Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 62796280628162826283 ... 7852>
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 18:54

Re: Політичні дискусії

И немного о ЗолушОке

Сивохо огорчен. Назвал решение Зеленского по Минску "непонятными телодвижениями"
Бывший внештатный советник секретаря СНБО Сергей Сивохо назвал "непонятным телодвижением", которое якобы отдаляет Украину от мира, введение в переговорный процесс по Донбассу четверых вынужденных переселенцев из региона.

Сирожа почему-то не едет в Донецк агитировать за мир.
Но назначение Казанского & company вскрыло новую порцию консерв от РФ

В суде рассмотрят иск Сивохи против ветеранов ООС – Нацкорпус готовится к протестам
Сирожа пропил все свои мозги в Донецке. Иначе бы понял, чего говорить и о чём молчать, и не подавал бы в суд.
А то очередной потерпевший у нас :)
Востаннє редагувалось pesikot в Сер 10 чер, 2020 18:57, всього редагувалось 1 раз.
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 31.08.09
Подякував: 533 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 19:41

Schmit
 
Повідомлень: 4231
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 19:46

  unicdima написав:

Порохоботы жгут, они оказывается не знают, что Береговский район и сейчас существует :D
Сейчас в Береговском районе венгры большинство, а объединив его с Виноградовским большинства уже не будет, так как в Виноградовском больше украинцев.
И вот этот факт почему-то вызвал жуткую истерику у порохоботов.

А вы прочитали информацию по ссылке, перед тем как написать?
1 июня 2020 года был обнародован проект постановления Кабинета Министров, в котором указано количество новообразованных районов во всех областях Украины. Согласно последнему решению на Закарпатье указано 5 районов области (Береговский, Мукачевский, Тячевский, Ужгородский и Хустский), а не 4, как это было предусмотрено предварительным согласованными решениями и который был компромиссным и исторически мотивированным.
Как отмечает писатель Андрей Любка в рубрике "Точка зрения" на сайте "Радио Свобода", таким образом украинская власть пошла на первые уступки Будапешту. По его словам, теперь большинство населения в новом районе будет говорить на венгерском, поскольку расположен район фактически возле границы с Венгрией.
"Ни одна украинская власть (даже Януковича!) на такие уступки не шла, понимая все потенциальные угрозы для стабильности региона и национальной безопасности. В проектах децентрализации эксперты отмечали, что укрупнять районы по этническому признаку – большая ошибка. И, например, Береговский район предлагали объединить с Иршавским или Мукачевским, то есть приобщить населенные пункты с украинским населением. Позицию экспертов не учли", – пишет Любка.
Востаннє редагувалось Schmit в Сер 10 чер, 2020 20:02, всього редагувалось 2 разів.
Schmit
 
Повідомлень: 4231
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 19:47

  Replay написав:Вы сами из села, образование - ПТУ, может потом и "купили" какой диплом ВУЗ-а, ведь в 2000-х, это стоило копейки, но - ничего не давало.
Понятие "Бизнес", скорее всего, для Вас -это "продуктовый магазин", "стройбригада" или "набор гастеров на клубнику в Польшу". :)
Думаю, так оно и есть.
Ще один святоша з довідником стеля
1 Якщо Львів=село,то я з села
2 Якщо ЛПІ =ПТУ - то я з ПТУ
3 Якщо перечислені вами бізнеси платять від 1000 грн в день податків=то я організатор продуктових магазинів...

А тепер по суті
Якщо вуйко а-ля ти ,прийде в магазин і почне викаблучуватись типу
Ти барига, бо продаєш шоколадки на 5 грн дорожче ніж за 5 км від тебе на гуртовні - то він вважає себе лохом(бо купує) .а я барига
Якщо поважна людина.подякує мені за шоколадку продану мною по 25 грн ,бо буде вважати що 5 грн це плата за послугу
То такий покупець - мій клієнт, а я поважний бізнесмен...

І мене щось підбурює до запитання
тут один святоша замозабанився-ти випадково не його клон?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27272
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 20:15

  pesikot написав:budivelnik
Пане budivelnik, ну судить людина всіх по собі.
Та Бог с ними убогими :)
Я на тих хто читати навчився-а розуміти прочитане-ні...
Не ображаюсь
Мені їх шкода.
Ніби й правильні книжки читали ( в крайньому випадку баптиські брошурки чи Біблія)-не найгірші в цьому світі джерела інформації...
А от зрозуміти прочитане-так і не змогли.
1 Я поважаю приватну ініціативу...а ініціатива ,це така річ.яка завжди заходить за рамки раніше встановлених правил.
2 Саме наявність ініціативних людей(тих хто вийшов за рамки) дозволила сьогоднішньому суспільству порівняти у правах жінок і чоловіків,білих і кольорових
3 Якщо я повожусь вільно з законами податкової (але при цьому не дозволяю собі платити менше ніж в середньому платять такі як я )-то чому мене повинно шокувати ,що хтось з моїх працівників-також вийшов за рамки моїх правил.
При цьому
а - я спершу дивлюсь на свої правила і приймаю рішення модифікувати їх чи ні
б - також я дивлюсь - а порушення правил зробили мій бізнес прибутковішим чи ні...
І якщо бізнес покращився- то я двома руками ЗА....
4 При цьому-є загальноприйняті в нормальному світі правила
Не вбий, не вкради...і так далі.
Я роблю все ,щоб ці правила виконувались...

Для совків
Раніше були спекулянти( в СРСР) - їх судили/садили/називали зрадниками
В Україні вирішили ,що перепродаж це бізнес...і вуа-ля-в Державі замість 2 млн спекулянтів зявилось 2 млн Підприємців...
Питання
Так вони були поганими в СРСР ?
Чи люди були нормальними-просто закони/правила СРСР - відставали від світових.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27272
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 20:24

  unicdima написав:
  Schmit написав:

И находятся же те, что смотрят этот словесный понос. :D
пару минут посмотрел и вырубил, все равно, что Леонтьева или Скабееву посмотрел.

По сути сказать нечего, впрочем как всегда. Лучше скажите, почему ПО до сих пор нет пидозр за украденные ярды баксов? На этой же брехне Зе выборы выиграл? А пидозры вручают за откровенный юридический трэш.
Schmit
 
Повідомлень: 4231
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 21:00

Re: Політичні дискусії

"Даже если кто-то назначен с нарушениями, это не отнимает конституционных полномочий президента на это назначение. Никто не говорит, что Семочко был мертвой душой и не появлялся на работе. Никто не говорит, что Семочко эту зарплату разделил с Порошенко, и он получил выгоду. Нарушен, как они считают, админрегламент. Это реально треш. Вы не можете продать это юристам, которые знают закон", - считает Новиков.

"Это первое подозрение. За год гора родила мышь. Нам обещали, что будет про коррупцию в армии, про госизмену, а получилось вот это", - сказал Новиков в интервью LIGA.net.

"Это политическое преследование, без тени сомнений. Если бы это дело было первым и единственным - с натяжкой можно предположить, что прокуратура и правда так думает. Но дел много, ими занимаются одни и те же люди. Уж очень жирно", - считает Новиков. По его словам, Венедиктова в этих вопросах полностью координируется с президентом Владимиром Зеленским: "Это ему нужно и ему важно. Об этом говорит даже тайминг. Например, дело по Байдену возбуждалось ночью, чтобы Зеленский мог сообщить об этом на пресс-конференции".
https://www.liga.net/politics/articles/ ... m-izvestno
V2
4
 
Повідомлень: 8270
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1361 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 21:44

  zРадио написав:
  budivelnik написав:
  shapo написав:Хоть вопрос не ко мне, но предположу что волнуется и забывает как нужно говорить
Зібрались два громадянина..
Самі російською чешуть-аж захлинаються
А того ,хто просто вихована людина і відповідає на мові на якій до нього звертаються - обговорюють..
В мене інше запитання
А чому це держчиновник прокуратури (а не приватна особа) говорить на руССфашисто
Очень хороший вопрос - почему депутат Верховной Рады (хоть и под следствием, но все еще государственный муж) говорит на руССфашисто? :mrgreen:

На Венедиктову стрелки не переводи - Порошенко перешел на русский сам.

PS: порохоботы, как обычно, не отличаются высоким качеством аргументации - в свои же капканы попадают, горе-пропагандисты ))
Є факти -є брехня
1 Факт
Прокурор знаходився на робочому місці,під час виконання службових обовязків і розмовляв російською - це факт
2 Факт
Громадянин Порошенко не знаходився при виконанні своїх службових обовязків,і був викликаний в Прокуратуру як громадянин ,а тому може використовувати будь-яку відому йому мову
3 Брехня
В Україні всі і всюди повинні використовувати українську.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27272
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 22:17

  zРадио написав:
  budivelnik написав:Є факти -є брехня
1 Факт
Прокурор знаходився на робочому місці,під час виконання службових обовязків і розмовляв російською - це факт
2 Факт
Громадянин Порошенко не знаходився при виконанні своїх службових обовязків,і був викликаний в Прокуратуру як громадянин ,а тому може використовувати будь-яку відому йому мову
3 Брехня
В Україні всі і всюди повинні використовувати українську.
2. Ну да, ну да - именно поэтому Порошенко с ПЕСовской свитой прикрывались на допросе удостоверениями народных депутатов, что, мол, их не могут попросить выйти и запретить вести видеосъемку.
Так громадяни мають право прикриватись всім чим хочуть
Від дощу - парасольками
Від ДБР-депутатськими посвідченнями
При цьому тиж не збираєшся заперечувати дві концептуальні тези
Прокурор(посадове лице) викликало не Депутата чи чиновника-викликало громадянина...
А значить
Прокурор - зобовязаний говорити на Українській
Громадянин-не зобовязаний(хоча особисто мене це напрягає ,але такий закон про мови який прийнятий за каденції Порошенка)
  zРадио написав:3. Я нигде даже не намекал, что все украинцы обязаны говорить на украинском. А вот Порошенко называл русский "языком оккупанта", хотя для образованных людей очевидно, что это бред - где русский, а где РФ...
Так что трусы, или крестик!
Я ж тебе(громадянина зрадіо) не чмирю за російську на цих сторінках..
То чим ти відрізняєшся від громадянина Порошенко і чому ти собі це позволяєш ,але заперечуєш це право для інших?
На підставі що ти Україну ненавидиш-а інші її люблять?
Так мене не хвилює якою мовою був передсмертний хрип захисника України в ОРДЛО
Але хвилює чого це ти ще не перейшов на англійську-хоча й заявляв що це майбутнє.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27272
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 10 чер, 2020 22:20

  budivelnik написав:1 Факт
Прокурор знаходився на робочому місці,під час виконання службових обовязків і розмовляв російською - це факт
2 Факт
Громадянин Порошенко не знаходився при виконанні своїх службових обовязків,і був викликаний в Прокуратуру як громадянин ,а тому може використовувати будь-яку відому йому мову


Если логически подумать, так получается, что сам Порошенко и попросил прокуроров обращаться к нему на русском языке.

3. Так, подозреваемый, обвиняемый имеет право:
- пользоваться родным языком, получать копии процессуальных документов на родном или ином языке, которым он владеет, и в случае необходимости пользоваться услугами переводчика за счет государства.
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 62796280628162826283 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама