Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 118119120121122 ... 878>
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 15:02

change_pm, скоро "варяги" и папуасам проведут такие "реформы"
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 16:36

  Вкладчик1234 написав:change_pm, скоро "варяги" и папуасам проведут такие "реформы"

Так в тому ж і пастка (засада)! І куди чесному і бідному піему податись?
Як таки стати багатим?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 16:49

  change_pm написав:
Millions of Americans who worked hard all their lives, thinking they were covered are now facing a “Retirement Armageddon.”

Northwestern Mutual found that one in five Americans have less than $5,000 saved up for retirement.

In addition, 20% of Americans have no retirement savings, while a third of Baby Boomers nearing retirement have $25,000, at most, set aside.
And 56% of adults aren’t sure of how much they’ll need for a comfortable retirement.

And, sadly, 46% of Americans plan to work past 65, while 18% of Baby Boomers and 18% of Generation X expect to be in their 70s before they retire.


The reality is that most are concerned that they won’t have enough to afford a comfortable retirement, they won’t have enough in Social Security, or won’t have the money to cover pricey healthcare costs.


І це в найбагатшій країні світу ... Страшно уявити, що буде з пенсіями в мого покоління в Україні ...

Не тілики в штатах.В Польші ЗУС розглядає можливість виплат однакової для всіх пенсіі в 1200зл, без залежності від розміру раніше заплачених внесків.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 17:01

  Bolt написав:Не тілики в штатах.В Польші ЗУС розглядає можливість виплат однакової для всіх пенсіі в 1200зл, без залежності від розміру раніше заплачених внесків.

Ого! Я до речі вчора дивився на DW розмову про те, що Ойрокомісія хоче ввести однакові мінімальні з.п. по всій Ойропі...

А тут ще ЗУС з цими розмовами ... Повна жесть намальовується ...

Який тоді сенс чогось досягати, платити про цьому великі податки, а потім отримувати на рівні прибиральника??? :evil:
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 18:28

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  Вкладчик1234 написав:Но это мало кому интересно, поэтому планет превращалась в помойку. Т.е. появляются 2 вопроса:
1. Где брать ресурсы на производство *овна для потребления?
2. Куда девать мусор?

"Облачний атлас"
flyman
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 34462
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 18:34

  change_pm написав:
  stm написав:Вы вдвоём со Зрадио оригиналы. В 40 годах было много черного населения которое получало копейки, после началось движение за права и уже их дети превзошли родителей рабов. Теперь люди не получают меньше, теперь поколение молодежи не живёт хуже, оно живёт так же, т.е. не превосходит родителей. Все стали жить хорошо. Великие математики блин...

stm, я на днях читав, що вже років 10 чи навіть з 20 реальні зарплати не ростуть по світу.

Я по собі можу сказати, я досяг одного рівня з.п. десь в 2008-10 роках, і з того часу, моя номінальна з.п. була +-10% від того рівня.
А враховуючи інфляцію моя з.п. постійно падає...

Припустимо, що в 2008 році у мене була з.п. 5 куе (йоро чи доляри). Весь цей час я і отримував +- 5 куе, коли 4.5, коли 6 куе. Залежить від роботодавця і курсів валют.

Якби я залишався на одному місці чи в одній крайні Україні, моя реальна з.п. постіно падала би.
Ось і виходить, що ніби все ОК, а насправді маєш один і той же рівень доходу і массу незручностей через те, що хочеш отримувати нормальну з.п, а твоя країна не генерує достатньо можливостей підтримувати твій дохід.

Може ви нам приклади наведете?

зі. Тому і виникають думки, що наші діти не будуть жити краще ніж ми.
Є факт того, що з.п. у вже сформувавшихся робітників стагнують вже 10 років.
Ціни на все ростуть.

То з чого нашим дітям буде краще і багатше жити?

а навіщо тобі стільки грошей і все життя пахати,
можна за 10 років наскирдувати 500куе, що при 1% пасивного доходу даватиме тобі $500 в місяць, а при 2% вистачить до кінця життя на тебе та сім"ю з двох дітей , а при 3% ти ще зможеш мати розширене відтворення капіталу.
flyman
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 34462
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 18:51

:shock:
  flyman написав:а навіщо тобі стільки грошей і все життя пахати,
можна за 10 років наскирдувати 500куе, що при 1% пасивного доходу даватиме тобі $500 в місяць, а при 2% вистачить до кінця життя на тебе та сім"ю з двох дітей , а при 3% ти ще зможеш мати розширене відтворення капіталу.


Флаймане, працівники хфоруму в вигляді копірайтера у віці близько до 25 років, стільки не заробляють, ви про що? :)

Але, не буде ні у мене , ні у вас у тих 2%, лафа закінчилась, так і не почавшись :)
Я так розумію, ви це ніяк не усвідомите, не буде ніякого пасивного прибутку, часи ці в минулому, тому і грощі не зможуть робити грощі.
Нова ера, або роби щось корисне, або ти інстаграму не потрібен.
Зрозумів натяк?
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 19:25

  change_pm написав:Так в тому ж і пастка (засада)! І куди чесному і бідному піему податись?
Як таки стати багатим?

Как стать богатым - создать продукт/сервис, нужный человечеству. А-ля сноуфлейк, зум, слак, докусайн или из более традиционной экономики, но с гениальным маркетингом, - старбакс.

Я прямо не уверен, что Вы правильно поставили вопрос. Исходя из Ваших целей, Вы хотите быть не богатым, а просто прожить достойную пенсию (ретайрмент не привязан к 65 годам).
Тут ответ уже будет другим. Позвольте озвучить один из вариантов развития, который вижу я. Смотрите, я неспроста интересовался, есть ли у Вас доки цивилизованного мира: ЕС, англо-саксы. С каждым днем все больше и больше разговоров о безусловном доходе. Уже идут эксперименты на эту тему в отдельно взятых локациях. Видится, что только эти страны "золотого миллиарда" смогут и будут платить безусловный доход. Ни Турция, ни Украина, ни Россия делать этого не смогут. Пропасть между гражданами 3-го мира и 1-го будет расширяться, как и доки будет сложнее и сложнее получить. Понятно, что на безусловный доход прожить в этих богатых странах будет тяжело, жизнью это не назовешь. Но.. прожить на безусловный доход где-нибудь во Вьетнаме, Тае, Турции, Украине будет реально и комфортно. Если конечно, богатые страны не решат платить только тем, кто на их территории. Но выглядит это сомнительно, т.к. такие страны заботятся о своих, где бы они ни были. Смотрите хотя бы США и выплату 1200 дол всем: и бомжам, и наркоманам, и американцам зарубежом. К тому же, обрастая документом зарубежом, есть шанс успеть накопить на второй уровень пенсии через все эти страховые и пенс взносы, и даже на третий уровень. Третий уровень можно создать и самому через вложения в рынок капиталов этих стран (фонда, недвига). В общем, минимум, безусловный доход и Ваши накопления, максимум - безусловный доход, пенсия 2-го уровня, доходы 3-го уровня в различной ипостаси + Ваши накопления. И к тому же открытые границы для граждан "золотого" миллиарда. Не забываем, что нам украинцам нигде сейчас не рады. Турция - это наш брат по несчастью, будем пинг-пингом самолетов заниматься с турками, самих турков также в Шенген сейчас не пускают.
Есть опции получения доков из Украины - Румыния, Польша. Страны, конечно, не фонтан, но возможно, и они дадут возможность запрыгнуть на подножку уходящего поезда. Правда, это будет самый низкий безусловный доход и никаких пенсий, если не отчислять там взносы, но зато появятся свобода передвижения и свобода капитала.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 19:31

  flyman написав:а навіщо тобі стільки грошей і все життя пахати,
можна за 10 років наскирдувати 500куе, що при 1% пасивного доходу даватиме тобі $500 в місяць, а при 2% вистачить до кінця життя на тебе та сім"ю з двох дітей , а при 3% ти ще зможеш мати розширене відтворення капіталу.

Не можу собі відповісти на питання, чим займатись, якщо не "пахати" ...

До того ж хочеться мати можливість відправити дитину в Кембрідж, якщо в дитини буде таке бажання, а не в КПІ :)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 вер, 2020 20:05

  San написав:
  change_pm написав:Так в тому ж і пастка (засада)! І куди чесному і бідному піему податись?
Як таки стати багатим?

Как стать богатым - создать продукт/сервис, нужный человечеству. А-ля сноуфлейк, зум, слак, докусайн или из более традиционной экономики, но с гениальным маркетингом, - старбакс.

Чесно кажучи, я дуже щось хотів би таке зробити. Але як показало життя, ідей в мене немає (((
  San написав:Я прямо не уверен, что Вы правильно поставили вопрос. Исходя из Ваших целей, Вы хотите быть не богатым, а просто прожить достойную пенсию (ретайрмент не привязан к 65 годам).
Тут ответ уже будет другим. Позвольте озвучить один из вариантов развития, который вижу я. Смотрите, я неспроста интересовался, есть ли у Вас доки цивилизованного мира: ЕС, англо-саксы. С каждым днем все больше и больше разговоров о безусловном доходе. Уже идут эксперименты на эту тему в отдельно взятых локациях. Видится, что только эти страны "золотого миллиарда" смогут и будут платить безусловный доход.

Дякую за думки! Я розмірковую таким самим чином. Але я не хочу собі безумовний дохід :) я хочу "пахати" і мати сенс в житті ...
  San написав:Ни Турция, ни Украина, ни Россия делать этого не смогут. Пропасть между гражданами 3-го мира и 1-го будет расширяться, как и доки будет сложнее и сложнее получить. Понятно, что на безусловный доход прожить в этих богатых странах будет тяжело, жизнью это не назовешь. Но.. прожить на безусловный доход где-нибудь во Вьетнаме, Тае, Турции, Украине будет реально и комфортно. Если конечно, богатые страны не решат платить только тем, кто на их территории. Но выглядит это сомнительно, т.к. такие страны заботятся о своих, где бы они ни были. Смотрите хотя бы США и выплату 1200 дол всем: и бомжам, и наркоманам, и американцам зарубежом.

Тут можливо і буде попадос ... Уявіть, що така лафа скінчиться і будуть робити, як з пенсами з ЛДНР. Є на території України, є українська пенсія, нема на території, немає пенсії.
  San написав:К тому же, обрастая документом зарубежом, есть шанс успеть накопить на второй уровень пенсии через все эти страховые и пенс взносы, и даже на третий уровень. Третий уровень можно создать и самому через вложения в рынок капиталов этих стран (фонда, недвига).

Я саме цим самостійно і займаюсь, Ви ж знаєте. Але тут є проблема з пенсійними накопиченнями, Ви ж самі знаєте, що світові пенсійні системи практично банкроти.
Я думаю, що з пенсійними накопиченнями буде ... Читайте трішки нижче.
  San написав:Есть опции получения доков из Украины - Румыния, Польша. Страны, конечно, не фонтан, но возможно, и они дадут возможность запрыгнуть на подножку уходящего поезда. Правда, это будет самый низкий безусловный доход и никаких пенсий, если не отчислять там взносы, но зато появятся свобода передвижения и свобода капитала.

Бачили, що пан Болт вище написав, стосовно можливого обмеження розміру пенсій в Польщі? Якщо таке трапиться хоча б в одній з країн, то це буде дуже поганим прецендентом...

До речі, ми в Україні також це скоро будемо спостерігати. Дефіцит Пенсійного фонду - 300 млрд гривень.

Тут два варіанти:
- друкувати саму красиву,
- обмежити розмір пенсії.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 118119120121122 ... 878>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: cherchiltank і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24711 16513742
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 17:34
Frant
9981 6234080
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
6 377787
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 13:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама