то залишимося при своїх думках... :) Бо Ви вже почали не з того: навішування ярликів і маніпуляцій.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 15:24

  lapay написав:Та по всьому світу є квоти для нацменшин, жінок чи геїв.
Для казахського мігранта - літературна українська мова - це полтавсько-києвський діалект української мови.

1) У вас что, с пониманием смысла тяжело, тем более после того как процитировал моё пояснение отличий квот от процентных норм?
2) Да бог с ним, с казахским эмигрантом из СССР. Как там у родившихся и выросших не отходя от своего села с назначением стандарта украинского языка для всех регионов?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 15:30

  Козак-характерник написав:Я можу Вам відповісти звісно, але чи є сенс в тому, якщо Ви вже навішали ярликів на мене і йорнічаєте? :)
А що просили?
Я не дорікаю Вам за ваші емоції і оцінки моїх думок, це природньо, людині властива емоційна реакція. Як і природнім є те, що ми можемо мати різні цінності і погляди на життя. Просто Ви запитали, а відповіді почути не налаштовані. Боюся, що наш діалог з Вами перетвориться на ту саму дискусію, що в нас була з паном Ладом по українському підпіллю. Я стільки текстів набирав, щоб пояснити свою позицію, а людина одразу вже образилася, що її думка не співпадає з моєю. То подальший діалог вже перестав бути безпристрасним з боку мого співрозмовника. Я намагаюся завжди розмірковувати без емоцій в таких питаннях, але позиціоную одночасно і СВОЄ ставлення до певних тез. Але я не кажу, що мої тези - істина в останній інстанції. Істина лише у Бога! :P Але Ви вже мені й тим дорікнули. :wink: То чи є сенс далі дискутувати? Якщо є, то давайте продовжимо, ні - то залишимося при своїх думках... :) Бо Ви вже почали не з того: навішування ярликів і маніпуляцій.

1) Вам нечего ответить по существу, а признаться в этом не хватает смелости поэтому вы и изображаете обиженную гимназистку хотя я всего-навсего показал как ваши утверждения кардинально расходятся с показным человеколюбием и всепрощением
2) Ссылаться на бога, по-моему, не аргумент
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 15:34

  Kudrjavuy написав:Я говорю о "чистой обще признанной".
Эмигранты были с Западной Украины изначально.
Глупую дискуссию по этому поводу я не вижу смысла продолжать.

Кем, когда и где признана, особенно "общепризнана" ?
Если назовёте, то дискуссия по поводу стандартов украинского языка не имеет смысла.
Правда, тогда жителям западной Украины в гос органы не пробиться
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 55945595559655975598 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама