Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 58505851585258535854 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 15:02

  flyman написав:
От тут підпис centurionus :
“A people that elect corrupt politicians, imposters, thieves and traitors are not victims... but accomplices”
― George Orwell

Так эти слова ко мне в меньшей степени относятся чем к порохоботам голосующих за своего ненаглядного после всех коррупционных скандалов, предательств и лжи
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 15:33

  Puente написав:От я вже багато разів пробую питати - а дайте перелік - хоч маленький - хороших ...
От де нам взяти ...

Лише Божий промисел.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 15:49

  Puente написав:
  flyman написав:
От тут підпис centurionus :
“A people that elect corrupt politicians, imposters, thieves and traitors are not victims... but accomplices”
― George Orwell


От я вже багато разів пробую питати - а дайте перелік - хоч маленький - хороших ...
От де нам взяти якогось такого Лі Куан Ю ? Хоч наші вільнолюди піднімуть хай на весь світ - як тільки їх різками за щось покарають ...

Да их немеряно ... на 40 млн. чел.
Даже святых найти можно.

Проблема не в наличии, а в возможности таким людям занять посады в государства, обществе.
Эти посады заняты другими ...

По какому принципу (с какой целью, топливом)) работают у нас социальные лифты, Вы знаете.

Ковбои были ещё более, чем вiльнодюди, но ... сейчас исправно платят налоги, убирают в пакет дерьмо за собакой и не возмущаются таким *резакам* за неуплату или мусор.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 15:54

  Puente написав:
  flyman написав:
От тут підпис centurionus :
“A people that elect corrupt politicians, imposters, thieves and traitors are not victims... but accomplices”
― George Orwell


От я вже багато разів пробую питати - а дайте перелік - хоч маленький - хороших ...
От де нам взяти якогось такого Лі Куан Ю ? Хоч наші вільнолюди піднімуть хай на весь світ - як тільки їх різками за щось покарають ...


Так у товарища вообще классная позиция - я против всех, поэтому я самый лучший и буду критиковать всех - порохоботов, зелеботов и других.
Как по мне порохоботы, зелеботы возможно и ошибались, но отстаивали свой выбор голосованием. А люди, которые против всех, это люди, которым всё-равно.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 16:13

detroytred

Ну так це якраз майже варіант з Голобородьком ...
Вони в кіно навіть не змогли гіпотетично вигадати - що робити . А в реальному житті ?
У нас про соціальні ліфти говорити недоречно - реально просто немає якогось сталого прошарку "еліти" та "напівеліти" . Це майже все скоробагатьки різного пошибу . Колишня радянська еліта практично щось передати в наступні покоління не змогла . так - деякі непринципові випадки ... Що з цією "елітою" буде через пару поколінь - не знає ніхто . З великою імовірністю їх потомків там не буде ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 16:16

  detroytred написав:
Ковбои были ещё более, чем вiльнодюди, но ... сейчас исправно платят налоги, убирают в пакет дерьмо за собакой и не возмущаются таким *резакам* за неуплату или мусор.


Ковбоям 200 лет потребовалось чтобы научится порядку и уважению.
У Украины, дай бог, есть 10-20 лет максимум, чтобы окончательно не превратиться в дикие земли.
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 16:21

  Shram написав:
  detroytred написав:
Ковбои были ещё более, чем вiльнодюди, но ... сейчас исправно платят налоги, убирают в пакет дерьмо за собакой и не возмущаются таким *резакам* за неуплату или мусор.


Ковбоям 200 лет потребовалось чтобы научится порядку и уважению.
У Украины, дай бог, есть 10-20 лет максимум, чтобы окончательно не превратиться в дикие земли.


Ну - ми все-таки в центрі Європи . Максимум - хтось знову загарбає ... Які там дикі землі ... ну або льодовиковий період новий , чи там навпаки ...
Я зараз більше про дощ думаю - якщо такі погоди і далі стоятимуть - то буде купа проблем ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 16:49

  Puente написав:
  Shram написав:
  detroytred написав: Ковбои были ещё более, чем вiльнодюди, но ... сейчас исправно платят налоги, убирают в пакет дерьмо за собакой и не возмущаются таким *резакам* за неуплату или мусор.
Ковбоям 200 лет потребовалось чтобы научится порядку и уважению.
У Украины, дай бог, есть 10-20 лет максимум, чтобы окончательно не превратиться в дикие земли.
Ну - ми все-таки в центрі Європи . Максимум - хтось знову загарбає ... Які там дикі землі ... ну або льодовиковий період новий , чи там навпаки ...
Я зараз більше про дощ думаю - якщо такі погоди і далі стоятимуть - то буде купа проблем ...

И это, между прочим, гораздо важнее коронавируса.
Причем масса людей не может сейчас попасть на свои огороды из-за идиотского карантина.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19768
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2608 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 16:50

  detroytred написав:Да их немеряно ... на 40 млн. чел.
Даже святых найти можно.

Проблема не в наличии, а в возможности таким людям занять посады в государства, обществе.


Вангую, что заняв эти посады, 90% из них скатится в унылое г... :(
Ибо каждый умен сам по себе, а в коллективе умных и пушистых будет как всегда.

Но да, не попробуешь не узнаешь :D
justit
 
Повідомлень: 5674
З нами з: 12.03.09
Подякував: 1670 раз.
Подякували: 450 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 16:51

  zРадио написав:Москали твои, а не мои - ты с ними носишься в каждом комментарии! Ну и твоя узколобость уже просто поражает! Сами англо-саксы руководствуются принципом "у нас нет ни вечных союзников, ни постоянных врагов, но постоянны и вечны наши интересы, и защищать их — наш долг", публично озвученным Премьер-министром Британии Генри Палмерстоуном.

Ты бы не спасителей делал из этих умных людей, а учителей! Глядишь, и врагов бы стало меньше! Именно сявки одной и другой внешних сил и ведут Украину в пропасть, поочередно перетаскивая одеяло на сторону своих спонсоров вместо поиска и защиты национального интереса!

Ты еще глупее глупого волгаря, который в чужой стране рвет пятую точку за свою - а ты в своей за чужую! Фу :oops:


Сказал критикус, рвущий свою пятую точку за англо-саксов, причем за две страны сразу - Америку и Англию.
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 58505851585258535854 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама