Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 71097110711171127113 ... 7852>
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 19:53

  detroytred написав:shapo
Моя думка, що частини народа (такі, як пересічні та можновладці) хоч і складають одне ціле, але не тотожні.

Пересічний, перейшовши в можновладці, вже не є пересічним. Все. Розрив. Інша мета, інші можливості, інші функції.

Як приклад різниці та значення роли можновладців.
Один і той же народ ... з різними можновладцями - маємо Північну та Південну Кореї.
Також я книжку наводив - там овсім: одне місто навпіл (США-Мексика) і різний результат.

Тобто з одного і того ж нвроду, з одним і тим же народом можна зліпити різні речі.
Ліплять, тобто керують створюють умови, можновладці.

Если это книжка турка про экстрактивные и инклюзивные экономики, то там как раз о обратной связи народ-власть
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 20:25

Re: Політичні дискусії

  shapo написав:Моё образование позволяет оставаться востребованным на рынке труда несмотря на возраст
Дурень думкою багатіє..
То йому ковід заважає
То він фантазує що його кудись візьмуть...
А при цьому по результатам 30 річної праці - пенсія в 4000..
Яка пенсія - такий ти й фахівець..
А те що ти працював не платячи податки і при цьому мріяв що тобі Держава квартиру має дарувати - якраз і показує твій інтелектуальний рівень.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 20:45

  budivelnik написав:
  shapo написав:Моё образование позволяет оставаться востребованным на рынке труда несмотря на возраст
Дурень думкою багатіє..
То йому ковід заважає
То він фантазує що його кудись візьмуть...
А при цьому по результатам 30 річної праці - пенсія в 4000..
Яка пенсія - такий ти й фахівець..
А те що ти працював не платячи податки і при цьому мріяв що тобі Держава квартиру має дарувати - якраз і показує твій інтелектуальний рівень.

Налоги не платили те у кого я работал, а работодателю условия не ставят.
Мне фантазировать не нужно т.к. меня звали на работу в течение всего года бывшие коллеги работающие в разных организациях и зовут сейчас.
Тебя с твоими познаниями в строительстве точно здесь никто не позовёт.
Государство мне ничего не дало, все заработал сам, поэтому и не собираюсь как ты тут предлагаешь выражать ему глубокую признательность за сам факт его существования.
Что касается интеллектуального уровня то ты его здесь постоянно демонстрируешь в разных темах.
Но кого мне искренне жаль, так это твоих детей, т. к. когда твой мелкий бизнесок рано или поздно загнется как ты будешь им в глаза смотреть после того как запихнул их туда?
Что будешь бормотать в свое оправдание?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 20:49

  shapo написав:как ты будешь им в глаза смотреть после того как запихнул их туда?
Что будешь бормотать в свое оправдание?
1 В мене четверо
2 Зі мною працює тільки один
3 В 2009 мені казали що я поганий бізнесмен в будівництві
В 2021 мені кажуть що я поганий бізнесмен і гроблю своїх дітей..
Але при цьому в 2009 - це мені казали прищаві студенти
В 2021 - пенсіонер з пенсією в 4000
Цікаво що мені будуть казати через 10 років , коли мій молодший дотягнеться до доларового мільйонера?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 20:54

  budivelnik написав:
  shapo написав:как ты будешь им в глаза смотреть после того как запихнул их туда?
Что будешь бормотать в свое оправдание?
1 В мене четверо
2 Зі мною працює тільки один
3 В 2009 мені казали що я поганий бізнесмен в будівництві
В 2021 мені кажуть що я поганий бізнесмен і гроблю своїх дітей..
Але при цьому в 2009 - це мені казали прищаві студенти
В 2021 - пенсіонер з пенсією в 4000
Цікаво що мені будуть казати через 10 років , коли мій молодший дотягнеться до доларового мільйонера?

Не забудь фото своего младшего здесь вывесить через 10 лет.
Остальные твои, наверное, уже миллионеры, чем они занимаются? Про дочку мечтающую открыть после медицинского косметический салон читал.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 21:17

  shapo написав:Не забудь фото своего младшего здесь вывесить через 10 лет.
1 Моє фото тут висить
2 Тобі фото молодшого не знадобиться ти його і так не побачиш (передача на той світ відсутня)
3 Старший працює торговим
4Старша ще в медуніверситеті
5 Молодша ще в школі.

Але , те що вже є, дозволяє їм отримувати дві-чотири твоїх пенсії на кожного щомісячно і ще мені залишиться десять твоїх пенсій, так що за мене і моїх дітей не переживай
Краще переживай чи буде кому тобі водички піднести( з австралії далеченько , а різні там Століття(будинки для старшого віку) починаються від 11000 грн/місяць(це у Львові, в Києві думаю що подорожче), так що молись щоб квартирка запасна не згоріла....а по твоїй борзій і хамскій поведінці по відношенню до України - ймовірність цього ой як висока..не люблять українські електромережі коли Україну лають...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 21:29

  budivelnik написав:
  shapo написав:Не забудь фото своего младшего здесь вывесить через 10 лет.
1 Моє фото тут висить
2 Тобі фото молодшого не знадобиться ти його і так не побачиш (передача на той світ відсутня)
3 Старший працює торговим
4Старша ще в медуніверситеті
5 Молодша ще в школі.

Але , те що вже є, дозволяє їм отримувати дві-чотири твоїх пенсії на кожного щомісячно і ще мені залишиться десять твоїх пенсій, так що за мене і моїх дітей не переживай
Краще переживай чи буде кому тобі водички піднести( з австралії далеченько , а різні там Століття(будинки для старшого віку) починаються від 11000 грн/місяць(це у Львові, в Києві думаю що подорожче), так що молись щоб квартирка запасна не згоріла....а по твоїй борзій і хамскій поведінці по відношенню до України - ймовірність цього ой як висока..не люблять українські електромережі коли Україну лають...

Что такое "торговым"? Торговым агентом что ли?
Ты береги свое здоровье ибо тебе ещё работать и работать при таких маленьких детях и помирать рано нельзя.
За моё здоровье и финансовое состояние не переживай ибо я о первом забочусь постоянно, а выслать мне при каком-то моем форс-мажоре о котором ты тут размечтался мне какую-нибудь штуку баксов в месяц для сына не будет проблемой.
Но этого не будет ибо ни от кого ничего никогда не брал, а киевская недвижимость гореть или дешеветь будет в последнюю очередь в отличие от твоей недвиги в Хацапетовке.
У сына у его товарищей по институту державших несколько магазинов в Киеве последний год дела идут настолько плохо что они задумались о возвращении в специальность.
А у тебя, конечно, все будет только расти ибо твоя Хацапетовка финансовая столица не только Украины, но и мира
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 21:50

shapo
Є в тій книжці й глави про зв'язок народу з владою. А також про роль традицій.
Але цей зв'язок показано, що працює (тобто виявляє себе) в критичних точках. На відрізку, де народу не критичні дії влади, остання відірвана від народу. Й визначає шлях та темп розвитку.

Також із традиціями. Вони по суті звужують цей відрізок. Чим сильніше традиції, тим відрізок коротший. Можливості влади діяти всупереч народу менші.
Якщо б традиції були категорично необхідні, то не було б ривків в розвитку країн без традицій.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 27920
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 21:53

Re: Політичні дискусії

  shapo написав:У меня сын сейчас тратит 6 тыс австр.баксов на 2-х детей за детсад и 3,5 тыс только за аренду 3-хэтажного таунхауса в центре Мельбурна и это без питания, содержания машины и пр. работая пока еще реджистером,т.е. де-факто интерном. А через пару лет после подтверждения квалификации это будут совсем другие заработки

З такими цінами особливо не розженешся і на зарплату лікаря
A person working in Doctor / Physician in Melbourne typically earns around 249,000 AUD per year. Salaries range from 91,200 AUD (lowest average) to 420,000 AUD (highest average, actual maximum salary is higher).
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11792
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 21 лют, 2021 22:09

  Ukrainian написав:
  shapo написав:У меня сын сейчас тратит 6 тыс австр.баксов на 2-х детей за детсад и 3,5 тыс только за аренду 3-хэтажного таунхауса в центре Мельбурна и это без питания, содержания машины и пр. работая пока еще реджистером,т.е. де-факто интерном. А через пару лет после подтверждения квалификации это будут совсем другие заработки

З такими цінами особливо не розженешся і на зарплату лікаря
A person working in Doctor / Physician in Melbourne typically earns around 249,000 AUD per year. Salaries range from 91,200 AUD (lowest average) to 420,000 AUD (highest average, actual maximum salary is higher).

На сегодняшний день работает и его жена аудиторов в кпмг, но он хочет чтобы она перешла на пол-ставки.
Сейчас он получает по-минимуму, но после подтверждения квалификации специалиста это будет в 3 раза больше. Кроме того, понятие средняя зарплата очень условна для врачей. Дополнительное дежурство в выходные стоит и сейчас при его минимальной ставке от 1 до 1,5 тыс австр.баксов. И жилье, и садик он выбрал дорогие ибо не хочет экономить на детях и комфорте. Кроме того, отьехав от Мельбурна км на 20 в другую больницу будет другая тарифная сетка для врачей ибо в Мельбурне или Сиднее ставки минимальны.
Так что все у него будет в порядке когда подтвердит квалификацию ибо врачи в Австралии представители не среднего, а верхнего класса поэтому там серьёзная конкуренция и высокие требования
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 71097110711171127113 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама