Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56789 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 12:58

  Vint написав:
  asti написав:А як на мене, тут я згоден з Долярчиком, краще вже містер Z, ніж леді Ю - та себе повністю скомпроментувала і не раз! Так що голосувати за неі це 100% зрада. Тому краще вже Зеленський! Побачимо...

А в какой роли он Вам больше всего нравится?


Президента Голобородько :D Это у Зеленского лучшая роль. :roll:
Bayern
 
Повідомлень: 401
З нами з: 03.06.17
Подякував: 238 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:03

... і настане мир на нашій землі!

  asti написав:
  asti написав:А як на мене, тут я згоден з Долярчиком, краще вже містер Z, ніж леді Ю - та себе повністю скомпроментувала і не раз! Так що голосувати за неі це 100% зрада. Тому краще вже Зеленський! Побачимо...
Але як на мене навіть леді Ю на посту Гаранта - це краще ніж пан Порошенко, тому що пан Порошенко наступні 5 років - це ескалація з Путіним і майже 100% вірогідність повномасштабного вторгнення Росіі. Кому це потрібно? Мені - ні!

Ну нарешті прийшов вибір, що кого не виберемо з них обох - війні кінець!!!
.... оооооо, ще ніколи я так сильно не хотів іти на вибори! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:07

  Перес де Куэльяр написав:інший вибір - це слабкість = війна.


Ваша логика непонятна,пять лет идет война - при президенте Порошенко,если изберут его опять,следующие пять лет опять будет идти война,это очевидно всем. Но если изберут кого-то другого кроме Порошенко будет война.
Давайте уж лучше из ваших кандидатур,за Кошулинского,более порядочный,в воровстве не замечен. Не знаю как у Кошулинского с экономической программой,но явно хуже не будет,чем сейчас,когда вся страна обвешена с идеологическими лозунгами от Порошенко,и нет ни одного плаката по успехам в экономике за пять работы.
Bayern
 
Повідомлень: 401
З нами з: 03.06.17
Подякував: 238 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:08

Re: Валютный рынок в контексте

  Долярчик написав:Ну нарешті прийшов вибір, що кого не виберемо з них обох - війні кінець!!!

Одні вірять, що завтра з них санкції знімуть, другі, що перші чомусь перестануть стріляти.
Якщо якийсь дурник чи дура схоче піти на поступки Пукіну - третій Майдан, по сценарію Савченко, гарантований. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:11

  greenozon написав:



.....и шо вы на Украинском с аглийским и кытаайском шурупаете ?
Почти трезвый ....
холява
2
 
Повідомлень: 4349
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4113 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:11

  asti написав:Але як на мене навіть леді Ю на посту Гаранта - це краще ніж пан Порошенко, тому що пан Порошенко наступні 5 років - це ескалація з Путіним і майже 100% вірогідність повномасштабного вторгнення Росіі. Кому це потрібно? Мені - ні!

Ви помиляєтесь, якраз все навпаки, москаль не піде війною , якщо ми будемо сильні, бо жертви-втрати будуть величезні. Давайте уявимо, прийняти зараз Дирляндію на умовах Кремля, умовні «гиви, мотори» не підпорядковані озброєні бандформування почнуть вільно пересуватися в Україні і чинити безлад. Ви цього бажаєте? Чи Ви гадаєте там так люблять Україну, що мріють їі процвітання. Ви почнете думати мізками тільки тоді, коли вас це особисто зачепить, але буде вже пізно.

*Відправлено з Чату
Перес де Куэльяр
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2586
З нами з: 06.01.17
Подякував: 1033 раз.
Подякували: 1033 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:12

  Bayern написав:
  Перес де Куэльяр написав:інший вибір - це слабкість = війна.


и нет ни одного плаката по успехам в экономике за пять работы.


Зачем тратиться зря на бумагу, писать ложь в которую и так никто не верит

“Средняя заработная плата для мужчины в Киеве сейчас составляет 14 500 гривен, это почти 600 долларов, для женщины – 13 тысяч. В Тернополе – 7 тысяч, в Виннице – 8,5 тысячи, в Днепре – почти 10 тысяч, в Харькове – почти 10 тысяч, во Львове – 9,5 тысячи. Но это в два раза больше, чем два-три года назад”, – проинформировал глава государства.


https://comments.ua/money/623878-poroshenko-otsenil-zarplati-ukraintsev.html
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22667
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:44

  shapo написав:
  Bayern написав:Давайте уж лучше из ваших кандидатур,за Кошулинского,более порядочный,в воровстве не замечен.

А его партия Сволота поставляющая картинки для российского ТВ?


Я сравнил двух кандидатов-Порошенко и Кошулинский. У Свободы нормальная экономическая программа,мне нравится,многие ее не читали,а российское тв я не смотрю,какие картинки не знаю.
Bayern
 
Повідомлень: 401
З нами з: 03.06.17
Подякував: 238 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 13:46

Доброго ранку.
Зара надрукую прораму проєвропейського кандидата в президенти.Реальну,а не ту,що буде на білбордах.Під проєвропейським кандидатом маю на увазі Гриценка,Порошенка,Зеленського (можливо,бо він ще не висловив вектор розвитку),Садового,Кошулинського тощо.
1.За 5 років президенства скоріш за все буде світова криза.А це значить,що курс виросте з нинішніх 28 до 40,а можливо і більше.
2.Середня зарплата за 5 років нового президента збільшиться з 10 тис. до 20 тис.Проте,ми ж не знаємо,до яких позначок девальвує гривня.
3.Так як Україною практично повністю керуватиме МВФ,то тарифи на газ збільшаться з 10 тис. (станом на момент обрання нового президента) до щонайменше 18 тис.Посясню.Зараз,при курсі 28,ціна на газ для промисловості вище 14 тис.При курсі 40 ціна для промисловості зросте,а значить і ціна для населення буде йти в ту сторону.
4.За 5 років президенства мінімальна пенсія навряд чи збільшиться більше,аніж в 2 рази,тобто з 1600 сьогодні до 3200.Але ж ще раз згадайте курс,який може бути через 5 років.
5.Через 5 років за кордон виїде ще більше українців,ніж зараз.Цей процес поки що зупинити важко.
6.Якщо Україна обере проєвропейського президента,майже гарантовано,що Путін переведе нинішній практично заморожений стан конфлікту у гарачу фазу.За 5 років навіть можливі ситуації,схожі на Дебальцево.Армія чекатиме наказів від Верховного Головнокомандувача.
7.А ще МВФ і світові інституції вимагатимуть від нас продовження медицинської,освітньої,судової реформи тощо.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2019 14:01

Re: Валютный рынок в контексте

  Перес де Куэльяр написав:Наївний дурень, як він не розуміє. що домовлятися з москалями на умовах капітуляції і повністю змінити вектор України, та лягти під вплив Кремля - це зрада. Після, отримаємо і ганьбу і війну.


Не вийде так зробити ні йому, ні комусь іншому, бо цього не сприйме більша частина населення. Якщо варіант розвороту влаштує, можливо, одну частину, то явно не сподобається ветеранам.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6574
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1017 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 56789 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама