Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56645665566656675668 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 10:51

  budivelnik написав:
  ЛАД написав:
  budivelnik написав:.......
1 А ніхто і не збирається воювати за ОРДЛО.
2 Китайці мають приказку
Якщо довго дивитись у води ріки , то колись побачиш в них труп свого ворога....
3 Головне завдання
а - зробити проживання в Україні - кращим від проживання в ОРДЛО - як на мене , вже виконано
б - якнайсильніше уніфікувати своє законодавство з законодавством ЄС - йде зі скрипом, але йде, а чиновники ще ті бюрократи, вони будь-якому коломойському чи ахметову шию звернуть
3 Мені цікаво що відбудеться швидше
Бунт в ОРДЛО проти росіян і їх посіпак
чи
Ми увійдемо в ЄС
1. Это Вы не собираетесь.
Другие прямо рвутся.
3. (В действительности 4, Вы там ошиблись с нумерацией) Коли "ми увійдемо в ЄС" по-вашему мнению?
На днях, через 5-10-15-20 лет?
Настоящий п.3 о ситуации в ОРДЛО комментировать не буду, не знаю.
Ви ж тут топите за росію...поїдьте-перевірте на власній шкірі.
Не хочете? - Значить маєте підозру що не все в ОРДЛО малина...А значить цією своєю підозрою - підтверджуєте мій пункт 3
Тепер по п4
Давайте просто порівняємо Україну і.... Ізраїль
по населенню
Україна - 70% українці, 20% росіяни
Ізраїль - 70% євреї , 20% араби

..........
Якщо Ізраїль при підтримці США ( в 130 млрд доларів) не може закінчити війну з арабами вже 81 рік - то коли ми можемо розраховувати на закінчення протистояння з росією?

1. Я ни тут, ни где-то ещё за Россию не "топлю". То, что у Вас не хватает клепки это понять, это Ваши проблемы.
Ехать в ОРДЛО мне ни к чему. Не особо знаю, как там жили раньше, сравнить не смогу. Но мне и в Харькове неплохо.

2. Причём тут Израиль?
Вам не надоело приводить эту арифметику уж не знаю в который раз?
Если это к моему вопросу:
Коли "ми увійдемо в ЄС" по-вашему мнению?
На днях, через 5-10-15-20 лет?

,то Израиль, насколько я знаю, не входит ни в ЕС, ни в НАТО.
Проще было ответить, чем в очередной раз пересчитывать евреев и украинцев. Особенно с учётом того, что стоило бы считать украинцев за последние 30 лет, а не 80.

3. Я не понял. Вы предлагаете находиться в состоянии войны 80 лет по примеру Израиля?
Поверьте, Израиль бы её давно закончил, если бы мог, и старается это сделать.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28606
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 11:07

  Puente написав:Вік у 30 років для держави - дитячий в принципі . Ще є купа "громадян" - які власне такі тільки на папері - і або згадують минуле , або поглядають на колишню метрополію , або взагалі космополіти . На жаль - відсоток таких - занадто великий . Але , якщо не буде фатальних форсмажорів , за кілька поколінь все повинно змінитися - у всякому випадку отой відсоток повинен суттєво зменшитися . Чи це буде легка і спокійна дорога - навряд ( недарма ж згадують євреїв ) - але напевно іншої для справжнього державотворення і не може бути ...

Вы уверены, что "за кілька поколінь" будут существовать национальные государства в сегодняшнем виде?
Несколько поколений - это сколько? 3-4? Т.е. лет 75-100?
Не думаете, что, например, ЕС может превратиться в СШЕ и мы можем оказаться в нём на правах штата?
И, кстати, космополитов больше всего ругали в проклинаемом тут многими (и Вами?) "совке".
А те, кто выезжает на работу или на пмж на запад, это космополиты или как?
Мир меняется. И сильно.

P.s. Мне, кстати, кажется, что эпоха национальных государств подходит к концу.
Несмотря на то, что сегодня вроде бы движение обратное (Каталония, Шотландия...).
Небольшие нац. государства не могут обеспечить ни эффективную оборону, ни рынки сбыта, ни научные исследования, ни многое другое. Они возникли сравнительно недавно (от 100 до 300 лет) и через 100 лет могут уйти в небытие. Говорю именно о государствах, национальности будут существовать подольше. Хот рост смешанных браков и тут вносит свои коррективы.
Востаннє редагувалось ЛАД в Пон 02 бер, 2020 11:21, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28606
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 11:09

Скритий совкофіл настільки скритий - що навіть не може в цьому признатись самому собі
1 В ОРДЛО не їде, бо в Харкові йому добре
Так як з ОРДЛО і інші (приблизно 1 млн) виїхали , хто в Харків. а хто й у Львів-Київ - для мене це аргумент того , що в Україні життя краще ніж в ОРДЛО
А для совкофіла - це аргумент?
2 По євреям
В який раз кажу
Мені по барабану скільки їх там і як їм добре чи погано...але при цьому я на їх прикладі показую , що й нам нормально
3 В ЄС ми потрапимо років за 10-15...але це юридично.
А от реально(фізично) ми там вже будемо років за 5-10.
Все просто-чим прозоріші кордони - тим менша різниця
4 На мою особисту думку , в світі є як мінімум дві Держави ,які створенні не для того щоб їх мешканцям було добре
Це
а - Ізраїль ,проста воєнізована організація,суть якої малими силами(8 млн мешканців) протистояти арабському світу(500 млн мешканців).
Тобто суть Ізраїлю - це врівноважувати арабів і християн.
б - Росія. країна бензоколонка.створена виключно для того , щоб зЗахід міг отримати необхідні йому ресурси, які б він при своїй капіталістичній моделі не зміг би освоїти (Сибір і Далекий Схід могли освоїти швидко і дешево тільки мешканці ГУЛАГУ , а ГУЛАГ міг створити тільки режим.якому по барабану громадські свободи)
5 Є проблема
Україна може перетворитись у щось наподобі Ізраілю...тобто Держава створена для протистояння з Росією...-це єдина загроза яка мене непокоїть ,бо у всіх інших варіантах у нас чудові перспективи розширання як територіальні(Кубань-Бєлгородщина) так і демографічні (природа показала - популяція постійно збільшується і єдиним обмеженням є доступність харчів на території)
У нас - 603628 км2
Ізраїль- 22072 км2
Тобто при площі у 603628/22072=27,3 рази більшій , у нас всього в 4,5 рази більше населення
А з урахуванням кліматичних умов(нам не страшне ні глобальне похолодання навіть на 10 градусів, ні глобальне потепління на тих самих 10 градусів) - перспективи розвитку України на найближчих пару сотень років є в рази кращими від того що на сьогодні називають успішним Ізраілем
6 На мою думку. через 10-20 років , приблизно 2 млн євреїв по мамі,згадають що вони українці по татові... і масово почнуть повертатись в Україну...і при цьому не будуть розповідати що їм потрібне навчання на івритиі, а самі з радістю будуть здавати екзамени з знання української для отримання громадянства України.
Востаннє редагувалось budivelnik в Пон 02 бер, 2020 11:13, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 11:10

  freeze написав:
Frant написав:Турки відчули присмак крові. Монолітна і жорстка нація , яка вміє воювати .
Турки випруть росіян з Сирії.
Московіти - мовчки проковтнуть і зроблять вигляд, що нічого не трапилось.

Результати турецького наступу:

https://uainfo.org/blognews/1583105862- ... asada.html


Эрдоган не требует вывода российских войск из Сирии, он даже согласен, чтобы РФ построил еще одну военную базу в Сирии, просто просит россиян не поддерживать Асада в Идлибе. О чем он заявил несколько дней назад.
Путин пока никак не отреагировал, они с Эрдоганом должны через пару дней лично встретиться.
Но пока с утра вот сирийцы взяли город Саракиб, и у исламистов, и у асадовцев значительные потери, и у турецкого спецназа, который был в Саракибе, тоже.

PS вот кстати сообщили
Эрдоган планирует посетить РФ с визитом 5 марта, заявили в администрации турецкого президента

На жаль мы имеем обратную картинку:
Зображення

И если "янелох" закрыл рот всем СМИ, это не значит, что всё в шиколаде.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 11:15

  ЛАД написав:Мир меняется. И сильно.

И регулировать его изменения вправе и по возможностям Государству, что мы видим даже у Штатах.
Но по великой "странности" - нам со стороны институтов Государственной власти, коррупционным путём навязан обратный процесс.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 11:27

  budivelnik написав:Скритий совкофіл ....

Простите, весь этот бред даже не хочу комментировать.
И про Израиль в частности.
Ваши представления о мире сформированы армейскими политинформациями.
А что касается роста числа украинцев, откройте глаза и посмотрите статистику последних 30 лет и "не натягивайте сову на глобус".
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28606
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 11:40

  Kudrjavuy написав:Ещё один момент, который сегодня нельзя обойти стороной:
"В Украине стартует большое строительство
Только на дороги правительство планирует потратить 75 миллиардов гривень"
- Я бы назвал это так:
"В Украине стартует большое грабительство.
Только на трагедии Украины - дорогах - организованный криминал стырит и выведет 75 миллиардов гривень - зарплат всех, кому должны. "
Китайцы, турки, югославы, венгры, поляки, ... - в восторге!


Ну от цікаво мені - у нас ніби-то були спроби залучити іноземців до управління - але дуже швидко їх скрізь "пішли" . В деяких країнах такого не відбулося - і там "іноземні" структури запрацювали на користь держави . От чому і як це можна подолати ? Нічого реального не бачу ... Безвихідь якась ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 11:43

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:Скритий совкофіл ....

Простите, весь этот бред даже не хочу комментировать.
И про Израиль в частности.
Ваши представления о мире сформированы армейскими политинформациями.
1 Я останній раз був в армії на політінформації в 1991 році.Це 29 років тому
2 Я розумію ,що совкофіла в якого все дуже погано - сильно непокоїть мої порівняння(тим більше що вони досить не традиційні і не мають заготовлених методичок в росії ,як цим твердженням протистояти)
Але при цьому
Цифри річ вперта
Кількість Українців у світі за останні 80 років виросло в 1,5 рази
Кількість євреїв у світі за останні 80 років впало на 10%
Це є тим чим можуть гордитись українці,і це є тим за що повинні переживати євреї.
3 Найближча по населенню/території/клімату Держава - це Польща
Польща стала успішною всього за 20 років..і десятки мільярдів влитих в неї коштів.
Що заважає Україні повторити успіх Польщі?
При цьому - якщо Польщі для перетворення треба було 20 років, то нам вистарчить і десяти(по тій причині що останні 30 років ми перетворюємось ,може не так швидко як це робили поляки-але точно в тому ж напрямку)
І результати проросійських і проєвропейських партій на виборах - цьому яскраве підтвердження
82% - проєвропейскі
18% - проросійські
  ЛАД написав:А что касается роста числа украинцев, откройте глаза и посмотрите статистику последних 30 лет и "не натягивайте сову на глобус".
1 А чому 30років?
Тому що вам так краще виходить розповідати про страх і жахіття
2 А чому я не можу взяти від післявоєнного часу?
Адже здатність нації до відновлення-це показник життєздатності і перспективи цієї нації
3 У Другій світовій нас загинуло 8,9 млн осіб...Ці 8,9 млн ми відновлювали 25 років...
Може ми сьогодні якраз починаємо відновлюватись і ваших босів це непокоїть ,от вони з допомогою Вас і вирішили нас полякати?
4 Чим більш тривалі терміни ми розглядаємо - тим до точніших висновків можемо прийти.
Наприклад
В 1991ми стали незалежними і в Україні було 50,5 млн населення
А в 1993 нас було 52,3 млн
Чи можу я на цьому цифровому ряді говорити що незалежність створила умови різкого росту населення України?
Востаннє редагувалось budivelnik в Пон 02 бер, 2020 11:54, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 11:50

Re: Політичні дискусії

От про населення і статистику ... Це такі слизькі речі ...
Для прикладу візьму Німеччину - про неї дуже легко перевірити інформацію . Згідно офіційної статистики - майже 92 % населення - німці . Але як виявляється - зараз в Німеччині - вже більше 20 % населення - емігранти та їх нащадки . Причому реально вони не асимілюються . Ну і скільки ж там "арійців" реально ? Кількість їх росте чи зменшується ? А ви у нас щось намагаєтеся порахувати з офіційних джерел ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 12:01

Re: Політичні дискусії

  budivelnik написав:масово почнуть повертатись в Україну...і при цьому не будуть розповідати що їм потрібне навчання на івритиі, а самі з радістю будуть здавати екзамени з знання української для отримання громадянства України.

Хорошо быть оптимистом, но увы, "за окошком" такового нет. Как уехать из Украины, сперва на работу, а потом... интeресует людей все больше.
Последний пример:

Позавчера, 11:02 - 45734 (просмотров)
В Польше украинцы смогут работать без разрешения на работу в два раза дольше

https://news.finance.ua/ru/news/-/46580 ... aza-dolshe
Зображення
yanyura
 
Повідомлень: 7042
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1564 раз.
 
Профіль
7
  #<1 ... 56645665566656675668 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама