Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 154155156157158 ... 883>
Повідомлення Додано: Пон 22 лют, 2021 14:18

Для історії...

Зображення

Думаю, нас усіх чекає "веселе" майбутнє через дії ФЕДота )))

зі. Вони кашляють, у всього світу запалення легенів...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 22 лют, 2021 19:39

Ну а зачем работать?

Зображення

https://t.me/markettwits/124594
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Вів 23 лют, 2021 08:03

  change_pm написав:
Думаю, нас усіх чекає "веселе" майбутнє через дії ФЕДота )))

зі. Вони кашляють, у всього світу запалення легенів...

При этом рента выросла только на 0,5% годовых. А учитывая уровень возросших неплатежей с мораторием на выселение, то рентные доходы сидят в минусах.
Итого имеем, что рентный доход как минимум стагнирует, а цены на недвигу растут из-за низких ставок. По факту, игра в рентный доход становится все менее привлекательной. Рента двигается за доходом, а цены на недвигу - это рентная цена, проксируемая на ставки. Что получим в итоге - изменение ставки на 1% может двинуть рынок на десятки процентов. Рост доходов сдвинет рентный доход, но рост доходов приведет к инфляции, а значит изменению ставки, что может привести к обратному эффекту на цены на недвигу - падению. Падения доходов я не ожидаю с таким принтингом.
Ситуация в СФ как бы демонстрирует, что цены могут нависать тяжелым камнем даже с беспрецедентным печатанием бабла.
Против отложенного покупателя играет только время. Жизнь не вечна. :|
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 лют, 2021 11:05

Як наразі виглядає тревел ))) жесть!

change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 лют, 2021 13:20

  San написав:
  change_pm написав:
Думаю, нас усіх чекає "веселе" майбутнє через дії ФЕДота )))

зі. Вони кашляють, у всього світу запалення легенів...

При этом рента выросла только на 0,5% годовых. А учитывая уровень возросших неплатежей с мораторием на выселение, то рентные доходы сидят в минусах.
Итого имеем, что рентный доход как минимум стагнирует, а цены на недвигу растут из-за низких ставок. По факту, игра в рентный доход становится все менее привлекательной. Рента двигается за доходом, а цены на недвигу - это рентная цена, проксируемая на ставки. Что получим в итоге - изменение ставки на 1% может двинуть рынок на десятки процентов. Рост доходов сдвинет рентный доход, но рост доходов приведет к инфляции, а значит изменению ставки, что может привести к обратному эффекту на цены на недвигу - падению. Падения доходов я не ожидаю с таким принтингом.
Ситуация в СФ как бы демонстрирует, что цены могут нависать тяжелым камнем даже с беспрецедентным печатанием бабла.
Против отложенного покупателя играет только время. Жизнь не вечна. :|

Я вище десь писав, що якби в мене наразі було питання - чи купляти нерухомість?
Відповідь би була - ні, сидіти рівно на попці ))))

Я всі основні ставки зробив до 20 року, то мені тільки треба заробляти на внески.

Більшість ставок вирослі в ціні, буде падіння ціни - Ок, пофіг, майбутнього рік тому ніхто не знав.
Буде інфляційний ріст - також ОК, внески фіксовані, а дохід поки є.

Взагалі, якщо подивитись глобально і ми на початку інфлеца, стагфлеца і росту ставок, то краще буди в кеші...А вже потім в білому вийти і скупитись...

Але наразі стільки інфошуму, що навряд чи можна зробити якісь ставки на майбутнє...

зі. Поділюсь своїми спостереженнями по інфлецу. В мене немає враження, що в мене інфлец є, але я живу в дорогій країні, і тут є цінова стабільність.

Тобто 1л молока коштує 45-50 грн завжди, дешевше можна купити оптом в акцію, тоді може бути десь 30-35. І так по багатьом позиціям.

Ось коли почнеться тревел, то думаю, що вартість квитків може скакнути % на 50-150 влегку, хоча може і не скакне ))) але чи багато ви (ми) кудись наразі їздимо і чи поїдемо, якщо вартість так зросте :?:
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 лют, 2021 20:19

  change_pm написав:
Germany will impose strict border controls and impose travel bans for the Czech Republic and Austria, it announced Thursday.

The announcement came after the South African B.1.351 coronavirus variant was found to be prevalent in Austria's Tyrol region and the British B.1.1.7 variant was found circulating in the Czech Republic.

This prompted German authorities to declare the border regions virus mutation areas.

https://www.dw.com/en/germany-to-reinst ... a-56548704

Спочатку, посилаємося на мутації ковід, і таке буде тривати мінімум ще рік...
Потім, раптом ще якісь мутації чи новий вірус, як каже Гейтс...

І вуаля, так і пройшло 10 років, світ змінився, люди взагалі бояться виходити далі ніж, 300 метрів від будинку, і глобальний світ встановив де факто і де юре кордони назавжди...

Велком ту цифровий концтабор ))))

і цифровий долар на цифровому рахунку, діджиталізація в ДІЇ
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34744
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 23 лют, 2021 20:21

  change_pm написав:
  Вкладчик1234 написав:
  change_pm написав:

конкуренция Акурту и восточно-европейскому битону

Зате в буджеті Флая... Є проблемки, ну, як проблемки... Проблемуськи )))

І як же ж туди добратися :?: ))))

Але я в Флая вірю, він зможе...і Філіпіни там недалеко...

Кодерам же пофіг звідки кодити...

тьтьоя каже, що тре сходити в найближчу амбасаду і довірити довіреність і їй прислати, і вуаля, даджиталізація, йопта
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34744
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 23 лют, 2021 20:25

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  change_pm написав:Просто тупо живу... день пройшов - слава Богу, прокинувся - слава Богу....

Не знаю, скільки в таком режимі зможу провести, але імхо живеться весело )))) хорошийй клімат допомагає триматись, думаю в Україні я вже б загнувся від депресухи (((

за кілька років станеш святішим за Філарета
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34744
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 23 лют, 2021 20:31

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  San написав:Меня вот уже подкумаривает, что я задумываюсь о пенсии - накопления, где жить. На кой мне черт жить сейчас в 35 своей пенсией? Я уже задумываюсь, а не стремлюсь ли я в пенсию? Это ведь не самые лучшие годы жизни, это уже закат. Думаю, что стоит переключиться и забить, имею в виду, забить не на накопления, а на акуртовы басни - да, ибо все равно через 20-30 лет все будет слишком по-другому, будут другие точки в жизни, другие точки на карте.

Ще якихось 100..150 років тому, навіть в США чи Англії ти був би доживший до сідої старості старець, а наразі ти ще до молоді відносишся.
В 40...50 ти вийдеш на пік доходів і багатства.
А в 50..60 можна буде тоді насолоджуватися життям, якщо не угробиш до того часу здоров"я (всього тре в міру).
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34744
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 23 лют, 2021 20:34

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  change_pm написав:Вже не хочется в мегаполіс, хочеться подалі від народу і поближче до природи. Спокійніше житття і простіше.

поближче до землі (пора лягати на землю, закривати очі і звикати потрохи) ... старієш
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34744
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 154155156157158 ... 883>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10012 6250869
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16541631
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
6 378941
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама