Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 634635636637638 ... 883>
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 19:23

  akurt написав:ТИПОВА ЗАБУДОВА. ТИПОВА ТЕХНОЛОГІЯ. Передивився саме таких будинків на етапі будівництва в багатох містах. Саме за такою технологією будуть і багатоповерхові - 3-5 поверсів - будинки, особисто довго дивися в місті San Jose та в Santa Clara в жовтні.
Зображення

Тому власнику квартири в Афінах варто продовжити розповідь: що саме куплено за 80 000 євро в Афінах. Можна без приватних подробиць...
Реально було б цікаво...

Дерево і фанера в каліфорнії для бідних :) . Гляньте тей же відомий район середнього класу Беверлі Хіллс - всі будинки камяні.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8849
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1324 раз.
Подякували: 1729 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 22:11

Ой, пане не розказуйте мені про Беверлі-Гіллс, бо я там і пішки походив, і на авто по всіх вулицях поїздив.

А так ви праві: дошка 20х100, металеві кутники, фанера.
Дошки 20х100 або 30х100 з"єднані між собою і вже маємо стійки/колони стін.
Мені здалося, що балки типу 100х200 або 150х150 не використовуються.
Фанера - в два шари з проміжком - точно не скажу, можливо в 50..75 мм. Між ними утеплювач і всі комунікації в мідних (!) трубах.
Саме цікаве зверху: оздоблення таке, що здається все з каменя. Там НЕ камінь...
Хочете - колони коринфського ордера, а хочете в стилі техно.
І що цікаво: жоден будинок не повторюється архітектурно.

2 роки тому друзі на 2 тижня дали в распорядження в місті Santa Cruz 1-о поверховий будинок.
Він належить родині звичайного вчителя школи.
В цьому жовтні я сів в авто та спеціально - і "старої пам"яті по ласкавих місцях" поїхав на берег Тихого океану на нього знову подивитися.
Неймовірно розумно зроблений будинок.
Весь дерев‘яний, зовні оздоблений струганою дошкою «Внахлест», і пофарбований олійними фарбами. В головній кімнаті - камін, який викладено звичайно з вогнетрикої цегли і він весь фактично - димар - розташований зовні стіни будинка.
Але не це головне, а те, як все продумано:
- наяких іржавих або бетонних парканів з залізними хвіртками: зелена галявина з квітами перед будинком. Якісь дерева (не вишня з абрикосами).
- вхід з галявини з невеличких сходів та ганку прямо у вітальню, дуже велику розмірами по фронту всього будинка.
- у вітальні камін; музичний центр та величезна колекція компакт-дисків - прямо цілий магазин...
- з вітальні вхід у столову, трохи меншу.
- в їдальні одна стіна - це вбудовані буфети (меблі), в меблях - вікно в кухню.
- з їдальні виходиш в коридор вглибині будинка. Тут цікаво.
- направо підеш - попадеш в кухню.
- ліворуч підеш - санвузол з душовою кабіною.
- ліворуч від санвузла - спальня. Тут теж цікаво: в стелю вмонтоване кругле вікно яке дає світло на центр двоспальної кроваті. Я ніяк не міг зрозуміти, де ж вимикач для цього плафона. А воно ось так: кругле вікно в стелі....
- праворуч від санвузла двері в майстер-спальню. Тут знову цікаво, бо з майстер спальні є вихід у власний санвузол вже з ванною.
- кухня та майстер-спальня з’єднані коридором, який проходить із задньої частини будинка.
- з коридора вихід на дерев‘яну веранду досить велику - там крісла, стіл, парасольки.
- ця веранда огороджена парканом, що дозволяє випускати з хати хатнього песика посидіти на веранді. Песик просто так не буде бігати по всьому двору...
- праворуч від будинка: заїзд в гараж, розташований в кінці ділянки. По дорозі до гаража парковочні місяця для авто власників.
- з веранди спуск сходами на невеличку ділянку - десь 2 сотки, там газон та квіти.
Ніяких огірків та помідорів.
- гараж такий великий, що в задній його частині ще і приміщення для всіляких тимчасово непотрібних речей типу газонокосарок, зимової гуми та іншого. Але власники те приміщення здають в оренду квартиранту - жив поляк, працював - здається - в кафе... Одинак і без авто...
Я ходив кімнатами та все думав, як мудро та зручно все зроблено.

І да: весь будинок дерев‘яний.
Цікавий колір щось типу фіолетового з білим.
І зовні фарбований звичайними олійними фарбами.
Ніяких залізних решіток на вікнах та ніяких броньованих дверей...

В жовтні 2022 весь газон перед будинком був заставлений рекламою кандидатів на вибори…
А ліворуч від будинка сусід, у якого хобі: спробував власними силами привести до життя справжній Willуs часів Другої світової війни.
При мені перший раз завів і трохи проїхав: все працювало, але ще не було гальмів.
З авто порався на території свого будинка перед будинком.

І ще дуже важливо - дуже-дуже.
Через півгодини, як ми з жінкою вселилися, пролунав телефонний дзвінок стаціонарного телефона і як з’ясувалося - сусідка - і вона англійською питала, хто я такий і чому вештаюсь по території.
А ще через півгодини прийшла "в гості" інша сусідка вже з чоловіком - навпроти будинок - і теж питала, хто я такий та чому тут є. З"ясувавши та перевіривши, чи не голодний лабрадор хазяїв - пішли...
Ось так-то…
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9586
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 07 гру, 2022 10:24

О, Кіпр! Ти - цілий світ?

Готую матеріал про інвестиціях та нерухомість на Кіпрі - встановив контакт з нашими людьми, які дадуть - я сподівюась - точну неупереджену інформацію. Не з відосиків або з інтернету.

На цьому форумі матеріали про інвестції в нерухомість Греції або Кіпру є вкрай рідкісними.

Про Кіпр мені самому цікаво - десь 3 роки тому я з подробицями описував спробу інвестицій на Північному Кіпрі приятелів - на етапі повного пустиря.
Він навіть літали туди тоді, коли ще можна було літати.
Тоді сильно вразив - не тільки мене - Договір купівлі/продажу: там було закладено купа підводних каменів.
Серед них:
- в Договорі не зазначено, яку саме квартиру купує покупець - написано "житлове приміщення".
- в Договорі зазнчено, що якщо Покупець станом на 2024 рік на знайде на острові "житлове приміщення", то повинен надати письмову скаргу в термін 28 днів, якщо не подасть - Договір вважається виконаним.
- платежі розтермінування треба сплачувати рівними частинами і в разі затримки - штраф, виходячі з 24% річних по євро.
- при не сплаті на протязі 3-х місяців - Договір втрачає силу, гроші не повертаються.
- обов"язкова умова - найняти адвоката за 2000 євро - без нього ніяк.

Радив не зв"язуватися і пропонував за 3 роки 6 (ШІСТЬ!) варіантів інвестицій) - всі були "не такі".
Купив в Києві залізобетонний паралелепіпед.
На фото: стан будівництва ЖК Fenix Center - введення в експлуатацію в 2023 році, належить групі SWISS OTEL.
Зображення
https://tr.imgbb.com/
Ціна квартири 1+1 на старті продажу - 54 000$, через 3 місяці - 74 000, менше, як через рік - 108 000$.
Повна докладна інформація мною викладувалася на цьому форумі.
Це ще продавав Забудовник, а коли в нього весь комплекс викупила група SWISS OTEL, продаж було припинено.
Ціікавий факт і інформація для інвесторів: на сайті цього ЖК з"явилася фраза "підходить під оформлення громадянства", А це означає, що поточна ціна - 400 000 доларів США (можливо, не за 1+1).
Класика жанру: хто на цьому форумі читав, слухав та ставив "+" горе-фахівцям та не вклав 54 000 доларів - той не отримає і 400 000 доларів. На жаль...
Повна інфа тут:
https://fenixcenter.com.tr/?gclid=Cj0KC ... 5LEALw_wcB
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9586
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 08 гру, 2022 16:59

За останні 2 тижня відбулися неймовірні події на фінансовому ринку Туреччини:
мало того, що після 8-и річної перерви відновилися відносини з Єгиптом та - що важливіше - з Саудівською Аравією (!), так ще Саудівська Аравія та Катар, в якого кури грошей не клюють, надали Туреччині суттєву фінансову підтримку в сумі від 5 до 10 міль"ярдів (МІЛЬ"ЯРДІВ) доларів США кожна (!!!).
Крім того: цікавий показник: раптом ВЧОРА розробники (з палати Представників США) проєкту блокування поставок літаків F-16 в Туреччину відкликали свої пропозиції про блокування...
Турецький МЗС вчора гучно аплодував...

На все це відразу відреагував фінансовий ринок країни:
При збереженні "горизонтального курсу" обміну ліри/долар минулого тижня також продовжилася тенденція до зниження валютних вкладів у банках.

Обсяг депозитів в іноземній валюті, який два тижні тому скоротився на 5,5 млрд доларів (!!!), за тиждень з 25 листопада по 2 грудня ще скоротився на 1 млрд доларів.
Хоча минулого тижня скорочення обсягу депозитів в іноземній валюті з поправкою на паритет становило 2,4 мільярда доларів, 2 мільярди з них припадали на фізичні особи, а решта – на юридичні особи.

Зараз курс ліра/долар складає 18,64 ліри за долар і є практично стабільним - "горизонтальним".
Гадаю люди виводять валюту - міняють на турецькі ліри та відкривають депозити в турецьких лірах.

Що це може означати для пересічного інвестора в нерухомість Туреччини:

- курс ліра/долар може опуститися з цифри 18 на цифри 13..15.
- депозити в турецьких лірах можуть принести карколомні прибутки. Зараз процентні ставки по депозитам на 6 місяців сягають цифри в 25%. Така ситуація була - здається - в 2018/2019 роках, коли депозити принесли вкладникам прибуток по валюті в сумі близько 35%.
- цини на нерухомість в Туреччині в доларах США ЗРОСТУТЬ.

ВАЖЛИВО: за моїми даними, 15 грудня буде офіційно оголошено про нову мінімальну оплату праці в Туреччині. В 2022 році вона підвищувалася 2 рази. Зараз складає 5 500 лір (на руки).
Нова цифра за моїми інсайдерськими даними буде складати 7 500 (на руки).
Якщо врахувати, що в червні 2023 року будуть президентські вибори і держава заінтересована в такому розвитку подій, при якому турецький громадянин буде отримувати на руки мінімально за мінімальну роботу не 300 доларів на місяць, а - скажімо - 600 - то "цікавою буде ця пісня".
Про це свідчить також те, що з 1 січня планується збільшити зарплати держчиновників та пенсії на 16%.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9586
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 01:25

Я вважав, що вони F35 блокували, а не застрілий F16
Vint
 
Повідомлень: 1379
З нами з: 14.07.08
Подякував: 27 раз.
Подякували: 222 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 10:55

Так, спочатку заблокували поставку літаків F-35.
Тоді Туреччина звернулася з питання поставки літаків F-16 та модернізації існуючих.
Це почало блокувати грецьке лоббі в США і навіть добилися успіху на певному етапі, що дуже дратувало Туреччину.
Але позавчора автори поправок в Бюджет (мабуть проїли вже грецькі гроші) раптом відкликали свої поправки з блокуванням.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9586
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 19:36

О, Кіпр! Ти - цілий світ?
Інвестуємо? Точно?

Десь з місяць тому випадково почув від одної нашої пані, яка переїхала з Північного Кіпру в Анталію, фразу: "Виїхала з ТРПК і дуже задоволена"...

Для довідки: Турецька Республіка Північного Кіпру - невизнана ніким територія Кіпру, яка є під патронатом Республіки Туреччина.
Приблизно, як колись Крим був під протекторатом Османської Імперії.
Там давня історична проблема турків (мусульманська релігія) та греків (православна релігія), і мало хто знає, що років 60 тому на Кіпр зазіхав навіть СРСР і тримав поруч в готовності свій Чорноморський флот. Ледве не створили "Республіку СРСР номер 17" (номер 16 планувалася для Болгарії).
Але Туреччина випередила та зайняла північну частину - були криваві зіткнення з десятками тисяч жертв етнічних чисток - греки різали турків, а турки стріляли в греків....

Але люди живуть та все зараз тихо-мирно...

Так ось, з точки зору інвестицій мені цікаво було поспілкуватися з нашою українкою - колись вона жила на Донеччині, потім на Вінничині, а останні 7 років мешкає тут.
Говорить гарною чистою українською мовою.
Звісно, думка суб"єктивна, але:

- при купівлі нерухомості обов"язково треба перевіряти наявність "турецького титула" на нерухомість. В противному випадку все може статися, як сталося в Латвії - власникам повернули житло, яке забрали переселенці з СРСР. Тут можуть забрати греки-кіпріоти. Звісно, чисто теоретично, але...
- неймовірна кількість туркменів, які "понаїхали". Вони досить достойні чемні люди, але кількість їх вже зашкалює... Хочете жити серед туркменів - вам сюди.
- понаїхала карколомна кількість рієлторів всіх націй - всі хочуть іноземцю щось втулити. За рахунок цього прожити...
- відносно дешева оренда житла: мій респондент орендував 3+1 за 2000 лір - зараз за 3000 лір (близько 170 доларів).
Вони чули про те, що в Анталії ціни і 15 000, і 20 000, і - я додав: і 30 000, і 40 000 лір.
- взагалі в обігу британські фунти і все що поблизу моря - тільки за британські фунти, десь ще можна за щось розплатитися турецькими лірами.
- дуже дорогі комунальні послуги: від рахунків за електрику всі виють. В цілому ціна на 1 кВтгод десь в 1.5 рази вища за ціни в Туреччині. Але треба врахувати таке: газу немає зовсім і дуже велика проблема опалення взимку на острові - що тільки не придумують, в тому числі опалення зрідженим газом. Дорого. А електрикою не дешевше. Важкий клімат влітку: навіть вночі повинен працювати кондиціонер. Особливо потерпають ті, у кого кондиціонери старі - НЕ інверторного типу.
- головний недолік: ДУЖЕ ДОРОГЕ ЖИТТЯ - ДОРОГІ ПРОДУКТИ.
В мене спитали, яка вартість помідорів - я сказав 10 лір кіло (20 гривень). - А у нас 35 (70 гривень) найдешевші..
- А скільки коштують огірки? - Я сказав 10 лір (20 гривень). - А у нас 35 (70 гривень).
Все - привозне з Туреччини... Якщо щось місцеве - то або криве-косе, або червиве...

Проблема з транспортним сполученням - все через Стамбул або Анталію...

Пані сказала, що в Туреччині однозначно краще...
Ну якось мене і не тягнуло вкладатися в невизнану ніде в світі ТРПК...
Ну а ви як хочете...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9586
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2022 00:38

Один з найкращих Забудовників Анталії - будівельна група з обертами в сотні мільйонів доларів США - відкрила продаж квартир в своїх нових ЖК.
Готовність 75...90%.
Дорого.
Квартири в попередніх ЖК CasaBa, CasaMax, CasaLuna принесли інвесторам прибуток по валюті в 100...150%.
Гадаю буде цікаво подивитися на тенденції та дизайн.
https://ozpinarlar.com.tr/projeler/
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9586
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2022 13:05

І знову про гроші...

Мені подобаються пропозиції відомих учасників форуму, які мають - на відміну від мене, колгоспинка - навіть дипломи MD від КМА за напрямом "Економіка":

- злити бакси в лютому 2014 року по 9,60 щоби вдало відкупитися по 9,00 (цифра 9,00 наснилася після "вчорашнього" вживання портвейну в бумажняному пакеті з АТБ);
- злити бакси в лютому 2014 та віднести весь мішок гривень в чудові банки на кшалт Дельти та ВАБ. Далі на протязі найближчого року-півтора насолоджуватися погонею за поверненням тих грошей та вивченням того, чи дійсно той самий мішок наповнений тільки на 1/4;
- вдало впіймати "ямку" в грудні 2020 року - злити бакси по 22,25 та відкрити депозит з метою через пів-року відкупитися по 26,50.
- вдало зібрати все нахом"ячене за останні 50 років трудового життя - в грудні 2021 - всі 50 000 гривень - та вкластися в ОВДП під 11,5% річних по гривні.
- вдало вгадати пік цін нак кріпту та вкласти всі наявні гроші - всі 100 доларів - саме в кріпту якраз перед зрушенням вплав з острова Керкіра в Албанію.

Я таких фахівців люблю та поважаю.
Стає веселіше. І сам думаєш, що на фоні таких безпросвітних телепнів ти стаєш мудрішим...
Оскільки я не маю спеціальної освіти за напрямом "Економіка', а всі мої атестати та дипломи відносяться до точних наук, то я оперую тільки достовірною перевіреною інформацію з точними цифрами і на основі неї та них можу планувати або не планувати щось РЕАЛЬНЕ.

Так ось. Про гроші. Звісно в тій країні, де зараз живу (останній раз був у рідному Львові в серпні 2021 року).
- Згідно з постановою Агентства банківського регулювання та нагляду (BRSA) Туреччини, верхню межу частки чистої валютної позиції банків у їхніх власних ресурсах було зменшено з 20 відсотків до 5 (!!!) відсотків.
- Зміна набуде чинності з 9 січня 2023 року.
- Положення визначає процедури та принципи щодо відношення чистої позиції в іноземній валюті до власного капіталу, які банки застосовуватимуть, щоб забезпечити встановлення співвідношення та балансів між активами та зобов’язаннями в іноземній валюті та підтримувати валютну позицію відповідно до власними ресурсами.
- проаналізувавши дані BRSA, можна встановити, що державні банки мають дефіцит іноземної валюти -1 відсоток, іноземні банки мають надлишок іноземної валюти 8,2 відсотка, а національні приватні банки мають надлишок іноземної валюти 7,4 відсотка.
- Через нове регулювання BRSA іноземні та вітчизняні приватні банки в Туреччині повинні будуть продати приблизно по 1 мільярду доларів кожен в період до 9 січня.
- Це повинно призвести до укріплення курсу турецька ліра/долар США.
- Як відомо, улюбленим висловом Ротшильда був вислів "Хто з пристуніх не ризикує - той не п’є шампанське!"
- Я ніколи нічим старюся не ризикувати, але заради шампанського можна і ризикнути;
- Я, по-перше, провів аналіз того, які депозитні ставки є по короткостроковим депозитам в турецьких лірах. По-друге, визначив "раціональну" (не плутати з "оптимальною") сумою, якою можна ризикнути нічого не втрачаючи, а спробувати отримати певний зиск.
Ризику ніякого, певні валютні втрати є можливими, але і прибуток може бути карколомним.

Критерій простий, як турецький помаранч (зараз початок сезону - вже почали збирати):
- в Туреччині квартплата в ОСББ є в діапазоні від 0 (нуль: в простих будинках без ліфта на 1 під’їзд. В будинку зазвичай 20 квартир) до 750 лір (це близько 40$ - преміум-комплекси з плавальними басейнами, підземними паркінгами, охороною та потужними дизель-генераторами).
Не будемо орієнтуватися на "0" - там все ж мешканці 1 раз на місяць збирають по 10 лір на прибирання сходів, а будемо орієнтуватися на цифру для нормального 1-о під’їзного будинка в 150-170 лір (300-340 ₴). Тоді вийти можна на середню цифру в 450 лір.
- якої величини депозит варто відкрити в одному з турецьких банків - особливо нічим не ризикуючи, щоби просто (якщо хочете "тупо") оплачувати квартплату?
- Середні ставки по депозитах в турецьких лірах складають 17% річних. Плюс/мінус.
- Максимальні відсоткові ставки сягають - всілякі "святкові акції" та "для нових клієнтів" - 25-26% річних.
- по таких депозитах - що досить приємно і навіть цікаво - максимальні ставки діють на досить короткі терміни - 92-95 днів. Чудово!
- найкращі пропозиції для сум депозитів в діапазоні від 25 000 до 1 000 000 лір.
- не будемо жадібними та беремо нижню межу в 25 000 лір;
- при курсі ліра/долар на сьогодні 18,64 маємо: 25000/18,64= 1 342 долар США.
- Ви готові ризикнути сумою в смішні на сьогодні 1 342 долари США? А чого ні? Це всього 25 000 лір.
Наприклад, я тільки за вчора на наданні юридичних та фінансових послуг заробив більше половини цієї суми.
- найпростіше відкрити такий депозит шляхом натискання кнопок в інтернет-банкінгу від DENIZ bank: відразу 23,5% річних. Якщо не лінуватися та пройти/проїхати 2,2 км та відкрити рахунок в AKbank, маємо 25% річних.
Тоді будемо мати:
- вкладення в 25 000 лір дасть при 25% річних і депозиті на 92 дня прибуток в сумі 1496,58 лір або по 500 лір на місяць.

Можна відправити на рахунок в ОСББ...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9586
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 11 гру, 2022 07:24

Ситуація на ринку нерухомості Анталії: грудень 2022

Нерухомість в оренду.
За повідомленнями "чорних рієлторів" з числа наших українців - "оперативна пауза".
Зменшилася кількість потенційних орендарів - в тому числі за рахунок "АНТИчмобиків".
Нова тенденція: підвищилися вимоги до квартир: хочуть взяти в оренду щось "елітне".
При цьому показуть фото карколомно цікавих за дизайном квартир, фото яких за думкою "чорних рієлторів" отримані не інакше десь з Монако або з Ніцци.

Рієлторські контори оговталися від шоку, який було викликано тим, що частина мікрорайонів Анталії (6) та в Аланії (4) оголошені Урядом Туреччини "закритими для поселення іноземців" (кількість іноземців в цих мікрорайонах більша - за даними МВС Туреччини) - за 25%.
Тут спостерігалося певне падіння ціна на оренду в досить пристойних будинках.
Справа в тому, що орендувати квартиру в такому мікрорайоні можна, але отримати ВНП в Туреччині не є можливим. На практиці: квартиру 1+1, яку можна було б пропонувати за 18 000 лір (36000 гривень) пропонували за 10 000 лір (20 000 гривень).
Рієлторські контори почали пропонувати "Пакет послуг:
- оренда гарної квартири 1+1 в "закритому мікрорайоні" за приблизно 700$ на місяць;
- оформлення "фіктивної адреси реєстрації" в іншому мікрорайоні - як правило, за реально існуючими адресами тих квартир, які в них не є проданими і є в базі даних.

В цьому випадку недосвідчений орендар може вдало прогодувати родину рієлтора, не підозрюючи, що на нього можуть чекати великі неприємності: в разі виявлення розбіжностей в фактичному проживанні іноземця (а перевірки проводять регулярно) іноземець отримає депортацію.
Але що не зробить рієлтор заради отримання комісійних в сумі 700 доларів...

Серед рієлторів почали розповсюджукватися нічим не підтверджені чутки про те, що з 1 січня 2023 року буде відмінено надання ВНП в країні за фактом оренди квартир.
Нагадаю: Туреччина на сьогодні - єдина країна в світі, де отримати ВНП найпростіше: орендуєш квартиру на 1 рік, оформлюєш Договір оренди у нотаріуса, сам заповнюєш Заявку на ВНП в он-лайн режимі, в призначений день подаєш документи (копії) та отримуєш право жити в країні без проблем.
Картка ВНП дозволяє скільки завгодно разів та на будь-який термін залишати країну.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9586
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 634635636637638 ... 883>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10002 6249027
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 кві, 2024 20:39
Bolt
24758 16539385
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
6 378800
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама