Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56685669567056715672 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:19

  ЛАД написав: Считайте меня кем хотите - китайцем, русским, украинцем, евреем, арабом, ...

Ви хотіли уникнути відповіді, але насправді надали відповідь. :P Якщо Ви надали таку відповідь, то не дивуйтесь в подальшому, що інші форумчани, (не християни, що вважать будь яку людину своїм братом), ставитимуться до Вас, як до перекати - поле, людини без роду і племені. Згадав і про те, що Ви назвали людину - змутованою мавпою... :P Мавпа - це точно не мій брат. А ви є грішником, що спаскудив Творіння Боже (себе).

І так, як вже і казав, не залишу брата свого напризволяще, на погибель дияволом. :P А Ви можете й надалі тішити свою гординю. Можливо з часом усвідомити речі про які я кажу. :wink:
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Пон 02 бер, 2020 16:21, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:20

Козак-характерник
За быстрый ответ спасибо, а по сути его

Що стосується пана Лада...Чи впевнений я, що він руках диявола? На всі 100%. Бо він відкинув Бога зі свого життя і назвав себе змутованою мавпою.

На все 100% уверенным может быть только Бог, а т.к. вы им не являетесь, значит, если верить библии, процитированной вами, вы явный фарисей. Тем более, что вы приписываете ему слова, которые он не говорил, а именно
він відкинув Бога зі свого життя і назвав себе змутованою мавпою.


ДЕВЯТАЯ ЗАПОВЕДЬ

Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего.


А это значит:

Не будь лживым ни в отношении себя, ни по отношению к другим. Если ты лжешь о самом себе, ты сам знаешь, что лжешь. Но если ты наговариваешь на кого-то другого, тот, другой, знает, что ты о нем клевещешь.

Итак, за сутки вы уже нарушили 3 Заповеди из 10:

3 Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно.
8 Не укради.
9 Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего.


И по-прежнему считаете себя верующим в Бога? Нарушая его Заповеди?

Нет, точно вы фарисей!


P.S. Я тоже атеист.
yanyura
 
Повідомлень: 7047
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:22

  yanyura написав:Нет, точно вы фарисей!

Я не можу заборонити Вам так думати. :wink: Кожний сам робить свій вибір і вирішує як ставитися до людей, подій і т.п...Це і складає світоглядно - філософські цінності кожної людини. Я лише презентую своє бачення, Ви ж можете зі мною не погоджуватися і мати свою оцінку моєї персони.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:27

  yanyura написав:Козак-характерник
Вы пишете
я кажу пану Ладу, що не залишу його напризволяще, на погибель дияволом із людинолюбства

Т.е. вы уверены, что ЛАД уже "в руках" дьявола.

Но час назад вы писали
Фарисей забув, що тільки Богові належить судити людей


Только Бог или фарисей (если верить вам) могут уверенно заявлять, что кто-то "в руках дьявола" (судить людей).

Так вы Бог или фарисей?

Как видите, Вам не удастся ничего доказать К-х. Он, как и все церковники 2000 лет демонстрирует "высокое искусство" спора.
На вопрос не ответил, но искусно перевёл на доказательство того, что он прав. Когда нужно - демагогия, когда нужно - неявный отказ от своих слов ( точнее, их смягчение ссылками на "юмор" или "контекст"), когда нужно - фарисейство или просто ложь.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:35

Re: Політичні дискусії

Атеїстів не буває взагалі . Кожна людина в щось вірить - причому сама вибирає у що ... Так що щось ви тут самі себе кидаєте кудись ...
Замін поняття Бога на Природу нічого по суті не міняє ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:37

Re: Політичні дискусії

  Волгарь написав:Одно маленькое уточнение - в Донецке и Луганске ЖИВУТ ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ, в основном абсолютно мирные. А Идлиб - гнездо самых отъявленных головорезов 9буквально) всех мастей, которых просто нужно уничтожать как бешеных собак (по совокупности ими совершенного).
Насчет договоренности с Эрдоганом - поживем-увидим. Дело не в упрямстве, а в конкретной расстановке сил. Несомненно, что сирийцы и РФ нарушило подписанные сочинские соглашения (что очень не нравится туркам), но и очистить свою землю от разномастной/разноплеменной нечисти Сирия имеет полное право

Опа, алгоритм Шапо на марші. Тільки в нього погані українці і ідеальні євреї, а тут турки/ідлібівці і сирійці. В Грозном теж були тільки терористи?
Не віддасть Туреччина Ідліб сирійцям, швидше Асад втече з Дамаска, ніж Ердоган з Ідлібу. Якщо треба, то Ердоган зробить танковий клин на Дамаск, як Путін на Тбілісі.
lapay
 
Повідомлень: 13790
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:37

  ЛАД написав:. Он, как и все церковники 2000 лет демонстрирует "высокое искусство" спора.
На вопрос не ответил, но искусно перевёл на доказательство того, что он прав. Когда нужно - демагогия, когда нужно - неявный отказ от своих слов ( точнее, их смягчение ссылками на "юмор" или "контекст"), когда нужно - фарисейство или просто ложь.

Дякую за оцінку! :) Тим цікавіше мабуть побалакати тоді, нє? :wink: Мистецтво дискутувати - це інструмент, як скальпель у хирурга. Головне - в чиїх руках той скальпель? І як той скальпель використати? Вирізати гнійник для одужання? Чи зарізати пацієнта? :) Тому дискутуватимемо й надалі... :) І не ображайтеся. Уж я точно тут не задля захисту Зла, а на боці воїнів Світла.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Пон 02 бер, 2020 16:44, всього редагувалось 4 разів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:38

Козак-характерник
Последний раз разговариваю с Вами. Сомневаюсь, что меня можно назвать перекати-полем - я всю жизнь прожил в Харькове.
Но вот то, что Вы фашист и фарисей несомненно. С потенциалом нациста.
И паскудите именно Вы.
Долго однако маскировались за словами о "Любви".

Уж я точно тут не на захисті Зла, а на боці воїнів Світла.

Це вам здаэться. Не треба брехати самому собi.
Востаннє редагувалось ЛАД в Пон 02 бер, 2020 16:42, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:39

Re: Політичні дискусії

  Puente написав:Замін поняття Бога на Природу нічого по суті не міняє ...

Міняє. Наука передбачає, а релігія пояснює.
lapay
 
Повідомлень: 13790
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2020 16:41

  ЛАД написав:Козак-характерник
Последний раз разговариваю с Вами.

Не кажи:"Гоп!" :) Я вас так просто не залишу на погибель дияволом. Поборемося ще за Вашу душу! Хочете Ви того, чи ні. А Ви хочете, бо якщо б не хотіли, то не були б присутнім на цій гілці. :wink:
  ЛАД написав:Це вам здаэться. Не треба брехати самому собi.

Ось вже результат - перейшли на українську мову. Є результат! Далі буде... :)
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Пон 02 бер, 2020 16:46, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 56685669567056715672 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама