Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 40244025402640274028 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 09:22

  zРадио написав:
  Hotab написав:detroytred ,



Я вот в упор не понимаю зачем сравнивать с рашкой


Я расскажу. Потому что помимо горячей войны с кацапией, у нас ещё идёт и информационная война. Когда вы замечаете и акцентируете внимание на проблемы только Украины, вы играете на руку непосредственному врагу - России. Я Вам приводил пример с боксерским комментатором, видящим проблемы и фолы только одного бойца. Не понятно?


Ухаха)) А когда житель Израиля критикует свою власть по экономическим, или социальным вопросам, он автоматом признается агентом Ирана, потому что, якобы, видит проблемы только одной стороны? :mrgreen:

Ты понимаешь, какую чушь написал? Здесь украинский форум! Украинский, Карл! Поэтому 95% комментаторов интересует Украина, а не РФ, Польша, Канада, КНДР и т.д.!

Поэтому логично, что здесь будут обсуждаться украинские проблемы. Порошенко выдрессировал за 5 лет свои "8%" любую критику в адрес его власти понимать как акт информационной войны против Украины. Но это же чушь!

Для особливо обдарованих пояснюю - весь час йде порівняння з рашою тому що її пропаганда весь час направлена на розказування байки як в них краще ніж в Україні та потрібно до них приєднатися.
Крим та Донбас наглядний приклад цієї інформаційної війни коли Україна нічого не робила щоб довести що в раші таки гірше.
А якщо ти пропонуєш не проводити боротьбу з її інформаціїною агресією то твоє ставлення до цієї війні досить красномовно показують твої ж слова.

ЗІ
а до чого твій закидон був про Ізраїль взагалі не зрозуміло. Ізраільтяни бажають приєднатися до Ірану через його інформаційну пропаганду чи що?
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 09:26

  ЛАД написав:
  mephala написав:......
а з приводу будуть бити чи не будуть - ще одні мої добрі знайомі їздили до родичів на своїй машині. так самі кримчани сказали сховати машину яка не на кримських номерах від гріха подалі щоб ніхто не бачив. і всю відпустку вони пересувалися іншим транспортом поки машина стояла в дворі під брезентом. так що не потрібно ляля.
.....

Очень дешёвая ложь.

Де ваші докази що я збрехав? Якщо їх немає - то таки брехло ви.
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 09:44

  fokus написав:
  mephala написав:капець. Крим під дулами віджимали в 2014 році а він розказує як чудово їздив родич в 2018.
А вы про 2014 год рассказывали? Знакомые ранней весной в Крыму отдыхали? Не в составе «каравана дружбы» случайно?
Ну не берусь утверждать, но думаю даже тогда никто на бытовом уровне на украинские номера с битой не кидался. Хотя готов допустить, что на волне всеобщего беспредела в стране могли быть какие–то эксцессы. Я о таком не слышал, но уточню у родственников.
Но сейчас бить не будут точно, езжайте смело. Проверено миллионами наших граждан, как на авто, так и пешим ходом.
  mephala написав:Ви дуже вузько розумієте спадщину.
А вы очень широко :) Так широко, что легко сочетаете православный крестик с иудейским обрезанием. Я так не умею, поэтому беру назад свое обещание опускаться до вашего уровня. Утомительно это. Да и не смешно уже.

перепитав у них - це було в травні 2014р. і ми не обговорювали як воно зараз - ми обговорювали стан речей коли проходила крадіжка.
зараз коли там вже раша вгризлася то їм вже не потрібно тримати градус накалу.
як і зелених чоловічків не потрібно яких замінили люди в офіційних погонах.
так що взагалі не розумію як вам прийшло до голови порівнювати 2014 та 2018.

Пропущу повз вух ваше надмінне "опускаться до вашего уровня" - хай вас тішить ваша зарозумілість. Але мене дивує ваша обмеженість в розумінні спадщини. Так у нас в країні є і православні і є іудеї. Україна отримала в спадщину від УССР багатонаціональну країну. Вас це дивує? Мене ні.

ЗІ
згадалася ще одна історія 2014р. Вона більш кримінальна звісно але наглядно показує стан речей тоді. З роботи поїхала пара в Крим в 2014 році. На своїй машині і стали на пляжі. Вночі просто підійшли до них і забрали машину силоміць. Коли вони звернулися до міліції - їм просто сказали валити нахрін з Криму по добру по здорову.
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 10:22

  mephala написав:А якщо ти пропонуєш не проводити боротьбу з її інформаціїною агресією то твоє ставлення до цієї війні досить красномовно показують твої ж слова.


Ага, только в понимании порохоботов, с российскими мифами нужно бороться не их разоблачением, а созданием своих собственных. Именно на этом власть Порошенко и держалась целых 5 лет, имея около-нулевой рейтинг уже после первых 2-х!

Не мешайте воровать, а то путен нападет - пожалуй, именно так коротко можно охарактеризовать информационную политику власти 2014-2018 гг.
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7213 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 10:36

  zРадио написав:
  mephala написав:А якщо ти пропонуєш не проводити боротьбу з її інформаціїною агресією то твоє ставлення до цієї війні досить красномовно показують твої ж слова.


Ага, только в понимании порохоботов, с российскими мифами нужно бороться не их разоблачением, а созданием своих собственных. Именно на этом власть Порошенко и держалась целых 5 лет, имея около-нулевой рейтинг уже после первых 2-х!

Не мешайте воровать, а то путен нападет - пожалуй, именно так коротко можно охарактеризовать информационную политику власти 2014-2018 гг.

взагалі то інформаційна війна ведеться проти України на набагато більшому проміжку часу ніж 2014-2018 роки. Те що сталося в 2014 році це вже кульмінація довголітньої роботи агітпропу раші.
І в своєму дописі ти був категорично проти порівняння України з рашою. Без варіантів.
І взагалі коли пишеш щось то виходь за рамки сприйняття України тільки в межах правління пороха. А то дивлюся багатьох заклинило.
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 10:55

Re: Політичні дискусії

  freeze написав:Какой По националист, если его родные дети украинского языка не знают, не учат и не собираются, и даже фотографируются в футболке Россия. Когда человек говорит на украинском языке исключительно при наличии камер журналистов, то есть показушно.

Невістка родич формальний, після розлучення взагалі ніхто, з точки зору законодавства. Не думаю, що Порошенко завжди переходить на російську, якщо немає журналістів, особливо, коли спілкується як офіційна, а не приватна, особа.
Російськомовних українських націоналістів повно, особливо на передку.
  freeze написав:Нынешнему населению Украину в целом с высокой башни наделать на всякие пропагандистские лозунги, главное материальное благополучие, население заметило, что пять лет прошло под пропагандисткими лозунгами, а в карманах не прибавилось, значит пошел вон, следующий, этот ничего не сможет сделать, тоже улетит.

Тому і такий результат - тих, хто лиже дупу тому, хто більше заплатить, ніхто не поважає, і грошей дають по мінімуму.
lapay
 
Повідомлень: 13773
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 10:59

Re: Політичні дискусії

  zРадио написав:Не мешайте воровать, а то путен нападет - пожалуй, именно так коротко можно охарактеризовать информационную политику власти 2014-2018 гг.

Про "воровать" треба трендіти перед виборами, після виборів ця фішка вже не сильно потрібна, тим паче що довести до вироків "крадіжки" набагато важче, ніж про це Трубити перед виборами. Гладковські задоволено усміхаються...
lapay
 
Повідомлень: 13773
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 11:01

lapay ,


Російськомовних українських націоналістів повно, особливо на передку.


Погоджуюсь. І взагалі, дуже багато людей спілкується російською лише тому, що так нав'язало середовище. Я вільно володію українською і письмово, і усно. І поряд багато таких. Але....Херсон!!! Він весь російськомовний. Люди пристосовуються до мовного середовища, в якому живуть. Проте скажи їм щось проти України. На будь-якій мові. :lol:
Hotab
 
Повідомлень: 11874
З нами з: 15.02.09
Подякував: 388 раз.
Подякували: 2211 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 11:10

  Hotab написав:lapay ,


Російськомовних українських націоналістів повно, особливо на передку.


Погоджуюсь. І взагалі, дуже багато людей спілкується російською лише тому, що так нав'язало середовище. Я вільно володію українською і письмово, і усно. І поряд багато таких. Але....Херсон!!! Він весь російськомовний. Люди пристосовуються до мовного середовища, в якому живуть. Проте скажи їм щось проти України. На будь-якій мові. :lol:


Не может быть русскоязычного украинского националиста, это оксюморон, здесь происходит обычная путаница в терминологии - патриот в хорошем понимании этого слова и националист, это совсем разные понятия. Патриот Украины может быть русскоязычным, но украинский националист не может быть русскоязычным, это как белогвардейский большевик.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 11:14

freeze , это потому что вы в слово "националист" вкладываете какого-то оголтелого фанатика. Шовиниста, мб.
Я же его вижу иначе.
Hotab
 
Повідомлень: 11874
З нами з: 15.02.09
Подякував: 388 раз.
Подякували: 2211 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<1 ... 40244025402640274028 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама