Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 55095510551155125513 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 23:34

  shapo написав:
  budivelnik написав:це серьозний компромат
1 Людина зчезла коли йшов Майдан
2 А що таке -без ознак? Викрали в Києві - вивозили в педерацію-по дорозі помер від серцевого приступу...
3 А при чому тут телефон?
Як на мене дуже сумнівний набір фактів-що на їхній підставі робити якісь висновки
А зачем его везти из Киева в Россию?
Что с ним там делать?
Он что, носитель каких-то секретов или шпионских тайн?
А хто казав що факт мав місце?
Фріз написав що хтось може горбатюк.а може й не горбатюк - щось (а що -не відомо) озвучив про пропажу когось...чий телефон перейшов з рук в руки і за пів року того когось ніхто не бачив.аж поки не знайшли десь когось під сумами з ознаками смерті(може насильницької-може ні)

Будемо й далі ці фантазії обговорювати і уточняти...
Чи погодимось - що без якихось більш офіційних данних - це навіть на фейк не тягне.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 23:40

  budivelnik написав:Так є й позитивні сторони

4 Потихеньку зменшуємо потребу в субсидіях - починали з 70 млрд в рік - станом на сьогодні 44 млрд грн в рік (правила нарахування то не мінялись , а суми зменшились=доходи субсидантів виросли на 33 млрд за останні пару років)
5 Відновили збройні сили
6 Отримали безвіз
7 Закріпили курс в НАТО конституційно


4) Ещё как менялись. Первые 3 года человеку без справки о доходах насчитывали 2 минимальные зарплаты, последние 2 года без такой справки просто не дают субсидии предлагая внести некую сумму налогов которая будет больше полученной в будущем субсидии
5. И какова боеспособность эти ВС? Мы уже отвоевали Донбасс и готовимся к атаке на Крым?
6.Это Европа облегчила себе поиск дешёвой рабсилы
7.А если закрепить в Конституции курс на полет на Марс он будет осуществлён?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 23:47

  budivelnik написав:
  shapo написав:А зачем его везти из Киева в Россию?
Что с ним там делать?
Он что, носитель каких-то секретов или шпионских тайн?
А хто казав що факт мав місце?
Фріз написав що хтось може горбатюк.а може й не горбатюк - щось (а що -не відомо) озвучив про пропажу когось...чий телефон перейшов з рук в руки і за пів року того когось ніхто не бачив.аж поки не знайшли десь когось під сумами з ознаками смерті(може насильницької-може ні)

Будемо й далі ці фантазії обговорювати і уточняти...
Чи погодимось - що без якихось більш офіційних данних - це навіть на фейк не тягне.

Шарий давал фамилию следователя в Сумской области который описал в каком лесу и с какими банковскими карточками нашли покойного лже-героя небесной сотни
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 23:51

  shapo написав:
  budivelnik написав:
  shapo написав:А зачем его везти из Киева в Россию?
Что с ним там делать?
Он что, носитель каких-то секретов или шпионских тайн?
А хто казав що факт мав місце?
Фріз написав що хтось може горбатюк.а може й не горбатюк - щось (а що -не відомо) озвучив про пропажу когось...чий телефон перейшов з рук в руки і за пів року того когось ніхто не бачив.аж поки не знайшли десь когось під сумами з ознаками смерті(може насильницької-може ні)
Будемо й далі ці фантазії обговорювати і уточняти...
Чи погодимось - що без якихось більш офіційних данних - це навіть на фейк не тягне.
Шарий давал фамилию следователя в Сумской области который описал в каком лесу и с какими банковскими карточками нашли покойного лже-героя небесной сотни
Нєєєє
якщо сам шарій....
а дубинський нічого не казав?
а що там про свинарчуків говорять? де той правдомет який все викопав? і чому зеленський не скористався отриманою інформацією?
При чому авакова він залишив.свого на 100% рябошапку отримав - що йому ще не вистарчає для швидкого і справедливого розслідування...
ПС
Я ж описував
Десять осіб на зарплаті - вкидають по 10 фейків в день
100 000 корисних ідіотів - ці фейки розганяють
Як наслідок -всі в тому числі і корисні ідіоти в лайні... а фейкомети при бабках.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 23:54

  budivelnik написав:Два українофоба -поговорили?
1 Єврей вже відмовляється від бажання отримати ПМЖ - питання чому? Тому що мазохіст і хоче жити там де йому погано
Чи тому що діти не хочуть його бачити в Ізраїлі?

Я же тебе сегодня уже предлагал найти где и когда я здесь писал что собираюсь ехать на ПМЖ в Израиль?
Ты ничего не ответил но продолжаешь тупо врать и приписывать мне мои чувства и желания с которыми я ни с кем никогда не делился, особенно с таким как ты.
Ты когда-нибудь перестанешь врать переходя на личности?
Если тебе кажется что это очень удачный приём когда нет аргументов, то ты в очередной раз глубоко заблуждаешься
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:01

Re: Політичні дискусії

  shapo написав:Шарий

Похоже пан shapo вступил в секту свидетелей шария.
Schmit
 
Повідомлень: 4222
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:02

  budivelnik написав:Нєєєє
якщо сам шарій....
а дубинський нічого не казав?
а що там про свинарчуків говорять? де той правдомет який все викопав? і чому зеленський не скористався отриманою інформацією?
При чому авакова він залишив.свого на 100% рябошапку отримав - що йому ще не вистарчає для швидкого і справедливого розслідування...
ПС

Зеленский не выполняет предвыборные обещания и поэтому Свинарчук, Пашинский, Грымчак и, самое главное, Порошенко до сих пор на свободе.
За это он и поплатится на ближайших выборах.
Но это ни в коем случае не отменяет расследования Шария, Дубинского и т.д. и ложь о небесной сотне
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:04

  Schmit написав:
  shapo написав:Шарий

Похоже пан shapo вступил в секту свидетелей шария.

У него есть хоть какая-то логика в отличие от журналистов схем с их встречами Зеленского в Омане.
В сектах никогда не был и кумиров не имел, т. к. в молодости немного занимался научными исследованиями, а там это прямо противопоказано
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:13

  budivelnik написав:
  shapo написав:
  budivelnik написав:Два українофоба -поговорили?
1 Єврей вже відмовляється від бажання отримати ПМЖ - питання чому? Тому що мазохіст і хоче жити там де йому погано
Чи тому що діти не хочуть його бачити в Ізраїлі?
Я же тебе сегодня уже предлагал найти где и когда я здесь писал что собираюсь ехать на ПМЖ в Израиль?
Ты ничего не ответил но продолжаешь тупо врать и приписывать мне мои чувства и желания с которыми я ни с кем никогда не делился, особенно с таким как ты.
Ты когда-нибудь перестанешь врать переходя на личности?
Если тебе кажется что это очень удачный приём когда нет аргументов, то ты в очередной раз глубоко заблуждаешься
А що я написав не так?
Ти написав що не збираєшся на ПМЖ
Я написав що ти не збираєшся...
В чому проблема?

Ты что, уже забыл что только что написал про еврея который отказывается от желания ехать на ПМЖ в Израиль?
Это что, обо мне или всех евреях Украины которые должны её покинуть?
А ты не хочешь американским, канадским и пр. украинцам предложить такое же?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:16

Re: Політичні дискусії

  shapo написав:Ты что, уже забыл что только что написал про еврея который отказывается от желания ехать на ПМЖ в Израиль?
Нагадай-що такого страшного я написав?
Я написав - що якщо тобі в Україні погано - але ти не хочеш звідси виїхати - ти мазохіст .бо любиш там де тобі погано...
І що я написав не так?
Тілки людина якій погано - буде поливати брудом місце проживання.
Ще що я страшного написав?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 55095510551155125513 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама