Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 29302931293229332934 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 14:59

  zzzzzz написав:
Президент Владимир Зеленский предлагает поменять закон о выборах, снизив проходной барьер в парламент

Відразу відчувається що Зе і його команда надто молоді і недосвічені в політичній кухні.
Якщо Зе хоче завести в парламент якомога більшу частину своїх людей, то це можна зробити навпаки, тільки збільшуючи прохідний процент.
Doctor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 702
З нами з: 18.12.13
Подякував: 74 раз.
Подякували: 187 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 15:03

  flyman написав:я не відслідковую ціни, що біржі кажуть, який тренд в моді: медвежий чи бичий?


Покупая серебро, мы - неспекулянты - на тренды не обращаем внимания. Серебро - один из самых перспективных металлов с точки зрения накопления и сохранения капитала.
50 лет унция серебра стоила $1.5-$1.8. Сейчас $14-$16.
Были взлеты и под полтинник ... :shock:
И впереди громадные перспективы ... :roll:
Не банкротится, не требует капремонтов, не гниет, не горит, не изнашивается.
Что нам еще надо? :roll:
Libo
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10815
З нами з: 14.11.11
Подякував: 406 раз.
Подякували: 4336 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 15:04

  Doctor написав:
  zzzzzz написав:
Президент Владимир Зеленский предлагает поменять закон о выборах, снизив проходной барьер в парламент

Відразу відчувається що Зе і його команда надто молоді і недосвічені в політичній кухні.
Якщо Зе хоче завести в парламент якомога більшу частину своїх людей, то це можна зробити навпаки, тільки збільшуючи прохідний процент.

а якщо він не думає "завести побільше своїх кумів", тоді як "старі та переосвічені" відчуваєцця?
Востаннє редагувалось flyman в Вів 21 тра, 2019 15:06, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 15:05

  Libo написав:
  flyman написав:я не відслідковую ціни, що біржі кажуть, який тренд в моді: медвежий чи бичий?


Покупая серебро, мы - неспекулянты - на тренды не обращаем внимания. Серебро - один из самых перспективных металлов с точки зрения накопления и сохранения капитала.
50 лет унция серебра стоила $1.5-$1.8. Сейчас $14-$16.
Были взлеты и под полтинник ... :shock:
И впереди громадные перспективы ... :roll:
Не банкротится, не требует капремонтов, не гниет, не горит, не изнашивается.
Что нам еще надо? :roll:

щоб гріло душу
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 16:00

Мне понравилось выступление Зе. И понравились его слова, что "каждый из нас президент".
Я это понимаю, как ответственность каждого за свои действия и, по мере возможностей, за то, что происходит вокруг.
В связи с этим меня удивляет "суровость" наказания за нацистскую пропаганду нашего "североамериканского" "друга" - целые сутки бана! Это ж надо!
Libo вообще отделался удаление поста и продолжает свои провокации.
Удивительно, как ещё меня не забанили "за обсуждение", а только удалили утренний пост с протестом.

Ирочка, Вы как-то быстро и решительно удаляете мои посты. В то же время посты будивельника с обвинениями в мой адрес и объявлением меня врагом и участником "антипартийной группировки" или, скорее, группы "путинских диверсантов" висят до сих пор уже почти 2 дня.
Так же, как остался пост "Украинца" с 12.05:
Не сравнивайте педантичных немцев(1941) и русских свиней (2014)

viewtopic.php?p=4664642#p4664642
Может, пора меняться? И хотя бы делать вид объективности?

Ирина, если Вы, как и будивельник считаете меня "ворогом" и организатором "японской разведывательной сети" ( :) ), то меня следует забанить пожизненно.
Если нет, то следует быть хоть немного объективнее.
А то как-то странно - будивельнику в мой адрес можно выдвигать любые обвинения, а мои посты в его сторону удаляются.
И Вы тоже за "педантичных немцев" и жалеете, что мы не сдались на их милость в ту войну?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 16:04

Re: Політичні дискусії

Шановний Лад, Ви що на всі свої повідомлення копії робите? :o

  ЛАД написав:Удивительно, как ещё меня не забанили "за обсуждение", а только удалили утренний пост с протестом.

Я сьогодні добра)))) :mrgreen:

Насправді видалила все те, що надто провокувало! :!:

З пов.
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4095
З нами з: 14.09.13
Подякував: 986 раз.
Подякували: 1957 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 16:14

  Ірина_ написав:Шановний Лад, Ви що на всі свої повідомлення копії робите? :o

  ЛАД написав:Удивительно, как ещё меня не забанили "за обсуждение", а только удалили утренний пост с протестом.

Я сьогодні добра)))) :mrgreen:

Насправді видалила все те, що надто провокувало! :!:

З пов.

А посты будивельника, где я "ворог" и организатор "злочинного угруповування" и "японской разведсети" не "занадто провокує"?
А "педантичные немцы" це не занадто провокує?
Как-то у вас восприятие провокаций немного одностороннее.
За "доброту" спасибо. :)
Востаннє редагувалось ЛАД в Вів 21 тра, 2019 16:19, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 16:18

Re: Політичні дискусії

  ЛАД написав:Не разговаривать с budivelnik"ом

Це ж Ваші побажання? Тоді в чому проблема? Є така функція як ігнор.
Шановний Лад закінчуємо, будь ласка, по темі політики та релігії ніколи не буде порозуміння.

З пов.
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4095
З нами з: 14.09.13
Подякував: 986 раз.
Подякували: 1957 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 16:22

  Ірина_ написав:
  ЛАД написав:Не разговаривать с budivelnik"ом

Це ж Ваші побажання? Тоді в чому проблема? Є така функція як ігнор.
Шановний Лад закінчуємо, будь ласка, по темі політики та релігії ніколи не буде порозуміння.

З пов.

Порозуміння можливо, якщо не займати крайніх позицій і не намагатися нав"язати всім свої погляди.
А також не проголошувати всіх незгодних "ворогами народу" і не затикати їм рота.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2019 16:48

  ЛАД написав:А також не проголошувати всіх незгодних "ворогами народу" і не затикати їм рота.
1 Особисто я не затикаю рот ні вам ні зеду-дету
2 Я проти пропаганди ідей роССійського мІрА , і мені все одно ці ідеї продовження совка чи власні переконання,чи ворожа і оплачена пропоганда
3 Я до сьогодні не можу зрозуміти
а - чому захоплення ворогом наших територій деякими мешканцями приграничної з ворогом смуги+Одеса - не названа ними як агресія
б - чому продавлюється думка що відмова від НАТО змінить бойових бурятів на дружбу-мир-жувачку
в-чому 400 літня історія співіснування з східним сусідом не навчила носіїв його мови,що мова від нього не захистить і наявність мови навіть не дасть додаткової пайки в концтаборі
4 Мені не зрозуміло
Чому голоси проголосувавших за Порошенка(а значить за НАТО і ЄС) працюючих на благо України мешканців,які виконують Закони України і сплачують податки в Бюджет України - повинні важити менше ніж голос 2 млн ОРДЛОвців одурманених промоскальським телеящиком.

В мене ще багато чому.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 29302931293229332934 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама