Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 45678 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:17

  Starikan написав:
  asti написав:...і щось мені підказуе, що саме містер Z, а не леді Ю стане гарантом. Ото буде!! :) :)

Никто из моих знакомых не собирается за него голосовать.
Кстати, вчера впервые глянул одним глазом на Квартал (никогда не смотрел и был прав). Мистер Z играл роль мужа пьяной бабы. Петросянщина низкого пошиба.


У Вас адекватні знайомі. Але:
Артист Володимир Зеленський має найкращі показники підтримки у Миколаївській області, де за нього готові проголосувати 20% респондентів. Найменше за нього готові голосувати у Львівській області - 7%. https://www.bbc.com/ukrainian/news-46689602

Його ареол це все ж таки південь-схід. І тут він конкурент швидше не діючому гаранту, проти якого в нього спрямований майже весь "гумор".
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6618
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:22

Vitl Эх,война-родная мать! Воровать да списывать.

Долярчик сегодня торговля идёт :?: Еврейская народная мудрость гласит,что в Новый год сбывается всё,что нельзя сбыть в другие дни :?
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:22

  Долярчик написав:... в інтерв'ю з Гордоном Зеленський говорив приблизно таке, - що готовий домовитись хоть з чортом лисим, лише б припинилась війна і наступний НР щоб родини мали з ким його зустрічати, а не приходити на могили своїх дітей/братів/батьків...

Наївний дурень, як він не розуміє. що домовлятися з москалями на умовах капітуляції і повністю змінити вектор України, та лягти під вплив Кремля - це зрада. Після, отримаємо і ганьбу і війну. Телепень. Тільки Сильна Армія, мова, віра - от що повинно бути в пріоритеті, тоді буде Мир.

*Відправлено з Чату
Перес де Куэльяр
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2586
З нами з: 06.01.17
Подякував: 1033 раз.
Подякували: 1033 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:22

  Vint написав:
  Долярчик написав:
  Перес де Куэльяр написав:інший вибір - це слабкість = війна

... в інтерв'ю з Гордоном Зеленський говорив приблизно таке, - що готовий домовитись хоть з чортом лисим, лише б припинилась війна і наступний НР щоб родини мали з ким його зустрічати, а не приходити на могили своїх дітей/братів/батьків...

Да, по его словам только капитуляция спасет страну.

После перемирия на Донбассе станут поднимать вопрос статуса Крыма. Чорту лысому оно надо?
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Вів 01 січ, 2019 13:23, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23071
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:23

Re: Валютный рынок в контексте

  Долярчик написав:в інтерв'ю з Гордоном Зеленський говорив приблизно таке, - що готовий домовитись хоть з чортом лисим, лише б припинилась війна і наступний НР щоб родини мали з ким його зустрічати, а не приходити на могили своїх дітей/братів/батьків...

Хазанов 2,0. Якби його Янукович не прижучив за жарти...
Його психотип не здатен на реформи. Домовитись про свій краник на потоках він може, перекрити - ні.
Тим паче, що українська ідея не його пріоритет. Коротше кажучи - не подобається він мені, ще з часів Ющенко. :evil:
lapay
 
Повідомлень: 13790
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:30

А як на мене, тут я згоден з Долярчиком, краще вже містер Z, ніж леді Ю - та себе повністю скомпроментувала і не раз! Так що голосувати за неі це 100% зрада. Тому краще вже Зеленський! Побачимо...
asti
 
Повідомлень: 4018
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:37

  asti написав:А як на мене, тут я згоден з Долярчиком, краще вже містер Z, ніж леді Ю - та себе повністю скомпроментувала і не раз! Так що голосувати за неі це 100% зрада. Тому краще вже Зеленський! Побачимо...
Але як на мене навіть леді Ю на посту Гаранта - це краще ніж пан Порошенко, тому що пан Порошенко наступні 5 років - це ескалація з Путіним і майже 100% вірогідність повномасштабного вторгнення Росіі. Кому це потрібно? Мені - ні!
asti
 
Повідомлень: 4018
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:37

  juristkostya написав:
  Starikan написав:
  asti написав:...і щось мені підказуе, що саме містер Z, а не леді Ю стане гарантом. Ото буде!! :) :)

Никто из моих знакомых не собирается за него голосовать.
Кстати, вчера впервые глянул одним глазом на Квартал (никогда не смотрел и был прав). Мистер Z играл роль мужа пьяной бабы. Петросянщина низкого пошиба.
У квартала есть номера самой разной тематики и под самую разную аудиторию.
Как учёный, вы должны понимать, что поспешили с обобщениями :-)

Я ничего не обобщал, просто изложил факты.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:44

  asti написав:А як на мене, тут я згоден з Долярчиком, краще вже містер Z, ніж леді Ю - та себе повністю скомпроментувала і не раз! Так що голосувати за неі це 100% зрада. Тому краще вже Зеленський! Побачимо...

А в какой роли он Вам больше всего нравится?
Vint
 
Повідомлень: 1379
З нами з: 14.07.08
Подякував: 27 раз.
Подякували: 222 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:52

  Starikan написав:
  juristkostya написав:У квартала есть номера самой разной тематики и под самую разную аудиторию.
Как учёный, вы должны понимать, что поспешили с обобщениями :-)

Я ничего не обобщал, просто изложил факты.

Да? А вывод "был прав, что никогда не смотрел", это не обобщающий вывод?
juristkostya
 
Повідомлень: 5497
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 45678 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама