Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56535654565556565657 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:11

Козак-характерник
Прочитав одним оком вашу простинь про Сталіна. Більш-менш правдиво. Але хто читав Суворова це не буде для нього відкриттям.

Зауваження:
Написано все уже пафосно(як люблять писати в жовтій пресі) і з демонізацією Сталіна.
Наприклад - Сталін вліз в громадянську війну в Іспанії і це "дуже погано". Ну США вже 70 ровів "влізають" в різні конфлікти - і це нормально :D . Зрозуміло що в США дещо інші цілі, але дволикість тут очевидна.
Ще - війна виграна завдяки заградотрядам - це явна нісенітниця.
Заградотряди зіграли велику роль, але явно не ключову.
Багато і інших неточностей(натяжок).
Від себе хотів сказати таке: Сталін знищував не СВІЙ народ. Тому Станін не є якоюсь унікально особистістю. Знищення чужого народу для власних вигод(власної величі) не є унікальним явищем в людській історії.
Востаннє редагувалось andrijk777 в Суб 29 лют, 2020 20:19, всього редагувалось 1 раз.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:20

  shapo написав:
  freeze написав:Осталось разобраться, что делает Эрдоган с янычарами в другой стране.

1) пытается расширить новую Османскую империи вообразив себя султаном
2) не дает курдам создать свое государство

Путин
1) Пытается воссоздать СССР
2) Мешает украинцам существовать в своем государстве
pesikot
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9526
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:21

  andrijk777 написав: Сталін знищував не СВІЙ народ.

Який свій? Грузинів? :) Сталін - це диявол во плоті. Йому все одно, яку людини погубити: будь то грузин, українець, росіянин, поляк. Диявол багатолікий. Зараз, головним чином, цей диявол кайфує в Кремлі. Але й на цій гілці, деякі інфіковані тим вірусом Зла.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:32

  shapo написав:Когда россияне начали вводить войска 28 февраля уже неделю с 22.02.2014 в ВР сидели майдановцы и никаких перечисленных особ не было в Украине.
Российские спецслужбы хорошо работали. Почему майдановцы совсем не работали по сохранению территориальной целостности Украины?

Ты сейчас врёшь, никаких майдановцев с 22.02.2014 в ВР не сидело, там сидело всё тоже большинство Партии Регионов.
Перевыборы в ВР состоялись только осенью 2014 года
Но тебе же всё равно, о чём брехать

PS. Что это тебя в шабат так прёт ? :)
Востаннє редагувалось pesikot в Суб 29 лют, 2020 20:36, всього редагувалось 1 раз.
pesikot
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9526
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:42

  pesikot написав:
  shapo написав:Когда россияне начали вводить войска 28 февраля уже неделю с 22.02.2014 в ВР сидели майдановцы и никаких перечисленных особ не было в Украине.
Российские спецслужбы хорошо работали. Почему майдановцы совсем не работали по сохранению территориальной целостности Украины?

Ты сейчас врёшь, никаких майдановцев с 22.02.2014 в ВР не сидело, там сидело всё тоже большинство Партии Регионов.
Перевыборы в ВР состоялись только осенью 2014 года
Но тебе же всё равно, о чём брехать

PS. Что это тебя в шабат так прёт ? :)

Нет, убогий, я не вру - это элементарно проверить по любой хронологии событий февраля 2014г любых новостных агентств. 22.02.2014 ВР, кабмин, МВД перешли к майдановцам, а 23.02.14 Турчинов стал и. о. президента. И именно он и остальная майдановская братия несут ответственность за сдачу Крыма
https://www.unian.net/politics/888618-v ... edele.html - это твоя любимая УНИАН за 23.02.2014г откуда ты строчишь свою политинформацию
Востаннє редагувалось shapo в Суб 29 лют, 2020 21:34, всього редагувалось 1 раз.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 21:48

  shapo написав:22.02.2014 ВР, кабмин, МВД перешли к майдановцам, а 23.02.14 Турчинов стал и. о. президента.
І що?
Москалики 4 роки в крісла керівників садили своїх ставлеників...а українці повинні були
а - крісла звільнити
б - на другий день після звільнення крісел від москальських агентів - отримати можливість 100% керування структурами які до цього десятки років нашпиговувались російськими агентами.

Вуйко - ти фантазер.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 22:47

Просвітльонний Будда

  budivelnik написав:Я давно рекомендував корисним ідіотам і проплаченим агентам-не хамити в сторону України..
Якщо вони собі це позволяють - я дозволю собі не менеше,тим більше що я дома.а вони в гостях
Не подобається мій дім - світ широкий.

Емоціна реакція зрозуміла. :) Але давайте покажемо приклад гідної поведінки. І не будемо вподоблятися найгіршим зразкам поведінки. Нехай недоброзичливець залише увесь свій негатив при собі. :)

Каждый мастер коммуникации должен знать все о том, как ответить на оскорбление правильно. Если тебя пытаются как-то словесно задеть, нахамить, то самое лучшее поведение – это никак не реагировать на оскорбление. То есть будь просто спокоен и не давай человеку никакой подпитки его злости. По этой модели поведения выигрываешь ты. Почему порой лучше не давать ответных реакций: Если тебя эмоционально вывели из состояния покоя, то ты уже проиграл. Если ты проявил реакцию – ты принял то, что тебе сказали. Если ты отвечаешь на вопрос, значит, ты согласен с формой его постановки. Про мат и бесполезность драк На мат я не реагирую никак. Если я начну тоже отвечать матом, то я скачусь до уровня оскорбляющего. А я не принимаю такое общение, это вне моей реальности. Я не вижу оскорблений, они не затрагивают меня. Лучший способ грамотно ответить на оскорбление – не давать ответа и реакций. Ты не тратишь энергию и не вовлекаешься в напрасную словесную перепалку.

В Японии в одном поселке жил старый мудрый самурай. Однажды, когда он вел занятия с учениками, к нему подошел молодой боец, известный своей грубостью и жестокостью. Его любимым приемом была провокация: вывести противника из себя, чтобы тот, ослепленный яростью, принимал вызов, совершал ошибку за ошибкой и в результате проигрывал.
Этот молодой боец начал оскорблять старика: бросал камни, плевался и ругался последними словами. Но старик оставался невозмутимым и продолжал занятия. В конце дня раздраженный и уставший задира убрался восвояси.
Ученики были удивлены тем, что старик вынес столько оскорблений, и спросили его:
- Почему вы не вызвали его на бой? Неужели испугались поражения?
Старый самурай сказал:
- Если кто-то подойдет к вам с подарком и вы не примете его, кому будет принадлежать подарок?
- Своему прежнему хозяину, - ответил один из учеников.
- То же самое касается зависти, ненависти и ругательств. До тех пор, пока ты не примешь их, они принадлежат тому, кто их принес.

  zРадио написав:
  Козак-характерник написав:В Вас теж диявол вселився? :) Чому саме український? Я залишу за скобками оцінку слів Будівельника, але навіщо по висловлюванню однієї людини, робити загальні висновки?


Какой манипулятивный перевод стрелок - адресуйте претензии budivelnik, а не мне! Не я рву на себе вышиванку, разглагольствуя о патриотизме!

Не Ви рвете на собі вишиванку, але саме ВИ робите загальні висновки. :) Стеж, за кожним своїм словом! - сказав майстер кун-фу. :)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 23:14

  zРадио написав:Весело... Сколько что здесь не обсуждай, останется только литургия Козака, хамство будивельника и лже-итоги песикота :mrgreen:
Так Україну і українців не цікавить брехня від непрошених татар ,ярих сіоністів і корисних ідіотів.
Тому
Будівельник показує що в нас не все так погано,як пробує набрехати вищеописана трійка
Козак через релігію пробує навести мир і любов
Песіккіт - дає вижимки з української преси.

А трійця тут навіщо ?
Гнати її сраною мітлою...дивишся і наше життя без них і покращиться.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 23:32

  zРадио написав:
  budivelnik написав:Так Україну і українців не цікавить брехня від непрошених татар ,ярих сіоністів і корисних ідіотів.
Ты за Украину и украинцев не говори! У тебя прав не больше, чем у меня. И если уж ты снова поднял еврейский вопрос, то лично меня больше раздражают антисемиты, чем сионисты. А про татар ты, наверно, забыл, что они бывают еще и крымскими... Ну да ладно - на волне напускного патриотизма чего только не напишешь :mrgreen:
1 На відміну від тебе - мені по барабану як наявність сіоністів(цим би з своїми арабами розібратись і збільшити народжуваність, а то в ізраїлі євреї скоро стануть меншістю) так і антисемітів - по тій простій причині,що в Україні де живе менше 0,3 млн євреїв - антисемітизм не має кормової бази (щоб про це не придумував шапо)+як я вже показав
Україна і Ізраїль - єдині Держави світу в яких Президентами є Євреї
При чому
Я підозрюю,що колись настане час,коли Президент(єврей) буде один - і той в Україні..
А в Ізраїлі в той час Президентом буде Араб.
2 Навіть захарченки і мотороли бувають українцями по паспорту...але це не заважало їх відправити в АД і я думаю що тобі це подобається? чи ні? плачеш за русофілами?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 23:35

Re: Політичні дискусії

  shapo написав:А для тебя новость что в Украине помимо украинцев живут еще русские, евреи и еще куча всяких народов?
Или ты считаешь что если они в твою дуду не поют, то они уже не граждане Украины и не имеют право на свое мнение?
Я питав тебе
Ти виступив за те щоб в Ізраїлі викладали в школах на російській? ( я помилився російськомовних 20% а не 40% - але й це більше ніж арабів)
Ні
А чому ти тут так виступаєш за чужі права?
Ти перекотиполе,яке перекотиться завтра вже в четверту країну(народився в казахстані,вчився в москві.живеш в україні. мрієш про ізраїль)
Тому будеш в четвертій хаїти євреїв так само як в третій котиш бочку на Українців?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 56535654565556565657 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама