Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 46494650465146524653 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 20:41

  zРадио написав:сколько промышленности тем временем было утрачено на контролируемой территории! Лично меня, киевлянина, это заботит больше...

Держи для ознакомления ИПП. Если коротко, то на сентябрь 2019-го - 74% от уровня декабря 2013-го...
Прикольний зрадіо
В одному повідомленні -два рази бреше
1 Каже що його цікавлять втрати на контрольованій нами території - а данні бере з усієї довоєнної України 6-річної давності і порівнює з сьогоднішніми данними
2 Питання до зрадіо - у нас Крим і сьогоднішнє ОРДЛО з прифронтовою зоною щось в 2013 випускав чи ні?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 20:49

  budivelnik написав:Прикольний зрадіо
В одному повідомленні -два рази бреше
1 Каже що його цікавлять втрати на контрольованій нами території - а данні бере з усієї довоєнної України 6-річної давності і порівнює з сьогоднішніми данними
2 Питання до зрадіо - у нас Крим і сьогоднішнє ОРДЛО з прифронтовою зоною щось в 2013 випускав чи ні?


Лжец! База сравнения была откорректирована Госстатом задним числом еще в 2015-м! Так бы тебе и светили Яценюк с Гройсманом данные хуже, чем они есть по факту. Ага...

Ну и в очередной раз ты доказал свою несообразительность, поскольку даже если предположить, что ты не знал, приведены ли данные к одному знаменателю, ИПП падает не только в 2014-2015 гг, когда РФ рахватывала территории, но и в 2017-2019 гг, когда контролируемые границы не менялись!

2 зашквара в одном комментарии - это, budivelnik, нужно уметь!!!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 20:51

  budivelnik написав:2 Питання до зрадіо - у нас Крим і сьогоднішнє ОРДЛО з прифронтовою зоною щось в 2013 випускав чи ні?

Не знаю методологии из поста zРадио, но Крым и Донбасс были же дотационными.
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 20:55

Re: Політичні дискусії

  zРадио написав:ИПП падает не только в 2014-2015 гг, когда РФ рахватывала территории, но и в 2017-2019 гг, когда контролируемые границы не менялись!
2 зашквара в одном комментарии - это, budivelnik, нужно уметь!!!
Смішний такий зрадіо
1 Відразу відредагував 2013 на 2014 - молодець
2 Якщо промвиробництво знизилось,а перекази від гастарбайтерів виросли до 12 млрд доларів
чи говорить це про
а - ті хто працював на економічно примітивних підприємствах - виїхали
б - виїхавши ,використали свою робочу силу значно ефективніше,адже 12 млрд доларів пересланих це як мінімум 25 млрд зароблених , тобто в порівнянні з нашими 130 млрд доларів ВВП це майже 20%... тиж не станеш стверджувати що виїхало за 2013-2019 20% працездатних України?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 20:58

  M-A-X написав:
  budivelnik написав:2 Питання до зрадіо - у нас Крим і сьогоднішнє ОРДЛО з прифронтовою зоною щось в 2013 випускав чи ні?
Не знаю методологии из поста zРадио, но Крым и Донбасс были же дотационными.
1 Так він стверджує про промвиробництво...
А промвиробництво може бути дотаційним,але займати в структурі промвиробництва України до 30%
2 Як це не дивно прозвучить
Але шахтарі ОРДЛО-лоханулись попершись в росію... адже остання свої антрацитові шахти давно закрила як нерентабельні...
А от Україні - вигідно було дотувати свою вугільну промисловість - бо в противному разі їй потрібно було купувати ще більше енергоносіїв за валюту.якої і так не вистарчало.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 21:03

  budivelnik написав:
  zРадио написав:ИПП падает не только в 2014-2015 гг, когда РФ рахватывала территории, но и в 2017-2019 гг, когда контролируемые границы не менялись!
2 зашквара в одном комментарии - это, budivelnik, нужно уметь!!!
Смішний такий зрадіо
1 Відразу відредагував 2013 на 2014 - молодець

Но я смотрю его пост, и он не редактировался.

  budivelnik написав:2 Якщо промвиробництво знизилось,а перекази від гастарбайтерів виросли до 12 млрд доларів
чи говорить це про
а - ті хто працював на економічно примітивних підприємствах - виїхали
б - виїхавши ,використали свою робочу силу значно ефективніше,адже 12 млрд доларів пересланих це як мінімум 25 млрд зароблених , тобто в порівнянні з нашими 130 млрд доларів ВВП це майже 20%... тиж не станеш стверджувати що виїхало за 2013-2019 20% працездатних України?

Так ты признаешь что ИПП упал на четверть?

Хрен его знает, сколько выехало.
Но выехало ж именно трудоспособное население.
Сколько лямов всего его?
Легко может быть 20%, просто не целый год.
Но лучше иметь оплачиваемую работу на Родине, нежели "шукати долі на чужині".
Не так ли? А то с таким успехом Украины не останется.
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 21:03

  budivelnik написав:Смішний такий зрадіо
1 Відразу відредагував 2013 на 2014 - молодець


Снова шкваришься - я не переходил с 2013-го на 2014-й. Просто ИПП 2014-го показывает динамику к 2013-му - на то это и индекс. Финансовый форум - я валяюсь :D

  budivelnik написав:2 Якщо промвиробництво знизилось,а перекази від гастарбайтерів виросли до 12 млрд доларів


Производство дает не только зарплаты работникам, а еще налоги бюджетам и образовательно-научную экспертизу. А что дает заробитчанство, кроме ситуативных денег?..

  budivelnik написав:ті хто працював на економічно примітивних підприємствах

Например, какие?

ОПЗ, Южмаш, Антонов, Азовмаш, Николаевский судостроительный, Кременчугский сталелитейный?.. Я правильно тебя понял? И этот человек называет Зеленского клоуном :mrgreen:
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 21:09

  budivelnik написав:
  M-A-X написав:
  budivelnik написав:2 Питання до зрадіо - у нас Крим і сьогоднішнє ОРДЛО з прифронтовою зоною щось в 2013 випускав чи ні?
Не знаю методологии из поста zРадио, но Крым и Донбасс были же дотационными.
1 Так він стверджує про промвиробництво...
А промвиробництво може бути дотаційним,але займати в структурі промвиробництва України до 30%
2 Як це не дивно прозвучить
Але шахтарі ОРДЛО-лоханулись попершись в росію... адже остання свої антрацитові шахти давно закрила як нерентабельні...
А от Україні - вигідно було дотувати свою вугільну промисловість - бо в противному разі їй потрібно було купувати ще більше енергоносіїв за валюту.якої і так не вистарчало.

Так и я говорю о промпроизводстве.
Значит не все так однозначно.
А промпроизводство могло быть искусственно дотационным.
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 21:23

  zРадио написав:
  budivelnik написав:2 Якщо промвиробництво знизилось,а перекази від гастарбайтерів виросли до 12 млрд доларів

Производство дает не только зарплаты работникам, а еще налоги бюджетам и образовательно-научную экспертизу. А что дает заробитчанство, кроме ситуативных денег?..
Краще життя...
Я притримуюсь європейського правила
Держава для людей
А не москальського
Люди для держави
  zРадио написав:
  budivelnik написав:ті хто працював на економічно примітивних підприємствах
Например, какие?
ОПЗ, Южмаш, Антонов, Азовмаш, Николаевский судостроительный, Кременчугский сталелитейный?.. Я правильно тебя понял? И этот человек называет Зеленского клоуном :mrgreen:
Зрадіо - ти читатєль чи пІсАтЕлЬ ?
Є економічно примітивне
А є виробничо примітивне
Те що назвав ти - є виробничо складним.але якщо воно не вижило в економіці-значит воно економічно примітивне...
А в мене до тебе питання
Треба як в СРСР пенсіонерів від стіл ,але зато ракети найкращі?
Я вважаю - що треба нормальне життя. а ракети нехай будує той хто ВЖЕ збудував нормальне життя для власного населення.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 21:23

Re: Політичні дискусії

M-A-X"
І хто відкусив шмат території України, назви іншу країну окрім росії?
До 14 року в орбіті РФ, 20-й під загрозою повернення впливу на Україну, через державну зраду.
Є що сказати?
Перес де Куэльяр
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2586
З нами з: 06.01.17
Подякував: 1033 раз.
Подякували: 1033 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 46494650465146524653 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама