Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 40164017401840194020 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 00:18

  fokus написав:
  mephala написав:переходячи знову таки на ваш рівень - а на основі чого ви стверджуєте що кримчани сами проголосували за незалежність а не підрахуї намалювали скільки їм з мацкви сказали? були присутні при процесі?

Родственники там живут, рассказывали.
  mephala написав:і якщо ви вже перевели з УССР на Україну - так тоді у кримчан це не придане. Це спащина. А спадщина спільна на всіх дітей від батьків.
РСФСР передала Крым Украине, теперь Крым вернулся из Украины в Россию. Какое наследство? Не тупите так откровенно, приданое это.
  mephala написав:переходячи знову таки на ваш рівень
Не стоит, видно же, что вам трудно подниматься. Оставайтесь на своем, я спущусь.

так якщо ви самі не бачили то чому вимагаєте щоб я сам бачив? чи ви прихильник подвійних стандартів? мені також розказували знайомі.

РСФСР передавало Крим не Україні. а УССР. а Україна вже отримала спадок від УССР.
так що згідно вашої ж фантазії мова вже про придане не йде. це спадщина.
так що ви або труси вдіньте або крестик зніміть коли фантазуєте.
mephala
 
Повідомлень: 9149
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 00:39

mephala

Ты придуpиваешься, или реально такой? :mrgreen:

Я написал, что первый мобильный телефон изобрели в СССР. Привел название устройства и фото-факт.

Всех горе-оппонентов, пытавшихся спорить (или просто троллить), я рассадил по глубоким лужам - тебя разъяснением того факта, что телефон и рация - это разные устройства. Двух других - разъяснением того факта, что сотовая связь - не единственная беспроводная (которое ты и цитируешь, ошибочно считая, что подловил меня на чем-то).

А вообще правильно написал ЛАД, что вести с тобой, провокатором и софистом, дискуссию - это бесполезная трата времени
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 02:13

  budivelnik написав:2 Я готовий пробачити всі порушення правил переходу через дорогу ,будь-якому АТОшнику який залишив частку свого здоровя в АТО
3 Я готовий пробачити більш серьозні проступки цим людям,тільки на тій підставі ,що вони не висуваючи претензій до мене чи моєї сімї-пішли ризикувати власним життям захищаючи Державу в якій і я живу

Во ВСЕХ цивилизованных странах граждане равны перед законом. За особые заслуги перед родиной можно получать льготы, привилегии, соцвыплаты. Но не право нарушать уголовный кодекс. Перед ним все граждане равны.
То, о чем вы написали - это кастовое общество, в котором существует особая привилегированная каста, у которой есть право нарушать закон. От проезда на красный до минирования моста в центре столицы. Я не хочу жить в стране, где меня может убить первый встречный и ему за это ничего не будет, потому что он был в АТО.
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1816
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 02:46

  zРадио написав:mephala

Ты придуpиваешься, или реально такой? :mrgreen:

Я написал, что первый мобильный телефон изобрели в СССР. Привел название устройства и фото-факт.

Всех горе-оппонентов, пытавшихся спорить (или просто троллить), я рассадил по глубоким лужам - тебя разъяснением того факта, что телефон и рация - это разные устройства. Двух других - разъяснением того факта, что сотовая связь - не единственная беспроводная (которое ты и цитируешь, ошибочно считая, что подловил меня на чем-то).

А вообще правильно написал ЛАД, что вести с тобой, провокатором и софистом, дискуссию - это бесполезная трата времени

ні. ти спочатку обвинуватив співрозмовника що він не відрізняє поняття сотового зв’язку від широкого поняття мобільного зв’язку. ще й наголосив сам що це любий бездротовий зв’язок. і тоді навів приклад який не відображає бездротовий зв’язок в цілому а є окремим випадком. тож ти сам же і не розумієш що таке бездротовий зв’язок.
взагалі йшов за своїм звичнім шаблоном - все перекрутити собі як заманеться та оббрехати.
не перекручуй і не оббріхуй інших - то і не будеш мене читати.
mephala
 
Повідомлень: 9149
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 03:14

  shapo написав:
  mephala написав:
  shapo написав:
Вы только что подтвердили, что Украина как шла в фарватере России, в т.ч. и пренебрежении жизнями собственных граждан. так и продолжает идти.
А вся риторика про еропейское движение не более чем пустопорожняя болтовня.

брехло покажи де Україна назвала ВСІХ терористами хто залишився в місті?
або коли Україна валила танками по власному парламенту коли там сидять депутати.

1) Украина не разбирала кто там террорист, а кто нет, и именно ты об этом написал
2) Украинские депутаты не пострадали в 2014г и остались живы в отличие от сотни с лишним других граждан без депутатского мандата

1) Україна наносила удар по штабу терористів а не по цілому місту. І не прирівнювала звичайних громадян до терористів тільки тому що вони залишилися в місті.
2) а при чому розстріл танками расейського парламенту до незадоволення людей яке вилилось в протистояння на майдані?
mephala
 
Повідомлень: 9149
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 06:05

  mephala написав:1) Україна наносила удар по штабу терористів а не по цілому місту. І не прирівнювала звичайних громадян до терористів тільки тому що вони залишилися в місті.

Удары наносились среди белого дня, по центру густонаселенных городов. Предвидеть, что пострадают и обычные граждане, было несложно.
Когда реальные террористы захватывают граждан в заложники, представители государства ведут с террористами переговоры, потому что жизни заложников - главный приоритет. И только когда переговоры проваливаются, и не остается другого выхода - идут на штурм, при этом опять же, главный приоритет - спасение заложников.
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1816
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 06:53

  Tegularius написав:
  mephala написав:1) Україна наносила удар по штабу терористів а не по цілому місту. І не прирівнювала звичайних громадян до терористів тільки тому що вони залишилися в місті.

Удары наносились среди белого дня, по центру густонаселенных городов. Предвидеть, что пострадают и обычные граждане, было несложно.
Когда реальные террористы захватывают граждан в заложники, представители государства ведут с террористами переговоры, потому что жизни заложников - главный приоритет. И только когда переговоры проваливаются, и не остается другого выхода - идут на штурм, при этом опять же, главный приоритет - спасение заложников.


Ще один диванний промосковський "експерт." З Луганська чи з Донецька?

В боротьбі з проросійськими терористами, як і з будь якими іншими, придатні будь які методи.

Мені подобаються російські підходи: за антидержавну діяльність дають 15-20 років тюрми. І без поблажок.
Українська влада до 2014 року мовчки спостерігала за русифікацією України і сприяла сепаратистським настроям в Криму в на Донбасі.

_
ЗеКоманда в дії.


"В У краине выбрали новую власть, чтобы бороть олигархов.

Олигарх #Коломойский таскает из ОРДЛО через Россию уголь. Само по себе это уже треш и угар. Но, говорят, он поставляет его государственным потребителям по цене дороже Роттердам+. Андрюша Герус, привет! Круто вы сделали олигархов!"

Какие-то люди заблокировали бабушкины гешефты, перекрыв железную дорогу.
Какой-то черт этих людей повязал."

https://uainfo.org/blognews/1569206944- ... polzu.html
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 06:58

  mephala написав:
  zРадио написав:mephala

Ты придуpиваешься, или реально такой? :mrgreen:

Я написал, что первый мобильный телефон изобрели в СССР. Привел название устройства и фото-факт.

Всех горе-оппонентов, пытавшихся спорить (или просто троллить), я рассадил по глубоким лужам - тебя разъяснением того факта, что телефон и рация - это разные устройства. Двух других - разъяснением того факта, что сотовая связь - не единственная беспроводная (которое ты и цитируешь, ошибочно считая, что подловил меня на чем-то).

А вообще правильно написал ЛАД, что вести с тобой, провокатором и софистом, дискуссию - это бесполезная трата времени

ні. ти спочатку обвинуватив співрозмовника що він не відрізняє поняття сотового зв’язку від широкого поняття мобільного зв’язку. ще й наголосив сам що це любий бездротовий зв’язок. і тоді навів приклад який не відображає бездротовий зв’язок в цілому а є окремим випадком. тож ти сам же і не розумієш що таке бездротовий зв’язок.
взагалі йшов за своїм звичнім шаблоном - все перекрутити собі як заманеться та оббрехати.
не перекручуй і не оббріхуй інших - то і не будеш мене читати.

Безробітна особа зРадіо, любитель глибоких калюж, вважає себе "експертом" з усього-усього. Дійсно, він полюбляє приписувати опоненту те, що той не говорив, а потім звинувачувати його у неправді. Крім того, величезні, довгі і нудні повідомлення зРадіо свідчать про нарцисизму, самозакозаність і відсутність академічних уявлень про стиль викладення матеріалу.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 07:02

  Tegularius написав:
  budivelnik написав:2 Я готовий пробачити всі порушення правил переходу через дорогу ,будь-якому АТОшнику який залишив частку свого здоровя в АТО
3 Я готовий пробачити більш серьозні проступки цим людям,тільки на тій підставі ,що вони не висуваючи претензій до мене чи моєї сімї-пішли ризикувати власним життям захищаючи Державу в якій і я живу

Во ВСЕХ цивилизованных странах граждане равны перед законом. За особые заслуги перед родиной можно получать льготы, привилегии, соцвыплаты. Но не право нарушать уголовный кодекс. Перед ним все граждане равны.
То, о чем вы написали - это кастовое общество, в котором существует особая привилегированная каста, у которой есть право нарушать закон. От проезда на красный до минирования моста в центре столицы. Я не хочу жить в стране, где меня может убить первый встречный


Промосковитський тролль чітко описав Росію, яка є класичним кастовим суспільством. Невже ватному рускомірцу не подобається Росія???

https://el-murid.livejournal.com/4238136.html
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 08:14

  mephala написав:1) Україна наносила удар по штабу терористів а не по цілому місту. І не прирівнювала звичайних громадян до терористів тільки тому що вони залишилися в місті.
2) а при чому розстріл танками расейського парламенту до незадоволення людей яке вилилось в протистояння на майдані?

1)Тем мирным жителям которых убили или ранили при обстреле безразлично кем их считали
2) В России переворот, а в Украине революция гидности. Вот только суть одна и результаты те же
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 40164017401840194020 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама