Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 47804781478247834784 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 21:17

  zРадио написав:PS: budivelnik, я так понял, что ты за возвращение Порошенко - мы ведь не гипотетически, а о существующем раскладе сил и их лидеров рассуждаем. Правильно?
1 Що таке
за повернення?
Як на мене-він нікуди й не йшов і чудово працює в сьогоднішній системі влади у ВР
2 Тільки що у ВР відбувся яскравий приклад ,який показує
можна програти десять боїв-але виграти один і з ним усю війну....
Я не знаю що пообіцяв Порошенко-Зеленському.але тільки що 285 голосів ЗА проголосували за підтвердження курсу на НАТО... вчасний і сильний крок
3 Погодьтесь
Щоб запропонувати чинному Президенту те ,що сильно ускладнює Зеленському здачу інтересів України (під тиском компроматів яким напевно володіє путін), і запропонувати це так,щоб чинний Президент прийняв цю пропозицію :shock:
Треба мати
а - вплив
б -щось таке.що дозволяє Зеленському прийняти цю пропозицію і при цьому не переживати за своє політичне майбутнє
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 21:33

Schmit
 
Повідомлень: 4281
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 21:41

  freeze написав:Каждый сам себя может идентифицировать, на данном этапе сленговое наименование порохобот - это тот, кто:
1.активно агитирует 2.за Порошенко персонально - , отсюда и название. Если эти два условия не соблюдаются, то нельзя себя идентифицировать как порохобот.

Если человек просто проголосовал за Порошенко и живет себе спокойно дальше, то это обычный человек, вчера он голосовал за Петю, завтра проголосует за Андрея какого-нибудь, это просто избиратель.

Да щас. Иногда достаточно только заикнуться, что Зе - не ангел с крылышками, и не собирается делать всем счастливую жизнь, и всё -- ты уже порохобот.
M-Audio
 
Повідомлень: 2880
З нами з: 23.03.11
Подякував: 563 раз.
Подякували: 400 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 22:02

  budivelnik написав:Я не знаю що пообіцяв Порошенко-Зеленському.але тільки що 285 голосів ЗА проголосували за підтвердження курсу на НАТО... вчасний і сильний крок


Ничего и не должен был обещать. Зеленский - продолжатель политики Порошенко по 90% вопросов. Это где-то хорошо, где-то - плохо. Например, в части сдерживания российской агрессии - хорошо, а в части продолжения разрушительной антисоциальной политики - плохо.

  budivelnik написав:3 Погодьтесь
Щоб запропонувати чинному Президенту те ,що сильно ускладнює Зеленському здачу інтересів України (під тиском компроматів яким напевно володіє путін), і запропонувати це так,щоб чинний Президент прийняв цю пропозицію :shock:
Треба мати
а - вплив
б -щось таке.що дозволяє Зеленському прийняти цю пропозицію і при цьому не переживати за своє політичне майбутнє


Да это вы (порохоботы) просто придумали. Какой смысл Зеленскому сдавать страну, в которой он президент??? Ну хоть один мотиватор назови!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7216 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 22:10

Re: Політичні дискусії

M-Audio написав:
  freeze написав:Каждый сам себя может идентифицировать, на данном этапе сленговое наименование порохобот - это тот, кто:
1.активно агитирует 2.за Порошенко персонально - , отсюда и название. Если эти два условия не соблюдаются, то нельзя себя идентифицировать как порохобот.

Если человек просто проголосовал за Порошенко и живет себе спокойно дальше, то это обычный человек, вчера он голосовал за Петю, завтра проголосует за Андрея какого-нибудь, это просто избиратель.

Да щас. Иногда достаточно только заикнуться, что Зе - не ангел с крылышками, и не собирается делать всем счастливую жизнь, и всё -- ты уже порохобот.


Как можно назвать порохоботом, например, сторонника Оппоблока ? Или Шария, он терпеть не может Зеленского.

У вас явно неверное понимание термина.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 22:27

Сегодня получил интересные документы.
Украина официально опустилась до... "кто с ножем тот и с мясом" - по иному это результат "судебных реформ" или договорняка по беспределу, но:
Официально Воры по долгам не платят и ложили они на любые ЕСПЧ.

Кто больше украл - тот и Царь. :mrgreen:
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 22:34

  zРадио написав:
  budivelnik написав:Я не знаю що пообіцяв Порошенко-Зеленському.але тільки що 285 голосів ЗА проголосували за підтвердження курсу на НАТО... вчасний і сильний крок
Ничего и не должен был обещать. Зеленский - продолжатель политики Порошенко по 90% вопросов. Это где-то хорошо, где-то - плохо. Например, в части сдерживания российской агрессии - хорошо, а в части продолжения разрушительной антисоциальной политики - плохо.
  budivelnik написав:3 Погодьтесь
Щоб запропонувати чинному Президенту те ,що сильно ускладнює Зеленському здачу інтересів України (під тиском компроматів яким напевно володіє путін), і запропонувати це так,щоб чинний Президент прийняв цю пропозицію :shock:
Треба мати
а - вплив
б -щось таке.що дозволяє Зеленському прийняти цю пропозицію і при цьому не переживати за своє політичне майбутнє
Да это вы (порохоботы) просто придумали. Какой смысл Зеленскому сдавать страну, в которой он президент??? Ну хоть один мотиватор назови!
1 Нагадайте мені голосування у ВР де б СН підтримувало Законопроекти від ЄС...
Не можете? - тому поясніть чому цей законопроект ,на якому Порошенко наголошував ще на ранковому засіданні - все таки був проголосований останнім на вечірньому?
2 Зеленський не збирався їхати і не поїхав в Лондон на збори НАТО...але сьогодні Пристайко розійшовся нена жарт назвавши росію - терористом і це в піку макрону
Комментируя дискуссию, которая идет в Альянсе по инициативе президента Франции, об определении НАТО своего главного противника (Россию или терроризм), Пристайко заявил, что борьба с РФ является частью борьбы с терроризмом.
"Я не вижу различия между терроризмом и Россией. Терроризм - это действия для достижения политических целей через запугивание. Неужели кто-то скажет, что Россия делает что-то другое?", - пояснил он.
Глава МИД Украины уточнил что действия РФ на оккупированной части Украины, с попытками повлиять на украинскую власть, являются примером такого влияния.
"Это терроризм, но терроризм на государственном уровне", - пояснил он.
По мнению Пристайко, НАТО имеет уникальную возможность влияния на РФ. "То, что способен делать Альянс - это единственный язык, который понимает Путин", - заявил министр. Источник: https://censor.net.ua/n3163233

3 Я можу робити тільки припущення.які б пояснили різку зміну як вектора так і тональності заяв адміністрації Зеленського...
На мій погляд -Зеленському чітко показали ,що путін не залежно від будь-яких здач інтересів України Зеленським - змістить останнього ,шляхом дестабілізації України...
І всі сьогоднішні події .включно з заявою Зеленського що
якщо він не вирішить проблему війни-то її буде вирішувати інший Президент
Вкладаються в канву сьогоднішніх подій ,в яких Порошенко гарантував свою підтримку(і підтримку порохоботів) чинному Президенту.якщо останній поведе Україну до Перемоги над одвічним ворогом росією.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 22:39

  M-Audio написав:
  freeze написав:Каждый сам себя может идентифицировать, на данном этапе сленговое наименование порохобот - это тот, кто:
1.активно агитирует 2.за Порошенко персонально - , отсюда и название. Если эти два условия не соблюдаются, то нельзя себя идентифицировать как порохобот.

Если человек просто проголосовал за Порошенко и живет себе спокойно дальше, то это обычный человек, вчера он голосовал за Петю, завтра проголосует за Андрея какого-нибудь, это просто избиратель.

Да щас. Иногда достаточно только заикнуться, что Зе - не ангел с крылышками, и не собирается делать всем счастливую жизнь, и всё -- ты уже порохобот.

1. Большинство было порохоботами еще до появления Зеленского на небосводе.
2. Достаточно сказать кривое слово против майдан, как ты агент Кремля, тебя банят, а пост удаляют.
3. Зеленский действительно не ангел с крылышками. Хотя скорее это окружение.
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 22:44

  budivelnik написав:1 Нагадайте мені голосування у ВР де б СН підтримувало Законопроекти від ЄС...
Не можете? - тому поясніть чому цей законопроект ,на якому Порошенко наголошував ще на ранковому засіданні - все таки був проголосований останнім на вечірньому?


Ну ты ведь жульничаешь! Порошенко был властью, а стал оппозицией. И ведет себя соответственно. Поэтому власть априори не может поддерживать его нынешние законопроекты оппозиционера. Зато прекрасно унаследовала его политику в части ущемления свободы слова и антисоциальной стратегии (это из плохого), и продолжения ухода от выполнения Минских соглашений (это из хорошего).

  budivelnik написав:2 Зеленський не збирався їхати і не поїхав в Лондон на збори НАТО...але сьогодні Пристайко розійшовся нена жарт назвавши росію - терористом і це в піку макрону


О чем я и говорю. Что касается отсутствия Зеленского в Лондоне - а его туда приглашали? А Порошенко на подобные встречи приглашали?

  budivelnik написав:3 Я можу робити тільки припущення.які б пояснили різку зміну як вектора так і тональності заяв адміністрації Зеленського...
На мій погляд -Зеленському чітко показали ,що путін не залежно від будь-яких здач інтересів України Зеленським - змістить останнього ,шляхом дестабілізації України...
І всі сьогоднішні події .включно з заявою Зеленського що
якщо він не вирішить проблему війни-то її буде вирішувати інший Президент
Вкладаються в канву сьогоднішніх подій ,в яких Порошенко гарантував свою підтримку(і підтримку порохоботів) чинному Президенту.якщо останній поведе Україну до Перемоги над одвічним ворогом росією.


Нет, просто романтические потуги Зеленского на равноправное общение с путиным разбились о жестокую реальность. Вот и все. Собственно, я и давал ему полгода на "политическое взросление"
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7216 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2019 22:49

  Starikan написав:Но результаты нынешних выборов для меня абсолютно иррациональны.
Зе ничего конкретного не обещал и не предъявлял программу.
А нарiд отождествил его с Голобородько.

На майдане обещали низкие тарифы, и что?
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 47804781478247834784 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама